Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
23. únor 2009

my momentalne mame super tereny i ve meste, ten snih je desnej 😠

kjajule
23. únor 2009

já bych taky řekla že se tím ty auta baví když můžou někho sejmout...když mě nahodil bylo pěkně svítilo sluníčko jen jedna hloupá louže...a měla sem celej kočár hnědej ☹ ...a chtěla bych vědět jak se pozná ten dobrej kus...já sem totiž dostala asi ten špatnej...☹

beruska2x
23. únor 2009

kocar je zbozi jako kazdy jiny a tak se muzi i porouchat, a stejne tak ho muzes i reklamovat...

kikimaruska
23. únor 2009

kjajule: přečti si vzkaz...něco na tom bude... 😒

spetra
23. únor 2009

agnesso: to víš zkoušla jsem v těhotenství narvat jen podvozek do výtahu několikrát - bez úspěchu....
já teda kočárek dost zanedbávám - kolečka mažem jednou za měsíc.... jezdím díra nedíra, sních, břečka, polnačky... a žádný problém nemám... prát jsem ještě neprala, ale chystám se...

agatha79
24. únor 2009

Cauky Devcata,

nechce se mi procitat vsechny stranky. 😖

Vy, co uz jezdite ve sportaku, jste s nim spokojeny?
Ja byla z bolderu nadsena, kdyz jsme jezdili jeste v korbicce, jen mi vadilo, ze byla dost otevrena. To jsem za vetrneho a chladneho pocasi vyresila dekou pripnutou kolickama. Sportak mi ale pripada prisernej. Kdyz jsem ho mela nasazenej tak, abych na mimi videla, spatne se mi s nim jezdilo, pripadal mi dost tezky a konstrukce zacala vrzat. Tak jsem ho otocila a vada, ze je kocarek desne otevrenej se vzhledem k tomu, ze se pouzije bouda a nanoznik z hluboke korby, mi ted pripada jeste horsi, protoze kdyz jede mimi zady ke me, vic mu do kocaru fouka. Tak jsem si myslela, ze to vyresim tak, ze se vzdam pohodly uplneho lehu, operku zad dam o stupen vis a boudu stahnu vic k nanozniku. To ale vzniknout fuky mezi boudou a sedackou po stranach.Ted mi pripada, ze za 12000 vyrobce dost setril na materialu, kdyz pouzil tu boudu a nanoznik z hluboke korby a ze za dvanact tisic by to chtelo trochu vice muziky. Dost me mrzi, ze jsem sportak vic neresila pri koupy kocaru. Ted se poohlizim po jinem sportaku.

beruska2x
24. únor 2009

ono asi taky zalezi na jake obdobi mas hlavne ten sportak, ja na jaro leto takze se toho nebojim, ted mame hlubokou a nemam pocit ze by tam funelo, kdykoliv tam sahnu tak ma teploucko a v poho...
stejne mas prece fusak tak na mimi tahnout nemuze...

nevim kukala jsem zatim jen doma 😀 a prijde mi i prakticke skalpeni - ten system, bez popruhu a tak, jen zmacknes jeden cudl...

beruska2x
24. únor 2009

potkala jsem holcinu a ta ma kolekci o rok drivejsi 😉 a te se tohle reseni libilo, ma na boudicce takovej divnej zip... nevypada to pekne a ani prakticka pry neni.. neni tak zateplena jako ta 2008

agatha79
24. únor 2009

Sklapeni je dobre, to jo. Ale zateplena mi teda zrovna boudicka taky moc neprijde. Me se tedy vic libi to puvodni reseni. Mimco je sice v teple ve fusaku, ale pokazde, kdyz mu poryv vetru foukne do obliceje, tak se mi vzbudi a malo kdy znovu usne. Jsou kocarky, co maji vyssi ten rantl nanozniku, a to pak nedostane prdola tak primou slupku.
Jak jsem psala, kdyz jsme jezdili s korbou, byla nadsena a vsem doporucovala uzasny kocar. Ten sporak me opravdu po ani ne dlouhem pouzivani hodne zklamal.

beruska2x
24. únor 2009

tak to ja davam ve velike fujavici slidu... 😉 to mi ver ze kdyz to vidis vedle sebe tak je to nesrovnatelne.. ty boudicky, ta nase ma tam latku, odvetravani, proste je polstrovana a tam ta nic jen 1 vrstvu te vrchni latky..

klubo
24. únor 2009

Ja se teda musim taky priklonit k agatha79, po druhe uz bych tento kocarek nevolila. Ted mam v reklamaci podvozek, cely tahne na levou stranu, taky velka korba sedela celkove krive, ted si mi docela rozvrzal a jedna pruzina vydava dost hlucny zvuk. Designove si mi hrozne moc kocarek libi, ale to je asi tak vse. ☹

beruska2x
24. únor 2009

😲 ja teda nemam jedinou stiznost na nej asi mam nejaky dobry kus 😀

agatha79
24. únor 2009

Tim odvetravanim mi prijde, ze tam taky fouka. Nevim, jsem asi narocna, ale opravdu me to zklamalo. Slida byla dobra, jak ma tu odhrnovaci klapku. Bohuzel neni z moc kvalitniho materialu, tak ji mame uz potrhanou, nefunkcni a uni od emitexu ma uz jen diru, takze kdyz hodne fouka a prsi, tak to trochu mimco zkropi. Nez se roztrhala puvodni slida uplne, pouzivali jsme ji i na sportak. Tim, ze se pouziji komponenty z hl.korby, je sedacka stejne velka, tak to jde. Asi jsem opravdu hodne narocna, ale dokonce jsem si koupila i jiny nanoznik, protoze jen origos mi moc do mrazu vhodny neprisel.

klubo
24. únor 2009

Tak to bud rada, clovek je pak docela otravenej a lituje, ze nevolil jinak. 😒 Snad ten novy podvozek bude lepsi 😉 Uz bych ale do polskeho kacarku nesla.

agatha79
24. únor 2009

Klubo, jo, jo, vrzani zname a pruzinovy zvuk take. Presne jak pises, polsky kocar uz nikdy.

klubo
24. únor 2009

Tak to možná ani nový podvozek nepomůže 😒 V létě mně čeká sporťák a přemýšlím, zda nekoupit jiný. Jediný co mi teda přijde fajn jsou kola. Mám tady dost náročný terén a to zase musím říct, že to zvládáme dobře.

mkr
25. únor 2009

ach jo někdy mě překvapuje co vše tady ženský dokáží napsat, mohl by vám manžel vysvětlit, když je pružina kovová a to zakončení černý taky, tak že to bude trochu vrzat, to je trošku logické dejte si tam nějakou podložku a problém bude vyřešen
nechápu co vše od kočárku očekváte každý kočárek má to svoje

reni7
25. únor 2009

tak já mám boldr už objednanej a když mi ho prodavačka předváděla,tak sem z něho byla nadšená a ze sporťáku,tak uvidíme až se malá narodí a začnem jezdit 😉 ste mě tady těma příspěvkama úplně vyděsily

ale jak tady píše mkr:každej kočárek má svoje já budu mít trojkombinaci v akci za 12000 a to mi přijde jako super cena,dle mě když si koupíte kočár za 25000 tak na něm taky najdete vady a navíc bolder mi přijde jako jeden z největší korbou což je pro mě nejdůležitější,aby prcek měl pohodlíčko,páč když vidím ty pidi kočárky za 20000 a víc,tak to je hnus

beruska2x
25. únor 2009

ja jsem bolder kupovala 1. se mi libil 2. nechtela jsem davaz az tolik... me teda neprijde za 12000 kocarek drahej...

agatka... to poprve slysim ze virt fouka odspodu, od zeme... jinak slida se da koupit i bolderovska zvlast.. nanoznik taky neni fusak do mrazu, tu funkci opravdu ani plnit nema...

ono si to chce taky srovnat v hlave co je a co neni realne..

reni .. muzu te ubezpecit ze pohodli mit malej bude, dam tam Simu i s fusakem, chlebem a misto jeste ma 😀 a neni zadnej trasoritka ma 73cm /8,5kg 😉

reni7
25. únor 2009

berus-já sem právě ráda že hlubokou korbu budu mít až do jara a pak hurá do sporťáku a třeba využijem hlubokou i na další zimu,ale to už bude malá asi hodně zvědavá 😀

mě se líbí,že ta hluboká korba je polohovatelná což je super,už se těším až mi kočík dojde,ho budu hned testovat 😅 jen doufám,že se mi podvozek vleze do auta mám renault twingo,tak doufám,že ho tam narvu 😅

co máte vy za auta a dáte tam v poo podvozek?

beruska2x
25. únor 2009

ja auto vlastni nemam ale tatka ma renault 19 a bracha renault clio a vezli jsme ho v obou a v pohode...

tu poohovatelnou korbicku hodne ted pouzivam, malej je zvedavej cpe se do ssedu a pekne vidi, v leze ho to moc nebavi a vztekal by se ☹

mimi v korbe do jara si myslim uplne v pohode - mam to tak taky ale na dalsi zimu ani nahodou, to ti v korbicce v roce a pul 100% sedet nebude 😀 to ja uz na pristi zime pocitam pul na pul se sportakem a se sankama 😉

reni7
25. únor 2009

berus-sem si to pak uvědomil,že mi v roce a půl sedět v hluboké nebude 😅 😅 😅 krapet těhudemence 😀

beruska2x
25. únor 2009

z toho si nic nedelaj ma tu formu z materske dovolene, nekdy nevim co je za den ani 😲 😢

kjajule
25. únor 2009

Nepřijde mi 12000 jako malo peněz...není to extramní částka za kočár, ovšem dost v poměru k tomu jaké jsou s ním problémy.Vím že někdo je s ním spokojenej a já mu to ani nevyvracím přeju mu to, ale takhle diskuze je i o tom že maminky sem zdělují své zkušenosti.At už se jedná o dobré či o špatné...

když sem vybírala kočár...1.jsem koukala na to aby v něm dítě mělo pohodlí a taky na jeho funkčnost...2. na cenu...3.na to jaký má vzhled...každý má jiné priority...

bohužel se na chyby kočáru přijde až s jeho používáním a myslím že dokupovat slídu protože se mi po pár mesících uplně roztrhá je jen důkaz toho že materiál nic nevydrží...jelikož se počítá že bude velmi často užívaný...

ovšem nejvíc problému je tu s podvozkem...bud s brzdou nebo s koly...hald reklamace reklamace reklamace...každý na ni má právo jako u každého jiného spotřebního zboží samozrejmě...ale když jdete kočár reklamovat podruhé či po třetí , tak to podle mě není v pořádku... ☹

beruska2x
25. únor 2009

ale to jo jen mi prijde ze nektere maminky by chtely nerozbitny kocarek za 5Kc... to potom doporucuji starou Libertu 😀 😀

s tou slidou.. vem si co tobe vydrzi destnik.. myslim ze nic nevydrzi vecne, je to normalni..

kjajule
25. únor 2009

přece nemůžu srovnávat deštník se slídou na kočáru...já si taky myslím že nic nevydrží věčně...ale ta slída by měla vydržet minimálně na jedno dítě...přece si nebudu kupovat ke kočáru nahradní novou slídu co pár měsíců...to bych si taky pak mohla kupovat nahradni kola,košík,brzdu...to by sme pak měli kočár na baterky...nebo na nahradní díly...

co procházka to výměna nejakého dílu...parada... ☹

beruska2x
25. únor 2009

no me prave tyhle 2 veci srovnatelne prijdou... vem si jak je to namahane, me 2 slidy neprijdou hodne...

navic tuhle jsi neplatila je ke kocarku zadarmo,

kjajule
25. únor 2009

tuhle jsem platila jelokož sem platila kočár...takže zadarmo není...no prave podle toho jak je to namahane by to měli dělat takové aby to vydrželo to na co sis to koupila...

ne pokažde když píšou ,že to máš ke zboží zadarmo to tak je...vetšinou je to zahrnuto v ceně jen to vypada dobře když to napíšeš ...to je reklama...

jituskak
25. únor 2009

no, ještě k tomu, jak tu někdo psal, že kočár z polska už nikdy..... je to jedno. podívejte se na většinu věcí, co máte doma, kde to bylo vyrobený.... myslím, že polsko je ještě dobrý...

beruska2x
25. únor 2009

no ja si nedelam iluze ze kocar znackovej za 25000 neni vyrobeny v cine 😀