Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

cifer
21. čer 2008

agness: aha, tak UH není zas tak daleko, tak bysme si mohli udělat s manžou výlet 😉

ene: ta vložná taška by to samozřejmě vyřešila, ale co jsem se dívala na net, tak samostatně koupené stojí tak 2 tis. což je teda šílený 😖 z těch levnějších kočárků je samostatně neprodávají...

ene
21. čer 2008

Tak jsem to v rychlosti hodila do prohlizece a nasla jsem od emitexu za tisicovku a jina za 900 😉 Nebo mrkni na MMB, tam toho bude urcite spousta.

cifer
23. čer 2008

ene: jj, přes MMB se mi nakonec podařilo najít levnější značky i nové i starší - ty se dokonce pohybovaly od 500 Kč 😵
včera jsem ho viděla poprvé naživo u nás na koupáku 🙂 korbička se mi zdála jakási malá, ale to asi proto, že jsem neměla s čím srovnávat 😉 co mě teda spíš vyděsilo že při jízdě trošku v terénu po trávě kočík strašně vrzal 😒 tak nevím jestli jenom proto, že ho nějak neudržovali a nebo to dělá každej, což by byl problém, protože jsme z vesnice, u nás sice chodníky většinou všude jsou, ale např. u tchánovců, kteří bydlí těsně pod lesem prostě potřebujeme kočárek kterej je do terénu a ne jen do města na rovný chodníky....

ene
23. čer 2008

Muj teda rozhodne nevrze (a pravidelne udrzovany taky neni 🙂. Ale do terenu nevim, jestli jsou ta kolecka vhodna - jakmile se ti jedno zastavi o kamen, zasekne se i druhe. Tady je lepsi ten s tema kolecky zvlast.

cifer
23. čer 2008

ene: ach jo ☹ a mě se tak stráááášně líbí 😵 já nevím, já budu asi toho našeho mimouše nosit v náručí, protože si fakt asi kočárek nevyberu 😅 ještěže do prosince je pořád dost času 😅

aknely
23. čer 2008

ahojki, Ene...ja jsem byla zamilovana do 4-kolky, ale protoze se ty predni kolecka uplne neotaceji, tak jdu do 3-kolky. Myslim, ze do terenu je taky dobra ( i kdyz ne treba do lesa, kde bys jezdila po korenech 😀 ), a mi se s ni v obchode opravdu lepe manipulovalo. Ja cekam miminko v listopadu a nejdrive jsem hledala kocarek s tou nejvetsi moznou korbou. Prvni to byl u me Roan Marita, pak Peg Perego Young. Jenze...vypadaji opravdu jako "klasiky" a memu manzelovi se to nelibilo 😒 I kdyz nazivo kdyz videl ten Peg Perego, tak se mu spatny nezdal a ma opravdu tu korbu podle me velkou. Pak jsem ale na netu nasla ten Implast a miry se mi zdaly podobne jako u toho Pegu a vypada opravdu moderneji. I kdyz je drazsi...to jo. Manza chtel nejdrive kocarek do 6000 a vic ani Ň, a ted uz souhlasi s tim Implastem 3-kolkou, protoze si to s ni zkusil a taky se mu s tim lepe jezdilo nez se 4-kolkou. 😀
Takze jdeme asi do tohohle. Mimco se tam snad na jare jeste s fusakem vleze a pak alou do sportaku. Ten budu mit teda Implast a pak mam jeste jeden (od firmy Graco), ktery mam uz porizeny drive, takze muzu kombinovat. A pak nekdy golfky, no. Sice se bojim, jak s tou 3-kolkou to pojede v zime, ale kaslu to...Kazdy kocarek je pro kazdou maminku ten "prvni" a pak zjisti, co ma za chybicky...predem to proste vedet nikdo nemuze. Urcite vim, ze nemuzu poridit kocarek s malou korbou jako jsou X-landery a podobne.
Snad ti tenhle prispevek nejak pomuze v rozhodovani a kdyz ne, tak treba nekomu jinemu...nejak. 🙂

kikimaruska
23. čer 2008

Ahojky 🙂
Ene: jo jo, kubík si pospíšil...ale ještě se hned tak do kočárku nepodívá...zatím. Na druhou stranu mi odpadla obava, že se mi tam nevejde v zimě s fusakem...myslím, že budeme v korbičce jezdit ještě příští léto 😅 . Jinak jsem viděla zase X-landera a musím říct, že pokud se maminky bojí, že Implast je malý...tak nevím nevím...je to obří korbička oproti X-landeru, ale řekla bych i oproti Cortině.

ene
24. čer 2008

To je fakt, ta trojkolka by taky nemusela byt spatna volba. Kazdopadne mas stejne nejlepsi do mesta a normalniho terenu tu ctyrkolku (kdyz se ti libi) a pak na horsi teren nositko 😉 V zime jsem taky vyuzivala satek, je v nem krasne teploucku a tulite se celou cestu 🙂)
Kiki, to jsem rada, ze jsi zase zasla 🙂 Uz jste tedy oba doma? Nejhorsi uz je za vami?

prada
24. čer 2008

Ahoj holky!
tak já si na korbu od X-landera nemůžu stěžovat-používali jsme ji od půlky září do konce dubna(takže i s fusakem) a bylo to v pohodě.A určitě bychom ji používali ještě dýl(pak už nebyl potřeba fusak), ale malá si začínala sedat a nechtěla jsem, aby se náhodou převrátila ven z kočárku.

cifer
24. čer 2008

holky tak implast trojkolku mají u nás ve Vyškově v mimi obchodě 😲 😀 takže už nemusím složitě řešit, kde se na něj podívám 😉 viděla jsem tu novou kolekci, tu zelenou co mám v albu a vypadal líp než ten černej květinovej, akorát teda ta otevřenost korbičky, ten vykrojený nánožník mě šokla 😅 že je hodně korbička otevřená jsme s Ene řešily akorát jsem to úplně nepochopila 😉 paní prodavačka mě ale přesvědčovala, že prý na mimčo ve fusaku foukat nebude... 😀

kikimaruska
26. čer 2008

ene: ještě doma nejsme. Je v inkubátoru, protože ještě potřeboval kyslíček přifukovat dovnitř a monitor...jak dýchá. Je to totiž malý vztekloun a to pak spadne s dechem klidně na pár vteřin i na 50 (normál je 90-100). Mám vše detailně popané v albíčku, tak se jukni. Vážíme "už" 1 690 g a když vydrží bez kyslíčku, brzy za ním budu moct jít do nemocnic, kde se spolu budeme učit. Já o něj pečovat, krmit (aby vypil celou svojí dávku sám bez sondičky) a cvičit Vojtovu metodu...Tak už se nemůžu dočkat. Taška zbalená, chodím tu okolo autoseačky, koukám na připravenou postýlku a u našich pokukuju nad tím naším vozítkem 🙂 . Jinak jsem si koupila ke kočárku sv.modrý deštníček, je moc krásný, a jak ladí. Budu ho vozit hlavně když pofrčíme s autosedačkou... 🙂

ene
26. čer 2008

Ach jo, to je smutny ☹ V nemocnici je v Decine? Tak to vam budu drzet palce dal, ale beres to uzasne 🙂

agnessa
26. čer 2008

Kiki, teď jsem se Ti dívala do albíčka a na fotky a jsem naprosto unešená - Kubíček je fakt bojovník a když srovnám ty první fotečky s tou poslední, tak je to fakt už teď velký chlap 😉 on se narodil v 29tt a odpovídal 26tt? nebo jsem to špatně pochopila? moc vám držím pěsti, máte toho za sebou hrozně moc a moc doufám, že teď už vás po tom těžkém startu čekají jen hezké chvilky 🙂

no a abych neodbočila úplně od tématu, tak kočárek je moooc hezký 😀 😀 se těšíš, až budete trajdat, že? 😉

nelinka1
26. čer 2008

O tomto kočárku nechci ani slyšet. Je dobrej, pokud na něm nění vada. Bohužel se nám tam po pár měsících zlomilo kolečko a je u toho strašně složitá reklamace. Kamarádka ho má taky a měla ten stejný problém. Nikdo nám to ale nechce uznat, protože Poláci údajně toto nestíhají vyřizovat.

ene
26. čer 2008

Neli a od koho mate kocarek? Zda se mi to jako blbost, protoze treba nahradni adapter jsem tu mela driv jak do tydne primo od vyrobce a pres kocarkov.

agnessa
26. čer 2008

Neli a co mají Poláci společného s podvozkem? pokud vím, je to holandská konstrukce... a taky se mi nezdá, že by s tím byl velký problém, když mi bylo od několika prodejců potvrzeno, že kočárek je bez reklamací a vad....

kikimaruska
26. čer 2008

ene: je v nemocnici v Ústí nad Labem, tam jsou na nedonošenečky specializovaní 😉
agnessa: narodil se přesně 28+3, ale odpovídal 25,26 tt. Protože 3 týdny zaostával ve vývoji a pak ještě týden, kdy jsme byli v nemocnici a snažili se zprůchodnit pupečník, který nedodával živiny...a nevěděli proč...Jinak už se moc těším, až prvně vyrazíme v kočárku. Ten je ale zatím u babičky a dědy a já se kochám autosedačkou ve stejné barvě 😉

ene
26. čer 2008

Polaci jsou dodavatele/autori znacky, musi to jit pres ne..

mkr
28. čer 2008

ahoj, tak my jezdíme v kočárku od ledna a měli jsme fusak formou spacího pytle a na malou vůbec netáhlo, ona je korbička i poměrně hluboká, určitě bych se toho nebála, taky jsem se bála, že ji tam bude foukat, ale ne, měla tam teplíčko 🙂, malý bude půl roku má 7,5 kila a vejde se tam nádherně, jiné korbičky jsou mnohem menší, popravdě z těchto kombinovaných kočárků máme snad největší X - Cam cortina, X-lander, Bebecar
byli jsme i na Vysočině a ve sněhu jsem s ním neměla problémy máme 3-kolku

mkr
28. čer 2008

malá je v albumu ve fusaku v kočárku tak to posuďte samy

mkr
29. čer 2008

tak mi to nedalo a malou jsem zkusila dát do fusaku a vejde se tam nádherně ještě tam má u nožiček tak 10 cm a ani se tam nemačká, ještě jsem to vyfotila, tak se mrkněte, písněte, jak vám to přijde

aknely
30. čer 2008

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kdyz se tak divam do albicka od mrk...jak mam vedet, jakou velikost fusaku mam shanet? divam se na ruzne net prodejny a tam uvadeji velikosti fusaku. Jak mam vedet, ze ta a ta dana velikost bude to kocarku pasovat?

Mrk...prosim te, ty mas jakou znacku fusaku? Je to nekde na netu, kde bych se mohla podivat? Diky.

ene
30. čer 2008

To vypada na Emitex. Rozmery jsou celkem jedno, musi byt diteti, takze ne moc kratky, muze byt radeji delsi a do kocarku se to nahnaca vzdycky. Rozmery korby zhruba 80*35, jestli ti to pomuze. Nektere fusaky jdou i v prubehu uzivani protahnout, to je myslim u toho Emitexu. No a nebo vyuzit vic dek, to staci vzdycky a je to variabilni podle pocasi 🙂

aknely
30. čer 2008

Ahojki, no, ted se divam na netu a taky se mi zda podle toho stahnuti u te hlavicky, ze to bude asi Emitex. Libi se mi ten Emitex Combi 3v1....nevite, daji se ty fusaky, co maji to odepinaci dno (kdy je treba cela delka fusaku nejakych 100cm a po odepnuti toho spodniho dilu nejakych 80cm?) pouzit pak i do sportaku? Nebo jak to je vlastne s fusakama? Jsou treba nektere jen do hlubokeho a pak se musi dokoupit nejaky jiny do sportaku nebo jak to je? ☹ Diky za radu.

janda79
30. čer 2008

ahoj, fusak do sporťáku by asi měl být nepromokavý, pokud na něj vždy nepoužíváš nánožník

mkr
30. čer 2008
ene
30. čer 2008

Wow, vypada krasne 😉
Aknely, nebud ze vseho tak vyjukana, fakt to neni veda 😀 Ty odepinaci budou hlavne do sportaku, metrovou korbicku jen tak u nejakeho kocarku nenajdes 🙂 Rodice na tebe taky meli jednoho beranka na celou zimu 😉

mkr
30. čer 2008

tenhle je velký jako jiný fusaky, emitex mi paní z kočárkova nedoporučovala, prý se rozbíjí zipy a dlouho se čeká než to opravy a buďte bez fusaku měsíc, tenhle fakt můžu doporučit, malou jsem už moc do něj neoblékala měla tam teplíčko

aknely
30. čer 2008

Ene...my to mame v rodine, ze si ze vseho delame starosti... 😀
No, uvidime...ale ten Emitex se mi stejne libi...je tam napsano, ze je vodeodolny, takze by mohl byt i do sportaku. Proste shanim informace, protoze nechci pak kupovat milion veci jen kvuli tomu, ze koupim jednu vec, ktera mi bude na houby...to by me asi manza prizdil 😀

ene
1. črc 2008

Hele, tak mam super zpravu. Ted jsem to vsechno poskladala a zitra jedeme ve sportaku. Je super i pro nesedici dite! 😀 Fakt operka zad totalne do lehu (snad by sla i do zaklonu, mazec 🙂), operka noh to same, pres to nanoznik a mame uplne novy kocarek pro mimino 😎 Vahove je to taky sakra znat. Zitra dam vedet, jeste musime odzkouset ksiry. V tom lehu to ma cisty rozmer 85 cm, to je luxusni letiste 🙂)