Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ene
5. led 2009

Evu, do sportaku pujde jenom takova, ktera nema spojene nozicky u sebe. Do ted jsem pouzivala od emitexu zavinovacku do autosedacky, ta je na to paradni, ale uz se tam nevejde s botickama. http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=197522 Pokud nechces pasat a chces jenom neco na lezato, tak ti tam pujde cokoliv.

beruska2x
5. led 2009

jojo tu zavinku od Emitexu jsem mela taky a je super, hodne jsme ji vyuzili misto deky ale je na mensi deti...ale podle me staci i vetsi deka...

e.evulenka
6. led 2009

Já nemyslela zimní zavinovačku -tu mámeeeee /poměnkově modrou v šedočerném kočárku-krásnéééé/ ale myslela sem na léto do sporťáku tohle http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=578403 😎

beruska2x
6. led 2009

tak to vubec nechapu proc to tam chces davat 😅 tan kocar je hezkej a ta vlozka hnusna a kvuli udrzbe tezko ☹ cely se stahne a vypere....

mkr
6. led 2009

evu - ty myslíš něco takového - http://www.babystyle.cz/zbozi/377-aerosleep-pod... my ji máme a jsem spokojená přece jen uprostřed je bavlna tak to nechci prát každou chvíli

ene
7. led 2009

Spatny napad to neni, ale na leto bych tam dala jedine ovci kuzi, mikrofleese urcite ne! Vlna ma termoregulaci, dite nebude spocene, bude mu urcite prijemneji nez v umelem materialu. Naopak u umelin bych se bala, ze se ve vedru oprudi nebo osype.
V sekci Kozesiny, spinkani http://www.branakdetem.cz/_2299.htm
Hlavne u kuze ocenite, ze je samocistici (spocena nepachne apod.).

e.evulenka
7. led 2009

A není ta ovčí kožešinka vhodná spíš jenom na zimu? To bych chápala...my máme beránkový fusak a v tom může člověk i na pól....ale na léto spíš bavlnu ne? A myslíte , že by tam pasovaly ty universální ďůrky na pásy? 😀

mkr
7. led 2009

evu - jestli si koukala na odkaz tak to co mám je prodyšný

luccii
7. led 2009

holky, nevite, kde v Praze bych si implast mohla osahat? 🙂

ene
8. led 2009

Evu, prave ze ne, vlna hlavne na leto, je prodysnejsi stokrat lip nez bavlna 🙂 Je termoregulacni, takze jak do zimy, tak do tepla. Bavlnu tam uz mas, tak to tam nemusis davat nic jineho 🙂 Univerzalni dirky pasovat budou.

luccii
8. led 2009

ahoj holky, procitala jsem diskuzi (cast, kterou jsem jeste necetla) a zarazila me veta:

"nanoznik je taky takovej divnej, protoze konci tam co ta sportovni korba a ne tam co je to misto pro nozicky, takze takove jenom chvilkove, dokud neni dite cahoun "

co vy na to? ocekavam, ze my velke dite mit budeme, takze se obavam, aby nebyl ve sportaku jen par mesicu...
diky!

beruska2x
9. led 2009

podle me to je schvalne a dobre... kdyz je dite tak velke ze ma nohy az dole tak by botama ten nanoznik stejne "dokopalo", prez leto ho nedavas a na dalsi zimu bude chtit capkat nebo na sankach 😉 a kdyz je male tak das deku nebo fusak a to nan. staci....

e.evulenka
9. led 2009

Chtěla sem se zeptat na to ,jaký fusak používáte do sporťáku,aby tam držel a nesjižděl,vešel se tam a byl praktický a teplý.

beruska2x
9. led 2009

ja mam teda Kaiser - zatim ho mam v hlubokem ale neni v tom rozdil.... ma 110cm, takze dlouhy je dost pry se tam ditko vejde i v 1,5 roce, ma dirky na pasy do sportaku a vzadu takove uchytove snurky na sportak.. a tak dobry povrch, fakt nepromokne a neprofoukne. Myslim ze je za slusnou cenu ( 1200,-) a teplej je habakuk 😉

mkr
9. led 2009

evu mám ten samý a malá tam má hodně místa, nesjíždí je supr neměnila bych kam se na něj hrabe emitex a nepromokne, když nemám slídu, tak to ani neřeším, fakt nepromokne

beruska2x
9. led 2009

jeste ma vzadu takovy pas s mesmeky - jako maji deti na ponozkach 🙂 ale vetsi aby to nesjizdelo...maji krasny barvy a malyho davam jenom v tricinku a puncoskach do slabe kombinezky a nekdy je uplne spocenej...

dedulka
10. led 2009

holky mám dotaz - já implast mám a jsem spokojená, ale teď jsem si všimla u berusky v albu, že ten sporťák má takovovou tu "obroučku", aby mimčo nepadalo - viz tato fotka https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ale my to teda nemáme???? myslíte, že to tam být mělo a třeba nám to v obchodě jen nedodali? 😕 nebo se to musí dokupovat zvlášť 🤐

agnessa
10. led 2009

Dedulko, tak my to máme normálně na té sportovní verzi... myslím, že pokud to tam nemáš, je to chyba prodejce, ale určitě se to nemusí nadstandartně dokupovat....

beruska2x
10. led 2009

jj to je soucast sportaku, prislo to vse spolecne a v cene, ma to snad kazdy kocik 😉 zavolej prodejci a poptej se 🙂 papa

bertica.h
10. led 2009

babule nemožem si celu diskusiu prečítat,zaralo by to kopu času..ako široký je Implast Bolder 4 ?
aby sa vošiel do výtahu..čím viac hľadám kočíky tým viac ich je čo by som chcela.. 😒 díky

agnessa
10. led 2009

Bertica, tak s výtahem je to nic moc u nás - musím sundávat kolečko, šířka zadních kol zhruba 68cm... ale zvykla jsem si na to a fakt mi to ani nepřijde 🙂

beruska2x
11. led 2009

ja nechapu proc nejsou vytahy typyzovany na 1 rozmer - ja se vejdu u nas i do osobni, o nakladnim ani nemluvim 😉

dedulka
11. led 2009

beruska, agnesa: tak jsem se šla mrknout na ten náš sporťák a je to tam...ufff, jsem si oddechla! 😉

beruska2x
11. led 2009

😀 😀 no vidis, uz se tesim az se sportakem vyjedu 😉

e.evulenka
12. led 2009

Chci se zeptat. Jezdíte už někdo se sportovní korbou? Není na vašeho prcka malá? Se bojím, že do jara se tam nevlezem. Ta zádová opěrka se mi zdá krátká... 😒

mkr
12. led 2009

evu nám je rok a jezdíme tak s fusakem a má tam ještě dost místa na délku nebála bych skoro všechny kočárky mají stejný parametry měřila jsem to s xlandrem a je to stejný 🙂

e.evulenka
12. led 2009

Jééé dneska máte rok! 🙂 To bude oslava! Kukám , že máte i tu "tankystickou helmu" Jak se vám osvědčila? Já furt študuju,jak se tam ten fusak nacpa,když je delší jak ten sporťák. Nevím, jak dlouho se nám drobeček vleze do korbičky a jestli mu mám ještě na letošek koupit ten kaiser fusak do sporťáku. Zatím má 4 a půl měsíce a skoro 8kg :o))) a sme tam teda tak tak.Tak jestli nepřijde brzo jaro,tak nevím 😀

mkr
12. led 2009

evu helmička je supr, máme dlažbu a jsme bez újmy 🙂 akorát, že teď si ji už někdy sundává, ale ty peníze za to stály, fusak se tam vejde pěkně jinej bych nekupovala, má tam fakt pěkně teplo někdy je i spařená takže moc neoblékám, my se do korbičky vejdem ještě teď 🙂

bertica.h
12. led 2009

my ideme tieto kočíky dnes mrknuť,som zedavá..na nete vypadaju super..snád aj v reále 😉 😉

luccii
12. led 2009

my na implast jukneme v sobotu, snad ho tam budou mit 😉