Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
4. únor 2009

hele me to musel tak 5x delat manza nez mi to slo, jde to fakt hooodne ztuha... 🙂

jituskak
5. únor 2009

holky ten x-lander není zas tak malej. 😉 známá ho má a má letní mimčo a pořád jezdí v hluboké i s fusakem. a malá teda není žádnej prcek. ale bolder je samosebou lepší. hlavně hezčí🙂

blka
5. únor 2009

Jitus, máš pravdu. Na to, že je x-lander dražší, tak nemá skoro žádné barevné kombinace. Jenom takové obyčejné a ještě k tomu škaredé 😅

lucy.l
6. únor 2009

ahojky holky, chtěla bych vás poprosit o radu, mám v plánu pořídit kočárek implast bolder,ale sedačku (vajíčko) mám Britax + adaptér, máte někdo zkušenosti s tím, jestli bude sedět na implast ?

mkr
6. únor 2009

lucy když vyfotíš ten adaptér to uchycení na podvozek tak ti možná řeknu 😉

lucy.l
6. únor 2009

jé, mkr, moc moc děkuji, poprosím švagrovou aby to vyfotila, jsem v práci a hned dám echo abys to omrkla, děkuji 🙂

fifa79
6. únor 2009

Ahoj holky,
mám dotaz pro ty co už implast používají a mají FELICII.Vleze se trojka i čtverka v pohodě do kufru? Nebo se musí odmontovávat kolečka? Moc děkuji za odpovědi.

blka
6. únor 2009

Dneska jsem ho viděla v obchodě a všimla jsem si, že má takové obrovské pružiny. Slečna říkala, že prý se dají šroubem nastavit a udělat se z toho houpací kočár. To mě hrozně mile překvapilo 🙂

blka
6. únor 2009

A ještě se chci zeptat, není ten kočárek moc těžký? Jenom jsem s ním tak trošku popojížděla a zdál se mi být dost těžký 😕

darsi01
6. únor 2009

Ahoj holky, prodávám implast boldra4 koupený 6/08
pokud máte zájem npište mi do IP

mkr
6. únor 2009

blka ano ty pružiny se dají šroubem nastavit záleží na tobě jak to budeš mít, jinak já podvozek nacpu do Fiesty 3dveřový s kolama a reď bych tam dala i sporťák

mimap
6. únor 2009

Ahoj holky,
budu prodávat Implast Bolder 3 + autosedačku v barvě béžové s květy. V záruce do 6/ 2010. Kdybyste měly zájem, ozvěte se, je jako nový.

mkr
6. únor 2009

holky proč ho prodáváte, nevyhovuje?

mimap
6. únor 2009

My se budem stěhovat na vesnici, tak budu potřebovat něco fakt do lesa.... Jinak ale spokojená celkem jsem, na lehčí terén a do města supr ovladatelnost.

darsi01
6. únor 2009

Jsem moc spokojená, ale bodu kupovat jinej kočár.Dcera bude déle ležet než jsme myslely, tak misíme koupit jiný kočár.....

vachovka
6. únor 2009

Mimap a v ktorom obchode v Plzni ho maju?Rozmyslam o nom.Ale cakame chlapecka tak sa nam taka farba jak mas nehodi. ☹ Uz som obehla vsetky obchody okrem toho na Slovanech a nenasla som ho.Dik

mimap
6. únor 2009

Vachovka, je to právě ten obchod na Slovanech - Chmelařovi, super obsluha, vše vysvětlí, jsou moc ochotní. Je to přímo naproti poště v ulici naproti bazénu, takovej malej krámek, ale kočárků mají hafo a rádi i objednají. Teď tam zrovna měli vystavený Bolder černý s kruhy (moje původní volba) a je fakt úžasnej!!!

blka
7. únor 2009

Mkr, tak to je super, moc mě potěšilo, že to jde takhle nastavovat 😉 . A když ti vleze do 3-dveřové siesty, tak to su klidná. Taky nemáme moc velký kufr, ale asi větší, než ty 😉 . My máme Suzuki Ignis a ten kufr fakt vypadá malinkej, tak jsem se bála.
A ještě se tě chci zeptat, není ten kočárek moc těžký?

Mimap: ty myslíš, že 4-kolka není vhodná do terénu? Na mě působí, že ano.

beruska2x
7. únor 2009

taky dam kocarek i do 3dveroveho renaulta, takze Felicie asi v poho 😉 jinak s kocarkem jezdime po erenu dost, u nasich na vesnici to jinak ani nejde a nemela jsem problem jeste zadny...

ty pera jsou bezva nejen na houpani, upravis tim odpruzeni podle vahy ditete a lepe se jezdi 😎

blka
7. únor 2009

Beruska, super. Pomalu jsem se dala do pročítání celé diskuse a jsem nadšená čím dál tím víc 🙂

blka
7. únor 2009

A ještě by mě zajímalo - budeme mít letní miminko. Uvozím ho v hluboké korbě i v zimě s fusakem? Slečna v obchodě říkala, že jo, ale mě se ta korbička zdála malá 😅

beruska2x
7. únor 2009

😉 ja jsem objednava pres net kocarek, ani jsem ho nazivo nevidela a jsem 100% spokojena, kady ho obdivuje, jezdi jich - aspon u nas malo - vim o 2 😉 a technicky v pohode, jeste jsem neprisla na problem.. a to jezdim denne a hodne a vsude.. a prcka mam velikyho na 6m ma pres 8kg a 70cm 😀

blka
7. únor 2009

Teďka jsem si všimla, že máš také letní miminko 🙂 . Já jsem takový kočárek u nás ještě neviděla - no jo, vesnice 😅 . Ale je krásný, hlavně ta béžová kombinace s kytičkama (sice jsem ji neviděla naživo, jen na obrázku, ale uchvátila mě). Beru, takže ti v pohodě i teď vleze do hluboké korbičky i s fusakem, jo? Tak to je super 🙂

beruska2x
7. únor 2009

jojo a to je takhle velikej a fusak mam Kaiser, a ten ma 110cm, je to jeden z nejvetsich a malej tam tak do brezne, dubna nez bude hezky v pohode vydrzi, kdyz chce videt tak mu zvednu tu zadovou operku na chvilickua kouka...

beruska2x
7. únor 2009

koukala jsem ze mas v albu Firkon, taky byl peknej ale je hoodne nizouckej a manza ma 193cm 😅

reni7
7. únor 2009

blka-zajdi do té Riegrovky,všechny dotazy co si se ted ptala,sem položila paní v obchodě,a velice ochotně mi vše vysvětlila a ukázala,beru 4 kolku páč budem taky hodně v terénu,s fuskem vydržíme do jara v hluboké korbě-pokud nebudem mamlásci,a já mám renault twingo,tak doufám,že ho tam teda taky složím do kufru,jdou tam naštěstí posunout ty zadí sedačky dopředu 😉

beruska2x
7. únor 2009

reni... vydrzite neboj taky nejsme zadny trasoritky a v pohode a ma jeste slusnou rezervu 😀

kikimaruska
7. únor 2009

Ahojky. Takže kdo tu říkal, že bolderovská korbička je větší jak X-lander, má pravdu-měla sem oba kočáry-navíc bolderovská je polohovací a X-lander ne. Co se týče jízdy v terénu, tak já s ním byla párkrát v lese, ale na nějaké větší kameny a nerovné cesty opravdu moc není (měla sem 4 kolku). Do terénu se mi osvědčil mnohem víc x-lander. S tou váhou, kamarádky mi všechny řekly, že je dost těžkej...a oproti Cortině ap.je opravdu těžší (i proto jsme ho vyměnili, přestěhovali jsme se do velkých kopců a terénu všude kolem...). Ale jinak jen do města, reativně do roviny je suprovej, korbička veliká...ale sportáček tak velký zas není oproti jiným značkám. Je úžší.

blka
8. únor 2009

Beru, tak mi nejsme tak velcí. Manžel má nějakých 173cm. Ale na živo jsem viděla zatím jen ten implast.

Reni, já jsem se tam právě byla dívat a byla tam tak 16-ti letá slečna 😅 . Sice mi to ukázala, ale ne tak, že by na něho nasadila sportovní korbičku nebo ho rozložila.

lucy.l
8. únor 2009

kikimarus, takže jako opravdu terénní implast dobrej není ?

My bydlíme na vesnici a tak potřebuji opravdu kočár do polí a lesů .... do města samo jezdit budeme,ale tak 2x týdně, zbytek příroda ...