Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

lovaa
9. únor 2009

moc vám děkuji za odpovědi...uvidíme, jak nám teď podruhý spraví tu brzdu 😉
Manža prý koupí silichrom a prý by neměl být problém se toho rezu (rzu 😕 😅 ) zbavit 😉
Tak se mějte a Implastu zdar 😀

mizulienka
10. únor 2009

ahojte, mate niekto sportovy kocik implast bolder? a ako ste s nim spokojne?? dakujem za odpovede 🙂)

mkr
10. únor 2009

my jezdíme se sporťákem tak 2 měsíce a jsem spokojená malá se tam nádherně vejde i s fusakem spí tam dopoledne a odpoledne a neztěžuje si 🙂

blka
10. únor 2009

Mkr, a doteď jste jezdili v hluboké korbě 😕 ? I s fusakem?

mkr
10. únor 2009

do listopadu v korbě pak už ve sporťáku, vešla by se tam ale seděla mi, byla zvyklá třeba jezdit v kleče po směru a koukat ven a to by jí byla zima 🙂

blka
10. únor 2009

Mkr, to jo. A jak je malá velká, že by ti tam vlezla i teď?

blka
10. únor 2009

A ještě, ten sporťák v lehu je ještě větší než ta korbička? Asi jo, že?

mkr
10. únor 2009

má 8,5 kila ale na délku nevím nenechala se změřit, je užší ale delší asi o ty nožičky já to neměřila

blka
10. únor 2009

Mockrát děkuji 😉

jituskak
11. únor 2009

holky dávám malé info: V Olomouci v té Riegrově ulici mají do konce února 20% slevu. Dneska jsme ho jeli jen omrknout, ale když je slevněný, rovnou jsme ho koupili🙂

reni7
12. únor 2009

tak já sem ho vté Riegrovce dnes taky koupila nakonec ten béžovej,páč tu černobílou kombinaci mi přítel zavrhl 😠 ale autosedačku sem si mohla vybrat jakoukoliv,takže tu mám černobílou 🙂 takže za 12030kč máme trojkombinaci,což je myslím supr cena,3000 sou ušetřený

jituskak
12. únor 2009

reni🙂 je to super, co? mám z toho taky velkou radost. za 3000 se dá pořídit dalších spoustu věcí.

zdenallicka
12. únor 2009

Holky, jak dlouho trva ta akce? 😕

jituskak
12. únor 2009

tuším do konce února...

zdenallicka
12. únor 2009

Dekuji za info.. 😉

reni7
13. únor 2009

zdenalicka-do konce února,doprodávají starou kolekci a v březnu budou mít tu novou,ale tam se mi žádnej ten implast nelibi,sem fakt ráda,že sem to takhle vychytala 😎

zdenallicka
13. únor 2009

reni, diky... 😉

hanulka82
15. únor 2009

ahojte, chtela jsem se zeptat k bolderovi - ma ty predni kola otocna? nebo je nataceci cela ta predni naprava? a jak je to se sportovni sedackou? vejde se tam pohodlne i vetsi dite ve fusaku?

kikimaruska
15. únor 2009

hanulka - 4 kolový bolder nemá otočná kola, pouze natáčecí o 180 stupnů-natáčecí přední náprava. Trojkolka je na tom s tím natáčením snad lépe, ale nevím, my měli 4 kolku 😉

mkr
15. únor 2009

hanulka dávala jsem sem odkaz přímo na stránky bolderu a tam mají i verzi jako je xlander xa, někdy to chce si přečíst kousek diskuze není to tak dlouho co jsem to tady psala

len.petra
16. únor 2009

cafte kocky,, my mame tento "super" kocik a ja teda musim priznat, ze sme boli s kupou nerozvazni a kupili sme ho rychlo.. mne sa totiz veeelmi pacil vzhlad a na ostatne parametre som nebrala az taky ohlad.. je sice priestranny a ma velke kolesa, co je v zime super a aj v terene, ale je strasne tazky a uplne hrozne sa ovlada.. my mame 4kolku.. pol roku po kupeni tohto kocika sme si kupili iny a neda sa to porovnat,, ma sice mensie kolieska, ale mozem ho ovladat jednou rukou a je lahuckyy... takze baby radsej si vyskusajte viac modelov a znaciek predtym ako sa rozhodnete.. my uz by sme do toho nesli,, a ta cena 15000, za par tisic viac sme si mohli kupit ooovela kvalitnejsi 😒

beruska2x
16. únor 2009

no ja ho ovladam jednou rukou, 😅 zadny problemy jsem nemela a to je maly cvalik o cene ani nemluvim mam ho za necelych 12000,- 😲

mkr
16. únor 2009

známá si chce koupit maxi cosi mura, včera jsem ho shodou okolností viděla v krámě no za tu cenu hrůza a ta tíha já ho nezvedla a manžel měl co dělat 🙂takže nevždy značka je to pravý řešení

beruska2x
16. únor 2009

ja jsem sama snasela kocar i s malym (8,3kg) ze schodu a nemuzu rict ze bych z toho byla hyn.... me pripada normal.. treba cortina je navic oskliva 😝

luccii
16. únor 2009

dneska se jedem konecne na implast bolder podivat 🙂

reni7
16. únor 2009

tak já už ho mám taky objednanej za 12000 a slyšela sem naněho jen samou chválu,draší kočárky mi přijdou zbytečný,když pomalu za poloviční cenu mám kočárek který mi uděá tu samou službu 😕 já bych teda osobně víc jak 15000 za kočár nedala,a když vidím ty pidi kočárky za 20000 a víc tak to je ten prcek potom chudák

beruska2x
16. únor 2009

kamaradka ma Casual za 35tis se vsema doplnkama, postal se ji asi po 3/4 roce, ani ji nedali nahradni ... takze znackou a cenou to nebude 😀 😝

reni7
16. únor 2009

berus-já když sem ten Casual viděla v obchodě tak sem se zhrozila,zajímalo by mě jak dlouho se dá využít hluboká korba,dyť je to jak kočár pro panenky a zaty prachy 😝

beruska2x
16. únor 2009

no dlouho ne a to jeji holcinka je malicka, Sima vazi a meri na pul roce co ona ma na 14m 😉 , taky mi ho chvalila a ze je lepsi nez ten jeji, a vnitrek boudicky mam bilej a ona sedivej pekne to blbe vypadalo, mimco tam nema ani svetlo ....

blka
17. únor 2009

šéfka má casualplay a má 3-měsíčního chlapečka a bude ráda, když jí ta hluboká korba vydrží do konce zimy. Malej je tam strašně nacpanej, ručičky musí mít vztyčené nahoru, protože vedle něho mu nevlezou 😒 .