Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

andelka
1. črc 2008

ene: Tak hoď prosím pak fotku anežky ve sporťáku, klidně i víc, začínám totiž o něm znovu uvažovat, ale nějak jsem nepřišla na chuť sporťáku. Nakonec asi jako jediné minus zůstane nepřehazovací rukojeť 😀

aknely
3. črc 2008

ahoj holky, tak jsem si vcera byla kocarek objednat v obchode tady v Ostrave, ktery se na Implasty specializuje. Mel by byt do mesice. Termin mam sice az v listopadu, ale maji ho ted v akci...takze jsem do toho sla. Brala jsem kombinaci cerno - bila, kdy korbicka je bila s cernymi kruhy. Jo, a brala jsem tu trikolku. S tou 4-kolkou se mi fakt hure manipulovalo. Jinak sportak u tohohle kocarku se mi zda v poho. Pani mi to tam taky ukazala, dala to az do lehu, a kdyz dala i tu operku na nohy nahoru, tak se mi to zda skvele. Ja teda na prehazovaci rukojeti moc nebaziruju, obe korby se daji otocit, i kdyz je jasne, ze nebudu na kazdem rohu mimco otacet. Vyresit se to da i plinkou pres strisku a nemusim nic tocit. 🙂 Tak uz se tesim az prijde, urcite ho slozim, at ho vidim v cele sve krase a hlavne zkontroluju, zda to vsechno ma nebo nema. 😀
Tak se zatim mejte.
Ene...jj, urco pak vyfot malou v tom sportaku, to by bylo super, at vidime jak si tam hovi 😉
ahojki

luca30
3. črc 2008

Ahojky, tak jsem pročítala Vaši diskuzi a začínám o něm uvažovat, pravda ještě máme spoustu času, jen se tak dívám co je na trhu. Nevíte kde se dá fyzicky vidět v Brně??? Díky moc

olinka01
3. črc 2008

Aknely a¨za kolik ho u vás mají? Já se na něj jedu zítra podívat do Ústí nad Labem,viděla jsem ho jen ve 3kolce a chci 4kolku a tam jí mají.
Holky,neprodáváte nebo nebudete koncem léta některá prodávat autosedačku od Implastu?Já chci tu originál,ale klidně bych brala i použitou,nemusím novou,nejlépe v kombinaci černo bílý květ !!!

andelka
3. črc 2008

olinka: Vím, kde aknely byla, mají ho tam ve slevě za 10.500. jinak stojí min. o 2 tisíce víc.

olinka01
4. črc 2008

Já vím,ona píše někde v OStravě,ale to já mám neskutečně daleko :( Potřebuju zjistit jestli nemají internetové stránky nebo jestli neposílají poštou.Já ho našla nejlevněji za 11.890,- a jsem pro něj rozhodlá,takže sháním dál kde ho koupit co nejlevněji,oni mo ho chtějí koupit rodiče,tak aby měli co nejmenší finanční zátěž 🙂

aknely
4. črc 2008

olinka01 ..ahoj, maji ho ted v akci za 10 900,- Jinak ho maji za 12 500,- Jejich webovky ti poslu interni postou. 🙂 Akorat na ten webovkach nemaji uvedene tel. cislo, tak ti ho taky napisu.

andelka
4. črc 2008

Aha, tak jsem se stejně sekla. Pardon. 🙂

miren82
4. črc 2008

Luco,vím že Implast mají v Újezdu u Brna ve Spáčilu.Byla sem se do Spáčila dívat v Olomouci ale bohužel tam tu prodejnu zrušily a je už jen v tom Újezdu,tak se tam zkus mrknout pokud to nemáš daleko.Pro nás je to z ruky,bydlíme v Přerově.Taky sem ho chtěla vidět na živo a osahat si ho ale nevím jestli se mi to podaří,tady v okolí nikde asi není ale každopádně sem pro něj 100% rozhodlá.

holly1
7. črc 2008

aknely, prosím pošli mi taky odkaz na tu akci na Bolder za 10.900,- díky

cifer
7. črc 2008

miren: mají ho u nás ve Vyškově, ale nevím jestli to pro Tebe není taky daleko 😉 🙂

olinka01
7. črc 2008

Ahoj,psala jsem mejlíka do té prodejny v ostravě a sdělili mi,že ho mají za 11.900,- jen zaslaní mají Gratis 😢 Ale za 11.900,- ho mají všude 😖
Ale Aknely díky za info 🙂

aknely
8. črc 2008

Olinka...tak to je divne, mi rekli, ze ho maji v akci za 10900,- No, tak doufam, ze az mi dojde, tak ho nebudou chtit nakonec za tech 12 500 co ho maji bezne ☹ , ale za tu akcni cenu. 😒

holly1
8. črc 2008

holky, máte některá ten bílý s černými kruhy? Mně se líbí i ten černý s kruhy nebo kytkama, ale manžel je proti. U té bílé se bojím, že se bude špinit a budeme mít listopadové mimi, a v tom hnusném počasí, plískanicích a tak... má některá bílý?

holly1
8. črc 2008

a ještě otázka - neví některá z vás, jestli se vejde do panelákového výtahu? údajně by mohl být prolbém s délkou, výtah má 104 cm, manžel se bojí, že se mi tam nevejde. Zítra ho půjdeme okouknout, tak možná pak budeme chytřejší. Ale kdyby měl někdo zkušenost, ozvěte se prosím

ene
8. črc 2008

Holly, vejde.

holly1
8. črc 2008

ene, máte výtah?

agnessa
8. črc 2008

Holy, s délkou by problém neměl být - hlavně si přeměř, kolik cm má vchod do výtahu na šířku... nevím, jestli máš stejný výtah, jako my, ale nám se tam vejde tak tak (teda doufám 😀 ), protože ty větší kolečka mají trochu větší "rozchod", než většina jiných kočárků...

holly1
8. črc 2008

aha, díky, tak na to si dáme pozor

ene
8. črc 2008

Holly, ano mame. Uz to tu padlo mockrat..

miren82
9. črc 2008

Ene,tak co sporťák,jsi s ním spokoená?Nechceš hodit do alba fotečku?

ene
9. črc 2008

Chci, ale beznadejne se k tomu nemuzu dokopat 😀 Pocity rozporuplne - nejak se mi s nim hur manipuluje a nevim, jestli to je rukama nebo tezistem.

kikimaruska
11. črc 2008

Ahojky, představte si, co se mi stalo! ☹ . Vrátili jsme se dnes z porodnice a jeli k našim pro kočárek, kde od února čekal...chtěli jsme nafouknout kolečka, která byla vyfouklá a ono nic...nenafukovala se. Tak jsme je sundali a rozebrali-taťka má pneuservis a 3 duše ze 4 byly roztrhlé!!!! Bylo vidět, že byli natrhlé od něčeho a tím nafukováním se rozjeli....byly zpuchřelé jakoby. Koukali jsme na ty plastové konstrukce, na kterých jsou kolečka a byly tam z těch výlisků ostré výstupky, o které se to asi ve výrobě při nandavání duší do koleček rozthlo. Jsme tedy bez kočárku. Jdu napsat paní z Kočárkova, zda uzná reklamaci. Ujeli jsme s ním asi 10 m po pokoji a bez dítěte, je uplně nový...prostě to bylo už z výroby, ale nevšimli jsme si toho-nedofukovali. Tak jsem zvědavá co a jak...Tak zatím...

ilci
12. črc 2008

holky, pročetla jsem diskuzi, kočárek se mi celkem zamlouvá, ale mám dotaz
je vhodný i pro vyšší osoby? není korbička moc nízko, abych se musela moc zhýbat k mimču?
některé ty sportovní kombinace mi přijdou moc "u země" a tenhle kočár jsem u nás v reálu zatím neviděla

agnessa
12. črc 2008

Ilci, tento kočárek jsme vybírali právě kvůli tomu, že jsme s manželem oba poměrně vysocí (ne žádný extrém, ale myslím, že mých 178 a manželových 185 se už dá počítat mezi vyšší 🙂 )... a právě se mi hodně líbí, že ta hluboká korbička není nízko a nesedřu si na tom záda (snad) 😀

ilci
12. črc 2008

agnesa, díky za info, já měřím 179 a manža něco přes 190
jinak koukám, že máš termín taky v říjnu 😉

agnessa
12. črc 2008

jj, mám ho skoro stejně jako Ty - taky už jsem se dívala 😉
kdy máš v plánu kočárek objednat? my jsme ho objednávali předevčírem, protože nás na prodejně upozorňovali, že u těch novějších kočárků mívají někdy dodací doby i měsíc až dva, záleží na barvě... tak jsme si říkali, že už ho raděj objednáme, abychom ho na konci srpna už pro jistotu měli nachystaný 😉
a o jaké barvě uvažuješ? my objednali šedou (na www.kocarkov.cz je to číslo barvy 217) 🙂

ilci
12. črc 2008

no, já jsem ho chtěla napřed vidět v reálu a u nás ho nikde nemají
tak musím zkusit jinde (ale nevím kde)
jinak se mi asi líbí nejvíc ten, co má ene 😉
ta vaše barva je taky pěkná, já jsem teda spíš na béžovou a zelenou

klubo
12. črc 2008

Ahoj Maminy,
musím se přidat ke spokojeným s kočárkem Implast-trojkolka, zatím tedy nevyužíváme (termín v říjnu), ale už ho máme doma (u tchýně 🙂 ) Je lehce ovladatelný, prostorný, kola super..... Doufám, že nezklame 😎 Jinak v Praze je možné ho vyzkoušet v obchodě Dětský růžek.

agnessa
13. črc 2008

holky, co používáte IB už dél - teď jsem se na jiné diskuzi dočetla, že se údajně někomu začla párat taška ke kočárku a potah korbičky.... jak jste na tom v tomto směru vy? mohla mít dotyčná jen "vadný" kousek?
my už ho máme objednaný a stejně nevím, jaký jiný bych si měla vzít, ale jen mě to zajímá, jestli se mám bát toho, že se to stane i nám, nebo to tak špatně nevypadá 😀