Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

mkr
4. pro 2008

makys tak to bych reklamovala, protože jak jinak bys ten kočárek chtěla složit když to nebudeš mít jak zmáčknout, já bych znovu do něj šla, protože co koukám na jiný kočárky tak bych do nich nešla jen kdyby byly za symbolickou cenu, jinak je hodně podobných kočárků jako bolder a jsou levnější, ale podle mě budou mít těžkou konstrukci

agnessa
4. pro 2008

Makys, já teda jezdím hooodně asi od půlky října, skládáme často, brzdím pořád, ale nemám jediný problém, jako Ty... asi bych celý podvozek zkusila reklamovat...

nevesto, ten nánožník je u boudičky hooodně vykrojený, ale to Tobě bude už jedno, protože mimísek se narodí do tepla, a na zimu už bude veliký 🙂 a já už jsem si na to taky zvykla, jen když trochu prší nebo sněží, musím dávat hned pláštěnku i když je to jen malinké mžení, aby mi nenavlhla deka... ale je to fakt docela přežitelné 😀 jinak je kočárek úžasně prostorný - to mi chválí každý, kdo ho vidí a to ani neví, že má malá ještě velkou rezervu v nohách (a jinak je dlouhán) a já pořád říkám, že bych jiný nechtěla z těch, co potkávám ve městě 😀 uvidím, co budu říkat, až přejdem na sporťák, ale i kdyby pak nevyhovoval, tak jako hluboký je pro mě suprový 🙂

reni7
4. pro 2008

ahoj holky,chtěla bych se zeptat jestli ste některá z Olomouce,já se do toho kočárku taky zamilovala a už jinej nechci,ale chtěla bych ho omrknout v reálu,nevíte jestli ho někde v Olomouci v nějakym obchodě mají?pak bych ho objednala přes net.Díky

papuellka
5. pro 2008

reni7, já nejsem z Ol., ale co jsem četla tak Riegrova ulice, tam si to chválili a pak ještě Sambaby u Aska, ale tam prý nic moc...

ilci
5. pro 2008

reni, jj, na Riegrovce a je tam ochotná paní

mimap
6. pro 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, používáte už některá sporťák a jak jste spokojeny? My jezdíme od srpna s Bolderem 3, zatím máme ještě hooodně času, ale přemýšlím, že bych s přechodem na sporťák kočár vyměnila... 😉 Máme totiž nastavovací boudičku a nánožník a nejsem si úplně jistá, jestli to bude praktické, znáte ty multifunkční věcičky..

mkr
6. pro 2008

mimap jsem se sportákem spokojená bála jsem se ho, ale je supr, ale máme loňský takže nenastavujem

reni7
6. pro 2008

ahoj holky,díky moc za radu,jen přemýšlím kde je v Riegrovce dětskej obchod,ale to já prolezu a najdu,díky moc,ať se vám daří 😉

ilci
7. pro 2008

reni, je to po schodkách do suterénu, na ulici mají jen nápis, blíž k horňáku
já to taky hledala jak blb, furt jsem čučela po výkladech 😀

peskaca
7. pro 2008

ahojky tak mám brzdu spravenou jsem zvědavá jak dlouho to vydrží...pán sundal kolečko zarazil tu tyčku z brzdy zpět a bylo vymalováno...uvidíme. Ještě jednou se chci zeptat na ta stříbrná pera na předních kolečkách, jesltli vám hrkají a cinkají, dnes mi to taky nějak spravili,ale nevím,nevím

nevesta2009
8. pro 2008

Agness -díky!! 🙂

nevesta2009
12. pro 2008

Holky tak dnes jsem si v obchodě vyzkoušela tu 4 kolku, no fakt nic moc...kočárek mi přijde teda takový těžko ovladatelný fakt....to mě mrzí.Nicméně paní mi říkala že kolekce 2009 už bude mít 4 kolky otočné ne jenom "natáčecí" Tak si asi počkám.A jinak jsem tady někde našla obdoba implastu je od Dpemo V-vross travel.Je to polský kočárek a půjdu ho asi zkouknout.Kolečka by měly být lepčejší 🙂
Posílám odkaz:
http://moje-miminko.mimishop.cz/detail.php?zboz...

Cenově taky vyjde lépe..... 😎

mkr
12. pro 2008

nevesta je mnoho podobných kočárků bolderu a jsou o hodně levnější, nikdy jsem je ve skutečnosti neviděla, ale myslím si, že se to někde musí promítnout ta cena, třeba těžší konstrukce 😒

jituskak
12. pro 2008

holky, mám dotaz, asi blbej, ale vy to budete vědět. mě se líbí v barvě 222 a autosedačku bych chtěla v kombinaci 220, ale nikde jsem ji nenašla. to se nědělá, nebo jen neumím hledat??

beruska2x
12. pro 2008

neves... nevim jak ovladatelny kocarek bys chtela ale s bolderem jezdim 4 mesice ve snehu i bez a uvezu a uridim ho v pohode jednou rukou.... a to nas prcek neni zadnej hubenour - ma 7,2kg.... otocna kola se ti zaseknou o kazdy kaminek a hrbol to vim od kamaradek...

peskaca
17. pro 2008

ahojky ja jsem se ctyrkoklkou taky spokojená klidně jí vezu jednou rukou a má i sympatický nákupní košík,akorát se u nás s boldery roztrhnul pytel už jsem potkala i svojí khaki zelenou...jinak souhlasím s beruškou co se týče otočných koleček já je měla na kočáře u dcery a u nás na vysočině fakt nepraktické..

ily
22. pro 2008

Holky já mám taky obědnanej bolder na únor a moc se na něj těším, doufám že mě nesklame. Taky sem ho prvně neviděla nikde a zrovna teď během víkendu sem v brně potkala 2 jeden khaki zelenej 3kolo a pak oranžovej a oba vypadali suprově, fakt moderně. Tak snad budu patřit mazi spokojený majitelky 🙂

beruska2x
22. pro 2008

tak teda ja v Jablonci vim krome naseho jen o 1 🙂 a jakou mas barvu??

luccii
28. pro 2008

berusko, takze otaceci kolecka nedoporucujes? ja budu jezdit hlavne ve meste

beruska2x
28. pro 2008

boldr ma nataceci, super ja nedoporucuju protaceci co se toci kazdy zvlast - to se ti pak o snih nebo o diru seknou kazdy jinam a je to drina 😉 ... my bydlime v Jablonci hodne jezdim po meste a na vikendy jezdime k rodicum na vesnici tak vyzkouseny mam vse 😉 a zatim jsem nemela problem.... krome totalne neodklizenych chodniku snehem 😝 😝 😝 ale to bys musela mit sneznej skutr nebo pluh 😠

luccii
28. pro 2008

berusko a nevis o strankach, kde je implast bolder nejlip popsany? dekuju 🙂 a diky za tip s koleckama 😉

jity.d
31. pro 2008

Ahoj holky, také se nám tento kočárek moc líbí, v lednu nebo únoru se na něj chceme jet podívat do Plzně 🙂

dixi
4. led 2009

Ahoj holky, já mám boldera 4-kolku od červnaa od půlky července jezdím,e hodně, hlavně po městě a pak po lesních udapaných cestách, takže téměř žádnej terén, a už bych za ty peníze do boldera nešla.
-na udržování látky je super, perfektně se to vypere a hned je to suchý...
-v korbičce jsem malou vozila do vánoc, a to měřila 72cm a vážila 9,5kg-máme obříka, teď jezdíme ve sporťáku a tam mám problém jí dát i s fusakem. Co mě sklamalo je podvozek.....brzda se zasekává, celý se vyklá, praskla nám pojistka u skládání, ten malej čuflík (caplík)+na rukojeti a navíc se nám vyklají všechny kola, hlavně ty přední, už je musím mít zaaretovaný pořád,už stejně ani nezatáčí a jsou úplně vyčochtaný, už máme strach s kočárem jezdit ven...a to si myslím, že jsme na kočár hodně opatrný...za ty peníze kdo by nebyl, už jsme ho chtěli reklamovat před měsícem, ale v obchodě nám při koupi slíbili, že pokud bude porucha kočáru, půjčí nám svůj, ale při reklamaci to najednou půjčit nešlo, tak jsem si musela sehnat náhradní kočár sama a reklamovat půjdem až teď....

beruska2x
4. led 2009

prostim te jak ti mohl prasknout kovovej kolik???????

luccii
4. led 2009

dixi, to se mi nezda, musi byt nejak blbe serizeny... na vymahani penez za pujceni kocarku mas pravni narok, ale chapu, ze k soudu s tim nepujdes...

beruska2x
4. led 2009

dixi jsem z tebe uplne paf.... ja jezdim od zacatku srpna, kocar 100% nesetrim a uplne 100% stav jak technicky tak vizualni.... to me prekvapilo, to je asi 1. stiznost co slysim...

agnessa
4. led 2009

holky, potřebovala bych poradit - nemáme ke kočárku sedačku, ale teď jsem zjistila, že by se mi možná i hodila možnost občas naklapnout autosedačku na podvozek... no a chtěla jsem se zeptat - myslíte, že by se na ty adaptéry dala nasadit i jiná sedačka? (konkrétně máme Pioneer Plus 0 - 13 kg:http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=55115)... Zkoušela jsem na MMB apod. sehnat nějakou starší za dobrou cenu, ale opravdu se mi nechce kvůli pár použitím kupovat novou... 😒
díky moc za názor 🙂

dixi
4. led 2009

Kočár mám naštěstí půjčenej od známý....nám ta pojistka na skládání kočáru u rukojeti vpravo nahoře prostě zajela dovnitř a chrastí v tom rámu, tak jsme vydedukovali, že to prasklo....vyzuálně je kočárek ok, prostě se nám ten podvozek jakoby celý povolil v tom plastu uprostřed a o kolech hlavně předních ani nemluvím...mysleli jsme, že se to zdá nám, ale je tu holčina, co má implast taky, tak si zkusila sjet a taky měla stejnej pocit jako my...a ostatní kdo jezdili (hlídací tety a babičky) měli ten samej pocit taky. Už si s manželem říkáme jestli to není nějakej nepovedenej páteční kousek ☹

e.evulenka
5. led 2009

Zdravím všechny majitelky Boldrů 😀 Taky jezdíme s tímto vozem od září a jsem spokojená zatím velice. Přemýšlím teť nad vložkou -takovou tou peřinkou pod prcka-do sporťáku. nevíte jestli tam bude pasovat universální od Emitexu? Nebo jakou tam používáte vy?

mkr
5. led 2009

dixi - psala jsi, že jsi ho už prala, prala jsi i hlubokou korbu?, jinak já mám 3 kolku a kolečka už jsou trochu vyviklaný, taková malá 8čka, ale ,užskej říkal, že to dělá u všech je to jen plast

e.evulenka na co vložnou tašku?proč prcka nenecháš v korbě?