Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

klubo
4. srp 2008

Tak to je dobře, přišlo mi to hloupý při tak velký částce platit poštovný, ale zaplatit jsem musela 😒

ilci
4. srp 2008

holky a kupujete si na zimu fusak nebo vložnou tašku?

agnessa
4. srp 2008

Ilči, já mám fusak.... uvažovala jsem o vložné tašce, ale spíš až kdyby fakt byla potřeba... 😉

misic
5. srp 2008

Caute baby,
ja som si predvcerom objednala implast bolder 4 bezovy s kvietkami a teraz mam pochybnosti, ci bude fakt dobry a ci bude vyzerat dobre... Som hrozna, stale som o nom snivala a ked moj manzel ho objednal, zacala som pochybovat...

ilci
5. srp 2008

misic, bude dobrý, my ho chceme taky 😀
sice jsme ho naživo neviděli, jen vzorky látek, ale líbil se nám nejvíc 😉

mirule76
5. srp 2008

Ene, díky za porovnání. Asi tam ta Maxi Cosi fakt nepůjde. Dík

agnessa
5. srp 2008

Misic, neboj, bude hezký 😀 😀 nedovedu si představit škaredý Bolder 😀 😀 já jsem taky malinko pochybovala, ale teď jsem fakt moc ráda, že ho máme, je krásný a manžel je z něj snad nadšenější, než já 😀 😀

olinka01
5. srp 2008

Ahoj holky,takže objednávku přes Kočárkov asi jen doporučujete co tak čtu? 🙂 Tak já ho jdu objednat,chtěla jsem původně přes Dětský růžek,ale tam už mají jen ty drátěný kola a to nechci :-Pořád jsem čekala jestli ho někde neslevní,ale kde nic tu nic,tak asi už nemá cenu čekat.Jinak já si do něj koupila fusak od Emitexu 3v1 tak snad se tam vejde,ta korbička zase není tak malá 😅

beruska2x
5. srp 2008

mam tip ze na obchodu prodeti.cz maji fusak + zimni zavinovacku (poziti jako deka) + deka fleese za jednu cenu a vyhodne 😉

ilci
5. srp 2008

tak já jako blázen furt koukám na ulici po kolech u kočárků a u nás má většina drátěný
ale asi jdem do těch plastových

beruska, tak na to mrknu

klubo
5. srp 2008

Já jsem si koupila Emitex 3v1, je perfektní a teploučký. Nejlevněji ho mají asi na www.babylife.cz.
Jinak plastový kola jsou prďácký - jdi do nich 😎

misic
5. srp 2008

ilci, Agnessa dakujem vam za podporu, uz som spokojnejsia, tesim sa az pride, dufam, ze pride skor kocar ako babo 😅

kikimaruska
6. srp 2008

Ahojky. My máme béžový s květy a nemůži si ho vynachválit. Už mi korbičku pošpinily nějaké mušky a snadno jsem to očistila hadříkem s mýdlem. 😉 . Co se týče vložné tašky, já prve nechtěla, zdála se mi zbytečná (měli jsme už bydlet v domečku), ale ještě budeme pár měsíců v paneláku-3 patro bez výtahu, a vláčet Kubu s věcma a ze vším 4 patra a zamykat a odemykat 3 dveře---dost nereálné a náročné, takže jsem nakonec tašku rychle pořídila. Mám od Emitexu, je veliká...a vejde se tam pěkně. Korbička Bolderu je opravdu jedna z největších. Kamarádka tuto samou tašku prodává, jelikož má korbičku pidi a nenarve tam tuto vložnou tašku. Určitě doporučuji dokoupit, pokud bydlíte v paneláku bez výtahu...a Emitex není ani drahý. 😉

spetra
6. srp 2008

ach jo, když už jsme si vybrali kočárek nemůžem se dohodnout na barvě... ☹ Neviděli jste některá ve skutečnosti ten fialový?

elvie
6. srp 2008

Ahoj, tak včera jsem se byla podívat v Ostravě na Implast. Původně jsem byla rozhodnutí pro 4-kolku, ale po vyzkoušení u mě zvýtězila 3-kolka. Je perfektně ovladatelná i jednou rukou a na malém prostoru je to super. Jinak mají ho tam do konce srpna ve slevě - kočárek za 10.900,- Kč a autosedačku za 2.990,- Kč i s adaptéry, což je podle mého super cena. Teď se rozhoduji nad barvou, chtěla jsem červený, ale mají ho tam vystavený a ta červená mě dost zklamala. Takže dalšími favority jsou šedá nebo černo-bílá kombinace s kruhy. Uvidíme. Ještě se tam chystáme znovu, protože manžel se mnou včera nemohl a chtěl by se na něj taky podívat než ho objednáme. Je opravdu moc krásný.

agnessa
6. srp 2008

Spetro, fialový bude mít kamarádka, ale na živo jsem ho zatím neviděla.... ani ona, tak jsme zvědavé obě 😀

Elvie, šedou můžu jen doporučit - mám jeden šedý kousek doma a jsem fakt nadšená... černobílý s kruhy jsem viděla u nás na prodejně a tak moc mě nenadchl, ale každému se líbí něco jiného 😉

spetra
6. srp 2008

agness - můžeš mi ten šedý vyfotit? v letáčcích ty barvy vypadají úplně jinak... ☹
elvie: až ho bude mít dejte vědět jak se líbí....

agnessa
6. srp 2008

Spetro, vyfotila jsem je a udělala jsem si album, tak mrkni 😉

holky, mám jednu technickou otázku - nevím, jestli je to jen problém mého kočárku, nebo to zlobí všechny, ale jak je na konstrukci ten černý posuvný plastový ovál na složení konstrukce (nevím, jak líp to popsat, ale když sjedete z toho "držadla" po konstrukci kousek dolů), tak se mi zdá, že je hrozně hlučný - dělá vám to taky? a jak jste to vyřešily?

spetra
6. srp 2008

agness - díky moc. Je moc krásný. Fotky mě pesvědčili nechtít kytičkovaný... 😉

ilci
6. srp 2008

agneso, vypadá pěkně 😉

já si teda objednala kočár s plastovými disky, naše dilema mi pomohla rozřešit i paní z Kočárkova - ptala jsem se jí na to a odpověď : kolečka s dráty mají tendenci reznout, špatně se čistí a jsou na malinko odlišné konstrukci, která je těžší

tož tak

ferinka
6. srp 2008

Holky my se na něj byli podívat dneska v Praze a jsme z něj nadšení,měli tam ten černý s kytičkama,ale u nás vede béžový s kytičkama,tak jsme si tam s ním pojezdili,snad bude taky tak krásný,už se těším jak ho budeme objednávat 😀

ilci
6. srp 2008

tak mi volala paní z Kočárkova, že jí zítra ten "náš" kočár má přijít, jestli ho chceme poslat
tož jasně, že chceme 😀
už se na něj těším 😉

klubo
6. srp 2008

Paní z Kočárkova je opravdu rychlá. V Praze mi řekli, že vůbec nevědí, kdy plastová kola budou a Kočárkov je měl do 14ti dnů 😉

ilci
6. srp 2008

klubo, to je fakt, ani jsem to tak brzo nečekala
ještě do telefonu mi říkala, že ta kola opravdu rezla a že je nebere
že už má ty kočáry 3roky
taky mě překvapilo, že jsem chtěla č.účtu, že jako pošleme peníze a říkala, že až si zboží prohlídneme

klubo
6. srp 2008

kočárek pošle aniž by měla peníze? Ty plastová jsou i hezčí 😎 A jakou máš tu barvu?

ilci
7. srp 2008

klubo, béžový s květama 😉
jaký máš ty?

klubo
7. srp 2008

já mám černo-bílý, teda černý a bílé kruhy. Nejdřív jsem chtěla ten pistáciový, ale u nás ve městě jich jezdí hodně. Tady tu kombinaci jsem tu ještě neviděla (ani teda implast) a taky manželovi jsem udělala radost 😉

anaconda
7. srp 2008

Ahojky.
I já jsem nyní zakoukaná do Bolderu 4 v barvě běžové s kytkama. Mohla by jste ten Váš některá nafotiti v reálu a dám do alba, prosím? Díky. 😉

kikimaruska
7. srp 2008

anaconda: koukni mi do albíček...nějaké fotečky tam mám a nové budu přidávat 😉

spetra
8. srp 2008

tak už jsme se rozhodli 🙂 díky fotkám agness jdeme do šedého.... a kola jednoznačně plastové.... kočárek s drátěnými koly by mi u manžela neprošel.... 😉 pro něj jsou důležité jen ty kola 🙂