Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

jity.d
18. led 2009

ahoj holky, tak včera jsme se byli podívat na implast bolder, byla jsem překvapena, jak je lehký a když jsem s ním zkoušela jezdit, tak mi také vyhovoval.Takže u nás zatím velký favorit, budeme ale koukat dál, času je zatím dost.

beruska2x
18. led 2009

podle me tada nanoznike neni teply nikdy... co pak s nim na jare kdyz neni zima ale treba mrholi, tak ti staci... kazdej kocar musi mit v zime fusak, to jsem jinak nevidela... 😉

mkr
19. led 2009

teda mě by nenapadlo mít nánožník místo fusaku, nikde není tak teplý, fakt někdy nechápu co všechno po těch kočárcích chcete, nechcete ho používat i místo postýlky?

bertica.h
19. led 2009

my sme mali X lander a tam bol nánožník super..malu som mala vo fusaku a nánožník bol dosť teplý tiež,takže to bolo dobré.Občas som malej okolo noh daal ešte aj deku🙂

bertica.h
19. led 2009

Kikamaruska..ale jansé,že sme sa nerozhodli🙂)

ani sa tak skoro nerozhodneme..manželovi už idem na nervy. 😅 😅
na každý kočík čo sa mi páči ho stále volám k pc-čku a ... 😀 😀

ale naše Topy su patron Aplon
Patron Fenix F4
X lander
a Implast ..
ale aj Depemo FX sa nám páči..ale je široký.. 😒

monicka29
19. led 2009

Ahojky holky, chci se zeptat jestli nevíte kde bych ho koupila v Brně? Nemůžu najít žadnej odkaz ani inter. stránky pro Brno? ☹ děkuji 🙂

vrn
19. led 2009

Ahojte,
tak náš Bolder je už otestovaný - hlboká vanička aj autosedačka, spokojnosť maximálna. V autosedačke veľmi oceňujem novorodeneckú vložku ktorá drží hlavičku v stabilnej polohe takže bábätku nepadá na bok 😎
Tohto roku u nás aj výnimočne nasnežilo takže veľmi oceňujem veľké kolesá, v utlačenom snehu je lepšie ich zaaretovať aby si kočík nechodil kade chce. Aj odpruženie veľmi využívame, rýchlo zaspí keď ju dobre vytrasieme 😝 Kočík je síce dosť otvorený ale keď som maličkú dobre zabalila do fusaku a pod deku mala tam super teplúčko. A mám dobrý pocit aj že som hlbokú vaničku zateplila molitanom aby neprefúkla, predsa len u nás často fúka nepríjemný vietor a mrzlo..... obávala som sa že svetlá béžová farba bude teraz trošku nevýhoda keď autá striekajú špinavý sneh, ale aj keď nás oprskali nie je nič vidieť, takže zatiaľ vôbec neľutujem. Dúfam že budem tak spokojná aj so športovou sedačkou.

bertica.h
19. led 2009

Moccka..tu ho maju🙂

http://www.detskysen.sf.cz/

maju tam aj dosť iných kočíkov,dokonca za ceny ako na nete.Je to pri Medláku,na Václavskej,Chocco obchod 😎 😎

papuellka
21. led 2009

monicka29, já ho kupovala tady...http://www.kocarky-babyland.cz/ 🙂

beruska2x
21. led 2009

ja na kocarkov.cz

ily
22. led 2009

Ahoj Moccka já ho mám přesně z tý Václavský, včera mi došla sms že si pro něj už můžem, tak těď už jen ukecávám manžela aby sme jeli, jinak ho mají ještě na štefánikovy teď nevím kolik ale je to naproti heliosu, ale mají ho tam o 1000,- dražšší a mají tam tyhle a nebo Roany, takže sme šli na václavskou, kupujeme i sedačku a celej komplet nám vyšel stejně jak na netu - poštovný (doufám že je to srozumytelný, proste neplatíme poštovný) jak ho budu mýt doma tak poreferuju.

reni7
22. led 2009

ahoj,holky chci se vás zeptat jestli některá nemáte ten bílej implast,já sem pro něj rozhodlá jenže přítel mi ho furt kritizuje ☹ Implast budu brát určitě,ale je u nás boj s barvama,nebo půjdu do té černobílé kombinace,ale máme mít letňáčka takže se černé bojím,já prostě chci ten bílej,jen chci vědět jestli sním někdo tu zkušenost máte.Díky moc

beruska2x
22. led 2009

ja jsem po nem koukala ale pani v prodejne mi rekla ze neni bilej ale do stribrna - a to neeee, vybrala jsem jinej...mam cernobilej a kluka v srpnu a neni problem, v tomhle smeru bych to neresila, neni v tom rozdil..

reni7
22. led 2009

beruska- on není sněhově bílej,paní mi ukazovala přímo látku,a je to taková hodně světlá smetanová a sou naněm ty černý kola,jinak ten stříbrnej se mi taky nelíbí
hlavně chci neutrální barvu kvůli oblečkům malé,ať nejsme jak z cirkusu 😀 ale asi si tu bílou u přítele prosadím
jinak vám díky za názory,pak dám vědět kterej sem teda zvolila 😉

beruska2x
22. led 2009

mona bych se bala ty bily korbicky aby treba dest nedelal fleky - mapy
na nasem je bila opravdu bila...

agnessa
22. led 2009

já konkrétně mám ten šedočerný (tuším, že je to varianta 217), všichni si myslí, že je bílý... 😀 😀 ale co se špinění týká, rozhodně problém nemám - jezdím s ním denně 2-3x a je pořád čistý, takže světlých barev bych se opravdu nebála ;)

zumka
22. led 2009

My sme kúpili červený bolder 4 kolesový.Dlho som hladala vhodný kočík.Páči sa mi že má všetky kolesá nafukovacie a dá sa športová časť dať až do lahu.Keď ho manžel zbadal, iný už nechcel-vraj je super po technickej stránke. Dnes som ho prvý krát vyskúšala vonku a je supeeer. 🙂 🙂 .Perfektné odpruženie, a to natáčanie predných koliesok tiež super.Jediný nedostatok tiež vidím ten vykrojený nánožník. Objednala som cez net krásny červený nepremokavý univerzálny nánožník na športovú verziu a teraz už je kočík dokonalý. 😀

nikulka83
23. led 2009

Ahojky, zítra si jedeme pro Boldera!!! 4 kolka, černá + květ, tak jsem zvědavá až ho otestujeme!!! 🙂

adka.baby
23. led 2009

Ahoj Reni7 my čakáme našu princeznu 16.marca a už od vianoc máme doma implast trojkolesový krémovej farby s kvietkami. Je absolutne bezchybný, cestujeme s ním po byte a vobec nie je pravda, že ak je svetlý bude sa špiniť. Po skúsenostiach mojich priateľov sa toho vobec neobávam, a aj keby došlo k nehode, dá sa krásne oprať. Síce ešte nie je odskušaný v teréne, ale už sa nevieme s manželom dočkať.Tak sa vobec svetlej farby neobávaj. 😀 😉

reni7
24. led 2009

adka.baby díky ,vím přesně který máš,já chci tu bílou varianu stěma kruhama,ještě sem ho nikde po Olomouci neviděla jezdit,ale sem hlavně ujetá na bílou,a měli bychom mít holčičku,takže v tom bílým kočárku bude nádherná 🙂 Moc ti děkuju,půjdu do něho i když přítel jen vyvrací oči nad tou barvou,ale co čistit ho budu já ne on,akorát budu mít 4 kolku páč budu jezdit domů po hrbolaté cestě.

nikulka83
25. led 2009

Tak už máme Implast doma... Dala jsem pár fotek do alba... Je nádhernej!!!

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

reni7
25. led 2009

nikulka-ten kočárek fakt nemá chybu, 🙂
já už se těším až si ho půjdu taky zamluvit,ještě musím zpacifikovat toho mojeho chlapa,že půjdu do toho bílýho 😎 😎

adka.baby
25. led 2009

Ahoj Reni7 už sa tolko nestrachuj svojho milého, hned ako ho budete mat doma pochopí, že je skvelý.

reni7
25. led 2009

jj,ono mu totiž nic jinýho nezbude 😀 já sem pevně rozhodlá, a já když se pro něco rozhodnu ,tak si natom trvám 😎 a že budem mít bílej kočár,tak stím se bude muset smířet 🙂 on by tak nejrači maskáčovej 😝

mimap
25. led 2009

Ahoj Reni,
nemějte ze světlého kočárku strach. My měli vybraný černý bolder s květy, na poslední chvíli jsme vzali béžový s květy (opravdu hodně světloučká barvička) a je to v pohodě. jezdíme už půl roku v každém počasí a boudička je jako nová, fakt žádný flek, mapa, nic a to jsme několikrát zmokli. Jen jednou jsem kočár ušpinila, když jsem ho nakládala do auta a bez problémů jsem to houbičkou a mýdlovou vodou dala dolů. Možná že se sporťákem to bude horší - tak se to čas od času vypere a je to... 😉

beruska2x
25. led 2009

holky pral nekdo boudicku??? 😅

reni7
25. led 2009

mimap-dík ten bílej co chci je jen o trochu světlejší než ten béžovej s květama 😉 sporťák sem tam hodím do pračky a bude to.
sem ráda,za vaše názory kdo máte ten světlej kočárek,sem se vtom bílým teď utvrdila 😎

dixi
26. led 2009

Ahoj holky já prala, nánožník a pak ten bílej vnitřek korbičky v pračce a co jsem měla flíček na korbě z venku, tak jsem to jen přejela hadříkem s gelem (na prádlo) a podoha....jinak tady někdo psal, že mu blbne brzda-máme stejnej problém....kočár je na reklamaci, ale zatím čekáme.....

beruska2x
26. led 2009

a jak si sundala potah boudicky?? nemyslim korbu - to vytahnu ale fakt boudicku 😉

kristina11
26. led 2009

Ahoj chcem sa spytat do kolko mesiacov sa dieta zmesti do vanicky Boldera. Tak priblizne. Dakujem za odpoved.