Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

artee779
18. črc 2008

Diky moc ene. Ja uz z toho nespim 😎

artee779
18. črc 2008

jeste jsem chtela teda poznamenat ty miry, jestli jsou stejne. Namerili jsme sirku sportaku 30 cm a delku od hlavy az k takove kovove konstrukci dole asi 87 cm.

aknely
18. črc 2008

ahojky, mate nekdo prosim zkusenosti s nakupovanim pres net v net obchode Detsky ruzek? zda jsou spolehlivi apod.
Dekuji. 🙂

smardik
18. črc 2008

aknely dětský růžek mi doporučovali holky MMB, prý super komunikace, spolehlivost takže já budu kočárek objednávat u nich

aknely
18. črc 2008

Smardik..ahojki, chci se jen ujistit..nepletes si to s net obchodem Kocarkov? 😕

smardik
18. črc 2008

aknely kocarkov mi taky doporučovali ale detsky ruzek taky a tam je ted myslim o neco levnější, ale není nic jednoduššího než se poptat holek na MMB

aknely
18. črc 2008

smardik...aha, ok..dik, me nejde o kocarek, ja si chci z tama objednat zimni fusak ...implast uz mam doma 😉

petula5
18. črc 2008

Dedulko nemáš za co 😉 Ta zelená se mi zdá taky boží, tak doufám, že nesklame 😉
Určitě během dne dodám fotečky.

dedulka
18. črc 2008

petula: a ty sis to objednávala z kocarkova???

artee779
18. črc 2008

v detskym ruzku jsme byli vcera primo v obchode a myslim, ze prijemne jednani, ale jinak jsem u nich zatim nic neobjednavala. Vyber maji pekny.

ene
18. črc 2008

Sirka je tak tech 30-32 cm, tak to bude stejne.
Z kocarkova mame my a maximalni spokojenost 🙂 Dal se sehnat v te dobe o neco malo levneji jinde, ale libilo se mi, ze maji zaruku vraceni penez do dvou tydnu, kdyz nebudete spokojene.

dedulka
18. črc 2008

ene: a jak je to s případnou reklamací?!

klubo
18. črc 2008

Aknely jaký fusak budeš do Implastu kupovat? Musím taky už pomalu nějaký pořídit 😉

kikimaruska
18. črc 2008

Ahojky. Jak se někdo ptal, a jak ene správně odpověděla, ta modrá taška na mém kočárku není originál. Originál byla v barvě s květy, v provedení, jako má ten zelený kočárek z odkazu. Po pravdě, zdála se mi malá, nepříliš přihrádek a ani přebalovací podložka v ní není. Koupila sem si od Red Castle. Je veliká a obsahuje i dost doplňků...na druhou stranu je to výdaj navíc, ale mě vyhovuje. Ta taška co má ene-starý typ byla praktičtšjší, větší a s podložkou...řekla bych...

ene
18. črc 2008

Jj, stary typ mel lepsi, vetsi tasku s prebalovaci podlozkou.
Dedul, zalezi co. Soucastka se da poslat samostatne postou nebo sbalis cely kocarek a posles. Ale pani rikala, a ja ji verim, ze na implasty reklamace nemiva.

aknely
18. črc 2008

klubo...chci koupit Emitex Combi 3 v 1 http://www.detskyruzek.cz/fusaky/, cerny s ruzovym vnitrkem ...Snad se do Bolderu vleze...no, kdyz uz jsme u toho, ma tady nekdo zkusenost s timhle fusakem? jako zda se do Implastu fakt vejde...me se desne libi a narvu ho tam i kdyby mi to trvalo cely den 😀
Jinak chci jeste koupit fusak do autosedacky, taky od Emitexu http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=63873, ruzovy... 😉

ene
18. črc 2008

Jo, vejde..

dedulka
18. črc 2008

ene: díky! 😉

aknely
18. črc 2008

ene: diky 😉

blechajar
18. črc 2008

Dedulko, můžeš mi prosím napsat, v kterém obchodě ve Zlíně jsi viděla Bolder? A nezjišťovala sis, jestli je vážně v té ceně i autosedačka? Díky moc za odpověď.

klubo
18. črc 2008

Aknely díky, už jsem se koukala vypadá moc dobře. I ta cena jde a hlavně je výběr barev. My si chceme nechat překvápko, tak musíme neutrální a tady není problém 🙂 Implast máme černý s kruhama, tak do toho jde vše.

petula5
18. črc 2008

Dedulko,
mám ho objednaný z kočárkova. Paní byla velice příjemná a ochotná. Vlastně nám poslala kočárek a penízky jí teprve budeme posílat převodem. Poštovný jsme žádný neplatili. A záručák máme potvrzený až od 18.8.

Jinak měl přijít opravdu už včera, ale služby naší pošty jsou neuvěřitelný. Prostě se jim k nám nechtělo asi zajíždět, tak to nechali až na druhý den ☹(((
Dnes kočárek došel jsem z něho mooooc nadšená a manža taky.

Korbička je opravdu velká a prostorná - po přeměření 75 cm
Je úžasně ovladatelej a lehkej.
Bezvadně se skládá a rozkládá.
Možná sporťák bude trošku užší, ale myslím si, že pokud dítě nebude opravdu nějakej velkej cvalík, tak to nebude problém. Třeba golfky, taky nebývají nějak široký - ségra má na 15 měsíční Nikolku a úplně v pohodě se tam vejde a plánuje v nich jezdit i na zimu.
Barvička nemá chybu - je opravdu moc pěkná. Já jsem milovník zelené barvičky a tahle je taková krásně pistáciová hodně výrazná 😉 🙂

Jedinou vadu kterou jsme našli je, že korbička je trošku křivá, takže když se připevní, tak je to trošku vidět, ale vracet jí asi nebudeme manža si s tím prej poradí a nějak podloží.
Tak doufám, že až ho za měsíc zajedem, tak budeme stejně pořád, tak spokojený 😉 a že se mimískovi v něm bude moc líbit 🙂

Dedulko posílám odkaz na slíbený fotečky 🙂

http://obloukovi.rajce.idnes.cz/nas_krasny_koca...

aknely
18. črc 2008

klubo...jj, barev je hodne, cena taky jde, my mame taky ten s kruhama, ale ne cely cerny, ale kdy je korbicka bila s cernyma kruhama a boudicka cerna... 🙂

dedulka
19. črc 2008

blejchar - myslím, že jsem ten implast viděla na Prioru! 😉
petula: díky za vyčerpávající info a teda musím říct, že na těch tvých fotkách vypadá suprozně - takže do něj určo jdu! včera jsem byla ještě v prodejně tady u nás v UH a obhlížela si ještě i mého druhého favorita Chicco S3 - ale už se mi vůůůbec nelíbí!! Jdu do Implastu! 😵 zeleného! 😎

agnessa
19. črc 2008

Dedulko a všimla sis, že v UH mají i Implast, že jo? 😀 dokonce mají teď na prodejně 3 i 4 kolku :P když tam vejdeš, tak hned vpravo vedle dveří 🙂

dedulka
19. črc 2008

agnessa: jj, všimla - včera jsem tam právě byla porovnávat Implast s Chiccem! 😀
ale asi jsem možná trochu víc pro tu 4-kolku! 😉

agnessa
19. črc 2008

😀 😀 😀 my jsme tak byli porovnávat s Roanem... stály hned vedle sebe a na první pohled byl jasný vítěz 😀
jinak taky mám objednanou 4-kolku.... sice s ní na malém prostoru nešlo manipulovat tak lehce, jako s 3-kolkou, ale když už jsme jeli delší kus po prodejně, zatáčel krásně 🙂

dedulka
19. črc 2008

agnessa: takže říkáš, že s 3-kolkou se jen lépe manipuluje na stísněných prostorech jo? 🙂
a jakou barvu sis objednala? (jsi přímo z UH)? 😉

dedulka
19. črc 2008

jo a ještě jeden dotaz agness: za jak dlouho od objednání ti má přijít?! 🙂 a musela jsi dávat zálohu?

agnessa
19. črc 2008

Dedulko, s trojkou se krásně otočíš na místě, aniž bys zvedala kočárek, zatímco s 4-kolkou musíš tu přední nápravu prostě nadzvednout... bohužel nám nedovolili jít před obchod, tak jsme se projížděli aspoň po prodejně a na delší trase už byla 4-kolka krásně ovladatelná... ale my jsme 3-kolku zas moc nezkoušeli, protože já měla rovnou vybranou 4-kolku, trojkolku jsem nechtěla 🙂
jinak jsem přímo z UH 🙂 takže budu od zimy potkávat další Implast, jo? 😀 😀 viděla jsem tu v UH ten zelený, co má Petula5, potom ještě tmavě modrý z loňské kolekce a tuším, že ještě jeden, ale tam jsem si nebyla jistá, protože to byl černý s květy a mohl to být i oxford...
Barvu máme objednanou 217 - šedou a dodací lhůta měsíc, ale říkala nám prodavačka, že občas se jim u těchto novějších kočárků a hlavně přes prázdniny, kdy jsou všude dovolené, stane, že přijde o něco později... objednávali jsme ho 10.7. a počítám s tím, že do konce srpna doma (na objednávce máme dodací termín 10.8.).... zálohu jsme platili 2tisíce 🙂
jakou barvu máš vyhlédnutou?