Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

aknely
24. srp 2008

j12...no, ja ji v tom obchode pri couvani za sebou fakt tahla... 😒

j12
24. srp 2008

Fakt jo??? Tak to mě netěší 😠 vůbec. No, ono asi na každým něco bude!!!! Tam ty budou zatáčet samy, tam ty zase vůbec. Tak nevím.Opravdu nevim. Ach jo, to je práca.

dareen
24. srp 2008

Máme to prostě těžké, no..než tohle všechno rozhodneme..a vybereme.. 🙂 🙂 🙂 Ještě si to pouvažuj, j12...Nechci Tě nějak výrazně ovlivňovat, jen prostě vím, co chci a potřebuju já tady u nás... 😅

aknely
24. srp 2008

j12....myslim si, ze si s tim vubec nemusis delat hlavu...je to moc pekny kocarek a at uz 3-kolka ci 4-kolka, kazda bude mit asi nejakou chybicku, ale co s tim nadelas 🙂 Jak rikam, ja tu svoji 3-kolku taky jeste nemam vyzkousenou v terenu, takze nevim jak se mi s ni v tom terenu bude vlastne jezdit. Ale nejak to zvladnem snad, ne? 😉 jsme prece sikulky 🙂

j12
24. srp 2008

jo jo, máš pravdu. Káždej bude mít chybičku, ať tříkolka, nebo čtyřkolka.Hold se s tím nějak poperem, budem muset. Dřív se kolečka nenatáčeli, ani neotáčeli, všechny kočáry se nazvedávaly. Tudíž neměli ani na vybranou a byl klid!!! A co my teď s těma moderníma že? 😀

judit22
24. srp 2008

j12: Já jsem včera viděla ten pistáciový a ten docela zářil, tu druhou zelenou barvičku jsem neměla možnost si prohlédnout.
Mě se hrozně líbí ten černý s kruhy 222., ale manžel prostě černou nechce, že prý v tom je dítě jako v rakvi. NO chlapi, co naděláte 😀
Jinak na ty kolečka má asi každý svůj názor, kamarádka má čtyřkolku a tříkolku by si nekoupila ani za nic no a druhá to má naopak, tak si vyberte..Zase si říkám, že když nebudu chtít, aby se mi kolečka aretovala, tak je zaaretuju a pojedu třeba někam na polní cestu. Myslim, že se toho nemusim vůbec bát. Jezdila jsem s neteřinkou do lesa s golfkama a taky to šlo 😀 Teď jen vybrat tu správnou barvu.

dareen
24. srp 2008

Přesně tak,Aknely....Nejsme žádné béčka....Kočár je to krásný, funkční !!! a za dobrou cenu.Takže snad se nám bude jezdit dobře se 3 i 4 koly. 🙂

agnessa
24. srp 2008

jj, zelená /pistáciová/ je hooodně výrazná, ale rozhodně je hezká 😉 já jsem taková trochu konzerva, takže jsem moc zářit nechtěla... a váhali jsme mezi tou tmavě zelenou a šedou, nakonec vyhrála šedá a jsme rádi 😉

co se týká ovládání - na malém prostoru je určitě ovladatelnější trojkolka, čtyřkolku je lepší nadzvednout... ale na delším prostoru (předpokládám, že žádná z nás nebude jezdit výhradně místy, kde každých pár cm bude muset prudce zatáčet jinam 😀 😀 ) je nádherně ovladatelná i 4-kolka.... my jsme s ní spokojení, je pravda, že na couvání a zatáčení dozadu je lepší ty kolečka zaaretovat nebo nadzvednout, ale už se mi povedlo docela proniknout i do tajů zatáčení vzad 😀 😀 ale pokud budeš chtít jen popojíždět sem a tam (uspávat mimčo apod.), tak já žádný problém s předními koly nepozoruju... zatím jsme s kočárkem mockrát teda projeli jen byt, ale jsme fakt spokojení s 4-kolkou 😀
ale jak už tu mockrát padlo - někdo nedá dopustit na trojkolky, někdo na 4-kolky...

ene
24. srp 2008

To je fakt, na couvani se da zaaretovat, to me jeste nenapadlo 😀 Ja jednoduse zvednu predek a odcouvam po zadnich. Moc jsem nedocitala, jenom me zaujalo, ze ma Judit termin na moje narozky 😎

anaconda
24. srp 2008

Ahojky.
Já dnes viděla implast bolder 4 na vlastní oči v ZOO a hned jsem k ní její majitelku vyzpovídala. Měla tu verzi se 4. koly, ale ne s předními dvojitými otočnými, ale jen jednoduchými s tím, že je natáčecí celá náprava. Povídala, že měla pár dní trojkolku Boldera a vrátila jí s tím, že byla nestabilní právě při najíždění a vyjáždění s chodníků, neboť zadním kolem vždy o něco chytla a celý kočár se téměř převrhl. Povídala, že tatu její 4. kolu NEMUSÍ zvedat při otáčení a při couvání se jí nic nesekává, neboť nemá co. Taky mi dala pojezdit a můžu uznat, že manipulace je parádní, stejně jako zatáčení na malé ploše. Určitě né takové, jako s 3.kolkou, ale rozhodně se kočár nemusí zvedat.
V ZOO bylo plno kořárů, včetně X-landeru, Quinny, ABC design, Teutonie i Geslein, ale tento implast v oranžové barvě (to je ovšem také nádherná, oproti obrázku z katalogu, není tak křiklavá) zkrátka předčil všechny. Vypadá masivně, tak jako majestátně a přitom je tak obratný. Je zkrátka nádherný a protože i já stále tápu, jestli 3 nebo 4 kola, tak mám rozhodnuto. Chci 4. kolku!!!! 😉

erika2
24. srp 2008

pro j12 - kdyz jsi z Brna, tak se skoc kouknout do detskeho obchodu na Stefanikove, tam maji Tvuj zeleno-cerny Bolder a uvidis to na vlastni oci. Krom toho tam maji asi jeste 6 dalsich v ruznych barvach- 3 i 4 kolky, tak muzes zkusit pojezdit. Me prodavacka doporucila 4 kolku, ze je prece jen stabilnejsi a jsem rada, ze jsem na ni dala, protoze nam maji na podzim rozkopat ulici a budu s kocarem jezdit po vymolech, sterku, lavkach...

mkr
24. srp 2008

dareen - přední kolečko se ti nemůže mezi něco dostat máš tam dvě to samý by se ti teda stalo i u 4 kolky

mkr
24. srp 2008

teď jen můj názor jezdíme po vesnici i ve městě s 3 kolkou a ve městě to nemá chybu ten kočár jede sám a to fakt nekecám, někdy je ta ruka volná potřebná třeba když prší a nebo jdete s nákupem, pak ohledně té stability při najíždění chodníků ano, když je tam větší rozdíl musíte ten kočár víc držet, ale je to o cviku a taky nenajíždíte na nějaký vyšší chodník, chudák potom prcek musíte stejně trochu nadzvednout, s tím kočárem se sžijete rychle se s ním naučíte a víte co kdy a jak udělat
je to těžký taky jsem nechtěla 3kolku ani manžel, ale manipulace zvítězila

olinka01
24. srp 2008

j12:Mám ho teprve objednaný,zkoušela jsem ho jen v krámě a tam mi přišel super a co se týče terénu tak převážně taky na kočičích hlavách.Přijde mi prostě stabilnější,ale jak tady říkají všichni,je to věc názoru 🙂 A mám objednanou tu 214 ve světle zelenkavé ... a světlounce žlutou deku s polštářkem od Emitexu do něj mám taky 😀 Jinak mi vážně přijde jako jeden z nejhezčích kočárků co teď jezdí.U nás ve městě ho zatím nikdo nemá 😎 Tady vede X-Lander a Tako ...

ferinka
25. srp 2008

Holky já taky chodím po městě a koukám jak úchylák po všech maminách co mají kočárky a Implast jsem potkala zatím jen jeden a bohužel z auta,tak jsem nemohla vyzpovídat,noaspoň nebudu mít kočár stejný s dvaceti mamkama ,ale manža taky říká,že si připadá jak Průša,že nečumí po ženskejch,ale po kočárkách před nima,který semu líbí 😀 😀 😀

mirka755
25. srp 2008

ferinka: to jsme na tom stejně. Také si připadám jak úchylná 😀 , teprve snažení přijde ale kočárků je tolik že mi až hlava přechází 🙂

ilci
25. srp 2008

elvie, kolečka jsem tu řešila před pár týdny - podle info paní z kočárkova jsou lepší plastová než drátěná, nerezivějí a mají menší hmotnost

ferinka
25. srp 2008

Ilci taky chci jít do těch plastových,připlácí se za ně něco????

ene
25. srp 2008

Ne, nepriplaci.

elvie
25. srp 2008

Manžel mě přemluvil na drátěná 😒 a teď už s tím stejně nejde nic dělat, protože nám volali, že máme kočárek na prodejně a že si ho můžeme vyzvednout, takže už je zbytečné lámat si nad tím hlavu. Mě se sice více líbily ty plastové, připadají mi takové víc frajerské, ale ... 😒 .

Nevíte jak to je s košíkem pod kočárkem? Včera jsem si ještě prohlížela leták od Implastu a zjistila jsem, že jsou tři velikosti a dvě barvy. Tak jsem z toho jelen a jsem zvědavá, jaký teda budeme mít my.

mirka755
25. srp 2008

elvie: co jsem viděla u kamarádky tak ti spíš řeknu, že zrovna pevně nevypadal ☹ - toť můj názor. O velikosti nic nevím

ilci
26. srp 2008

elvie, u nás chtěl manža taky drátěná kola 😉
asi se to chlapům víc zamlouvá nebo co
ale to máš jedno, já na ulici potkávám hodně kočárků s drátěnýma kolama
košík teda nevím, já ho ještě ani nevytáhla z igelitu a kočár je u našich

agnessa
26. srp 2008

Elvie, košík je takový ten normální látkový - karton mléka asi určitě neuveze, ale myslím, že pokud si člověk nekoupí klasický kočár s drátěným košíkem, jsou u všech kočárků stejné...
že by byly 2 druhy, o tom nic nevím, ale nic není nemožné 😀
v manuálu jsem se dočetla, že je na 2,5kg....

spetra
26. srp 2008

mě by měl přijít na konci srpna... zstím nic už se nemůžu dočkat... ☹ děsí mě ještě výtah, máme to natěsno...

ilci
26. srp 2008

tož já jsem to ve středu objednala a v pátek byl kočár doma, takže super rychlovka a nemusela jsem se tak dlouho trápit těšením se na kočárek 😀 😀
kupodivu se líbil našim i tchánovcům a tchýně prohlásila, že podle vzhledu si myslela, že je dražší 😉

pikusa
26. srp 2008

Ahoj holky,tak mě se kočárek líbí už strašně dlouho a pořád se nám nedařilo,že by bylo něco do něj 😒 ale ted to vypadá,že po IVF už je mimi v bříšku,ve čtvrtek jedu teprve na UTZ,jestli tluče srdíčko,ale stejně pokukuju po Implastu.Už dlouho.
Jen jsem se chtěla zeptat,jestli není některá z vás ze severních čech a jestli v této oblasti není někde prodejna,kde by bylo možno kočárek shlédnout naživo.
Vím,že je ještě moc brzy,ale stejně 🙂

miren82
26. srp 2008

Olinko01:Jak tak čtu tak máme stejný vkus ohledně barvy kočárku.Já si budu také objednávat 214,světle zelený.Připadá mi úplně nejhezčí z celé série barev,je takový veselý.
Každýmu se líbí černý s kytičkama nebo světlý s kytičkama ale mě se třeba vůbec nelíbí žádný s kytičkama ani s koly.
Ale jak říkám,každý máme jiný vkus,proto dělají více možností aby si každá z nás vybrala.Tak sem ráda že se našel někdo komu se líbí stejná barva jako mě.
Už se těším jak ho budu mít a pak s ním vyjedu.Ale ještě si musím počkat.Měj se,pa

ilci
26. srp 2008

miren, tak to jsem ráda, že se nebudem potkávat s úplně stejným kočárem, pokud jsi teda přímo z Přerova 😉

spetra
27. srp 2008

pikus: držím palečky nech těhotenství zvládnete a mimčo vozíte spokojeně v implastu 😉

pikusa
27. srp 2008

Spetro,no děkuji ti moc,doufám,že vše bude jak má a tak bude i Implast 🙂 Ještě jsem ho ale nikde neviděla naživo,ani žádnou maminu jsem nepotkala.