Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

miren82
23. srp 2008

Ahoj Ilči,včera jsme se byli s manželem podívat do Prioru na Boldera.Zrovna tam měly černej s kytičkama,tak si ho manžel vyzkoušel a byl úplně nadšenej.Prý jéé on má posilovač,tím myslel že se s ním dá krásně zatáčet a ovládá se výborně.
Jinak objednání jiné barvy trvá jen měsíc což mě docela překvapily,tak tam skáknu v půlce října,v půlce listopadu tam bude,to je pro nás akorát když máme termín na přelomu prosince a ledna.
Tak sem ráda a jen sem se chtěla podělit o pocity.

mirka755
23. srp 2008

j12: řekla bych že ohledně ovládání je trojkolka lepší. Ta čtyřkolka nemá otáčecí kolečka, jenom natáčecí. A neřekla bych že černá přitahuje sluníčko, já mám na dcerku černé golfky a občas mi v nich usne a kočár rozhodně není rozpálený. Určitě nebudeš vysedávat v horku na sluníčku, takže v tom nevidím problém 🙂

ilci
23. srp 2008

miren, tak bezva 😉
nám teda přišel za 2dny od objednání, byla to fakt rychlovka a jsem s ním spokojená

klubo
23. srp 2008

j12: nechci kritizovat čtyřkolku, protože jí nemám, ale ta trojkolka nemá chybu a co jsem si všimla tady z diskuse, tak většinou holky pro lehčí ovládání volí trojkolku 😉

judit22
23. srp 2008

Ahoj holky, Bolder je můj favorit už od počátku těhotenství, ale mám nějak problém s výběrem barvičky. Černý s květy ani s kruhy nechce manžel, čekáme chlapečka a já v kolekci postrádám nějakou pěknou modrou barvičku. Viděla jsem ve skutečnosti ten modrý s květy a ten se mi strašně nelíbil. Poradíte jakou barvičku zvolit??vidím to na šedivo-černý, ale není to moc smutná barvička?ten jsem ve skutečnosti neviděla.

agnessa
23. srp 2008

my máme doma 4-kolku a jsme spokojení s ovládáním a se vším 😉 ale to je prostě o tom, že každému vyhovuje a sedí něco jiného a můžem být jen rádi, že je takový super výběr 😀 já bych třeba trojkolku nechtěla ani zadarmo, ale vím, že je spousta lidí, co by zas nebrali 4-kolku 😀 😀 každému prostě podle jeho gusta 😉

Judit, my sice čekáme holčičku, ale máme koupený právě ten šedý - chtěli jsme nějakou univerzální barvu.. mám ho nafocený i v albu, tak můžeš mrknout... je hodně hezký - takový decentní - rozhodně nijak zářící barva, ale myslím, že doplňky a barevná deka atd. tomu tu veselost a šmrnc dodají 🙂

j12
24. srp 2008

Já myslela, že čtyřkola má stejně otočný kolečka jako ta trojkolka 😔 to jsem z toho teď paf!!! A Agness si zase chválí čtyřkolku, je pravda že já se čtyřkolkou vubec nejela!! To je škoda.Tak já fakt nevím!! Jinak barviček je tam fakt hafo, a taky nevím nevím!!Objednala jsem si ten zelenočerný, ale neviděly jste ho někdo v reálu???Není moc křiklavý nebo něco??Fakt jsem nerozhodný člověk, a když mi dají tak obrovský výběr, tak fakt nevím.holky poraďte.Jinak musím někde ojevit tu čtyřkolku a zajezdit si s ní.

judit22
24. srp 2008

j12:tak to jsme na tom stejně, já se dlouho nemohla rozhodnout,jestli čtyřkolku nebo trojkolku, ale měla jsem možnost si vyzkoušet obě a líp se mi prostě jezdí se tříkolkou. No a co se týče barev, tak včera jsem měla možnost vidět ten zelenočerný, pro který jsem byla hodně hodně dlouho rozhodnutá a ta barva je pro mě opravdu moc křiklavá, ale jinak moc hezká, tak určitě nebudeš zklamaná. Já jsem si ale prostě nedovedla představit, že narvu do zelenýho zářivýho kočárku a zelenýho fusaku mimčo ve světle modré kombinézce, takže jsme to nakonec i po včerejším shlédnutí zavrhli. No a protože je manžel proti černé, tak asi zvolím tu šedočernou nebo khaki zelenou 215, případně 211.

j12
24. srp 2008

judit22- opravdu je tak křiklavý? Ale není to tak hrozný viď?? Mě se právě moc líbí 🙂 Mám fusak takový šedivý a kombinézku ještě nemám.Jinak čekáme holčičku, tak pro tu se zelená taky hodí si myslím.Takže říkáš že je krásný jo??? Tak uvidíme. a teda radíš i tříkolku jo? A jak se jezdí s tou čtyřkolkou? To se asi musí tak trochu nazvedávat viď??Já právě vím, že tříkolka byla super a měla jsem dojem že mi někdo říkal, že čtyřkolka jezdí uplně stejně.Ach jo, to je dilema viď? A kdypak máš termín jestli se můžu zeptat? Asi na tom sme nějak stejně 😉

j12
24. srp 2008

Jééééééé, už jsem si to přečetla!!!! 28.12, tak to bude silvestrovský viď? My zase skoro mikulášským,8.12 🙂

olinka01
24. srp 2008

j12: Já si ten zelený objednala nedávno,myslím,že je to 214? A ve 4kolce 🙂 Zkoušela jsem jí na prodejně a jezdilo se mi s ní dobře 😎 Měl by mi dorazit zhruba v polovině září,tak Ti pak můžu nafotit realitu,když budeš chtít 😉 Jinak ta barva je hodně výrazná,ale je vážně krásná,my jsme se shodli s přítelem hned,chceme ho použít i pro druhé mimčo a tahle barva mi přijde neutrální.Jinak fusak do něj mám od Emitexu combi 3v1 v šedivý barvě ...

j12
24. srp 2008

Ahoj Olinko, to jsi mě potěšila, je to ten zelenočerný, číslo 216!! A máš čtyřkolku???A musíš ji nazvedávat, nebo ne když zatáčíš..Jinak právě taky jsme myslely už na druhý mimčo, hodí se pro holku i pro kluka. Je výrazný, ale právě vypadá pěkně, tak uvidíme!!!Je takový neutrál jak říkáš. Do toho dám světle žlutou dečku a myslím že to bude krásný.

j12
24. srp 2008

Tak už jsem objevila tu 214, ty máš ten světlý viď? Já ten zelenočerný ten tmavší!!! Nebo kterýpak oli máš?

mirka755
24. srp 2008

ahoj, moje známá má zeleno-černou trojkolku a ta barva je pěkná. A má jí pro holčičku 🙂

j12
24. srp 2008

ahoj Mirko,ale kteroupak zelenočernou, myslíš tu tmavší ? Nebo uplně tu světlounkou .

mirka755
24. srp 2008

ne pistáciovou ne (i když je nádherná). Tu tmavší

dareen
24. srp 2008

Ahoj, mám taky objednanou čtyřkolku od Bolderu...j12 záleží, kde budeš více jezdit.My budeme určitě hodně jezdit po venku, všude pěšky(nejsme takové ty supermarketové typy-nic ve zlém teď! 🙂 ), v zimě, u nás jsou ve městě všude kočičí hlavy a samý chodník, nahoru dolů atd...takže prostě si nedovedu představit, jak to balancuju na třech kolech..BTW-moje sestra má trojkolku, žije v Praze a bez problémů.ALe ona jezdí jen kolem domu, v parku a všude jinde musí autem..takže tak....třeba ti to trochu pomůže. 🙂

aknely
24. srp 2008

ahojki, tak se pridavam do diskuze...
j12...taky me uchvatil Bolder...z obrazku jsem byla na 100% pro 4-kolku. Ale kdyz jsme s manzelem oba vyzkouseli jak 4-kolku tak 3-kolku, tak u obou vyhrala 3-kolka ...a to jsem ji puvodne vubec nechtela. 3-kolka ma to predni dvojkolecko uplne otocne, jednou rukou ovladatelny kocarek...4-kolka ma predni kolecka spojena tyci, takze se jen nataceji, neotaceji se uplne dokola a manipulace tim padem na jednu ruku ani jako. Museli jsme to nadzvednout pri zmene smeru a pri couvani se ty kolecka vlastne seknou v jedne poloze a tahas kocarek za sebou. Takze mame 3-kolku uz doma, barva c. 222. Korba je v poho...vubec neni jako X-landerovska korba, ktera je o hodne mensi. Fusak mam do tohoto kocarku taky od Emitexu 3v1...je super. Sice jsem ho tam zatim nezkousela vlozit jen tak na zkousku, ale uz tu par lidi psalo, ze se tam vleze, tak proto jsem si ho taky objednavala.
Takze takove moje pocity, no. 😉

dareen
24. srp 2008

Sto lidí , sto chutí...ještě že jsou na výběr jen 3 nebo 4 kola,co? 🙂 Má pravu Aknely, že trojkolku ovládáš jednou rukou v pohodě.Ale to zrovna já nepreferuji a chci,ať se mi dobře sjíždí a najíždí ve sněhu na chodníky...máme tady takovou spíš opičí dráhu...

dareen
24. srp 2008

A jinak korbička docela v pohodě, na zimní mimiko určitě krásně postačí...takže buď v klidu j12 😉

elvie
24. srp 2008

Připojuju taky svůj názor. Původně jsme oba s manželem byli rozhodnuti pro 4 kolku, ale když jsme ji vyzkoušeli, byli jsme hodně zklamaní. Tak jak píše aknely manipulace s 4-kolkou na malém prostoru byla špatná, kočárek se nedal ovládat jednou rukou a při couvání kolečka zůstala natočená a kočár jsme za sebou táhli. Pak jsme zkusili 3-kolku a byli jsme oba nadšení, takže jsme ji hned objednali (máme černobílou kombinaci s kruhy).

Jenom mi teď vrtají hlavou kolečka. Dali nám na výběr buď umělá nebo se špicemi. Já jsem byla původně rozhodnutá pro umělá, ale manžel mě nakonec přemluvil, že špicová budou rozhodně lepší. Takže jsem se nechala zvyklat a teď nevím, jestli jsme udělali dobře. Jaký je váš názor na ty kolečka? A máte někdo zkušenosti se špicovými? Díky.

dareen
24. srp 2008

Elvie, tak já mám objednané plastové..ale vůbec tomu nerozumím...takže neporadím. 😅

aknely
24. srp 2008

no, ja prave ty spicove nechtela, protoze se mi jak nelibi, ale hlavne si myslim, jestli nebudou rezivet nebo tak. Ty umela mi prisla na pohled i takove modernejsi. Ale to je jen muj nazor. Jinak taky mame tu kombinaci cernobila s kruhy, je to c. 222, http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=363886

j12
24. srp 2008

jééééé holky vy jste mi fakt docela pomohly. No kde plánuju jezdit, hlavně to město a tak!!!! Jsem z brna, takže docela taková terení cesta. Jen kolem baráku určitě ne. To je samej chodník, všude zatáčet a nahoru a zase dolu a pořád dokola!!! Takže na takovouto cestu mi spíš radíte čtyřkolku, tak to jsem ráda 🙂 Jste zlatíčka.Jo Mirko, tak to je ta zelená, na fotečce co jsi mi tam dala, je ale světlejší viď??

dareen
24. srp 2008

Tříkolka je opravdu dobrá na ovládání,ale u nás v terénu by to prostě nešlo..tím jsem si jistá.Už jsem tady absolvovala jednu jízdu právě s neteří v tříkolce a prostě nee...my nejsem baby friendly město asi... 😉

aknely
24. srp 2008

j12 ...pokud budes teda vsude zatacet jak pises atd., tak to bych volila prave tu 3-kolku, 4-kolku budes porad nadzvedavat atd. Ale mozna, ze se ti s ni bude jezdit dobre. Ja taky tu svoji 3-kolku jeste nemam vyzkousenou v terenu, soudim jen z toho, jak se mi s tim jezdilo v obchode. Tak uvidime 😉

j12
24. srp 2008

Tak teď mě Elvie zarazila, takže čtyřkolka se fakt tak špatně ovládá???? To snad neeeee. ja chci aby jezdil pěkně!!!!!!Chcete holky říct, že když s ní budu couvat, tak místo abych ji vezla, tak ji potáhnu??? To neeee, to nechci, pomooooc, co teda teď? fakt nevím. 😀

dareen
24. srp 2008

Jenže právě že s tou 3kolkou se hůře sjíždí z chodníku na chodník...třeba u nás je tohle nejpodstatnější. Délka chodníku max. 20 metrů a nahoru a dolů, pořád dokola.Taky jsme v historickém centru a trochu mě zlobilo to kolečko na kočičích hlavách u 3-kolky, se mi jako zarazilo na štosrc mezi ty spáry, jestli mi rozumíte...Raději budu asi trochu přizvedávat...ALe to jsou prostě moje požadavky a můj pohled, určitě Vám ty 3-kolky krásně poslouží, ale já po zkušenosti u nás ve městě prostě musím mít 4 kola. 🙂 Však uvidíme..že? 🙂

j12
24. srp 2008

No já trojkolku zkoušela v obchodě a super, ale je pěkně citlivá a si si nedovedu představit, jak jedu po tom šíleným městě po těch kostkach, a mám pocit, že by mi to zatáčelo aniž bych chtěla víš??? Asi tak jak píšou holky.Tak nevím. Ale máte pravdu, ještě že není na výběr z více koleček, , to už bych fakt nevěděla!!! Už teď jsem z toho výběru nešťastná!!!! 😠