Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

alfinka3
20. dub 2008

Ahojky papuellka, já bydlím kousek od Brna a kočárek jsem na živo také nikde nesehnala, až na veletrhu, a tam jsem si jej i koupila, jinak co jsem prošla veškeré brněnské obchody tak kočárek nikde není, a na veletrhu říkali že tahle značka prodává hlavně přes internet a kočárky do obchodů dát nemůže, že na to nejsou peníze, tak je má v obchodě jen ten kdo si je na vlastní náklady koupí... kdybych ho tu někde po Brně potkala tak dám určitě vědět🙂

alfinka3
20. dub 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat, sporťák i korbička mají u nového stejnou stříšku, a když jsem se chtěla doma pochlubit a ukázat jak vypadá sporťák tak mi ta stříška nejde sundat. Jak se prosím sundává??

niketa
20. dub 2008

já jen že jsem boldera 4 viděla naživo až v Prostějově🙂, v brně jsem ještě nekoukala, ale jak čtu,tak to nemá ani moc cenu 😖

papuellka
21. dub 2008

Ahoj holky, někde jsem četla, že měli Boldera vystavenýho v nějaké prodejně Chicco v Brně, ale už je to nějaký čas...
Budu moc ráda, když dáte vědět, až ho někde uvidíte...

kikimaruska
26. dub 2008

alfinka3-nejsem si jistá (kočárek máme u rodičů), ale jde to, taky jsem ji už sundavala...ale ted nevím jak je to tam udělané. Písni třeba do IP "ene", ta ho má doma a denně s ním jezdí, určitě Ti poradí. 😉 . Já se při každé návštěvě u našich musím jít pokochat do pokojíku a sáhnout si 🙂 ...už abychom za 3 měs.vyjeli 🙂 .

ene
28. dub 2008

Jo ja nejdriv nechapala dotaz 🙂 Pod tim, jak je uchycena striska, nahmatej pres latku pojistku, staci zamacknout dovnitr a vytahnout. Jde to docela ztuha.

mimap
28. dub 2008

Ene, prosím Tě, nešpiní se ten béžový kočárek? Už ho máme objednaný, tak se nemůžu dočkat...🙂 😉

ene
28. dub 2008

Dle meho to bude vypadat cisteji nez cerny kocarek, az se v tom budou valet kousky rohliku 😀 😀 Co s nim jezdim, tak mam akorat nejaky mensi slinc na nanozniku, na to by stacil mokry hadr, jenom zatim nebyl cas 😀

mouse
29. dub 2008

Ahojte, uvazujem o kupe kocika bolder 4 bezovy s kvetinkami, este musi prejst jednym testom - musi sa mi vmestit zlozena konstrukcia do kufra auta. Ak to nebude problem, kupime ho. Uz sa velmi tesim, zbezne som si precitala tuto diskusiu a pozitivne skusenosti prevladaju 😵

mouse
12. kvě 2008

Ahojte, tak uz sme kupili bolder 4, ale z druhej ruky, pouzivany asi 4 mesiace. Co sme si ale vsimli az doma, kocik nebol vobec udrziavany a ma dost vyvaklane kolesa, pravdepodobne neboli vobec udrziavane - mazane, bol velky problem ich dat dolu z osiek a vobec neboli nafukane, pritom ten kocik bol pouzivany - s nenafukanymi kolesami. Druha vec - ta natacacia predna naprava sa tazko nataca do jednej strany. Manzel to skusi rozobrat a premazat. Manzel uz osky zapiloval, namastil, kolecka sa uz daju lahku nasadit aj demontovat, ale stale su akesi vyvaklane... Ma to tak byt, alebo treba kupit neve kolesa? Chcem sa Vas este spytat, ci sa da tymto problemom predist pravidelnou udrzbou. Velmi pekne dakujem za odpovede 🙂

beruska2x
13. kvě 2008

tak holky netrpelive cekam na postaka - ma mi kocarek dnes dorazit tak jsem zvedava....

ene
13. kvě 2008

Mouse, kolecka maji trochu vuli, ale kdyz se s tim kocarkem jde normalne po meste, tak o tom nevis, to spis kdyz se jde po nerovnostech. S tim co popisujes, jsem se u nas jinak nesetkala a udrzbu jsme po ctyrech mesicich jeste nedelali 🤐

Jinak jsem okoukla nas sportak a prijde mi prostornejsi nez ten novy tip 😒 Nejak tu novou verzi celou orezali...

beruska2x
13. kvě 2008

holky mam kocarek doma a jsem paf, je nadhernej fakt jsem nadsena... uz se tesim jak vyjedu, 😵

mouse
14. kvě 2008

Ene tak dufam, ze nam kocik bude fungovat. Predosli majitelia ho uz mali aj v oprave, ale nezobrali to ako zarucnu opravu, s tym, ze bola zanedbana udrzba. Ale oni s tym kocikom jazdili aj 6 hodin denne po lese. Mas k nemu aj autosedacku?

ene
14. kvě 2008

Jj, mam a dobre jsme udelali 🙂 Rozhodovala jsem se, jestli vzit zadara pouzitou od svagrovy nebo koupit tuhle s adapterama a nakonec to teda vyhralo i to dalsi vyuziti. Takhle muzu jet s manzou do prace, do kufru hodime akorat podvozek a pak muzu courat po meste jak dlouho chci 🙂) Ale stejne jsem poridila jeste nositko a stridam to.

mouse
14. kvě 2008

Vdaka Ene 🙂. Pomohla si mi sa rozhodnut. Tiez som vahala medzi kupou novej od Implastu alebo ci prijmem darovanu pouzitu. Ake mas nositko? Babyvak? Spinka Ti malicka aj vo vajicku?

varfa
14. kvě 2008

Mouse s těma kolečkama to bude naopak,předchozí majitelka je pravděpodobně vůbec nesundávala e nebyla proto ochozená.Já kolečka musím sundavat,abyhc podvozek dala do kufru a po několika sundáních se sundavají snáz,ale nehýbou se,jak si popisovala.Jinak jsem ti odpověděla,jestli se ti kočárek vejde do auta,já mam malýho fiátka a občas vyvezu i manžela 😀 ,takže jedeme já,Matuška v autosedačce (taky implast bolder-velká spokojenost) ve předu,manžel s korbičkou vzadu a podvozek v kufru.Jde to,ale do Chorvatska bych takhle nejela 😀

mouse
14. kvě 2008

Varfa vdaka za odpoved. Zadne kolesa budem musiem objednat nove, su velmi vyvaklane. Potom uz to snad bude fungovat ako ma.

ene
15. kvě 2008

Mouse, na male miminko jsem mela satek (doporucuju nejaky elasticky) a pak jsem poridila Beco, to tu ale k sehnani neni, mam ho z Ameriky. Ekvivalent tu k tomu je Ergo nebo Manduca, jedine maji spravne posazene nozicky, ze nezatezuji pater miminka (jako treba klokanky nebo babybjorn a spol.) a daji se v nich pak nosit deti na zadech.
A ve vajicku jako autosedacce? Jo. Bud usne u prsa, na ruce, v kocarku nebo za jizdy autem, jina moznost neni 😀 Ale ma teda naprd podhlavnicek, ten je tak do tri kilo vahy miminka a pak se ti tam nevejde. Jiny jsem kupovat nechtela, ze uz ho nebudeme za chvili potrebovat - no pred tydnem jsem ho koupila, protoze ho budeme potrebovat jeste tak pul roku 🙄 Jak to v aute houpe, tak jim za chvili spadne hlavicka ke strane a zase trpi pater. Davala jsem ji z kazde strany hlavicky srolovanou plinu, ale esteticnost nic moc 🙂 Takze podhlavnicek urcite poridte hned..

kvikvicek
16. kvě 2008

ahoj holky, co je lepsi? mit kolas plastovymi disky, nebo klasiku - kovove, nafukovaci kola? v cem jsou vyhody a nevyhody?

ene
16. kvě 2008

Bolder ma plastove disky s nafukovacimi koly 🙂 Cela plastova kolecka jsou tzv. bezudrbova, ale zase nemaji tolik tlumici vlastnosti. Jestli jsi nekdy videla starou skodovku nekdy z dvacatych let, ma celogumova kola, nenafukovaci a kazdy vymol v tom dost citis. Nafukovaci kolo muzes pichnout, ale jizda s nim je mnohem prijemnejsi. Tak si vyber 🙂

ene
19. kvě 2008

Kiki, teda ty ses fakt te projizdky uz nemohla dockat! 😲
Drzime pesticky cela rodina!

mouse
20. kvě 2008

Vdaka Ene. Tiez si planujem kupit satku a Manducu. O tom vankusi som vobec nevedela, ze je potrebny, to sa kupuje specialne vankus k autosedacke, alebo proste dajaky vankusik?

papuellka
21. kvě 2008

Holky, už jsme se rozhodli, pro kočárek asi pojedeme do Prahy, můžete mi některá dát kontakt na Prahu, vím možná jen o jedné v Praze 5.

mirka755
21. kvě 2008

holky vejde se tento kočárek do malého výtahu? Už jsem slyšela paní, že se tam na šířku kol nevejde-co je na tom pravdy???????

ene
21. kvě 2008

Mirko, mame ho tip top, do vytahu ho musim nasmerovat presne, jinak se nevleze.
Mouse, bud primo k autosedacce nebo cokoliv, co jde natvarovat podle potreby. Tohle jsem zrovna nasla jeden z nejdrazsich http://www.mimishop.cz/katoki/detail.php?zbozi=...

ene
21. kvě 2008

zadni kolecka 66 cm 😉

mirka755
22. kvě 2008

ene: moc děkuji za ochotu. Měřila jsem náš výtah, ten má 68cm. Tak snad má kamarádka stejné rozměry, jinak jí asi klepne ☹

mirka755
22. kvě 2008

PRO PAPUELLKU 🙂

Dětský obchod Slůně
Ruská 164
100 00 Praha 10

tel.: 272 734 509
mobil: 774 169 898
fax: 272 734 509
e-mail: info@slune-cz.cz

PROVOZNÍ DOBA:

po-pá 9.30 - 18.00 hod.
so 9.30 - 13.00 hod.

mirka755
22. kvě 2008

ene: tak kamarádka o tom ví, že se Bolder vejde do výtahu jen tak tak. Prý ho když tak nechá v kočárkárně. Koupila si zelenou trojkolku, mě se také moc líbí. Už ho mám v oblíbených, jenom to mimi 😀