Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

luciejadr
20. únor 2010

Luci.. to jako fakt jde? si připadám jak debil. máš 3kolku nebo 4? no ono to je asi jedno.. kdyby se ti chtělo nafotit mi postup a jak to pak vypadá. zírt jdu lámat kočár. a pak se asi smíchy poto.. fakt totiž říkám, že je to nejdvětší chyba kočárku. i když třeba do manželova auta to jsme rádi, že to jde rozložit tak postutpně, jinak bychom ho tam nenarvali.

Prch nám právě moc vyhovoval, že skoro seděl od malička. měl tu polohu rád. a teda.. já nechtěla nic kupovat jiného, ani golfky, že pak rovnou přestaneme kočárkovat po příští zimě. ale jsem naivní. přesně už ted když dám fusak, tak ho nánožníkem ničím... tlačí mu na nožičky :( nedej bože když má v kočáru spát. to ho tlačí bouda. proč dělají tak malý sporták když korba byla tak velká...

luciejadr
20. únor 2010

jé tak ted jsem koukala na kolekci 2010. tak se s podvozkem vracejí k době asi 2006 :o) ale pěkný design. až na to,že vidím jen 4barvy..

jituskak
20. únor 2010

teda ty barvy jsou zajímavý,a le sporták je zase malej. škoda, že se nepoučili. my už taky jezdíme v jiným, mám jak Prchalka PP GT3 a je fakt velikej. kdyby ten sporták byl tak velej, tak kočárek nemá konkurenci. škoda, no. pohodlí malýho je ale důležitější...

luciejadr
20. únor 2010

ty jo.. a to se ti chtělo znova investovat tolik peněz??? já jsem doufala, že přejdu do golfek a ne sportáku jiného a tak do 5000Kč..

jituskak
20. únor 2010

tak my plánovali, že tak za rok bude další, no, trochu se to změnilo, ale stejně bude potřeba. a jak jsme to sledovala, tak se mi vyplatí ted prodat boldera a pak i ten PP. ten pp má totiž uplně jinou hodnotu i jako použitej. no a ted zase řeším sourozeneckej... už mě to nebaví... 😀

jituskak
20. únor 2010

a ještě jsem zapomněla, že malej se mi tam nevlezl už od 8. měsíce a chodit pravděpodobně nebude tak hned, tak jsme potřebopvala pohodlnej kočár.

luciejadr
20. únor 2010

jako malej v něm asi trpí, ale doted jsem to neřešila.. přijde mi, že ani ted Bolder neprodám. že si snad nikdo nekupuje použité kočárky. uvidím,jka mi ted vrátí z reklamace vajíčko, jestli nezačnu zase pokukovat... asi by to chtělo jet někam do obchodu 😅

prchalka
21. únor 2010

luciejadr: Tak já mám Boldera, pak golfky přes 3000 (na nákupy a nějaký přejíždění, což se ani moc nepoužívá, hlavně v zimě) a teď GT za 6.800 😅 S MM byly hrozný boje, že Boldera teda prodám, ale já nechci! Takže mu nezbývá, než zatím vydržet 3 kočáry a to jsem na začátku taky plánovala tak, že jeden a pořádný, ale s tím sporťákem a mým velkým dítětem to nějak nevyšlo, tak je člověk nakonec nucený koupit toho víc ☹ ☹
Výrobce by měl asi někdo upozornit!
No po GT3 je docela dobrá sháňka a je velká šance ho prodat, to má jituskak pravdu, nejlevnější bazarový tak kolem 5.500 a to je buď červený nebo modrý, pak to jde výš! A těch 6.800 byla ještě taková slušná cena!

luciejadr
21. únor 2010

Prch jak je velká čorízo??? my jsme měli na roce 80,5cm a no... pořád jsem nad tím uvažřovala. myslíte že jiné kočárky mají větší sporták? já kdysi moc chtěla x-lander.. ale myslím si, že všechny tyhle 3kombinace na tom budou stejně, ne? že asi musím jít jen do sportáku nebo golfek :o(. a tka půjdu jen do jednoho. od zítra začínám opět koukat. jejda. to zase budu 14dní furt čumákovat. jen golfky a zima. sakra.. to je ale situace 🙂 chci jarooooo

a ty dáváš ještě do bolderu nebo proč si ho necháváš???

kamarádka se si na jaře koupila golfky a ted na zimu se zpět vracela do sportáku. malej má dnes 2roky a vleze se ji do Cortiny. hm. tak asi fkat chyba u boldera..

prchalka
21. únor 2010

luciejadr: Velká je asi 82cm a 14kg 😝 Nemáme šanci - jak sardinka, fusak nemyslitelný, v zimě proto nebyla ani jednou v kočáru. Já myslím, že X-lander je skoro srovnatelný, taky se mi líbil, ale ty barvy nebyly nic moc. Teď ta nová kolekce lepší a i sporťák vypadá větší.
Už jsme jely 3x v GT3 jak se teď oteplilo, máme ho asi 10 dní. A Bolder stojí v garáži, ale neříkám, že už ho nikdy nepoužiju, na takový přejetí klidně. Taky si říkám, co kdyby někdy bylo druhý dítě, ale teď si tím moc jistá zatím nejsem. Já chtěla větší sporťák proto, aby mi tam mohla hlavně v létě pohodlně spát, když bude potřeba, tak proto 😉
Jo, Cortina je prostorná, máme kamaráda stejně starého a velkého a on tam na podzim krásně spal na fusaku a kolem ještě místo 🙄 achjo!

luci81
21. únor 2010

prchalka-psala jsem o té vložce,ale nějak jsme zapomněla,že na léto máme golfky 😅

luciejadr-tak jsem to nafotila,snad Ti to pomůže.Skládá se úplně stejně,jako samotný podvozek 😉Mám trojkolku.Mám tam sporťák,ale jde to stejně i s hlubokou korbou.

Jinak Anetka má 78cm,11kg a vejde se i s fusakem a nánožníkem v pohodě,asi mám štěstí,že nemáme obříka 🙂

jituskak
23. únor 2010

ahojky, tak včera mi přišla vyreklamovaná boudička. nejen, že mi ji zašili a upravili okolí suchého zipu, ale dokonce mi i vyměnili prasklý kloub u té boudičky. vypadá to parádně.

kessiee
23. únor 2010

ahoj jituska, no konecne dobra sprava po tych peripetiach s obchodom!!! 😉 tesim sa s tebou 🙂 teraz uz len sup na predaj 😎

jituskak
23. únor 2010

ahoooj Kes, to teda jo. Musím to oprat, nafotit a uvidím, jak to dopadne🙂

luciejadr
24. únor 2010

Teda Luci, jsi mě dostala hned to dnes vyzkouším. já mám sporták na opačnou stranu daný, ale i tak by to mělo jít. a jako bdu se sama sobě fatk smát. vám to tak ukázali v obchodě? mě jen jak se skládá rozložený 🙄 a to jsem byla ve dvou. tak proto mě to ani nenapadlo.

já mám ted problém, že mi pořád praskají duše. teda je někde píchnu. tento týden už jako 2x. chjo. co to dělat za zmetky ty obaly na duši nevím. že to tak lehce tím něoc projde. tak snad konečne dnes mi přišli do obhcodu nové duše, jinak jako nevím ty lepené jsou už naprd.

jo a taky mi začal natáčet se doleva. sakra sakra. a zase mi praskla pěnovka na rukojeti. holky já už budu mít 5reklamaci 😅 😅

luci81
24. únor 2010

luciejadr-popravdě řečeno už si nepamatuju,jestli nám skládání ukazovali tak,nebo tak 😅 Já ho prostě složila a vešel se celej,mě zase nenapadlo korbičku sundávat.Určitě to půjde i se sporťákem obráceně 😉 pak písni,jak Ti to šlo.To mě mrzí,že máš s kočárkem takové problémy ☹ Já musím zaťukat,ale nepíchla jsme ani jednou a to jezdím všude možně i nemožně 😀 Ani jiný problém jsme naštěstí neměla.Teda vlastně jednou se mi zasekla brzda,ale taťka to trošku,,pošťoural,,a od tý doby v poho.Možná jsi narazila na špatný kus?

luci81
24. únor 2010

luciejadr-teď jsem ho zkusila složit i obráceně jak to máš Ty a úplně v poho,dokonce je tak možná i o malinko skladnější 😉

fifa79
24. únor 2010

jituskak:gratulace, konečně to máme zase v cajku
luci81: parádně nafoceno 😉
luciejadr: když mám sporťák po směru, mám ho v kufru na těsno,ale vejde se,pokud ho mám v protisměru vleze se krásně.Taky jsem teď píchla to malé přední kolečko,koupím novou duši v prodejně na kola a jak to jde vyměnit???Předem dík za odpověď

beruska2x
24. únor 2010

koupis, ale nekdy se musi objednat, zvlaste ted pred sezonou jeste nemaji zasoby vetsinou, nebo si kup lepici sadu na jizdni kola a zalep, stoji cca 50,- a mam s tim zalepene 2 diry uz asi rok a jezdim porad 😉

vymenit.. asi normalne me to delal MM

luciejadr
24. únor 2010

Tak jsem ještě nestihla vyzkoušet skládání. tatínek přijel pozdě, tak jsem nemohla znova do sklepa, teda se mi už nechtělo. ale pořád tomu nemůžeme věřit, že jsme na to nepřišli 😀 já jsem to jednou zkoušela, ale nešl omi to..

Fifo, koupíš to v prodejně kol. je psané že máme 8palcové, ale my sehnali jen 10palcové a už jsme to neřešili. možná proto to mám často píchlé, nevím. vyměnit to jde lehce - jako na kole 🙂)). dělá to manžel. no podle něho jsou pláště kol opravdu šunty, protože fakt jsem jako minulý víkend píchli levé přední a dnes pravé přední .. a to jezdím jen po městě a ne zkratkami 😠 naštěstí když píchnu přdní tak dojedu, horší je to se zadní. to je problém 😠

luciejadr
24. únor 2010

Beruš no my lepili a stejně na prd :o(. mě to objednávali. někde to nemaj skladem, ale do týdne to přijde.

beruska2x
24. únor 2010

nam to drzi 1 diry uz pres rok a druha tak pul roku v poho....

luci81
25. únor 2010

fifa79-díky 🙂 snažila jsme se 😉 Hlavně,když to pomůže.

dzamela
26. únor 2010

ahojte maminy.....zhruba som si precitala posledn stranky tohto fora a zistujem ze kazdy vravi nieco ine. Ako je to teda s tym sportakom??? je maly ci nie??? do akeho veku sa tam dieta zmesti aj s fusakom a nanoznikom???? aspon priblizne.....ja by som fakt rada kupila taku trojkombinaciu kde bude moct dieta posadit aj v 3 rokoch do sportaku a nebudem musiet vymyslat iny kocik.
I ked tento implast bolder my padol hned do oka co sa tyka farebnych prevedeni.....fakt sa mi paci ale ked by mal byt sportak maly tak radsej si to rozmyslim.
dakujem za rady

luci81
26. únor 2010

dzamela-no ono je to u každého asi jiné,někdo má větší dítě,někdo menší 😉 My se do sporťáku vejdem v pohodě i s fusakem a nánožníkem.Malá má 78cm,11kg.někdo tady píše,že už mu je sporťák malý.No já nevím,jak u jiných kočárků,ale pokud chceš jezdit i ve třech letech,tak do tohohle se asi pod boudičku nevejde 😉 popravdě řečeno jsem tak staré dítě ve sporťáku snad ani neviděla 🙂

beruska2x
26. únor 2010

ja jezdim se sportakem porad i s fusakem i nanoznikem, malej ma 12,5kg a 88cm 😉

prchalka
26. únor 2010

dzamela: My jsme ten případ, kdy už tam dítě nervu. Jako na šířku s fusakem nemám šanci. A jinak má Bolder žalostně krátký sed. Dítě se tam na sezení vejde vždycky, ale nohy už si nenatáhne, budou mu plandat dolů, dokud nedoroste a nebude si je moct opřít o tu kovovou konstrukci.
Věděla jsem, že nebudu mít žádné tintítko, ale velikost sporťáku mě před narozením nenapadlo řešit ☹

prchalka
26. únor 2010

beruska: Mrkla jsem na fotky - vy tu opěrku nohou máte klasickou se šprušlema? To na fotkách vypadá, jako když je plastová a plná, vypadá taková pevná.
Holky, co ještě vozíte i ve fusaku - nehodily byste fotku, jak to vypadá?

luci81
27. únor 2010

prchalka-nějkaé fotky mám v albíčku,,kočárek,,co jsem fotila pro luciejadr.Je to s fusakem a nánožníkem.kdyžtak písni,jak přesně bys chtěla nafotit a až bude čásek,klidně hodím foto.Jinak mě teda taky moc nenapdlo,řešit sporťák,když jsme kočárek kupovali,ale zatím nemám problém.Na šířku se naštěstí vějde i v tlusté kombinéze a td.S tou opěrkou se uvidí,zatím jí mám do vodorovné polohy.Myslím,že to snad až tak nevadí,když bude mít nožky volně,když jí vlastně budou držet pásy.No jak říkám,čas ukáže 😉 V létě se s ním stejně asi tahat nebudu,budem jezdit asi spíš v golfkách 😉

beruska2x
27. únor 2010

prchalka.. no ne je se spruclema ale je pres to ta latka, jinak nohy dolu nema, mam tu podperku zvednutou a nepreasahuji mu ani s fusakem natazeny, nafotim ho v pondeli vejde se tam v poho jak s fusakem tak v kombineze teda...
akorat teda je sidlo tak az bude pekne tak uz ho asi v kocare moc neudrzim 😉