Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ene
20. únor 2008

Ja ho v Praze nesehnala, ale treba uz je ted vic rozsireny... K nam ho meli nejbliz v Koline 😖
Rijnove miminko nesmi byt moc velke a nesmi byt dlouha zima 😀 Ne, ja nevim, tezko rict. Je spousta deti, kterym ve ctyrech mesicich je kocarek (jakykoliv z tech modernich) proste malej.
Skladani v poho, akorat ve fabii combi musime mit podvozek v kufru a korbicka uz se tam nevejde - ta se stejne oddeluje bokem, ale zaroven jeste s autosedackou to uz muze byt problem tam vubec naskladat (to nemam odzkousene).

pikusa
20. únor 2008

Holky,jsem snažilka-teda už 3 roky ☹ a jen jsem sem chtěla nakouknout,protože tento kočárek mě dostal-jse do něj zamilovaná 🙂 Jen kdyby do něj bylo co dát ☹ ale snad brzy bude.
Tak vás zdravím a přeji at jste s ním moc moc spokojené 🙂 🙂

mandulka
21. únor 2008

Ahoj holky,jsem strašně šťastná,že jsem zde objevila tuto diskuzi.
Já ten kočárek prostě miluju-byla to láska na první pohled-náhodou jsme ho viděli tady u nás v Hk v obchodě pro miminka.Béžový.Je nádhernej.
Přemýšlela jsem i o černém,ale dle Vašeho názoru-černý na miminko v létě neni moc vhodný,to nejspíš vyhraje ten béžový. 😉
No uvidíme,ještě je čas.Ale jiné kočárky už mě skoro nezajímaj 🙂 .

Pikusa:přeji hodně štěstí 🙂

kousinka
21. únor 2008

ene díky za info, no uvidíme - jestli se nemá vejít nikam tak ať se radši "nevejde" do tohohle 😀 navíc my sme obá dost prťavý, tak nepředpokládám že budeme mít nějakou "čáru"

co se týče toho auta už jsem to prokoumala - do manžovo ochcávky kombi by se vejít moh když se mu tam podaří nacpat celou sedačku do obejváku ... takže když budu vědět že pojedeme někam tak si nechám doma jeho auto ... a když náhodou budu muset sama mym prckem (mám káčko 😖 ) tak pojede jen v tej autosedačce 😕 holt no ..

mandul manžel se taky zamiloval do toho černýho - u mě vyhrává spíš zelenkavá ale ani ta černá mi ti nějak neva - ale tchyni málem omylo 😀 béžová se nám moc neeto ale to bude tím že jí obá prostě jen nemáme rádi 😅

co se týče toho jestli černej v létě 😒 no to je asi jediný co mě odrazuje, ale zase si říkám jak moc velkej rozdíl je mezi tmavě modrou a těch jezdí spousta ... škoda že nedělaj bíločernej - to bych se nerozpakovala ani vteřinu 😀 (já vim ten by se zase umudlal, ale on se umudlá každej 😀 )

pikuš přeju aby hoooodně brzy byla náplň 😉

fru
21. únor 2008

ahojky, kousinko, v čb ho mají v bejbycentru, koukala jsem tam na něj..
do octávky combi se vejde určitě..
ale pozor bydlíme zatím v paneláku a nevejde se do výtahu..zadní kola jsou moc široký..

kousinka
21. únor 2008

fru díkas, myslím že tys mi to tenkrát i říkala ...
dost jsem na ně spolejhala ale kolegyně tam byla minulý týden, a říkala že nemaj ☹ no my ještě nevyrazili, páč teda upřímně mi to přijde ještě brzy ale manža už by ho chtěl vidět naživo ... tak se toho musim chytit než ho to zase přejde 😀

výtah u nás je naštěstí obrovskej, tak to je cajk...

tak stejně mi nejvíc pomůžou info od vás protože je mi jasný že v krámu mi nabídnou tuny jinejch ale nám se prostě zatím nejvíc líbí i napohled tenhle - jednoduchej, účelnej - teda aspoň nám připadá ... 😀

mkr
22. únor 2008

ahojda, holky ten černý kočár není celej černej

niko
25. únor 2008

Ahoj holky,
můžete mi potvrdit nebo vyvrátit, prý u tohoto kočárku u sportovní verze nelze odepnout madlo, dítě tam musí být vsunuto... nemám možnost si to vyzkoušet...

ene
26. únor 2008

Kousinko, opravdu celocernou verzi nedelaji, maji jenom cernobilou s kytkama 🙂 Ale s tou tmave modrou - kamaradka ma tmave modrou iglesinu a uz by pry do te barvy nesla, ze je jeste porad hodne tmava a v lete uvnitr namerila 40 stupnu 😖 Zeleny bolder vypada taky pekne, ale libi se mi jenom ta zelena na obrazku - nasla jsem na netu nekde fotku a uz to nebylo ono.
Niko, sportak mam u tchanovcu, takze jiste to nevim, ale matne si vybavuju, ze jsem ho tam nandavala a manza me to pak jeste opravoval, ze mi to moc neslo, takze bych rekla, ze je nandavaci a zastamdaci 😅

kousinka
26. únor 2008

kočky já vim že neni celej černej 🙂 ten by se nám ani nelíbil 😀

už jsem ho viděla i naživo - akorát v tej zelenej a béžovej a ta zelená mě teda hodně zklamala ☹ taková lesklá a vůbec ne hezká jako na fotkách ☹ a béžovou my obecně ani jeden nemáme rádi, takže manža byl hodně zklamanej ... kola se mu líbila 😀 korbička nám přišla taky prostorná - rozhodně oproti některejm jinejm to byl mega prostor ...

ale vzhledem k tomu že to bylo jen nárazový předkolo, tak nad ním hůl rozhodně nelámu ... musíme ho holt jen okouknout líp a odprostit se od barev ☹

ene
26. únor 2008

Jj, zelena me taky zklamala. A co oranzova? Tu jsme meli taky jako favorita - teda ja, manzovi se libily obe modre.

kikimaruska
2. bře 2008

Ahojky, pořád si lámu hlavu s kočárky až jsem oběvila tento. zaujala mne ta verze se 4 koly (přední zatáčecí) a nejvíc ta kombinace béžová-sv.modré a béž. kytičky-některá z vás ho tu má v albíčku a na té fotce mě dostal uplně. My čekáme chlapečka, myslíte že béžová s modrými kytičkami nevadí pro kluka? Mě se ty kytiny moc líbí... Trochu škoda, že se nenvejde celý do fabie Combi-máme ji taky 😒 ...chtěla sem s mimčem sedět vzadu, ale dopředu se asi korbička nevejde. Zase se mi líbí, že mohu dokoupit autosedačku a jezdit jen s ní a podvozkem (jezdím často jako řidič). Jak jste psali, my čekáme letní miminko...takže v zimě mu bude pul roku a výš...ale tak nějak jsem slyšela že třeba X-lander má mnohem menší korbičku. A máte někdo ukušenosti s tím sportákem? Jak se to předělává, skládá....jak je v něm mimčo spokojené a zda se dá celý polohovat do lehu? Jinak jsem našla na netu rozměry kočárku, kde psali:univerzální kombinovaný kočárek
* čtyřkolová lehká ALU konstrukce
* natáčivé přední kola s možností aretace
* jednoduché skládání a rozkládání
* výškově nastavitelná rukojeť
* velkoprůměrová nafukovací kola
* prostorná vanička s vnitřním polohováním
* sportovní nástavba s regulací opěrky zad a nohou
* bezpečnostní popruhy
* taška na rukojeť, pláštěnka jsou součástí kočárku
* účinný systém centrální brzdy
* rozměry šxdxv 64x105x112cm
* hmotnost konstrukce s kolama 9,8 kg
* hmotnost sportovní části 3,5 kg
* hmotnost vaničky 6,5 kg
* možnost montáže autosedačky
😉 ...tak pište prosím dál své zkušenosti...

kikimaruska
2. bře 2008

Ještě otázka-nikde nemohu najít prodejce té autosedačky k tomuto kočárku ☹ . Kde jste ji koupily vy? Nebo víte, kde se dají na netu najít barevné kombinace a kde koupit? Je dost prodejců tohoto kočárku, ale autosedačku k tomu nikdo snad nenabízí??? ☹ ...a jsou tak hezké....líbil by se mi komplet. Děkuji za informace.

ene
2. bře 2008

Kiki, bezovy mame my 🙂 Popravde se mi hodi vic na kluka nez na holcicku, ale ta barva a vzor jsou univerzalni. Dp Fabky se mozna vejde, nevim, psala jsem jenom odhadem, ze to bude docela problem tam dostat. Kdyz jsme cely kocarek prevazeli, jeste jsme nemeli autosedacku, takze jsme meli korbicku na zadnich sedadlech. V pul roce uz by ditko mohlo sedet, kamaradka pak vozila holcinu tak, ze sedela v korbicce, byla prikryta dekama, koukala ven a byla spokojena. A sportak pak vytahnes na jare, az nebude takova zima 🙂
Sportak se predelava stejne jako z korbicky na autosedacku - proste odcvaknes horni dil (korbicka, adaptery na autosedacku nebo sportovni korbu), kazdy ma 4 plastove pojistky a nasadis novy. Se sportakem v praxi ale zkusenosti zatim nemame. Rozmery kocarku jsou tam napsane vnejsi, to je dobre pro premereni vytahu 🙂 Upozornuji, ze ma tenhle kocarek opravdu hodne daleko od sebe zadni kolecka a ne vsude se da vjet.
Autosedacku poridis na www.kocarkov.cz - staci napsat pani, miva je na krame.

rezetka
2. bře 2008

Holky, nemá někdo špatnou zkušenost s tím, že třeba rezne v záhybech jak některé jiné polské kočárky?
A kdo s ním už vyjel? Je opravdu dobrý?

ene
2. bře 2008

No, byla jsem ho zkontrolovat, ale fakt nevim, kde by mohl reznout - jednak je vetsina z plastu, jednak jsou svary stejne jako konstrukce 🙂) Dovedu si to predstavit v perovani, ale nic jsem neobjevila. Na rizeni opravdu dobry je, jinak bych ho tu nechvalila 🙂)

vajli
2. bře 2008

Jen tak náhodně jsem zahlédla informace o kočárku Implast Bolder a tak jsem neodolala a přečetla si tuto diskusi a jestli to tu ještě nepadlo, tak nová kolekce potahů na rok 2008 je také hodně zajímavá, variant černá-bílá je tam více než jen s kytičkama. Tady jen takový odkázek na náhodně nalezené stránky nějakého polského prodejce http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?podkat=227 . A tady jsou i autosedačky, které se k jednotlivým barvám mohou přikoupit http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?podkat=46... . Snad vám to někomu bude k něčemu dobré 🙂 Kočárek je moc hezký.

kikimaruska
2. bře 2008

Ahojky, moc děkuji za inforrmace. Jinak jsem psala na Kočárkov, napsali mi, že jsou schopni mi autosedačku objednat i ve variantě béžová s květy (přestože na stránkách v Polsku jsem našla jen variantu béžovou???), ale že si musím pospíšit, že je to loňská kolekce. Tak jsme to objednali a rovnou i kočárek. Jaké zase dlouhé rozmýšlení...tady ho stejně neuvidím naživo-nikde ho tu nemají...ale zhlédla jsem dnes z auta červenou variantu 🙂 . No ale tenhle prostě vyhrál. Béžový s květy-ač bych si nikdy nepředstavila, že budu mít květovaný kočárek. Dědečkovi se taky moc líbí, je unešený z koleček a pérování a ani na vzor nenamítal (on nesnáší květy na ničem), kupodivu se mu ta kombinace opravdu zalíbila 🙂 . takže čekám co mi odepíšou a už budem jen čekat až dorazí 😵 😵 😵 ...a pak do fabie zkusíme dát a uvidíme. Mnou všechny předchozí vybrané se tam taky bývaly nevešly. A naštěstí panelák nemusím řešit, do porodu se stěhujeme do domečku 🙂

kakauko
2. bře 2008

Ahojte holky, chtěla bych tu přidat i svůj poznatek a možná i radu..? Opravdu si dobře rozmyslete, jestli si ten kočárek objednáte přes internet bez toho, aniž byste ho viděly!!!! Chtěla jsem to tak původně udělat i já, byla to jak taky říkáte "láska na první pohled", jiný jsem prostě nechtěla a tudíž ani nehledala, ale nakonec mi to nedalo a jeli jsme se na něho s manželem kouknout přímo ke zdroji-do Polska, že ho tam třeba koupíme i levněji než tady.... Ale jaký šok jsem z něho měla v reálu??!!! Opravdu, dobře si ho prohlídněte a vyzkoušejte, než si ho bezhlavě pořídíte přes net... 😒 Barva neměla s obrázky na netu nic společného...pro mě doslova šok!! a taky docela těžká manipulace.. Prostě zklamání obrovské... Nerada to přiznávám, ale např.s takovým X-landerem, kterého jsem tam taky měla možnost odzkoušet, se jezdilo mnohem líp.. No je to věc názoru, nikomu ho nerozmlouvám, třeba zrovna vám se s ním bude jezdit fajn a vyhovovat i po jiných stránkách, ale opravdu si dejte pozor, než se takhle "zamilujete" a měli byste potom litovat... I já si musela nakonec najít nového favorita-ten mě prozměnu uchvátil naživo a na netu jsem jeho fotku málem nepoznala (fotka na netu pěkně hnusná) a ve skutečnosti....... 😅 No snad jsem vám aspoň malinko pomohla.. 🙂

vajli
3. bře 2008

Četla jsem včera i jednu polskou diskusi ohledně tohoto kočárku, byly tam asi dvě maminy, které zkritizovaly kočárek od Implastu, ale ne přímo Boldera, ale myslím Spidera. Na druhou stranu tam zase bylo víc mamin, které nechápaly, proč kritizují něco na výrobku od Implastu, co jim osobně doma funguje a jsou s tím spokojené. Takže mi přijde, že prostě někomu kočárek vyhovuje bez výhrad a někomu zase vůbec ne a pak babo raď 😀

vajli
3. bře 2008

kikimaruska : není to tahle autosedačka ? http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?zobacz=1526

kikimaruska
3. bře 2008

vajli: je to ona, ta je krásná...(moc dík za odkaz) 😵 😵 😵 . Snad bude ještě k sehnání, paní z Kočárkova prý bude mluvit s dodavatelem ve čtvrtek a pokud ji maji, objednámi jí i s kočárkem. Už se moc těším. A je fakt, že vadný výrobek může mít i super značka...tomu se nikdo nevyhne. Já si myslím, že budeme spokojeni. Rozhodně to bude něco jiného, než vláčet nezatáčecí 16 kg (prázdnou) čtyřkolku každý den do kopců, kde bydlíme. Že fotky na neu jsou asi jiné než ve skutečnosti je možné, jelikož na netu se mi tento kočárek-barva moc nelíbilo, ale když mi poslali prodejci fotky "na živo" z foťáku, bylo to uplně o něčem jiném. Moc se mi ta kombinace zalíbila...a nejvíc mě dostala fotečka od ene... I fotografie té sedačky co poslala vajli odpovídá těm krásným barvičkám... 🙂

vajli
3. bře 2008

Vzhledem k tomu, že plánujeme druhé mimčo, tak uvažuju, že bychom prodali původní trojkombinaci po Kristýnce, také polský výrobce. Ale kočárek je klasická čtyřkolka a pro mě docela těžký na ježdění do kopců a navíc bez otočných koleček, takže bych ho raději prodala a koupila si něco pro mě lépe ovladatelného. Ikdyž svůj účel kočárek splnil, neměla jsem k němu žádné výhrady, nic se nepolámalo, jen odpadlo umělohmotné kolečko od stříšky, ale to nám dodavatel bez problémů zaslal nové.

Implast Bolder je moc hezký, ale moc široký, do našeho výtahu by se nevlezl, takže mi nezbývá nic jiného než jen okoukávat 😒

bartulka
3. bře 2008

😎 ahoj holky,
i já jsem podlehla kouzlu, ale tříkolky, viděla jsem ho i naživo - maj je v Náchodě a nebo na www.kocarkov.cz jsou tam v reálu nafocený a jsou nádherný, podrobila jsem paní výslechu, páč máme hafana a chodíme často do terénu...
takže - má 2. největší korbičku - 83cm, je holandský výroby (podvozek) a korbička se pošívá v Polsku, do terénu je perfektní, dobře odpruženej i jsem ho zkoušela 😀 přiznám se, že mě uchvátil ten černobílej s kytkama, navíc máme černobílýho psa, takže je to jasný... 😀 😀 😀
to, že je boudička černá hravě vyřeší lnína a dva ozdobný kolíčky, takže na léto není problém, určitě můžu doporučit, páč je prostě božskej 🙂
papa 🙂

kikimaruska
3. bře 2008

Tak kočárek je objednaný, přijde do týdne a sedačka se zadala na šití, takže vše dorazí nějak cca.do 2 týdnů 🙂 . Ene, ty máš tu čtyřkolku, jak si s odpružením-houpáním spokojená Ty? Díky 😉

ene
3. bře 2008

Kiki, odpruzeni mame nastavene na maximum, kazdy den seskacu schody s prvniho poschodi, pojezdy pouzivam jenom pri navratu domu. A dneska jsem si zahoupala u pokladny v krame, kdyz spustila jekot - uz ho mame pekne rozhoupane, rekla bych, ze povolilo z te novotni zatuhlosti - v pohode jsem ji uhoupala, prirovnala bych to asi k tem starym klasickym kocarkum, akorat je potreba vetsi paka na rukojet, ze to nema tu lehouckou konstrukci jako predchudci 🙂

kikimaruska
4. bře 2008

Díky za odpověď...to jsem moc ráda, že tak krásně houpe. Mnou vybrané kočárky žádné nehoupaly... 😒 ...tak jsem se smířila s tím, že asi žádný kočárek houpat nebude, pokud má zatáčecí kola...ale super zprávička 🙂

kikimaruska
8. bře 2008

Tak kočárek už došel na sklad a ještě čekáme na ušití autosedačky. Pak mi to dojde vše najednou 😵

haninka
9. bře 2008

Ahojte maminy,
po přečtení celé diskuze jsem zjistila, že by nám tenhle kočárek vyhovoval asi nejvíc. Ale chtěla bych se ujistit, jak je to s materiálem korbičky, je to fakt bavlna? z toho mám docela strach, aby se barvy nevyšisovaly.. 😒
A jsou kolečka doopravdy nafukovací??

Díky
H.

ene
9. bře 2008

Ano, kola nafukovaci a material - pouze na kvetech - bavlna.