Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

kikimaruska
10. bře 2008

Ahojky, už se nemůžu dočkat, až nám dojde domů. Pak sem dám hned fotodokumentaci 😉 . Na e-miminu jsem četla dost rozsáhlou diskusi o Implastu Bolderovi...a pak Volantu, ale ty se jak jsem zjistila s diskuse trochu liší výbavou (Bolder je prý novější a lepší, Volanty prý tolik nehoupou)...ale ten odkaz tu nemám 😒 . Každopádně dost užitečných informací a všechny kladné. Jen jedné mamince přišel a hned zjistila, že podvozek zatáčí do strany, tak jí ho hned vyměnili a je vše Ok. U nás jsem zahlídla 3. Jeden Bolder 4-červený a dvě trojkolky-modrou a zelenou...a já už se těším na květovaný s béžovou, co má ene.

ene
10. bře 2008

Ja ho jeste vubec u nikoho nevidela 🙂 Ale mam problem - kdyz jedeme do nejakeho nakupaku, tak mi ho manzel nechce vubec pujcit 😔 😔 😔

niko
10. bře 2008

ahoj holky, tak u mě kočárek zvítězil, půl roku jsem vybírala a projížděla různé prodejny a nakonec jsem se rozhodla pro implast bolder v černo-zelené kombinaci, kočárek mi příjde za měsíc tak pak dám info jak jsem spokojená osobně.. jinak v diskuzích je chválen, má v podstatě vše co od kočárku očekávám...

mkr
10. bře 2008

ahoj, určitě nebudete zklamaná už jezdíme dva měsíce a jsem nad míru spokojená, snad budete i vy a máme taky koupený od paní z kocarkova
jinak já jsem žádný jiný v okolí neviděla a jsem ráda, aspoň není okoukaný 🙂

alfinka3
12. bře 2008

Ahojky čekáme miminko a velice mě zaujal tento kočárek, jen mám problém jako všichni co jsem se tu dočetla, nevím kde bych ho našla k vidění, ráda bych ho objednala přes internet, ale nesmím dokud ho neuvidím, nevíte prosím někdo kde by byl k vidění někde kolem Brna či Žďáru nad Sázavou??? Praha je pro nás moc daleko.

niko
12. bře 2008

alfinka já ho objednala na této adrese http://www.mimishop.cz/kocarkov/katalog.php?kat... , je tam i nová kolekc 2008 a já z ní vybrala tu černo-zelenou kombinaci, i když ve skutečnosti asi ty barvy nebudou stejné jako na netu...

blondys
12. bře 2008

Ahoj holky,

chci se zeptat kdo máte zkušenosti s implastem bolderem-jestli se Vám nezdá malý sporťák. jako ta sedačka se mi zdá dosti malá. Korba je super ale ten spoRťák nevím přijde dosti uzký.
Mě se implast hodně líbí,ale jak jsem viděla ten sporták tak váhám jestli si ho koupit nebo né.
ještě přemýšlím o X-landerovi.

Můžete mi někdo poradit ? Díky

ene
12. bře 2008

Sportak tu zatim nikdo odzkouseny nema, alespon se zatim nikdo neozval. Me prijde v pohode, stejne se pak bude jezdit vic s golfkama, ktere jsou podstatne lehci a skladnejsi a sportak jen na nejakou delsi "turu" mimo mesto.

haninka
12. bře 2008

Ahoj holky,
dneska jsme byli v Praze, a tenhle kočárek jsme nikde neviděli. Nevíte kde ho mají?? Pha, MB, Jičín..okolí?

Ene, já myslela, že ten sporťák je místo golfek..že když si koupim kombinaci, už nic dalšího kupovat nebudu..myslíte si všechny, že stejně budete kupovat golfky?? 😕

ene
12. bře 2008

Hani, v Koline..
Golfky urcite jeste k tomu - pojedes nekam do kramu, vezmes golfky pod pazi, slozis a jdes, kdezto sportak musis odepnout od podvozku, slozit podvozek, naskladat do auta (podvozek je dost objemnej), ve finale se ti tam ani velky nakup nemusi vejit. Hlavni duvod pro me je rozhodne vaha - golfky vazi kolik, 8 kg? Tady tak vazi jenom samotny podvozek (odhadem). Chodici dite chce taky obcas zkoumat po svych a tak mi prijde jednodussi tahnout mensi a lehci golfky - i kdyz u podvozku mas zase dole kosik a na rukojeti tasku. Sportak je lepsi do terenu, mas pruzna kolecka, vsude vyjedes a spici dite v nem snadno napolohujes.

haninka
13. bře 2008

Ahoj Ene,
můžeš mi prosím ten Kolín trošku přiblížit?..třeba do IP. Já to tam vůbec neznám. Díky 🙂
S těma golfkama uvidíme až co ukáže praxe 🙂

schinej
13. bře 2008

Ahoj Haninko, v Praze jsem kočárek sehnala v prodejně Baby Market, Olštýnská 733/1, Praha 8. Když jsem tam asi před měsícem byla, tak na prodejně měli pouze červený a tento týden by tam měl být i modrý. Jinde se mi ho v Praze vidět nepodařilo.

olina
13. bře 2008

V Koline maji na prodejne jak Implasta tak toho x-landera, tkaze si je muzes hezky porovnat vedle sebe 😉 , my ta mvyrazime pristi tyden...

haninka
14. bře 2008

Ahoj Holky,
nevíte do Implasta vyrábí?? pod názvem Implast Border ho nikde neznají.. ☹

beruska2x
14. bře 2008

Implas bolder je samostatna znacka a je pry belgicke vyroby 🙂

haninka
14. bře 2008

Beruska díky,
už vím. Vyrábí ho Implast..prý je z poska.. 🙂 Dneska se na něj jedeme podívat do Kolína, tak vám pak napíšu své dojmy 🙂 Další favorit je Micrus Alu Sprint. Vypadá, že bude mít vyteplenější korbičku. Některé korbičky jsou děsně fórový (slaboučký). Např. u X-landera..ten u nás propadl.

zuzu_z
14. bře 2008

AHOJ HOLKY,
měli jsme kočárek Implast Volant. Byli jsme s ním naprosto spokojení co se týká hluboké korbičky. Terka se narodila v březnu a ještě v listopadu jsem ji vozila v hluboké korbě, ač byla dost velká! Měla jsem i originální krásný fusak, který se už ale k nám nedováží. Materiál byl super - lehce udržovatelný. Celý vnitřek hluboké jsem prala a v pohodě. Jízdní vlastnosti bomba. Pak jsme měli přejít na sporťák a ouha - pro naše mimi na zimu, když měla 9kg to bylo prostě menší. Sporťák byl s fusakem úzký. Takže jsme prodali celou kombinaci a koupili sporťák jiný.

Byla jsem s ním spokojená, houpat celkem šel a jestli je Bolder odpruženější tak jedině fajn. Tady v Ov ho má spousta maminek. Jak už tu někdo psal, podvozek je z Holandska a potahy z Polska. Do "polských tanků" typu Taco má ale dost daleko. Trojkolka tím že má vepředu dvojkolečko je stabilnější. Čtyřkolka to nikdy nebude ale rozhodně se nepřevrátí nebo nenaklání. Je to otázka vkusu - někomu se víc líbí 3a někomu 4kolka.

Možná byla moje beruška fakt moc velká ale sporťák mě nenadchl. Ani se mi moc nelíbila stříška, ale ty šly libovolně přehazovat, takže jsem tam naklikla tu z hlubokého, aby z boku nefoukalo. Nevím, jak to má Bolder. Rozhodně bylo super, že sedačka šla nakliknout jak po, tak proti směru jízdy. To dneska moc kočárků s hezkým designem nemá.

Tak přeji šťastnou ruku při výběru a snad jsem svým názorem taky pomohla 😉

haninka
14. bře 2008

Ahoj holky,
dneska jsme se byli podívat na Bolder. A musím říct, že nás hodně zklamalo provedení. Kola v předu se skoro nenatáčely. Měly tam tyhle kočárky 2 a bylo to stejné. Takže tenhle to nebude.. 😒
Vím, že někdo je s ním max. spokojený, takže to je jen můj pocit z něj..

ene
14. bře 2008

Jj, Bolder ma take dve strisky na sportak. A s tema prednima kolama - nejsou to ty otocne kolem dokola, to jsem tu videla takovy kocarek, mel kazde kolecko predni zvlast, to jsem zase nechtela. Je to zvlastni, me na nem prave nadchlo, jak se s nim snadno zataci 🙂) Ono se s nima na miste clovek nevytoci a musi predni kola zvednout, ale normalne po ceste bez problemu.

anatanka
14. bře 2008

To je nejaka novinka na ceskem trhu? Myslela jsem, jak mam kocarky zmaknuty jeste z tehu, ale o tomhle jsem nikde predtim neslysela. Byvala bych se pro nej asi taky rozhodla, i kdyz mam Jane a jsem s nim spokojena.

ene
14. bře 2008

Jo, je tu tusim od cervna, od srpna v distribuci, driv jsem o tom zadne zminky nedopatrala.

kikimaruska
20. bře 2008

Ahojky. Tak dnes mi kočárek dorazil domů. Snadno jsem ho sama složila a odzkoušela a splňuje tedy všechny mé představy. Jednání s paní z Kočárkova suprové, záruku mám napsanou až od termínu porodu, aby mi zbytečně neběžela. Autosedačka a adaptérama taky super-pak sem hodím fotografie. jen se mi nějkam zatoulala stříška a nánožník na sporťák, už jsem psala, tak uvidíme co s tím provedeme. Jinak sportáček chci používat, pokud budem vyrážet doma po vesnici ap, ale taky hodně jezdíme autem, takže až už bude čas na golfky... (mám bytelné od Chicka Multiway manhattan), oni opravdu váží jen 8 kg celé a uděláte cvak cvak a jsou složené. Po narození budeme jezdit s korbičkou a podvozkem a pokud pojedem jen do města na nákup ap.,tak zacvaknem do podvozku autisedačku. 😉

ene
20. bře 2008

Tak, tak, delame a planujem to same 🙂
Ja dneska akorat psala, jestli nam muze poslat novou plastenku, puvodni nasi frekvenci nandavani nevydrzela 😔

kikimaruska
20. bře 2008

Ene-ted koukám na tvé fotky, že máš uplně jinou tašku na rukojeť. Ta tvá je taková bytelná-ten popruh na madle-béžový a je celkově dělaná jinak. Ta moje má tenoučké černé popruhy, které se mi zdají dost úzké a není v ní ani slibovaná přebal.podložka. 😒 a má taky 2 černé uši 😅 . Ale tedy vzorek odpovídá kočárku (béž.s kytičkama). Mám koupenou už dříve jednu od Inglesiny, ta je mnohem lepší-podobná té tvojí, ale nevím, není to originál a tolik to neladí jako ta co mi poslaly.Tak jsem uvažovala, že ji budu vozit na kočárku, ale když pujdu jen s prďolou v sedačce, vezmu si tu Inglesináckou, tam je i ta přebalka a pořádný nastavitelný popruhy s chráničem na rameno.

ene
20. bře 2008

To je teda hezky 😕 Ta nase je fakt bytelna, taham ji vsude sebou. Autosedacku mame cernou, tasku k tomu tu bezovou a taky to jde - to bych si s tim nedelala hlavu a klidne tu iglesackou tahala 😉

kikimaruska
20. bře 2008

právě, ona je udělaná podobně jako ta tvoje, i s přebalkou, pevné široké a nastavitelné popruhy...jen je šedá se žlutou...trochu jinak žlutou (z té letošní safari kolekce). Koukala jsem na foto z kočárkova na netu a tam je ta samá tašlka co máš ty a psaná je i s přebalkou...tak tahle je bud nějaký starý typ, nebo naopak nový. Uvidím, psala jsem pokud nepujde vyměnit, zda by se nedala doobjednat a dokoupit a tuhle bych potom prodala...(tu orig.Implast). Uvidíme co mi napíšou, snad mě neukamenujou...ale mě tady ten nánožník a stříška fakt chybí, už jsem to prohrabávala traději 3x, abych ze sebe pak nedělala... 😅

ene
20. bře 2008

Jo, to vsechno co pises, by tam byt melo, nedej se 😅 To bude asi vazne tim, ze uz je to stara kolekce, tak to pytlikujou, jak se da 😖

kikimaruska
20. bře 2008

Asi máš pravdu, proto jsem ho i objednala o 2 měs.dřív (jelikož je to stará kolekce a už i ta autosedačka se musela nechat došít, ale ta je komplet s nánožníčkem). Třeba to paní jen ve spěchu zapomněla...na faktuře co bylo za dodávku, to tu opravdu bylo a ten nánožník a stříška tam ani napsaná nebyla...ale na netu to je, že je to komplet...

niko
20. bře 2008

kikimaruska - taky jsem si objednávala tento kočárek z kočárkova - dej vědět jak to dopadlo se zapomenutou stříškou a nánožníkem, zajímalo by mě to... mě má přijít kočárek až příští týden..

mkr
20. bře 2008

ahoj, tak my máme taky kočárek z kočárkova, ale vyzvedla jsem si ho osobně, protože jsme nebyli rozhodnutý jaký s paní jsem byla velmi spokojená, určitě to bude dobrý