Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ilci
27. bře 2009

já mám ty části béžový 😅 k béžovýmu kočáru

papuellka
30. bře 2009

Holky, Vy strašíte, malého mám ještě v hluboké korbičce a je tam chudáček na knop, fusak už mu je taky malý a teď, že mu bude i sporťák malý...?

mkr
30. bře 2009

já bych se toho nebála malá je ve sporťáku i s fusakem od kaisera a ten není malý 🙂 a je nám pěkně, malá si tam 2x denně pěkně schrupne

beruska2x
30. bře 2009

ahoj mrk zkousela jsi ten Vanish na kocarek?? jak jsi dopadla??

mkr
31. bře 2009

ještě ne nějak na to není čas 🙂

ilci
3. dub 2009

holky, máte nějakou sluneční clonu na kočár?
pasuje tam nějaká univezrální ?

e.evulenka
3. dub 2009

Tak já jsem s Boderem maximálně spokojená, ale musím měnit, protože potřebujeme větší sporťák .Malý nám vyrstl do maximální velikosti :o)))) Takže se klidně doptejte,kdo byste měl zájem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22074999&tab=1.
Musím vyzdvihnout kvalitu potahů, ta se Implastu opravdu povedla, když vidím, jak jiné kočárky šisují a jsou špinavé-tak to neznáme.

e.evulenka
3. dub 2009

Ilci-určitě uni clona pasovat bude, bouda je tenká, clony nejdou na ty boudy s rukojetí-ty kulaté

ilci
3. dub 2009

evi, díky
a jak je malej velkej?

mirka755
3. dub 2009

ilci: já mám ušitou od jedné paní z MMB a tenkrát jsem jí půjčovala kamarádce co měla Boldera a pasovala jí tam. Mám jí vyzkoušenou už na 3 kočárech a všude zatím perfektně držela a v létě s ní vyjedeme počtvrté 😀

jituskak
4. dub 2009

myslíte clonu jako slunečníček, nebo něco jinčího? 😉

e.evulenka
4. dub 2009

Ilci -malý je velký až dost :o))))Sem ho dala teť poprvé do sporťáku as překvapením jsem zjistila , že je přes celou ložnou plochu, ráda bych ho tam nechávala spát a na další zimu se tak nemá šanci vlést i s fusakem. Už teť měl 10kg 😝 v 7měsících. Hlavu má nafous na hraně opěrky, takže stejně bych musela za pár měsíců měnit za větší, tak vyměním už teť. Ale bude to s těžkým srdcem .

miren82
5. dub 2009

Ahoj,tak se také připojiju k pozitivní reakci na Boldera.Už když sem byla těhotná tak sem z kočárku byla unešená a teď když už 3 měsíce vozíme syna tak nás opravdu nezklamal.Je lehučký na ovládání,nádherný,máme č.214 ten světlunce zelený a je úžasný.Každý nám ho velice chválí,navíc tuhle barvu u nás máme jediní takže jme originál.
Jen sem se chtěla zeptat,kde bych koupila slunčník přímo na Boldera v naší barvičce?Dívala sem se na netu ale nějak sem tam nic přesně na Boldera nenašla,tak rosím poraďte,kuju. 😉

miren82
5. dub 2009

Ilči,tolikrát sem tě potkala ve městě a myslela si že si pokecáme nebo tak ale ty ses vždy raději otočila na jinou stranu mi přijde.Já mám zelenýho boldera trojkolku.Tak snad příště se aspoň pozdravíme.
Jinak taky nevím zda clona je něco jinýho než slunečník a vidím že to řešíš.Tak kdybys na něco přišla tak písni

ilci
5. dub 2009

miren, tak já jsem teda přemýšlela jednou, jestli jsi to ty a už jsem i tak k tobě mířila, ale pak se otočila, taxem si říkala, že to asi nejsi ty 😀
jestli jsi mě potkala víckrát, mělas mě kopnout 😉
já kolikrát přemýšlím a lidi nevnímám

miren82
6. dub 2009

Ahojky Ilči,tak jsme si dnes pěkně pokecaly co? 🙂
Jinak dívala sem se do té sportovní verze a mám tam ty nástavce na boudu i na nánožník.Chtělo se na to jen pořádě podívat 😀 ,ale sem ráda.

ilci
7. dub 2009

tak to je fajn 😉

jituskak
7. dub 2009

holky, tak jak je to s tím slunečníčkem? 😉

beruska2x
7. dub 2009

ja mam slunecnik bily, universalni a v poho...

mkr
7. dub 2009

já koupila od jiné firmy slunečník bílo černý akortá s kruhy kytky neměli 🙂

ilci
8. dub 2009

tak já slunečník nemám, objednala jsem tu clonu a uvidím, kdyžtak ještě dokoupím ten slunečník 😉
co bychom pro ty děti neudělaly

kessiee
9. dub 2009

jeeej holky, vas tu je! a ako to vyzera, vsetky ste s bolderom maximalne spokojne 🙂 tiez som pren rozhodnuta (v tej kaki-zelenej farbe)

e.evulenka mozem sa ta spytat, kde by som v hodonine nasla tu predajnu, odkial ho mas aj ty? u nas sa mi ho este nepodarilo vypatrat v ziadnej predajni a rada by som ho videla aj nazivo predtym, ako ho objednam. no a ten hodonin mam od nas asi najblizsie.

aaa este by som sa chcela spytat, ci mate niektora skusenosti s objednavanim cez ajashop.cz

jituska ahoj 😉

e.evulenka
9. dub 2009

V Hodoníně je to mezi autobusovým a vlakovým nádražím, to nemůžete nenajít.Jer tam cedule a je to takový jakoby sklad ve dvoře. Dneska sem tam byla a mají tam už i ty látky z letošní kolekce -hmmmm 😝

kessiee
9. dub 2009

evulenka dakujem 😉 urcite tam pojdem pozriet 🙂

jituskak
9. dub 2009

ahojky Kessiee... jak se daří. doufám, že budeš s kočárkem spokojená... 😉

kessiee
10. dub 2009

dobre ranko, jituska mame sa aj s drobcekom fajn, len som na PN-ke, tak sa obcas pekne nudim... ale da sa 🙂
ked som si precitala tolko pozitivnych nazorov na ten kocik, tak som presvedcena, ze s nim spokojna budem 😉 pozriet by som ho isla mozno aj buduci tyzden, ale s tou objednavkou este trosku pockam (aby sme si stastie neuriekli 😅 ). ty si ho kedy objednavala?

jituskak
11. dub 2009

já jsem ho objednávala asi 10. února a udělala jsem dobře... zjistila jsem, že ten obchod není z nejspolehlivějších a do dneška nemám autosedačku, kterou jsem k tomu objednávala... takže aspoň u nás čím dřív, tím líp...

kessiee
11. dub 2009

takze okolo toho 25tt? a objednavala si ho z kamenneho obchodu, ci cez internet? to je teda sila, ze ti od zaciatku februara (unora) nedokazali zaslat autosedacku!!! uz to mas aj zaplatene? keby si to este neplatila, tak ja by som na tvojom mieste tu objednavku u nich zrusila.

ily
11. dub 2009

Ahoj holky
tak já mám taky boldera a mám 4kolku barevnou kombinaci 211, ten béžovej. Jezdíme sním od půlky března a zatím maximální spokojenost. Sem z vesnice takže celkem hojně využívám aretaci koleček, když se vrhnem do nerovnýho terénu. Líbí se mi že i když má moderní konstrukci tak je jemě houpací a odpruženej, strašně bych trpěla kdybych měla toho našeho drobečka po těch polňačkách vyklepávat. Mám i sedačku a taky sem spokojená,hlavně jak je lehká protože malej má teď už kolem 4,5kg a to je mu měsíc. Kamarádky si taky pořídila boldera tak sem zvědavá jakou kombinaci. No a v porodnici sem ležela s paní co si ho taky pořídila ale už řadu 2009. Takže bolder se začíná rozmáhat.
Jo a už sem si i od něčeho zamazala taštu a tak stačil jen karáček s vodou a hned to bylo pryč. jo a za výhodu beru pláštěnku, síťku a taky to děrovaný okýnko na boudičce v létě se bude 100% hodit.
Teď váhám že bych ještě pořídila slunečník na kočár. tak bych se chtěla zeptat jestli máte některá zkušenost stímto http://www.slune-cz.cz/babypoint-slunecnik/ a co je to ta sluneční clona o které ste se bavily?
Díky a mějte se

jituskak
11. dub 2009

kessiee: právě to mám zaplacený, no. jinak bych to objednala někde jinde... no, každopádně jsem naštvaná a jestli mi po svátkách nepřijde, tak tam jedu i za cenu toho, že to mám 60 km. stejně ještě chci do HM a tesca, tak to spojím 😉 , ale v tom obchodě im udělám točo...