Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ene
13. črc 2008

Ilci, jako u kazdeho kocarku je omezeny vyskou rukojeti (ac nastavitelnou), ale rozhodne ho muzu doporucit pro vyssi co se tyce vysky korbicky od zeme. Pokazde kdyz mijim ostatni kocarky, jsou podstatne niz nez nas.
Kiki, urcite ti tohle vezmou do reklamace, je to ale skoda, ze jste si toho aspon nevsimli driv, kdyz uz se to takhle pokazilo ☹ Jinak jsem rada, ze uz jste doma. Mam vyslat ten satek k vam? 🙂
Agnes, s paranim nemam jediny problem, ale mam starsi kolekci = jinou tasku.

kalina
13. črc 2008

ene,zdravím po delší době,dnes jsem vyměnila hlubokou korbu za sporták,všechno ok,ale nevím jak a za co mám uchytit kšíry,na bokách to je mi jasné je tam kroužek,ale co ty horní a ten ve středu co je mezi nožičkama,ještě se chci zeptat máš tam nějakou třeba frotou podložku nebo malá Ti leží jen tak,jo a celkem mi vádí ,že na malou nevidím,není ve stříšce okno,já vím jde to otočit,ale to zase nevidí malá 😒

petula5
14. črc 2008

Ahojky,
tak se taky přidávám do fanklubu 🙂
Kočárek máme objednaný z kočárkova - varianta 214 nemáte ho někdo?
Neviděli jsme ho na vlastní oči, ale snad budeme spokojený. U nás ho totiž ještě nikde nemaj. Původně jsem chtěla Moon Ocean S3, ale ten není v ČR k sehnání - vyprodáno a bude až koncem srpna, takže jsme se nakonec rozhodli pro Implast Bolder.

agnessa
14. črc 2008

Petuli, u nás po městě jeden pistáciový jezdí 🙂 je velice hezký a vždycky jen slintám u okna, když projíždí 😀 😀 na můj vkus je ta barva hodně ostrá - ve skutečnosti se mi zdá malinko "jedovatější", než na obrázku, ale neříkám, že je špatná - prostě jen hodně výrazná 😉

ilci
14. črc 2008

ene, díky 😉
mě jde hlavně o výšku korbičky od země

jinak jsem ho v okolí zatím nesehnala, tak budu muset do Ostravy, ať ho teda omrknu

klubo
14. črc 2008

Ahoj Petule,
pistáciový je opravdu moch hezký, sice výrazný, ale veselý. Tato barva je k vidění v Praze🙂
Chtěla jsem se zeptat Ene, jak vytvořila nánožník na sporťák? Nenašla jsem uchycení na sportovní korbičce 😒 Jde to vůbec - v reklamě to píší.

ene
14. črc 2008

Klubo, zalezi, jakou mas kolekci. U starsi byl zvlast nanoznik pro sportak a zvlast pro korbicku. Prichytava se po kazde strane u strisky na jednu patentku.
Kalino, vsechny popruhy se zapoji do jedne karabiny, zkusim nafotit az se mala vzbudi. Podlozku nedavam zadnou. Ty mas taky jeste starou kolekci, vid? Tam jde prehodit striska, tak ji vem normalne z hluboke korby a vymen ji 😉 V ni je odkryvatelna sitka, pak na malou uvidis 🙂

kalina
14. črc 2008

ene ,děkuji za odpověd 😉 ,jestli mi to vyfotíš budu moc ráda,
jsi spokojená ze sportákem?Co malá už Ti sedí,naše ne ,ale je moc zvědavá v hlubokém toho moc neviděla ted je to lepší 🙂

ene
14. črc 2008

Spokojena moc nejsem, prijde mi, ze se s nim hur jezdi. Malou v nem neposazuji, protoze prave jeste sama nesedi (kdyz teprve zacina lizt, tak sedet ani nemuze 🙂, mame ho uplne v lehu - staci ji, ze vidi pres nozicky dal, kdyz nedavam nanoznik. Ted akorat cekame na tatku a jdeme ven, tak snad budou konecne nejake poradne fotky 🙂

petula5
14. črc 2008

Klubo, mě se právě taková barvička, tak snad budu spokojená 🙂

klubo
14. črc 2008

Děkuji Ene za odpověď, kolekci mám tu novější - budu muset napsat paní z Kočárkova pro radu 😉 Doufám, že sporťáku ještě přijdeš na chuť, jinak by to pro nás nastávající maminy (co už máme kočárek doma) byla špatná zpráva 😒
Jo a Ene nakoukla jsem do tvého alba - moc hezká rodinka, hodně se mi líbilo, jak jste nafotili fotky před porodem - až je jednou budete ukazovat malé, tak bude určitě nadšená.
Peťule určitě spokojená budeš, až ho budeš mít v reálu, tak určitě napiš 😉

ene
14. črc 2008

Tak sportaku uz jsem na chut prisla - meli jsme vyfoukla kola, to se pak fakt blbe jezdi 😀
Tady detail pro Kalinu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Klubo, diky 🙂

agnessa
15. črc 2008

Ene 😀 😀 😀 tak to jsi mě potěšila... už jsem se začínala bát, že to bylo špatné rozhodnutí, ale bylo mi divné, že přece, když se Ti s tou konstrukcí jezdilo dobře předtím, že ta sportovní sedačka nemůže až tak změnit jízdní vlastnosti 😀 😀
mám na Tebe ještě další dotaz? vyslechla jsem si teď od kamarádek a známých pýr připomínek, že světlé kočárky jsou blbé a budu to mít hned špinavé... myslím si o tom své, materiál se mi zdá lehce udržovatelný, ale zeptám se ještě zkušené řidičky tohoto kočárku - nemáte s tou světlou žádné problémy? 🙂

petula5
15. črc 2008

Klubo, no už se na něj hrozně těším - trošku mám obavy, když jsem neviděla, jak se co skládá a tak, ale snad to zvládnu.
Po přečtění této diskuze jsem se ujistila, že to bude fajn kočárek a že budu spokojená jako všechny jeho majitelky.
Hlavně se mi líbí, že tento kočárek tady není vůbec vidět a je to zase něco jinýho. Třeba jako x-lander (ten jsem původně chtěla) teď jdu po městě ve Svitavách a to je jen samej x-lander.

Ještě se zeptám na pár věcí můžu?
Kolik tento kočárek váží?
Někde uváděj, že to má ruční brzdu je to pravda?
Ve výbavě není uvedená pumpička na kola ta se musí dokoupit zvlášť?
Boudička je jak na sporťák tak i na hlubokou korubu stejná?

Díky moc
🙂 🙂 🙂 🙂

aknely
15. črc 2008

ahojte,
Ene...chtela jsem se te zeptat...kocarek uz mam doma. Mam tam takove 2 dily se zipem a nevim, k cemu jsou. Zjistila jsem, ze zespodu strisky zezadu je taky zip a tak jsem to zkusila zapnout tam, tak tam jeden ten sustakovy dil sedi. A pak dale na nanozniku je dalsi zip, takze tam by sedel ten druhy. Ale nevim, zda se to u te strisky pouziva jen do sportaku, nebo i k hluboke korbe, jako ze to zezadu vice nejak chrani nebo co? fakt nevim, k cemu to je ☹ poradis? mas to tam taky? 🙂
dekuji
L.

agnessa
15. črc 2008

Peti, s pumpičkou nevím, ale kočárek by měl vážit 16kg (podvozek + korbička - našla jsem to na www.kocarky.cz )
ruční brzdu jsem při prohlížení a skládání nikde nenašla - jen normáně dole mezi koly takovou tu páčku, takže ruční brzdu podle mě nemá 😉
boudička se přendává z hluboké na sportovní verzi stejně jako nánožník 🙂 něco mi paní v obchodě říkala, že jsou tam ještě nějaké připínací díly, aby to líp sedělo a malinko prodloužilo - u nánožníku jsem to i viděla, u boudičky ne, ale možná to bylo schované 🙂

ene
15. črc 2008

Agnes, to je nejcastejsi blby argument proti svetlemu kocarku 🙂) Ja nevim, jak tve kamaradky, ale pokud je neco spinaveho, tak se to snadno vypere, ale kdyz je v necem horko, protoze je to cerne nebo tmave a prazi do toho slunicko, tak se s tim fakt uz nic delat neda 🙂 Mame cernou autosedacku a tam jde videt vsechno, hlavne jak se poti, tak uz ma pod hlavickou vyzmolkovany svetly kolecko...
Aknely, delsi striska je ke sportaku, ze jde prizpusobit podel te plochy na lezeni - mela by tam byt i gumicka, ktera jde pritahnout. K hluboke to potreba neni.
Rucni brzdu nema, zrovna vcera jsme se bavili o tom, ze u sportaku by to nebylo od veci 🙂 Pumpicka ve vybave neni, dofukovali jsme kompresorem u auta. Boudicka ani ne, ale striska je stejna pro hluboky i sportak - ale az od noveho typu, stary ma jeste zvlast dve strisky a dva nanozniky.

ilci
15. črc 2008

petulo, u nás zatím taky není k vidění
na druhou stranu bych ho aspoň uviděla v provozu 😉

aknely
15. črc 2008

Ene...ja mam jen jednu boudicku 😒 Takze predpokladam, ze ten sustak se pak teda pripne az k tomu sportaku, ze jo? 🙂 jak k boudicce tak k tomu nanozniku asi. Jj, je tam gumicka, je to takove natahovaci a pasuje to zespodu na celou tu bodicku.
dik
L.

artee779
15. črc 2008

Ahoj holky. Uz nejakou dobu se zajmem sleduji tuto diskusi, nebot jsem zatim pro tento kocarek taky rozhodnuta, jen jsem ho nevidela v realu, ale snad se mi tento tyden postesti ho videt. Takze moc diky za prispevky. Ene, chci se zeptat, kterou presne mas barvicku? Ja pujdu asi taky do svetle, jen nevim jestli minulou nebo uz tu novou kolekci. Barva 201. Jen letos maji ty barvy otocene, ze boudicka je svetlejsi a hluboka korba tmavsi a je tam napis "new line" coz mi trochu vadi ☹ ale zase je to reflexni.

petula5
15. črc 2008

Děkuju moc holky za vaše názory a rady 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aspoň jsem zase o trošku chytřejší 😉
A je kočárek opravdu odpružený?

agnessa
15. črc 2008

Peti, není to klasická "houpačka" jako třeba Roan nebo Inglesiny, ale odpružený je dobře - všechny 4 kolečka - zkoušeli jsme teda nový, kde jsou ty pružiny ještě hodně pevné, ale jde to i povolit 😉

ene
15. črc 2008

Artee https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... bezovou s kvety. Urcite budes mit novou kolekci, stare uz nejsou.
Petulo, jak pise Agnessa, pri beznem pouzivani se to postupem vic rozhejbe, ale skacu s nim bezne schody z patra ven 🙂

artee779
15. črc 2008

Diky. Tak ja mela na mysli trochu jiny vzor (bez kvetu), ale v podstate stejna bezova barva.

petula5
15. črc 2008

Díky, tak to je fajn 🙂

spetra
15. črc 2008

Holky jaká je ta šířka, výtah má dveře 66 cm, vejde se tam?

ene
15. črc 2008

Jo, vejde, natesno.

agnessa
15. črc 2008

spetro, máme stejný výtah - nám jdou ty dveře otevřít úplně dokořán a tím ještě nějaký cm získáme 🙂 manévrovali jsme tam s prknem délky 67cm a vešli jsme se... a jak (už několikrát) psala ene, tak by se opravdu vejít měl 🙂

kalina
15. črc 2008

ene,já jsem Ti to asi špatně napsala 😖 ,ze předu to chápu jak je to spojené,ale nevím jak jsou nebo kčemu ze zadu připevněné ty kšíry,na bokách jsou kroužky tam upevním boční kšíry,ale za co mám uchytit ty horní aty mezi nožičkama,myslím ze zadu na kočáře????mám na mysli upevnění kšírů ke kočáru 😉 ,moc Ti děkuji za nafocení,malá je moc šikovná 🙂

ene
15. črc 2008

Jo taak, jsem to spatne pochopila 🙂 Nam totiz prisel uz slozeny, tak me to ani nenapadlo. Ta spojka mezi nozickama se provlece skrz a v tom miste jak konci plastovy podklad je kovova konstrukce (akorat to vychazi na kloub k nanozniku). Mas na konci te spojky kovovy konec do obdelniku (ocko)? Pres tu konstrukci se to obtoci a provlece ockem. To same nahore - obtoci se to pres nejzassi cast konstrukce.