Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

jituskak
2. únor 2009

je fakt, že ta cortina je malinká, švagrová ji má. tak to je fajn. už se nemůžu dočkat, až to uvidím naživo🙂

f.miracle
2. únor 2009

jituskak, původně jsme tu autosedačku chtěli, ale chlapík v obchodě nám to rozmluvil, ona totiž nezískala nějaký nejnovější bezpečnostní atest a v porovnání s jinými je i dost drahá, takže jsme nakonec koupili Chicco.
Jinak jsem dneska v časopise viděla novou kolekci Bolder SD 2009, je fakt povedená 😉

jituskak
2. únor 2009

je drahá. to máš naprostou pravdu. těch testů je hodně a myslím, že ani to že tam je nějaká nálepka nic neznamená, ale právě to řeším kvůli té ceně. zase na jiné diskusi jsem četla, jak je to praktické na podvozku. uvidíme...

mkr
2. únor 2009

každá autosedačka musí projít zkouškami a jestli nevyhovuje tak by ji stáhly z prodeje, podle mě jsou nejvíc profláknuté ty značkové a roztříděné podle nejlepších

mili84
2. únor 2009

holky, implast bolder je polský kočárek??

reni7
2. únor 2009

jitus-jestli toho boldra budeš brát v té Riegrovce,tak tam je ta tojkombinace výhodná,vyjde to na necelých 15000,což si myslím,je dobrá cena 😉

aurrelia
2. únor 2009

Ahojte, aj mne sa veru tento kočík dosť pozdáva. V prvých príspevkoch som našla, že športová časť je veľmi úzka, ale ako tak porovnávam, viac ako tých 33 som nenašla, tak teda neviem. Chcela by som sa opýtať, či niektorá neviete či sa na neho nedajú nasadiť autosedačky od iných výrobcov.

jituskak
2. únor 2009

reni, díky za tip 😉

agnessa
3. únor 2009

holky, nechci vás zrazovat od bílého s kruhy... ale dneska jsem ho potkala a tuším, že s ním jezdí paní tak 4-5 měsíců (potkávám ji občas ve městě) a ze začátku byl kočárek moc hezký, ale teď už je docela ušmudlaný... nevím teda, jak s ním paní zachází, ale nepřijde mi jako nějaká šmudla... 😒

reni7
3. únor 2009

agnessa-já bych ho chtěla,ale tohodle se docela obávám 😒 jenže mě se jiná barva moc nelíbí tak ještě uvidím,každopádně díky 😉

petula5
3. únor 2009

Ahojky,
tak mi už implast 3 používáme 5 měsíců a jsme s ním spokojený. Za chvíli už vytáhneme sporťák. Takže ho můžu doporučit. Akorád se v zimě hůř jezdí s těma třema kolečkama, ale jinak super.
Chtěla jsem se zeptat nevíte jestli na tento kočárek pasuje neutrální pláštěnka? Já jsem jí totiž někde ztratila a tak nevím jaká na to bude pasovat děkuji za radu 🙂

kjajule
4. únor 2009

Ahojky my máme implast už tři měsíce. ten černo bílý s kruhy a mám ho pořád krásně čistoučkej, záleží jak s nim zacházíš.Občas musím vzít vlhkou houbičku a někde umýt smouhu a tak ,ale krásně se to udržuje a nemám s tím problém.Máme 4 kolku a jezdí se s ním skvěle určitě bych neměnila.

blka
4. únor 2009

Holky, ta korbička implastu má opravdu 75 cm, jak píší na internetu? Zdá se mi to málo. Třeba u X-landru XA píší 76 cm a to samé u Cortiny a vy píšete, že je ta korba poměrně velká.

mkr
4. únor 2009

blka . jak už jsem psala někde v diskuzi, rozměry sice můžou být stejné, ale záleží na provedení korbičky, určitě my holky dají za pravdu, že je mnohem větší jak u xlandru nebo cortiny

mkr
4. únor 2009

jinak my máme kytkovaný bílo černý a teď už je špinavý po 3/4 roce používání, ale z důvodů, že už byl i v zavazadlové části autobusu a v letadle a tam moc opatrní nejsou a čistota, taky nic moc, chystám se teď navyprání tak snad bude jako dřív, ale první 1/2 rok byl krásně čistý, teda spíš sem byla hodně opatrná, ale některým věcem se nevyhnete, třeba když prší a projede kolem vás auto, to pak můžete být sebe víc opatrná a je to na nic, ti řidiči

blka
4. únor 2009

Mkr, aha. Já jsem myslela, že je zásadní ta velikost (délka). Vůbec by mě nenapadlo, že jinak provedená korbička o stejné velikosti může být prostornější. To je dobré vědět.

mkr
4. únor 2009

blka nejlepší je porovnat na vlastní oči, můžeš ještě vybírat dlouho 🙂není kam spěchat

mili84
4. únor 2009

mkr: Tak jsme včera prošli Pardubice a nikde ten Implast nemají...asi se vydáme do Náchoda - jak se ta prodejna přesně jmenuje, prosím? Ještě zkusíme, jestli ho mají v tomu Nellu v Hradci...

mkr
4. únor 2009

http://www.sweb.cz/kocarkyH/ tady ho ještě nedávno měli je to v Hronovický u finančáku, jestli ho mají v HK john nellu tak to netuším je to tak 3/4 roku a to ho tam neměli

mkr
4. únor 2009
mkr
4. únor 2009

Náchod www.kocarkov.cz je tam výborná paní je možný se domluvit i mimo otevírací dobu, nakoupila jsem tam většinu výbavičky 🙂

blka
4. únor 2009

Mkr: já ještě vybírám, ale už mám favority 😉 . V březnu jedeme na veletrh do Brna, tak doufám, že tam budou mít i bolder a firkon, abych je mohla zkouknout naživo 🙂

mili84
4. únor 2009

mkr: Moc díky🙂 V té Hronovické jsme včera byli a nemají ho tam...Do Nellu a Náchoda teda zajedeme - moc díky za kontakty 😉

gag
4. únor 2009

Ahoj Mili, v Hk v Nellu ho mají, je to jak jsem Ti posílala odkaz a dokonce minulý týden ho měli ve třech barvách na prodejně...jinak Terezka z Náchoda je super a hlavně moc ochotná a vyjde Ti vstříc i mimo otevírací dobu, jenom je dobré se s ní domluvit, aby tam byla... 😉

mili84
4. únor 2009

gaga: Takže tam máme každopádně zavolat, než tam pojedeme? Do toho Náchoda myslím... Kam mi ještě doporučuješ zajet?

sofi07
4. únor 2009

Ahojte,neviete mi niekto poradit akym sposobom sa zaaretuju tie predne kolesa na boldri? priatel to skusal uz viackrat, ale neslo to ☹ . neviem, ci ist na to silou alebo ako...

gag
4. únor 2009

Jj, určitě, protože Tereza tam není pravidelně, normálně bych si s ní domluvila schůzku...docela velký výběr je i v dětském ráji nebo,jak se to jmenuje, je to v zóně u Tesca než vjedeš do Hradce směrem od Pardubic, pak v Pardubicích www.baby-centrum.cz

beruska2x
4. únor 2009

sofi... primo u kazdeho kola je takova plastova cast kterou precvaknes na druhou stranu - smerem od kolecka... je to ztuha nez se to rozchodi 😉

reni7
4. únor 2009

no já si myslím,že u toho bílýho dostane asi zabrat spíš sporťák než hluboká korba 😕 pořád se rozmýšlím,každej mě od toho bílýho odrazuje,myslím,že jakákoli světlá barva je náročnější na údržbu 😒

jinak v porovnání a x-landrem je bolder o dost větší,hlavně do X-landru prcka po půl roce s fusakem do hluboké korby nedáte a do boldru úplně z přehledem 😉

sofi07
4. únor 2009

beruska,dik. skusali sme to, ale neprecvaklo to. tak to skusime silou, snad to nedolameme 😢