Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

sisstin
17. únor 2009

blka: ale ty ruce má každý dítě v každym kočáru..já měla malinkatý mimi a obří korbu..a stejně je tak měl 😅

jinak nevim, jak Implast4, ale měla jsem tu čest si vyzkouše Implat3...a zdá se mi jaksi rozhrkaný.. 😕

ilci
17. únor 2009

ručičky nahoru? my je teda máme ve fusaku podél těla
prcek má cca 66cm a 7kg

mkr
17. únor 2009

malá je měla taky vedle sebe, by jí asi zmrzli, jinak mám 3 kolku a přijde mi ok, záleží co komu sedí a o tom to je, aby si ho každá mamka vyzkoušela v krámě a nekoukala jen po netu

beruska2x
17. únor 2009

me se tam taky prcek vleze v pohode s fusakem na pul roce a to ma 72cm a 8,3kg - zadny chrastitko 😀 a ruce muze mit jak chce a to mame velkej fusak...

sisstin
17. únor 2009

mrk: tak třeba to byla vada kočárku..mně přišlo..že se to tak nějak klepe do strany 😕 když má dítě z fusaku ruce ven,tak je zákonitě musí mít nahoru..pže malý dítě přes ty vrstvy ruce dolů n edá 😅

beruska2x
17. únor 2009

to byl asi blbej kocarek, nebo blbe smontovanej, ja s mim klepu do strany schvalne - malej li p usne 😀 a vyvyklanej neni, nebo ze by chrastil nebo byl "povoleny" to neee 😲

mkr
17. únor 2009

já ji taky takhle uspávám, aby to měla stejný jako v postýlce 🙂, já malou moc neoblékala máme teplý fusak 🙂 teď spí taky s rukama vedle sebe akorát ve sportáku

beruska2x
17. únor 2009

to ani nejde, davam jen bodycko a triko, vzdy jeden rukav kratkej a druhej dlouhej a slabou mikinku, na nohy puncosky a teplacky, jinak byl spocenej a nechtel sapt, kombinezu jsem dala asi 3x kdyz bylo tech -15 ale zase bez teplaku a bez mikiny...

blka
17. únor 2009

Mně to právě přijde divné, že musí mít ty ruce nahoru. Chtělo by to kočárek ozkoušet s nějakým mimčem, ale s jakým, když v okolí žádné nemáme 😔

beruska2x
17. únor 2009

nemusi mit ruce nahoru ale ono taky zadny mimco nechce mit ruce podel tela - aspon vetsimou, maly jeste spaciffikujes, mu je tam strcis a hortovo ale vetsi uz neudrzis ani fusakem , ale malej ma rukavice a zima mu 100% neni 😉

beruska2x
17. únor 2009

teda ja pisu ☹ 😠

beruska2x
17. únor 2009
blka
17. únor 2009

Beru, krásná fotečka 😉 . Jo, to je má nad hlavu, ale ten její je má vztyčené přímo. A když se hýbe, tak to nevadí, ale on se prostě ani hnout nemůže, i kdyby chtěl 😔

sisstin
17. únor 2009

blka:jo, když je zastrčíš, tak je má podél..to jo 😉 ale my máme ruce nahoru i ted, když leží a má je venku 😅

sisstin
17. únor 2009

beruska: tak Tygr leží ve fusaku jak mumie a vůbec mu to nevadí..a to bude mít 16m

beruska2x
17. únor 2009

blka... jen sem chtela abys videla ze mista ma dost 😉

sis.. nas problem je v tom ze chce videt ven, je zvedavej jak opice, je to takovy certisko ale s mistem problem nemame

blka
17. únor 2009

Beru, jasně, já jsem to pochopila 😉 . Děkuji.

beruska2x
17. únor 2009

kdyz jsem dala pryc proutenej kosik tak jsem ho musela takhle doma uspavat asi tyden nez si zvyknul 😝

spetra
21. únor 2009

ahojky, já jsem s kočárkem moc spokojená - mám implast bolder 4 - jen bacha na to nevejde se do výtahu... nám chybí půl centimetru, tak 4 měsíce denno denně vyndávám minimálně 2x kolečko... člověk si na to zvykne... vliv na funkčnost to nemá... kolečko není nijak poškozené... slída je sice kratší, kočárek je víc otevřený, ale deka to vyřešila i v těch největších mrazech... 😉

agnessa
21. únor 2009

Spetro a zkoušela jsi úplně otevřít dveře a najet tam trochu zboku? 🙂 my jezdíme taky přes 4 měsíce a první tři jsem sundávala kolečko... a pak jsem zkusila úplně otevřít dveře a najednou to šlo 😎 jen teda musím jezdit ze sklepa, protože v přízemí nejde otevřít výtah úplně....

ale jinak musím napsat, že jsem s kočárkem taky maximálně spokojená 🙂 a zatím jsem neviděla jiný, který by se mi líbil víc 😉

beruska2x
21. únor 2009

😲 😲 😲 holky to by me trefilo ja se dostanu jak do velkeho tak do maleho vytahu a jeste mam slusnou rezervu 😀 slida mi kratsi neprijde ale uz ji mam na 2 mistech u spoje dirkatou, ale je fakt ze v to snehu ji pouzivam kazdy den skoro, tak na jare koupim novou asi ale jinak 100% spokojenost 😉

kikimaruska
22. únor 2009

Holky ta slída se mi zdála pěkná a praktická-skladná, zavírací okénko, objednala sem si ji i na druhý kočárek, ale oboje se mi běžným užíváním ve spojích rozpáraly...a to jsem k ní šetrná...takže moc nevydržela.... ☹

mkr
22. únor 2009

kiki kde jsi ji objednala? malá mně ji rozervala jak nechtěla sedět v kočárku 🙂

kikimaruska
22. únor 2009

U paní z Kočárkova, kde jsem Implast kupovala 😉 , stála myslím kolem 240 kč...nejsem si jistá, kupovala sem toho tolik...ale jinak určitě ti ji objedná nebo prodá každý prodejce Bolderů... 😉

kjajule
23. únor 2009

Tak musím bolder taky trochu zdrbnout...ted jak jsme jezdily ve snehu tak se mi začaly kinklat ty dve menši kolečka mám 4-kolku a kola vypadají jako když šmajdají...☹hrozně se klepou ...tak nevím jestli poslat na reklamaci a jestli mi to vubec vezmou jako reklamaci...a ne jako opotřebeni...sem hrozne zklamana mám cernobílí s kruhy ten víc bílej ...kdo ho máte dejte bacha na praní ta černá barví a rozpíjí se do bílé...dalo mi dost práce nez jsem to vydrbala nazpátek na bílou a i ted je to spíš šedivá a to sem ho neprala v pračce ale jen houbičkou v ruce a to sem ho ani moc nenamáčela...já už bych ho znova nekoupila...stál dost penez a za tři mesíce ježdění hrůza...a to nejezdím ani kažký den střídám to s procházkou v šátku...takže tak 3x do týdne...

beruska2x
23. únor 2009

😲 😲 ja teda jezdim denodene pres pul roku a jeste jsem ho neprala... u kolecek je tam lozisko, ono je dobre to napr pred zimou ale i normalne prostriknout silikonovym sprejem, kazda vec chce udrzbu i kocarek... vrklam s nim schvalne a drzi jak slovo bozi 😉

kjajule
23. únor 2009

ty kolečka mažu pravidelne každý druhý týden na kočár jsem opatrnáa udržuju ho...prala jsem ho proto ze mě ohodil nakladák a mela jsem všude fleky od bahna...navíc nejsem jediná kdo s ním ma problemy...hlavne teda s kolečkama at se jedna o jakýkoli problem...proste ty podvozky stoji za prt...znam pet maminek co ho má a 4 z toho si na kola stežují at jde o 3kolku nebo o 4kolku...jedne dokonce kolo na procházce upadlo uplne...a to ho mela 14 dni...

beruska2x
23. únor 2009

ja teda kdyz je plyskanice tak davam na kocarek slidu, aby tam nefoukalo malymu.. takze ho mame jak novej 😀 ja zas neznam nikoho kdo problemy ma, to bych se obratila na prodejce.. ja uspavam malyho "kmrdlanim" do stran a nejak vykloktanej neni vubec...

mkr
23. únor 2009

tak to znám když projíždí okolo nálkadák to se nám už taky stalo to by se ve mně krve nedořezali, nechápu oni to snad dělají i naschvál, já ho teda šoupnu do pračky a dám tam to na černý prádlo tak uvidíme 🙂
jinak my jezdíme hroznými terény a zatím nic zaleží na každým kusu individuálně