Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

kikimaruska
20. bře 2008

Ahojky, tak už mi odepsali. Bohužel prý o stříšku a nánožník na sporták nebyl moc velký zájem, tak ho přestali vyrábět a dodávat ☹ . Dá se tam prý dát stříška z korbičky...to jsem ještě nezkoušela. Prý se na úkor tohoto vylepšil ten sportovní doplněk. Uvidím, zda mi tam nebude pak na zimu pasovat velký fusak Combi od Emitexu. A taška je opravdu nový model a ten starší-co má Ene se nedá ani doobjednat. Tak asi tak. No přebalku si tam hodím a zkusím sehnat bytelnější popruhy, tyto jou opravdu úzké a nedají se prodloužit. Ale až na toto jsem z kočárku opravdu nadšená!!! 😵 . Jinak jsme dostali i dáreček. Plínku s medvídkama a modrý špendlíček na kousání. Je to milé. 😉

ene
20. bře 2008

Ja objednavala z kocarkova vsechno a vsechno dorazilo v naprostem poradku. Ta druha striska je opravdu spis k nicemu nebo pro pocit, to si o moc neprisla a nanoznik je taky takovej divnej, protoze konci tam co ta sportovni korba a ne tam co je to misto pro nozicky, takze takove jenom chvilkove, dokud neni dite cahoun (uzasna veta 😅 ). Striska ti tam bude pasovat, to se neboj. A popruhy na tasce mi take nejdou prodlouzit, akorat je kratim tim, ze sepnu cvocky, co jsou jinak kolem rukojeti 🙂 Darecek jsme dostali take - plinku s kocickama a chrastitko 😀

natalien
20. bře 2008

Ahojky, tak já do Kočárkova chodím za Terezkou a obdivovat novou kolekci kočárků🙂 Je naprosto úžasňácej a myslím si, že jste si vybraly výborně. Kdyby přišly na trh dříve, tak ho máme doma také🙂
Kiki, protože máš novou kolekci, tak k tomu je fakt jen jedna boudička, která ti bude pasovat taky na sporťáček, nánožník také zredukovali na jeden kus a přidali prodlužovací díly. Taška je jinačí než ta kterou obsahovala minulá kolekce a podložka v ní fakt není. No ale zas je kočárek min o 1,5kg odlehčenější (konstrukce) a je doplněn o reflexní proužky. A do korbičky se ti určitě fusak od Emitexu vejde😉 Zrovna dnes jsem okukovala stříbrno - černý 😵

mkr
20. bře 2008

natalien - když jse u paní nakupovala bavila jsem se s ní o kalhotkách na látkové plíny, není tam igelit, můžeš jí dát internet adresu aby se na to mrkla http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/plenkove...
byla jsem s nima spokojená jsou bavlněný, moc děkuji

kikimaruska
20. bře 2008

Teď jsem si s paní terezkou docela dobře popovídala všeobecně o kočárkách. Sice jí neznám osobně, ale myslím, že to bude prima ženská a velmi dobrá obchodnice, co chce maminkám vyjít vstříc. Určitě i já Kočárkov doporučuji ke koupi Implastu... 😉 ...já do toho šla taky po hlavě, na živo jsem kočárek neviděla...jensi sehnala fotečky a informace kde se dalo...a jsem spokojena. 😵. I to, že mi záruční lhůtu nechala běžet až od termínu porodu, to se hned tak nevidí. 🙂

natalien
20. bře 2008

Mkr - určitě, překopíruju ji odkaz do emailu a dám vědět 😉

kikimaruska
20. bře 2008

Tak jsem přidala fotky kočárku. Není tu moc místa k focení, je to tu jen provizorní, než pujdeme do svého bydlení...ale tak pro představu 😉

ene
21. bře 2008

Ta taska vypada hezky 🙂) A co to mas na tom kocarku na celkove fotce? Nejaky nanoznik? To bezove, vypada to, ze to je na gumu..? 😕

kikimaruska
23. bře 2008

ene. Myslíš to na korbičce? No to jsou takové pruhy, které se dají zipem připnout k nánožníku na korbičce...a myslela jsem, že se to dává na korbičku, jako třeba ochrana před ošklivým počasím, aby se neumazaly ty kytky 😅 ...ono to na to přesně pasuje. Ale pak jsem se dozvěděla, když jsme hledali a řešili ten velký nánožník na sporťák, že toto jsou prodlužovací díly na nánožník z kobičky, který se dá právě na ten sporťák připevnit...a nahradit tedy ten už nevyráběný nánožník. Jinak jedna šást se připevňuje na zip a spodní část je na gumu. Jinak jsem zkoušela připevnit na kočárek tu druhou tašku a nevypadá to zas tak špatně. Kočárek už jsme odvezli k rodičům, už se kochám jen těmi fotkami 😵

ene
23. bře 2008

Aha, tak to je vychytany - cim min kramu zvlast, tim lip! 🙂

niko
25. bře 2008

Dnes mi přišel kočárek implast bolder 4 v zeleno-černé kombinaci (je to letošní kolekce) a nádhera jsem z něj nadšená, barva, velikost, vybavení - paráda. Teď už jen odzkoušet funkčnost....
Přiznám se, že jsem měla strach z barvy, ale nezklamala, naopak nadchla... doporučuju

kikimaruska
25. bře 2008

niko: To je super, že tě nezklamal, až budeš mít možnost, ukážeš nám fotku? 🙂 Jsem zvědavá... 😀 Díky

mkr
25. bře 2008

jediná věc na kterou jsem přišla je, když mám něco v košíku tak je to znát při otáčení předního kolečka u trojkolky

kikimaruska
25. bře 2008

mkr: tak to se nás asi týkat nebude...kolečka jsou dost daleko od sebe...že do košíku nijak nenarážejí (u čtyřkolky). Ale my v tom košíku stejně moc vozit nebudeme...asi na to není ani moc stavěný...ale to nám nevadí. Max. tam hodíme bundu nebo něco menšího...pro prcka to bude v tašce a jinak na velké nákupy se jezdí autem...

mkr
25. bře 2008

tak my ho taky moc nevyužíváme to jen pro informaci

niko
25. bře 2008

holky fotku dodám než ho odvezeme k rodičům, je fakt super, nemůžu se na něj vynadívat a v té zelená - no krása...
jen ta pláštěnka není vůbec praktická, nevím zda je jiná u ostatních kočárků, v podstatě mi vadí ten zápach resp. materiál, ze kterého je dělaná... jakou máte zkušenost s pláštěnkou???

mkr
25. bře 2008

podle mě je pláštěnka supr a je i dobře řešená, možná ji nech jen vyvětrat, tak ji pak vyfot a já pak mrknu jestli máme tu samou

ene
25. bře 2008

Kiki, i u ctyrkolky je to znat. Kolecka nenarazi - konstrukteri nejsou zas tak uplne blby 😀 - ale pak ma ten kocarek jinak teziste a pri zataceni to poznas. Taky jsem neplanovala, ze v nem budu vozit neco tezkeho, ale nemam kolikrat kam jet a jedeme nakoupit dzusy a takovych 5 litru v kosiku jde znat 😀
Niko, neprakticky zapach? 😀 Plastenku jsem z niceho jineho opravdu nevidela, vsechny znacky kocarku ji takovou maji - je pruhledna, skladna, voda z ni dobre stece - to mi prijde hodne prakticky 😉 Nech ji venku, parkrat proper vodou a citit nebude, ted smrdi novotou 😉 Nechali jsme si poslat novou, nam se ta nase rozparala (bohuzel zaruku na tohle neuplatnite), je od Emitexu, smrdi stejne 😀 Ta nase uz nam vycichla, dej tomu cas 🙂

niko
26. bře 2008

JInak jsem zkoušela sportovní verzi - kočárek je hodně prostorný a výborný v tom, že lze polohovat až do lehu...

ene
28. bře 2008

Jestli tu je nekdo, kdo jeste porad zvazuje pro a proti nakupu kocarku pres net, tak si rozhodne poctete..
V nedeli jsme se rozhodli jet na velikonocni nakupy - klasika podvozek + autosedacka. Manzel vyndaval autosedacku z podvozku, chytl ale spatne balanc, sklouzla mu zpatky, dopadla na vrsek toho plastoveho adapteru a rozlomila ho. Koukali jsme na to, ze je to v miste, kde to nejspis bude nejak sesroubovat a zpevnit krz plisky, provizorne jsme to zalepili nejakym vterinovym lepidlem, ktere kupodivu drzelo, a vecer jsem zkusila napsat pani z kocarkova, jestli by bylo mozne sehnat samotny adapter nebo se musi brat jenom cela ta sada za 500 Kc. Pani to chtela videt na fotce, domluvila se s dodavatelem, ktery ji novy adapter hned sehnal a obratem ho zaslala nam - dnes prisel. Zpet mame akorat zaslat poskozeny adapter - to je vse 😲 Opet me prijemne sokovala, jsme uz velci dluznici 😔 Takze jestli nekdy jeste budeme kupovat kocarek, tak jedine z kocarkova! 😀 😀

niko
28. bře 2008

Ene - souhlasím, přístup paní z kočárkova je super, vždy když mám nějaký dotaz, ihned mi odpoví, kočárek jsem si odtud taky objednávala... takto příjemní a ochotní nejsou u nás v obchodě, kde kočárky prodávají...

alfinka3
29. bře 2008

Tak jsem byla na brněnském veletrhu PRO-DÍTĚ a tento kočárek mě nadchnul, měla jsem strach ho objednávat přes internet ale po dnešní ukázce jsem se do něj zamilovala, a všem co váhají jen doporučuji. 😉

alfinka3
30. bře 2008

tak jsem to nevydrzela a jela jsem se podívat dnes znovu, a rovnou mi ho zabalili, mám černý s kolečky a a je prostě krásný 😝 jen mě mrzí že se nám to narodí až v červenci a musím ho do té doby schovat, ☹

andelka
30. bře 2008

Mně se tenhle kočárek taky moc líbí, ale kdoví, co bude než nějaké to mimčo do něj bude. Jen tak cvičně, myslíte, že by bylo blbé mít pro holčičku tu variantu s modrýma kytičkama? Mně se modrá strašně líbí, je to moje oblíbená barva a říkám si, že když to bude jednou kluk, tak modrá se k němu hodí a když holka, tak že tam to zase jistí ty kytičky. 🙂

vendulka
30. bře 2008

holky mě se tento kočárek taky moc líbí,ale zajímalo by mě, zda se dá na něj upevnit autosedačka, jestli se prodává i s autosedačkou?Nebo ta cena 1.tic. je jen za hl. kourbu a sporťák.Díky.

vendulka
30. bře 2008

mělo tam být 11.tis. 😀

andelka
30. bře 2008

Cena je jen za ty dvě, vanička a sporťák, autosedačka se dokupuje, pokud jsem správně četla.

vendulka
30. bře 2008

andelk: děkuji moc a nevíte někdo za kolik cca je ta autosedačka?

ene
30. bře 2008

Na autosedacku musi byt adaptery na kocarek, dohromady to vychazi na cca 3500.
Andel, my mame holcicku a vozime ji v modrych kytickach 😉 😀

andelka
30. bře 2008

To je fakt. Ale kočárek máte béžovej a já bych chtěla modrej 🙂