Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

blani2
19. dub 2009

dívám se, že je to všeobecný odkaz, je to teda ta 201

reni7
19. dub 2009

blani jj ten mají známí a vypadá taky supr,já sem ho chtěla původně ale v prodejně kde sem ho obj.ho neměli a zrovna sem cytla dobrou akci tak sem ho vzala vté opačné kombinaci,ale sporťák je vté tmavší variantě což je praktický 😎

pikitko
20. dub 2009

Byla jsem asi před měsícem kouknout na kočárky, uviděla jsem Boldera a od té doby na něho nemůžu zapomenout 😀 . Líbí se mi právě 201, ale taky přemýšlím nad zelenou variantou 203 - přijde mi, že nebude vidět tolik špinění. Taky jsem si myslela, že trojkolka bude ideálnější pro manévrování v zimě a terénu, ale nevím.
Když jsem si před pár dny začala číst tuhle diskuzi, některé příspěvky mě příjemně naladily, některé zase začaly odrazovat spíše kvůli sporťáku - myslela jsem, že zabiju 2 mouchy. Mám v plánu koupit určitě i autosedačku. Pořád nejsem úplně rozhodnutá, nechci být moc zklamaná. Je pravda, že jsem ho v tom obchodě moc nezkoušela v jízdě, takže to ještě rozřeším.

mkr
20. dub 2009

pikitko podle mě sporťáky u kombinací jsou podobný, kdyby malá nejezdila na chatu s našima ani bych golfky nekupovala

streldask
20. dub 2009

Ahojte všetky užívateľky (aj tie nastávajúce,či váhajúce).Mám BOLDER 3,bežový s modrými kvetmi.Andrejko sa narodil o 7 týždňov skorej,ale tento kočík som mala vybraný už pár mesiacov pred tým.Naživo som ho nevidela,no aj tak som si ho hneď po bríchode z pôrodnice objednala u nás v Skalici cez obchod.Dodali nám ho až o mesiac,podvozok nemal klasické chromové kolesá,ako som si priala a vanička išla trochu bokom,takže sme dostali výraznú zľavu a po podrobnom preštudovaní a premeraní som zistilla,že aj končtrukcia je akosi asimetrická.Trochu som mala aj obavy z kvality kvetového materiálu,cez tieto všetky mínusy ,ktoré nie sú pre nezainteresovaného viditelné,Vám môžem odprisahať,že som veľmi šťastná,že som sa preň rozhodla a znovu by som tak spravila.Výborne sa s ním manipuluje v zime, v lete, v korbičke som malého vozila s fusakom ešte v jedenástom mesiaci,s plastovými kolieskami vyzerá kočík zaujímavejšie a športiak je tiež super.Nakoľko som sa po druhý raz stala matkou až v37 rokoch(dcéra mala 18),a trojkolky som neuznávala,nemenila by som už ani za nič.Tento kočík vrele odporúčam,má aj príjemný bábätkovský dizajn,bábo môžete hojdať,je priestránný a jazdí skoro sám.

beruska2x
20. dub 2009

bud rada za plastova kola, ja jsem a moc, sousedka ma nejaka dratena a od prosince co ma mealeho ji pekne zrezly 😕

pikitko
20. dub 2009

zítra mi to snad vyjde a půjdu si ho vyzkoušet a projet a detailněji prohlídnout. Když mi nadšení zůstane, zajedem si pro něho 🙂.

pikitko
20. dub 2009

Jé, ještě mě napadlo. Jak snadná je manipulace s každodenním nasazováním korbičky na konstrukci? Budu mít kočár v baráku v kočárkárně dole a možná by mi vyhovovalo si mimčo nachystat do korbičky ještě v bytě a celou ji snést a připnout až pak. Vypadá to ale, že korbička namá madlo, za které by se dala pohodlně snést, jak je tomu u korbičky peg perega http://www.e-broucek.cz/kocarky/sportovni/peg-p...

beruska2x
20. dub 2009

jojo mamadlo, nese se pekne, je zadelane, 😉

beruska2x
20. dub 2009

na takove 2 nevim jak to napsat.. uchyty na bocich....

kikimaruska
20. dub 2009

Má dvě rukojeti jakoby 😉 , není to ale pohodlné nošení jako když je madlo uprostřed (x.lander) nebo jak píšeš korba Navetta či od Cortiny. Musíš nést korbu oběma rukama a je i veliká a s těžším mimi nic moc. Bydleli jsme ve 3 patře paneláku bez výtahu, kočár měli v kočárkárně za dalšíma 3 dveřma a dvojema schodama...korbu tam na stálo...ale vyřešili jsme to vložnou taškou (od Emitexu) a já ho nosila dolu a nahoru v té tašce 😉

kikimaruska
20. dub 2009

zabudovaná madla...na bocích, jsem špatně napsala

blani2
21. dub 2009

tak to jsem ráda, že je za co korbu chytnou. To jsem ani nezkoumala, ale je fakt, že to využiju.

papuellka
21. dub 2009

Tak jsem konečně vytáhla sporťák, vypadá to jak sporťák pro panenku... Chtěla jsem se zeptat, to madlo, máte ho daný víc k mimču nebo jakoby víc ven, jedno mi přijde moc k mimču a druhý zase moc daleko?

kessiee
21. dub 2009

tak a uz je objednany aj pre nasho drobca 😉 nakoniec je to varianta 222 a autosedackou (presvedcil nas pohlad nazivo v predajni - bol naozaj krasny) teraz uz len netrpezlivo cakame, kedy dorazi 🙂
baby neobjenavali ste niektora cez ajashop.cz?

beruska2x
21. dub 2009

papul jak to myslis s tim madlem? jako na sportaku u mimca?? to ma hodne poloh..malej se za to drzi v pohode..

papuellka
21. dub 2009

Myslím madlo, jsou tam dvě dírky, jako, že to madlo se dá umístit do dvou poloh, ale už koukám na net, ta druhá dírká je na boudičku... 😀

papuellka
21. dub 2009

Jo, a chtěla jsem se zeptat, jezdíte s mimi směrem k vám nebo kouká ven? Nainstalovala jsem si prcíka směrem, aby koukal na mě, ale zas tam ten plech, co je na nožičky bude vzadu, takto asi bude vypadat divně...

beruska2x
21. dub 2009

jde to obema smery, ja ho mam zatim smerem k sobe ale uz ted chce vic a vic koukat ven, maminu vidi celej den 😀 tak ho otocim... proste jak se ti to hodi... 😉

papuellka
21. dub 2009

Razíme ven, už se těším, jak se to bude malému líbit... 🙂

Berusko, máš taky boudičku z hluboké korby, jak tam sedí? Moc se mi teda nelíbí...

beruska2x
21. dub 2009

jak nelibi?? sedi dobre, je prece v tech uchytech, my ji mame porad shrnutou aby videl ven jinak si ukrouti hlavu... 😀

luci81
21. dub 2009

Ahoj holky,já jen ještě k tomu způsobu nošení korbičky-já ji nikam nenosím,ale myslím,že jsou lepší ta dvě,,madla,,,než jedna rukojeť.S jednou rukojetí nosím po schodech autosedačku,a teda nic moc a to je menší než korbička kočárku.

jituskak
21. dub 2009

kessiee: my ho máme. je fakt nádherný a je uvnitř bílý, to mě taky přesvědčilo🙂

kessiee
21. dub 2009

jituska ja som chcela povodne ten khaki-zeleny, ale ked som tu "nasu" 😉 variantu videla v obchode, neodolala som mu 🙂 je skvely! uz sa neviem dockat, kedy mi ho privezu 🙂 bol tam vystaveny sice len s korbickou, ako sportak som ho videla len u teba v albume a tiez je super 😉
ozaj ako si dopadla s tou autosedackou? uz si nieco vyriesila? zaslali ti ju?

jituskak
21. dub 2009

ještě nijak. dnes mi došla trpělivost, protože mi ani mobily nebrali, tak jsem napsala trochu ostřejší sms. prej mi ji pošlou během tohoto týdne... jsem na to sama zvědavá...

kessiee
22. dub 2009

tak to je fakt uz nezodpovedne 😒 sama som zvedava, ako to cele dopadne a kedy ti tu autosedacku dorucia... ale zakaznikov si teda udrzuju zaujimavym sposobom.

luciejadr
24. dub 2009

ahoj holky, s Implastem jsem mooc spokojená. škoda, že jsem nestihla až koleckci 2009 😀 ale prosím vás, nevíte eshop, kde prodávají originál slunečníky k implastu??? chci originál a náš obchodu už mi ho slibuje měsíc a už mi to leze krkem 😖

mkr
24. dub 2009

ahoj, myslím, že orig. slunečníky nejsou

kikimaruska
24. dub 2009

Já je viděla před rokem na stránkáh Implastu...v Polsku..ale v nabídce ČR ne...

kikimaruska
24. dub 2009

http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p686_...

tady je, vyrobí ho ve všech barvách...ale našla sem ho jen tady...ne v ČR 😒