Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
26. únor 2009

vidis a ja jsem 100% spokojena 😉

agatha79
26. únor 2009

Znova jsem si to tady procetla a jsem rada, ze nejsem jedina, kdo si toho vsimnul.

Nadsene maminky z nas, co mame spatne zkusenosti, opravdu delaji hlupky. Ja si ale jako hlupka nepripadam, kdyz cekam, ze mnou zakoupena vec mi bude dobre slouzit. Pokud mi kocar svymi vyluzujicimi zvuky budi dite, kola ma vycochtany po mesici, i kdyz je pravidelne cistim a mazu, tak to teda dobra koupe nebyla. Rekla bych, ze nas, co mame spatne zkusenosti je vic.

Ja za sebe muzu napsat, ze nikomu necpu, ze je bolder spatny kocar, jen jsem sem napsala, jake s nim mam zkusenosti. Pokud bych vedela, ze se tim nekoho dotknu, tak bych sem vubec nelezla.
Mozna byste si vy spokojeny meli zalozit novou diskusy Milovnici Boldreru, aby si tady maminky, co schaneji nejake informace o nasem kocaru necetli nejake dohadovani, ale pouze postrehy z praxe.

beruska2x
26. únor 2009

to je tezky kdo je kocarkem zklamany tak pak hleda dalsi chyby za kazdou cenu.. to taky objektivni neni 😎

gabika53
26. únor 2009

každý si musí nájsť kočík čo mu najlepšie vyhovuje...ja osobne si viac priplatím za kvalitu, aj ke´d ceny poĺských kočíkov sú lákavé..mala som už 12kočíkov/3deti/ a viem, o čom píšem...zbytočne vyhodené peniažky za lacný shit a potom aj tak som kupovala drahší a kvalitnejší...som sa pekne popálila veĺa krát 😖 lebo na trhu sa vždy objavujú novinky a tie poĺské sú pekné, naozaj moderný dizajn, no.....ale o tom si rozhodne každá z nás na vlastnej koži, nie? tak prajem hlavne každej maminke nech má dobrý kvalitný kočík, veď tie naše pokladíky si to zaslúžia...netreba šetriť tam, kde chceme to naj...radčej šetrime inde 🙂

beruska2x
26. únor 2009

12 kocarku to je hodne extrem to je stridas podle satu ne?

stejne se vetsina veci vyrabi v Cine a Cina nebo Polsko je fifty fifty 😀

astrane
26. únor 2009

Já mám teda polskej Deltim a před koupí jsem pročetla hafo diskusí a vyšel z nich moc dobře,přestože se našly maminky kterým se na něm něco nelíbilo a napsaly to tam-já byla ráda,že mám všechny informace a že ty uváděné vady byly takového rázu,že mi nevadili,nebo jsem v nich osobně viděla klad...Staršně záleží na každém,jak žije a podle toho má potřebu i kočárku.Já si ani po 2 letech denního a extrémního používání nemůžu stěžovat,...
Jinak teda -Bolder je podle mě drahý polský kočárek,takže mě překvapuje,že nedosahuje kvality podstatně levnějších příbuzných....
Některé jste spokojené,jiné ne,ale nikdo z vás nejezdí dlouho-někdo ještě nevyjel,tedy nemůže moc soudit....Jsem zvědavá na ohlasy po roce až dvou intenzivního ježdění-pak se projeví,zda ho chválit či ne....

beruska2x
26. únor 2009

astrane asi tak... jak treba kilimaar. muze hanit kocar - jizdni vlastnosti, ze se nevejde tu a tam, sportak atd kdyz ani nevyjela, podle svych slov s hlubokou korbou...

mkr
26. únor 2009

astrane já už jezdím 13 měsíců a jsem spokojená, žádná reklamace nic podobného, ale asi jen pár kusů bylo dobrých 😉

agnessa
26. únor 2009

holky, myslím, že je zbytečné se hádat 😉 někomu prostě kočár nevyhovuje, měl/má s ním nějaký problém a myslím si, že to, že to napíše na diskuzi k tomu kočárku, není nic špatného... samozřejmě, že když už se na něm něco pokazí, tak je dotyčná naštvaná a nedoporučí ho dál, taky bych nenapsala - koupila jsem si ten a ten výrobek, sice se mi docela brzo pokazil, ale všichni si ho kupte, je skvělý...
já jsem před koupí pročítala různé diskuze a byla jsem ráda i za negativní zkušenosti - bylo pak na mně, jestli jsem ochotná risknout, že se podobná vada najde i na mém kousku....

já osobně jezdím s bolderem přes 4 měsíce tak 2-3x denně... rozhodně ho nešetřím (nejen, co se terénu týká, , několikrát týdně jej skládáme do auta.....) a myslím, že za tu dobu už můžu soudit, jaký je... já osobně jsem pořád velice spokojená, kočárku dáváme opravdu zabrat a nešetříme ho, přesto zatím ani jednou nezklamal... údržba minimální - manžel asi 2-3x naolejoval kola a tím to končí... mám 4 další kamarádky, které s ním jezdí (některé delší dobu - všechny teda zatím s hlubokou korbou, všechny máme 4-kolku) a všechny jsou moc spokojené a snad krom příliš vykrojeného nánožníku mi zatím nic nevadilo 🙂 co se sporťáku týká, 100% chci kupovat ještě nějaký menší, lehký sporťáček na rychlé vyražení do města, ale do terénu určitě sáhneme po Bolderu...
12tisíc pro nás nebylo málo peněz, ale on ani ten Roan není o moc levnější (a pro mě jako sporťák nepoužitelný ani do terénu)....
co se pláštěnky týká, od té bych opravdu nečekala žádné zázraky, ale co vím od kamarádek s jinými kočárky, většinou je to stejné a dokupují pláštěnky i několikrát 🙂

já osobně ho můžu doporučit a jsem spokojená - i za tu cenu, že bych ho používala jen jako hluboký... myslím si, že ani ten sporťáček není nic extra malého... měřila jsem to v obchodě a s např. x-landerem jsou na tom stejně, dokonce některé byly i menší...
neříkám, že nemá nějaké mouchy, ale u mě pozitiva naprosto převažují 🙂

ale pro těhulky, které se rozhodují pro a proti je určitě moc dobré, když můžou posoudit i ty negativní názory.... přece nejsme nikdo obchodní zástupci Bolderu, abychom se tu tvářily, že je to nejúžasnější kočár pod sluncem 😀

gabika53
26. únor 2009

no 12 kočíkov pri 3 deťoch si myslím, že extrém vôbec nie je, najmä ak kúpite dáku rachotinu z poľska ako ja a potom ju dáte preč a potom z hlbokého potrebujete kúpiť športový...ja mám teraz tretie bábo a malá bola v hlbokom, do lesa a terénu mám kvalitnú štvorkolku, na beh a korčule trolkolku a na nákupy ľahučký golfáč..uvidíš sama, pri jednom kočíku nikdy nikto nezostane, na 1 dieťa /mestské/ pripadá tak 3ks kočíkov.../hlboký, šporťák a keď je veľké, napr. na nákupy nejaký minigolfáčik 😉 alebo hlboký so športovou čas´tou, a potom niečo malé, je smiešne mať v nákupnom centre nejakú obludu, nie? a hlavne ke´d je nákup, tak v kufri treba priestor...tie maminky, čo majú prvé bábo to zistia 🙂ja sa stále učím na vlastných chybách, vlastne už som sa doučila, ďalšie bábo už neplánujeme 😀 a ešte k tej číne 😎 ono v číne sa výrába moc toho, ale pozor...materiál a technológie berú z krajiny.kde má výrobok domovinu, preto ten rozdiel, originál čína je hnus, ale napr firmy ako NEXT a iné...tam majú dieĺne, ale látky berú svoje, nie ich..tak asi tak 😉 akurát zamestnanci sú origoš čína/lacná pracovná sila 🙂 , joj babenky, ja nikomu neberiem a nezakazujem kupovať 😉 každá máme vlastný meter čo potrebujeme, ale ja napr. odrádzam, kto rozmýšľa o kúpe poĺského kočíka z vlastnej skúsenosti...veď teraz sú pekné príspevky na kočík, čo ja som nemala, vždy ma to obišlo 😀

reni7
26. únor 2009

gabika-můžu se tě zeptat,kolik tě dohromady stálo těch 12 kočárů 😲 mě to přijde jako mazec 😅
hlavně za 12000 hluboká korba+sporťák+autosedačka+slída a kabela mi teda drahý nepřipadne,já teda toho boldra mám obj. v téhle ceně,kdybych měla všechny tyhle věci kupovat zvlášť tak si sakra víc připlatím

jo a jestli je to polskej,českej nebo čínskej výrobek-v dnešní době je to úplně jedno,páč se vám kolikrát pokazí i naše výrobky 😎

beruska2x
26. únor 2009

ja teda neznam v okoli nikoho s takovou spotrebou kocarku 😲

podivej na boty od Bati jaky to jsou krusky 😖

astrane
26. únor 2009

Třeba je to jen nějaká nepovedená série....i to se stává....
a ten 13měsíců ježděný už je zase trošku starší než ty zde hanobené...pokud jsem si teda všimla správně..Třeba ty novější už zase budou lepší...
Jinak je pravda,že osobní zkušenost s ním nemám,ale kdybych si ho chtěla koupit,chtěla bych vědět,co se na něm nejčastěji kazí abych si případně dala při koupi pozor,jestli se ta vada nedá objevit v počínajícím stavu už v obchodě a případně hledat nezávadný kus...i to zda je uznaná jako oprávněná reklamace a pod.

reni7
26. únor 2009

já si ho teda v prodejně nechám rozbalit a poskládat ať ho hned můžu zkontrolovat než ho odvezem 😉

mě teda 12 kočárů připadá jako nasmysl,i když sou 3 děti,kdyby na každý dítě 2 ale 12 😨 😲
já bych ten kočárek chtěla využít na 2 děti i když třeba dokoupím golfák 😎

beru jj-jak se tady každej ohání polskýma výrobkama,že sou to šmejdy,tak pak teda by mě zajímala země,která má bezchybné věci,tak pak nechápu když se vám polský výrobky nezamlouvají proč si je ted kupujete?

astrane
26. únor 2009

hlavně se asi kazí kola,tak na to bych se zaměřila...

gabika53
26. únor 2009

reni ja sama neviem koĺko, ale: prvý bol poľský-ten skončil na záhrade bol kupovaný v poľsku, aby vyšiel čo najlacnejšie...potom dema-skončila tiež/kolieska sa nejak pokazili/ no a potom šporťák Cam-veľmi zlý 😠 😠 a tak to šlo...hľadala som obyč funkčný kočík, nie som taká náročná, ale ke´d vám odpadávajú kolieska stále a stále, tak sa nedá urobi´t, aj keď je v servise, po čase to znava bolo...no a teraz som múdrejšia, ja som mala pri týchto 2 krpcoch zo začiatku len hlboký a potom sme prešli do šporťáku a pri mojej malinkej už mám kúpené tieto 2 šporťáky z druhej ruky o polovicu lacnejšie a sú ako nové...takže nevyšli ma moc, len moc ma vyšlo zo začiatku to striedanie kočíkov, lebo stál im dačo bolo a to hovorím aj o iných značkách, aby sa tu maminky na mńa nehnevali 🙂 ono neexistuje ideálny kočík, ale mám kritériá, za ktoré nejdem 🙂 so spotrebou na 3deti som v tom ok, maminy, ktoré majú aj viac detí/osobne poznám/vyskúšali aj viac kočíkov 😀 no a ešte jedna vec, sestra sa zaoberá distribúciou kočíkov a ona mala už asi 20kočíkov preskúšaných 😀 😀 😀 /4deti/takže kočíky dobre poznáme a vidíte, aj tu sa človek občas popáli 🙂 no ideál fakt neexistuje, každá z nás si musí úsudok urobiť sama, nie? a hlavne odskúšať 😉 inak sa to nedá...my dosť cestujeme, športujeme, tak potrebujem kvalitu a ľahkosť, no na nákupy zas niečo malinké, asi tak 🙂 lebo spojiť dohromady sa to nedá 😎 pri prvom dieťati som bola aj ja úplne neznalá a nevedela som, aké veľké rozdiely sú v kvalite kočíkov..teraz už viem, no už nepotrebujem 😀 vyvozím a hajde do práce po materskej, takže asi tak 😀

reni7
26. únor 2009

gabika-tak to si první co slyším že měla tolik kočárků 😅

já sem si implast vybrala páč je velká korba a máme docela fest terén k domu,takže budu mít čtyřkolku,no a jestli se mi tam něco začne kazit,tak to dám na reklamaci,ale ať je to jakákoli značka,člověk dopředu nemůže vědět co se s kočáremn může stát 🙂

gabika53
26. únor 2009

reni-presne tak, treba reklamovať, oni to opravia, ale musiš mať aj doma iný, veď u nás reklamácia trvala 6týždńov a bez kočíka som nemohla byť 🙂 korbu má priestrannú, to je fakt 🙂 ja želám tebe a všetkým maminkám len dobré skúsenosti s kočíkmi, nie ako som mala smolu ja... 😨

beruska2x
26. únor 2009

nektery prodejny ti daji jejich nahradni kocik, kamaradka to tak mela... 😉

mkr
26. únor 2009

gabila prosím můžeš napsat jakýho by sis i teď koupila ?trochu inspirace od zkušený 🙂

gabika53
26. únor 2009

no aj susede tak dali/mne nie 😢 / ale ten náhradný bol vraj taký, že jej odleteli kolieska zrovna keď šla cez cestu a ona s plačom šla aj ten reklamovať chudiatko...ale to je len jej skúsenosť...a smola 😉 ja vám želám všetkým maminkám a bábinkám len to naj a samé dobré skúsenosti na prechádzkach 😵 no a beruska, aký kočík reklamovala?

beruska2x
26. únor 2009

casual

gabika53
26. únor 2009

no ten už bolo aj od nás do´t reklamovať/kolieska/ a vidíš, je dosŕ drahý a nie moc kvalitný, však? ale je krásny, to sa musí nechať 🙂 nad tým som aj ja kedysi premýšĺala, ale ke´dže som počula o reklamačkách, vzdala som sa ho 🙂

mkr
26. únor 2009

promin zblbla jsem ti nick

gabika53
26. únor 2009

mkr 🙂 🙂 nevadí, aj ja tu píšem na poloslepo, krpci pri mne spia a ja som na posteli s notebookom a ledva už píšem 😀 aké veľké máš teraz dieťatko a kam ho potrebuješ používať?

mkr
26. únor 2009

známá si bude kupovat kočárek líbí se jí bolder akorát se teď trochu toho bojím, aby s ním neměla problémy, jinak uvažuji nad golfkami chci, aby byli skladný do auta a prostorný jako od babypointu solar

beruska2x
26. únor 2009

gabi.. stal s doplnky 35tisic, je maly - korbicka a nakonec mi pochvalila bolder 😀 nevim presne ale myslim ze rikala ze taky neco s kolama 😖

gabika53
26. únor 2009

aha to ešte len čakajú 🙂 no ja by som do poľských značiek nešla, ale treba popreštudovať aj iné fóra a súsenosti s rôznymi kočíkmi, treba viac názorov, aby to bolo objektívnejšie 🙂 🙂 sama si myslím, že radčej golfky pre novorodenca nie, niečo čo je mäkšie v pérovaní...ak by však cestovali často...

klubo
26. únor 2009

Holky, tak až ho budete kupovat, vyzkoušejte pořádně. Mě táhne celý do leva a hluboká korba seděla také křivě na podvozku ☹

agatha79
26. únor 2009

Ja jeste musim dodat, ze jsem novy nanoznik kupovala i kvuli tomu, ze nase ditko je vetsi a do bolderovske verze sportaku se mi nevesel na dylku s fusakem. Ono totiz v podstate na zimu ma sportak skoro stejnou delku jako korba, prave proto, ze se pouziji dily z korby. Mam fusak emitex kombi, musim uz ho mit i s tim prodluzovacim dilem, aby se mi tam nas velky mrnousek vesel.