Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

papuellka
8. říj 2010

@aktekram děkuji, nakonec jsem ho šoupla do čistírny i s boudičkou, prý ji zkusí vyčistit párou...

mkr
24. lis 2010

potřebovala bych odkaz na výrobce bolderu?

papuellka
24. lis 2010

Tohle jsem našla, jenom kliknout. http://www.teleadreson.pl/pph-implast-sj-sklep-...

mkr
24. lis 2010

moc díky 🙂

janah9
25. lis 2010

jasne, ved na kazdy kocik je nejaka zla recenzia, to by sme museli mat ine materske aby sme kupovali tie najdrahsie a aj tie niesu urcite dokonale.
Mne sa tiez paci nova kolencia Canu a tie farby su uzasne , konecne nie tie cierne truhly 🙂 a hlavne na leto , je myslim farebny lepsi ...tak snad budeme spokojny

janah9
25. lis 2010

a mate niektora skusenosti s Implats CANU 2010?????

motol
26. lis 2010

@janah9 je tu diskuze přímo na kolkci implast canu 2010,tak si ji pročti ,my ho máme doma a super 😉

miminkopodruhe
4. pro 2010

Ahojky. Holky přečtěte si toto 😕 😕 😕
http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/fotog...
Taky jsem nad ním uvažovala, ale dost čtu, že korbičky nedrží pevně 😕
😕 😕

zajo79
4. pro 2010

hmmm..ked niekde napisem, ze lacne kociky sa kupovat neoplati, ze niesu kvalitne, tak vacsina mamiciek sa do mna pusti, ze nie kazdy ma na drahy kocik... no ale nie kazdy kocik stoji zrovna1000 eur, vzdy sa da najst riesenie.

miminkopodruhe
4. pro 2010

Na straně 13 je kočárek Implast Bolder...

vojtisek2007
4. pro 2010

holky ségra s ním jezdí už přes tři měsíce, potom co vyšlo tohle v ČOI to její chlap zkoušel, ta korba tam drží jak přibitá, nacvakává se 4 packama, prostě se ani nehne....

fifa79
5. pro 2010

taky se přidám.....nám se korba taky vůbec nehne a to jezdíme všude a různé terény,i nárazy byly.Ale chápu ty co se rozhodují teprve o koupi, pro své mimi chce každý to nej.Já za sebe píšu spokojenost.

aktekram
6. pro 2010

Pokud by jste někdo prodával autosedačku z Bolderu - KOUPÍM 😀 😀 (jakoukoli barvu)

mkr
6. pro 2010

mám kočárek už 3 roky a neměnila bych druhý tam taky odvozím 🙂 nikdy se korba nehla, vždy jak přibitá

prixxy
20. pro 2010

Ahoj holky, poraďte mi prosím jak zaaretovat přední kolečka u Bolderu 4. Máme ho už rok, ale zatím jsem to nepotřebovala, ale teď v tom sněhu by to chtělo, ale nedaří se☹

kjajule
20. pro 2010

@prixxy Pokud jste to ještě nepoužívaly jde to celkem ztežka ale časem používání se to ochodí a pak to jde zlehka.U kola jsou takové jako posunovátka tak tím 😉 a nebojte se zabrat !

droby
2. led 2011

ahojte, nemate niekto kocik implast bolder ecoline? aky je nazivo? dost problem je ho odskusat nazivo, tak prosiiim vase rady, postrehy 🙂

pavlulusa
3. led 2011

@droby kocarek mam doma,jezdim uz s nim nejaky ten patek a je skvely,teda zatim 🙂 je tu o nem i diskuze pohledej je tam moc zajmavych postrehu aj fotky,pa

mkr
7. led 2011

@droby viděla jsem ho naživo a dost mě zklamal, čekala jsem něco víc od něj :(

aktekram
16. únor 2011

@lucisa to je sice hezký ale nikde není psáno co s tím dál 😠

lucisa
16. únor 2011

@aktekram taky mi přišlo zvláštní, že nenapsali ani přesnou vadu nebo co tomu vlastně je a co by se mohlo stát. Možná přímo na stránkách ČOIky.

aktekram
16. únor 2011

@lucisa http://www.coi.cz/cs/aktuality-1/nebezpecny-vyr...

Česká obchodní inspekce proto zakázala prodej uvedeného výrobku a následně distributor přijal opatření, na základě kterého stáhnul předmětný výrobek z trhu.

možná se obráti na distributora, ale to je kdo ??? 😠

lucisa
16. únor 2011

@aktekram netýká se to nějakých nových typů, třeba letošních?
Ale upřímně, po přečtení závady musím říct, že to je o h..u, člověk aby měl strach, že mu kočárek párkrát narazí třeba v buse, jak cukne a dítě mu i s korbičkou spadne na zem.

aktekram
16. únor 2011

@lucisa já už jednou reklamovala a podvozek nám dali bez řečí a nějaké platby nový s přidělanýma bezpečnostníma prvkama 😉 (takže už to nemá jak zklouznout, ale určitě bych to zkusila kdyby chtěli vracet peníze, že 🙂 )
V záruce ho máme pořád 🙂

lucisa
16. únor 2011

@aktekram no jasně, nových kočárků není nikdy dost 😉

vrn
3. črc 2011

Fiha tak to ste ma prekvapili, ze nebezpecny vyrobok....... my mame kolekciu 2008, ale asi nejaky rozdiel v podvozku a uchytoch tam nie je. Od septembra ho budeme zasa pouzivat 😉 Tak to snad do jari vydrzime, hoci sa nam obcas korbicka posunula, nikdy nespadla. No a od jari prejdeme do sportaku (polohovatelny az do lahu, len uz nema take super odpruzenie), aj ten mame po dcere.

sasinkax
18. zář 2011

ahoj holky já mám kočárek bolder sd a musím vám říct, že kočárek je hrozný, materiál se brutálně vyšisoval, takže černá je šedá a podvozek zadní kola jsou tak rozkvrdlaný, že mám strach, že dítě vyklopim a to jak říkaly v televizi je pravda to uchycení nedrží

lucka33
18. zář 2011

Ahojte, aj ja som mala bolder sd, používala som len vaničku, ako hlboký bol super, veľké nafukovacie kolesá, na zimu a do terénu ideál, aj hojdať sa dal... Ale čo mi strašne vadilo, bola strieška. Strašne tenučká a uchytená len na dvoch bodoch. A keď som vytiahla športovú časť, tak som ho hneď aj predala 😖 Jednak sa na konštrukcii posúvala, bála som sa, že mi to vypadne a jednak som mala novšiu verziu, kde nebola strieška zvlášť na šport.časť, ale sa použila tá z hlbokej a vôbec na to nesedela. Keď som dala opierku chrbta do ľahu, tak tá strieška bola taká napnutá, že som myslela, že sa prederaví (nehovoriac o tom, že to vyzeralo hrozne) a keď som ju dala do sedu, tak sa tam vzadu zas plantala, no na nervy. Asi po dvoch použitiach športovej časti išiel kočík preč.... A pritom sa mi taaaak straaaašne páčil 😖

hatakaspi
9. led 2012

Prosím, nevíte někdo, kde seženu kolečka na bolder 4, popříp. celý podvozek?