Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

dedulka
19. črc 2008

agnes: jůů, díky za vyčerpávající info! Já právě nevím, jestli 4-nebo 3-kolku - no uvidím. Já právě doufala, že nás nechají se projet před prodejnou! 😖 No neva, tak to zkusím aspoň po prodejně! 😉 Ale tak nějak jsem trochu víc taky pro tu 4-kolku! U toho kočárku se mi prostě víc líbí! 😉
co se týče barvy, tak jsem taky zamilovaná do té zelené, co má Petula5 - takže říkáš, že ho tu už někdo má jo?! 😠 to teda neeeee! 😀
Ta šedá je taky moc pěkná! 😵
a pokud je teda měsíc obj. lhůta, tak to si ho chci objednat až tak září-říjnu! 😉
a kupovala jsis k tomu i autosedačku - na kolik tě příp. vyjde i s tím? 😉

agnessa
19. črc 2008

Dedulko, já teda trojkolku nechtěla nikdy, takže 4-kolka byla jasná volba 😀 😀 😀 😀 a je pravda, že se mi v té 4-kolové verzi líbí víc, i když vím, žě někdo volí nakonec 3-kolku právě kvůli ještě lepšímu ovládání hlavně v malých prostorách 🙂

jo a tu barvu tu vidívám, ale mám spíš pocit, že je to jen někdo, kdo sem dojíždí občas na návštěvu (bydlím v paneláku, takže si myslím, že bych si na sídlišti všimla, kdyby tan kočár jezdil častěji, ale viděla jsem ho v průběhu měsíce asi jen 2x) 😀 😀

autosedačku jsem nekupovala... máme už koupenou z mimibazaru za pár stovek a vím, že to přicvakávání na podvozek bych stejně nevyužila - autosedačku máme fakt jen na jízdu autem, jinak se všude dostanu s kočárem, nebo kočár hodíme celý do kufru auta 🙂 ale tuším, že to s tou autosedačkou vychází kolem 15tisíc...

dedulka
19. črc 2008

agnessa: no my právě tu autosedačku taky určitě využijeme jen v autě - tak jsem přemýšlela, že bych koupila nějakou z druhé ruky... 😉

byli jsme teď na Čepkově ve Zlíně - v prodejně Pompo, ale implast tam neměli - tak jsem si zkusila pojezdit aspoň s tím Chiccem - trojkolkou a fakt se to ovládá naprosto suprově - teď mají tu 3-kombinaci slevněnou na 15 tis. 😉 - měli tam černo-žlutou kombinaci a vypadala moc pěkně, ale u toho Chicca se mi nelíbí, že ta korbička - ten spodek - je z plastu! 😒

petis
19. črc 2008

Ahoj holky,
kdo byste plánovali víkendový výlet do Ostravy za účelem juknout se na Implast v obchodě Kočárky Mrozek-Bachura na Českobratrské, tak po dobu prázdnin nemají otevřeno v sobotu.
My si dnes udělali výlet s manžou a jaké nastalo zklamání před obchodem. No nic, tak příště... jinak jsem z Implastu taky nadšená, jsem zvědavá, jaký bude naživo a hlavně co na něj poví manža 😉

klubo
19. črc 2008

Petule ta zelená nemá chybu mě se taky na vlastní oči moc líibila, ale volila jsem jinou - u nás má na Kladně spousta mamin zelený kočárek, ale je opravdu boží.
Jinak mně kočárek přišel to je asi 14 dní a taky ta hluboká korba při připevnění ujíždí k jedné straně, ale zase to na první pohled tak moc vidět není. Tchán mi to taky nějak předělá, ale jinak je kočár super a trojkolka nemá chybu na ovládání.
Aknely nad tou tvojí barvou jsme taky přemýšleli, hlavně manžel, ale já se malinko bála té bílé barvy, ale jinak pěkný moderní řešení a hlavně to má málokdo 😉

smardik
19. črc 2008

petis stačí zajet na Karolínu nebo do Prioru tam implast je a je tam otevřeno i v sobotu

klubo
19. črc 2008

Aknely teď jsem koukala na net a objevila jsem na www.babylife.cz/oddeleni/21-fusaky-a-pytle, tam ho mají ještě levnější než na Růžku, je to teda bez poštovného, ale i tak to vyjde levněji 😉

petis
19. črc 2008

Smardik,
no jo, vesničan ve městě 😀 My nejsme přímo z Ostravy a v časopise maminka jsem objevila právě ten ochod, co se specializuje na Roany a Implasty, tak jsme jeli tam.
Pak jsme se stavili ve Futuru a tam jsme zkoukli Cortinu a Xlander, ale nic moc.
Škoda že jsem se vás nepoptala dřív, už jsem z Implastu mohla být snad stejně nadšená jako vy 😝

vladaj
21. črc 2008

To je skvělé, že jsem našla tyhle stránky 😀 , nevíte náhodou kde bych imlast našla někde v Olomouci, Přerově, nebo poblíž v okolí??? Mimčo čekám až v prosinci, ale chci být připravená..

aknely
21. črc 2008

klubo..diky za stranky. Uz jsem na nich taky byla, ale nevim, zda jim muzu verit...vis jak to je, zatim mam od holek overeny Kocarkov a ten Ruzek...jeste se musim podivat na ty stranky, kolik si uctujou za postovne atd. 🙂
No, a tu nasi kombinaci kocarku (myslim to cerno-bile a ty kruhy) tak jsem tady v Ove videla jen jednou. A Implast celkove jsem tady skoro zadny jeste nevidela. 🙂
Smardik...ten Implast sice maji v Lase, ale tam je jen jeden a 3-kolka takze nemuzes porovnat a poradne si vybrat... 😒 A v te Karoline jsem jeste nebyla. Ale ja uz ho mam doma, tak uz se tak nedivam. Ted musim nakupovat ostatni veci...oblecky, fusaky, vanicku atd. atd. Mam zatim jen par bodycek, kalhotek, cepicky, ale nic moc, jak jsem zjistila. Takze musim vyrazit. 😖 Se mi zda, ze jsem strasne pozadu ☹
Nektere veci si uz chci vyprat a chtela jsem se zeptat holek, ktere uz tady miminka maji, jaky maji osvedceny praci prasek pro mimca nebo to je jedno jaky koupim z tech miminkovskych prasku? A potom...co pouzivate na odstranovani fleku z oblecku...jak po jidle, tak ostatni flicky. Mam totiz nejake oblecky podarovane a sem tam je flicek. Ja mam skvely spray od Amway, ktery je hodne dobry na skvrny, ale nevim, zda to muzu pouzit na mimi oblecky...aby to pak nedrazdilo pokozku.
Diky za tipy.
😉

petis
21. črc 2008

Aknely, a ty jsi z ostravy?
Dnes tam totiž jedou tcháni, tak se chceme přibrat znovu zkusit ten obchod na Českobratrské. Tak jestli nevíš, jestli tam mají k vidění 4kolku 🙂 Dík.

aknely
21. črc 2008

petis...bydlim kousek od Ostravy, kocarek jsem koupila prave na te Ceskobratrske. Maji tam vystavene jak 3-kolky tak 4-kolky, plus tam maji sestaveny i jeden sportak, at lidi vidi jak je velky atd. Obchod neni sice moc velky, takze jsem si moc nepojezdila, ale vyzkousela jsem jak 3-kolku tak 4-kolku a sla jsem do 3-kolky vzhledem k tomu, ze se mi i manzovi zdala lepe ovladatelna. 🙂

petis
21. črc 2008

Aknely, dík.
Snad nám vyjde zajet tam, to vás pak budu informovat 😉 Sice ještě na kočárek máme času dost, ale teď nám tuhne beton na stavbě, tak máme čas na výlety 😀
Mi se víc líbí ta 4-kolka, ale naživo jsem ji neviděla, tak jsem právě moc zvědavá. Manželovi se na obrázcích líbí taky, tak uvidíme, co na ni povíme naživo.
No necháme se překvapit, pak určitě písnu 🙂

aknely
21. črc 2008

petis...jj, urco pak napis. 😉 Mi se taky vic libila ta 4-kolka ☹ , ale jak jsme to zkusili, tak se nam fakt jezdilo lehceji s tou 3-kolkou. Te 4-kolce se pri couvani otoci kolecka na jednu nebo druhou stranu a vlastne musis ten kocarek tahat, protoze jsou kolecka sekle. Skoda, ze neudelali tu 4-kolku s temi koly, jake jsou u 3-kolky...ty, co se otaceji dokola. Ta 4-kolka ma totiz mezi koly tu tyc, takze se tak dobre neovladaji a musi se kocarek nadzvedavat. Ale to je muj nazor. 😉
Pak pisni, pro ktery ses rozhodla...a tu barvu vlastne kterou? Trosku me ty barvy zklamaly, ze v katalogu a na netu jsou mnohem hezci a vyraznejsi nez ve skutecnosti. 😒
No, vsak uvidis 😉 Dej pak vedet. 😉

ene
21. črc 2008

Jsem vdecna, ze maji predni kolecka spojena, to kazde zvlast se mi ani trochu nelibi. Kdyz s kocarkem potrebujes couvat, rozhodne s nim netahat, ale predni kola nadzvednout jinak se nici.
Praci prasek si delam sama. Je to jednoduchy a za 40 Kc mam 10 litru spickoveho tekuteho prasku. Na skvrny mam zlucove mydlo, koupis v kazde drogerii u prasku, funguje skvele.

agnessa
21. črc 2008

ene, Ty látkuješ, že jo? 😉 a děláš si ten mýdlový sliz? snad se nikdo nebude zlobit, že je to mimo téma, ale hodila bys recept? pomalu zařizuju látkovou výbavičku, tak každá rada dobrá 🙂

ilci
21. črc 2008

vladaj, dnes jsem se byla podívat v Olomouci na Implast - mají ho v Riegrově ulici, paní příemná a ochotná
v Přerově jsem ho nikde neviděla, ani ho asi nevedou

jinak do něho jdeme taky, manžovi se líbil nejvíc 😉

klubo
21. črc 2008

Aknely moje kamarádky maminky většinou používají Lavelu (nevím jestli je to přesný název), tak jí asi taky vyzkouším. 😉

petula5
21. črc 2008

Ahojky,
já mám teda taky vypráno v Lovele. Nádherně ty oblečky voní. Mám prášek i aviváž a jsem s tím spokojená. Uvidíme co na to řekne mimísek 😉

mkr
21. črc 2008

ahoj,
aknely - taky jsem prala v lovele. ale bez aviváže a jen chvíli, pak jsme přešli na prášek co používáme my a žádná reakce nebyla, ale to se musí vyzkoušet, určo bych nekupovala velký pytel, já koupila 9 kilo a zbylo mi 7

ene
21. črc 2008

Agness, https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Je to fakt jednoduchy. A latkovky schvaluju 😀 Nejdriv jsem koupila Persil sensitiv, mam ho taky jeste porad pul pytle, pouzivam ho uz jenom na nase pradlo 🙂

vladaj
21. črc 2008

ilci díky moc, ve středu se na něj půjdu podívat. Jinak je mají taky vzadu jak je Asko nábytek, ale malý výběr a - nachci se nikoho dotknout- prodavačky příšerný. Můj "milášek" je ten světlý s květy, nebo s těmi koly 😲 , ale všichni mne zrazují, je fakt že na ůdržbu to bude asi dost marný boj, hlavně na zimu. ☹ Dokonce mi ho schválil i přítel a to fakt není na nějaké ty kytičky 😀 😀

Hrozně se těším na to mimčo!! 😉

agnessa
22. črc 2008

Vladaj a odrazuje Tě od toho někdo, kdo má sám světlou barvu? já mám totiž pocit, že jsou to hodně často předsudky a že ten, kdo má světlý kočár, tak ho jedině doporčučí, ale od světlých barev zrazují majitelé tmavých vozítek 🙂 nevím, jak se u té loňské kolekce udržuje ta bavlněná část, ale u kolekce 2008 je celý potah z dobře udržovatelného materiálu 🙂 aspoň teda podle mého pocitu 🙂
takže kdyby náhodou někdo něco ušmudlal, tak to přetřu a když bude nejhůř, hodím to celé do pračky 😉

ilci
22. črc 2008

vladaj, tak kde je ještě nevím, já ho hlavně potřebovala vidět na živo
jako ani v tom obchodě jich nemají mraky, ale já hlavně chtěla porovnat roan a implast a tyto 2modely tam v Riegrově mají
jinak nám se líbí ten béžový co má ene, paní má i vzorník látek, takže jsme se mohli podívat i na ně a ne jen na barvy v katalogu
MM se líbil v katalogu ten černý s bílými koly, ale měli ho v té prodejně a to už se mu na živo nelíbil
hlavně má vysoko nastavitelnou tu rukojeť, takže se s ním manžovi bude dobře jezdit

petis
22. črc 2008

Ahojky,
tak jsem se znovu prolouskala celou touto diskuzí, abych zjistila případná pro a proti ...
Včera jsme viděli Implast naživo. Já jsem chtěla čtyřkolku, ale byla jsem tím ovládáním zklamaná. Ale jak asi píšete vy, tak na delší vzdálenosti je to OK. Manžovi se víc líbila trojkolka, když se mu ta čtyřkolka 2x sekla, tak o ní nechtěl ani slyšet. Jinak vysoký je dost, což pro nás byla podmínka (manža 195cm), byl krásně lehký, no paráda. Trošku mě zarazilo, že není vevnitř moc "vypolstrovaný" nebo jak to popsat a i ta korbička je jen z takové tenké látky, měla jsem krapet jinou představu. Ale zase jak píšete, tak miminku nebude ve fusaku zima.
Nevím, my ještě máme na kočárek čas, popravdě se mi Implast líbí stále hodně, ale ještě uvidíme. Stejně jak se znám, tak si pro něj nakonec stejně zajedem 😉 Z barev se mi líbí černý s bílými koly (222) a nebo pak 201, 215. Ony jsou všechny krásné 🙂

artee779
22. črc 2008

ahoj. me taky par veci na Bolderovi zklamalo, jak jsem psala uz driv, tak jen pro nerozhodne davam jeste do placu jinou variantu. Kocarek V-cross (Depemo) je dost podobny jako Bolder, dokonce ma i podobne vzory a pro me osobne se jevi jako lepsi varianta. Ma pevnejsi latku a trosku lepsi konstrukci sportaku. Hluboka korba je uzavrenejsi. Podvozek se da lepe slozit - myslim tim, ze sklapne skoro do uplne placky. Bolder ma slozeny na vysku asi 40 cm, pokud jsme dobre merili, coz je stale celkem dost. V-cross ma akorat mozna vetsi kola a je asi o 2 kilca tezsi nez Bolder, ale zase je levnejsi 😅 Boldery jsou krasne, zvlast ta nova kolekce, ale pro me nakonec skoncil na 2.miste. Tak vsem uzivatelkam preju spoustu najetych killometru a ja vas opoustim do diskuse na V-cross 😀 ahoj

vladaj
22. črc 2008

agness, je pravda, že ani jedna z radílek světlý kočárek namá a tudíž asi prd ví 😀 😀 😀 .

Holky, koukla jsem na ten v-cross jak píše artee a je s implastem skoro jak přes kopírák, dokonce i ten květovaný!!
A aby toho nebylo málo, tak je v něm prakticky za stejnou cenu i autosedačka 😉 . Nevím,nevím jestli se nepřeorientuji 😉 😉 ..

ilci, zítra jdu do té rigrovky, tak jsem zvědavá jak pochodím

😉 😉

klubo
22. črc 2008

Tak mi to nedalo a tak jsem se na V-cross podívala, ale naštěstí jsem zijistila, že Implast se mi líbí víc - na obrázku mi u toho V-crossu přijde, že má úplně vyleštěná kola, což se mi třeba vůbec nelíbí a taky si říkám proč je asi tak levný....ale ten kdo si ho koupí, ať se mu vyhovuje 😉

ilci
23. črc 2008

ten v cross je trojkolka, že ?
levný asi jak na kterém e-shopu, někde je kolem 9000, jinde jak Implast 😉

petula5
23. črc 2008

Ahojky,

mě by teda V-cross, taky nějak neoslovil. Podobný si sice jsou, ale implast je mnohem hezčí 🙂