Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

vendulka
30. bře 2008

super díky, takže když to tak sečtu tak celkem za kočárek i s autosedačkou je to cca 15 tis. což celkem jde na to že Cam Cortina stojí kolem 20 tis.Jsem z implastu bolder taky unešená, líbí se mi ten černý s kyti.Ale jelikož budu potřebovat i autosedačku, tak budu muset koupit i ten adapér...no už se těším na kočárek, teď jen to mimi 😵

ene
30. bře 2008

Modry s kytickama? To jsem ani nevidela, ale urcite to nevadi - svagrova mela na kluky cerveny kocarek, dneska se to tak nebere.
Ven, tak drzim palce 🙂

vendulka
30. bře 2008

Já si taky myslím, že se to v dnešní době tak nebere, já chci taky modrý a nebo černý...tady od imlasru určo černý od jiného výrobce modrý a když to bude holčička, tak bude mít modrý kočárek a noa co...to je úplně jedno a černá je neutrální,takže se hodí jak k holčičce, tak chlapečkovi

vendulka
30. bře 2008

Jdu spát, tak dobrou noc 😎

andelka
31. bře 2008

ene: Jo jo, modrý, mám ho v albu. Já modrou miluju. Černá by se zas líbila manželovi, to je zas jeho barva. Ale bude po mojem a basta 🙂

ene
31. bře 2008

An, to je bez problemu. Manzel chtel taky modry kocarek, ale to se zas nelibilo me, tak mame jakystakys kompromis 🙂 Ty barvy mely krasny prve, ted je jich jeste vic, to uz bych fakt nevedela, ktery vybrat 🙂

kikimaruska
2. dub 2008

Ahojky. Já tedy pláštěnku jako jedinou ještě nezkoumala. Jinak autosedačka i s adaptérama je oravdu zvlášť. Kočárek 11 990 Kč, Autosedačka 2 990 Kč a adaptéry 490 Kč...celkem 15 470 Kč bez poštovného (to je zdarma). A já taky čekám až na červenec 😵 ... Kočárek čeká na Kubíka u našich a doma máme jen autosedačku...kterou se kochám.. 🙂 . Já ten s modrýma kytkama taky viděla, je to nová kolekce...je snad i v růžových kytkách...ale mě hned oslovil ten béžový... (to vlastně byl jen béžový s kytkama a ten černobílý s kytkama). A záruka nám běží až od termínu porodu 🙂

kikimaruska
2. dub 2008

Jinak jsem koukala na Cortinu co se mi líbila před tím a myslím, že korbička Implastu je tedy ohodně prostornější jak na délku, tak na šířku 😉 ...jinak Ene, to tedy koukám, co jste zažili s autosedačkou...ale hlavně že to dobře dopadlo. 🙂

ene
2. dub 2008

Co jsem tak porovnavala, Bolder byl minuly rok jeden z nejprostornejsich kocarku, vic mela z tech modernich kocarku jenom Iglesina, vsechny ostatni pod 80 cm na dylku, coz mi prijde bida.
Kiki, sami jsme byli hrozne prekvapeni, ze to pani tak zaridila. Alespon jsme ji poslali bonbosku 😀

bolder
3. dub 2008

Ahojky holky. Jsem tu nová a hlásím se do klubu zamilovaných do kočárku Implast Bolder - 4 kolka. Ráda bych vás poprosila, o radu. Výrobce je na sdělení rozměrů kočárku dost skoupý...... jak velká je, prosím vás, ta korbička a ještě by mě zajímalo, jestli je uvnitř té korbičky taková ta vložná taška? A už jste ho některá otestovala v terénu? Předem moc děkuju za rady!!!

ene
3. dub 2008

Vlozna taska neni, ale bude ti tam pasovat snad jakakoliv dokoupena, ja mam pujcenou od kamaradky z Kajtexu. Oficialne je delka korbicky 80 cm, namerila jsem 78 cm. Jezdim kazdy den, staci si procist tuhle diskuzi..

kikimaruska
4. dub 2008

Vložná taška není, to je fakt...ale tak uvažuji, jestli má cenu ji vůbec dokupovat...? Když se mi mičo narodí v létě, tak nebude moc zachumlané a podložené bude měkkou peřinkou a bude tam polštářek a nějaké doplňky...? A v zimě už bude větší a zachumlaný ve fusaku. Ene co myslíš, mám ji dokupovat nebo ne? Ono je to asi s tou vložnou taškou měkčí že...a asi jde i o to přenášení spícího mimča...? Sice nebudeme bydlet v paneláku...ale tohle ještě nemám dorozhodlé...ikdyž původně jsem ji kupovat v plánu neměla. Ale krásně mi tam pasuje fusak od Emitexu, ale ten až bude chladno.

ene
4. dub 2008

To musis zvazit sama. Mam ji pujcenou od kamaradky, co ji uz mela u kocarku, mala se ji narodila v kvetnu a vyuzivaly ji docela hojne - kdyz prisly na navstevu, kocarek zustal venku na chodbe, dovnitr vzala jenom tasku se spicim mimcem a mela ho tak pod dozorem celou dobu. Pokud nemas, kde by si ji takto vyuzila, tak je zbytecna. Nam se Anezka budi okamzite po zastaveni kocarku, takze jsem ji vyuzila jednou, max. dvakrat, kdyz byla uplne malonka.

mimap
8. dub 2008

Ahoj holky,

jsem už pro tento kočárek také téměř rozhodnutá, i když jsem ho ještě neviděla v reálu, pojedeme se na něm podívat ve čtvrtek do Phy, v Plzni ho bohužel nemají.
Chtěla jsem se zeptat, je vhodný do terénu, houpe?
Taky nemám zkušenost s tou otoučnou přední nápravou...ostatní kočárky mají otočná kola - manipulace bude asi trochu jiná?
Myslíte, že mi tam v zimě vejde červencové mimi?
Má kočárek polohování zad v hluboké verzi?
Je taška na madlo dost prostorná?
Jste s ním spokojené, koupily byste si ho znovu?

Omlouvám se, že jsem na Vás vychrlila takové množství otázek, ale nějak si z toho množství kočárků nemůžu pořád vybrat.
Mé požadavky na kočárek jsou: aby byl vhodný do terénu i do města, lehký, prostorný, houpací, snadná manipulace, trojkombinace, aby se dal snadno skládat do auta.. Myslíte, že vše splňuje?

Díky moc za odpovědi!!! 😉

niko
8. dub 2008

ahoj mimap, tento kočárek mám už také koupený, zatím jsem ho nezkoušela, ale na tvé otázky snad dokážu odpovědět:
Chtěla jsem se zeptat, je vhodný do terénu, houpe? Ano, krásně, houpání lze nastavit
Taky nemám zkušenost s tou otoučnou přední nápravou...ostatní kočárky mají otočná kola - manipulace bude asi trochu jiná? Máme čtyřkolku, ty přední kola se neotáčí kolem své osy, např. u x-landereu je to vyřešeno lépe, ale pro mě to nebyla priorita (x-lader zase nehoupe), trojkolka se ovládá daleko lépe (ale je to zase trojkolka)
Myslíte, že mi tam v zimě vejde červencové mimi? určitě, mě se tam musí vlézt květnové... korbička je hodně prostorná a když nebude stačit, tak nasadíš sportovní verzi, ve které lze polohovat až do lehu a tam je místa
Má kočárek polohování zad v hluboké verzi? ano, i v hluboké si můžeš nastavit polohování
Je taška na madlo dost prostorná? mě naprosto vyhovuje
Jste s ním spokojené, koupily byste si ho znovu? zatím jsem spokojená a každý kdo ho viděl si ho taky pochvaluje, jen bohužel jsem ho neodzkoušela v praxi, takže tady může poradit někdo jiný...

mimap
8. dub 2008

Niko, díky moc za odpovědi, dneska vybrat, to je fakt fuška. Tak doufám, že s ním budeme obě spokojené i v provozu...🙂 Taky chci raději čtyřkolku, jakou máte barvu? My nejspíš pořídíme tu černou s květy..ale ještě jsem ji fakt neviděla, tak jsem docela zvědavá.. 😉

niko
8. dub 2008

Já jsem taky dlouho vybírala a tento se mi zdá prostě nejlepší za tu cenu... nechci do kočárku vrážet 20 tis
vybrala jsem zeleno-černou kombinaci, ale tu černou s květy jsem viděla a je hezká...
jak jsem napsala u čtyřkolky nečekej s otáčení předních koleček zázrak, ale jinak má jiné přednosti..
já si ho objednala přes net aniž bych ho někde viděla a udělala jsem dobře, fakt jsem z něj nadšená 🙂

ene
8. dub 2008

Vcera jsem videla poprve kocarek na zivo i v obchode, nikde jinde jsem krome naseho zatim nemela tu cest 🙂 Taska je opravdu vyrazne mensi oproti te puvodni, pokud ale budete pouzivat jednorazove plenky, tak je akorat. Ja s latkovkama musim tahat jeste dalsi sebou, aby se mi tam vesel i nocnik 🙂) Koukala jsem tam i na sportak a je fakt strasne pidi 😕 To nevim, jestli je dalsi "vylepseni" oproti te minule kolekci nebo ho mam taky tak maly, mame ho bohuzel schovany u tchanovcu.. Stacit bude, ale zadne extra pohodli na rozvaleni tam dite mit nebude, a v zime nabaleny v kombineze, nevim, nevim.. Sirka je to pro predstaveni zhruba jako autosedacka.

Jinak ja spokojena jsem, znovu bych si ho koupila (a znovu z kocarkova 😀 ). Snadno skladat jde, ale potrebuje vic prostoru na naskladani do auta, dava se zvlast korba, zvlast podvozek a ten je hodne mohutny kvuli velkym kolum.

mimap
8. dub 2008

Holky, ještě se zeptám na ta přední kola. Jak moc je to velký rozdíl oproti otočným, musím ten kočárek nadzvedávat, nebo ho prostě otočím jednou rukou v pohodě? Díky M.

ene
9. dub 2008

No na miste ho neotocis, ale jednou rukou se da jinak uridit krasne. Oproti otocnym se ale musi kocarek nadzvedavat, kdyz couvas.

mimap
9. dub 2008

Ene, díky za odpověď, šlo mi to, abych ho nemusela nadzvedávat na každém rohu. Občas totiž jezdím se ségry Freelinem, který otočná kola ani nápravu nemá a někdy už je to dost nepříjemný... 😝

ene
9. dub 2008

Tak to se neda srovnat 🙂 Kdyz jdu s kamaradkama, co maji pevny podvozek, tak se az divim, kolikrat ho musi prizvedavat, male oblouky uz ani nevnimam 🙂

mkr
10. dub 2008

mimap - tak my máme doma trojkolku a je supr, nikdy jsem ji nechtěla, ale tím, že jsou vepřdu dvě kola je to jinak se stabilitou 😉 , podle mě se tam červencové dítě asi vejít nebude, fusak zabere dost místa, určitě bych kočárek za jiný neměnila, je báječnej, hlavně využívám autosedačku na podvozek, někdy tak malou vozím i na procházku, když vím, že nebude chrupat, jinak kočárek je supr do terénu

misanka22
10. dub 2008

Ahoj Holky!
Jdu mezi Vas pokecat! 🙂 Mne se strasne libi chipolino rush, ale moc!!!Takovyelegantni design, mate s nim nekdo zkusenost?

mimap
10. dub 2008

Ahoj holky, tak jsme dneska konečně viděli kočárek "naživo"!! Moc se nám líbil a už jsme pro něj rozhodnutí. Ačkoliv jsem se vehementně bránila trojkolce, nakonec bychom chtěli pořídit tuto verzi. 😀 Zkoušela jsem s ním v obchodě psí kusy a zdál se mi supr ovladatelnej a stabilní, tak jsem ráda, že MKR je s ním spokojená i do terénu. Takhle s ním budu moct i na brusle, což je supr.

MKR - prosím Tě, chtěla jsem se Tě zeptat, chtěli bychom také tu černou variantu s květy, ale neviděla jsem, jak vypadá v reálu, jde mi hlavně o tu odlišnou látku. Nejsou s ní nějaké problémy? Že by se víc špinila nebo tak něco? Prodavačka nás pře ní varovala, ale nám se tato barva líbí nejvíc. Taky, myslíš, že je vhodná i do terénu do lesa a přes kořeny?

ene
10. dub 2008

Kvety jsou bavlnene ve vsech verzich, spinivost stejna jako bezna bavlna 😀 A jestli ti jde o to, ze je to bile a mohlo by na tom byt vic videt, tak to fakt u toho vzoru neni tak zhave a hlavne vic bude videt na te cerne, az bude mrnet drobit rohliky apod. 😀

mkr
11. dub 2008

mimap - zatím jsem neměla potřebu ji čistit, ale už je trošku špinavá na boudičce za strany jak tam strkám ruku, ale nikdo si toho ani nevšiml to spíš vidím jen já, určitě se to bude dát vyprat, jinak s 3 kolkou jezdíme po louce jsou tam i koleje od traktora a není problém, určo bych neměnila 😉

mimap
11. dub 2008

Holky, tak už ho máme objednaný, nakonec jsme pořídili béžovou s květy, tak snad nebude brzo špinavej. Už se na něj straááášně těším..🙂

papuellka
12. dub 2008

Ahojky holky, také se mi velice zalíbil tento kočárek, původně 4 kolka, ale teď 3 kolka, nevíte, kde by byl k okouknutí na živo Brno a okolí?

pikusa
12. dub 2008

Holky,tak já už jsem sem psala,že jsem se do tohoto kočárku zamilovala,mám ho i v albíčku jako velký sen 🙂 Ale stále se nám nedaří,už 3 roky,tak vám aspon přeji,at jste s ním moc spokojené 🙂 🙂