Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

vrn
4. kvě 2009

A este postreh co sa tyka striesky na autosedacke - v lete to v aute ocenite, na babo nesvieti slnko a ked chce spat jednoducho date strieskua nebude ho rusit nic okolo 😀 My sme to este vylepsovali prehodenim plienky cez madlo a striesku takze nevidela nic a prespala v aute aj 4 hodiny

jituskak
4. kvě 2009

když jsem s ním zkoušela jezdit doma naprázdno 🙂 tak mi to jelo i opačně i když jsem neměla zaaretovaný kolečko🙂

mkr
4. kvě 2009

luci já s tím dřív taky měla problém táhnout ji za sebou, ale musí se přijít na techniku 🙂

luci81
5. kvě 2009

holky,zatím díky,kolečko jsem zaaretovaný měla,jinak už bych ji asi tuplem vyklopila 🙂 No možná časem přijdu jak na to,ale naštěstí to moc nepotřebuju,za těch pět měsíců jsem to zkoušela teprv teď 😉

erika2
22. kvě 2009

Mam 8.5 mesicniho chlapecka (8 kg a 73 cm) a minuly tyden jsme presedlali z hluboke korby do sportaku. Bala jsem se toho, protoze pred casem se v teto diskuzi objevily negativni ohlasy na sportak, ale bylo to zbytecne. Ve sportaku se malymu moc libi i krasne spinka. Pravda, sportak neni moc velky a uvidim, jestli na podzim do nej nacpu fusak. Ale ted nam vyhovuje. Krize nastala, kdyz jsme tento tyden pichli kolecko. Neni to poprve a tak se ptam majitelek ostatnich Implastu, taky se vam podarilo pichnout, prip. kolikrat? Nebo jen ja jezdim tak blbym terenem?

beruska2x
22. kvě 2009

nam deda pichnul minuly tyden o pripinacek u nastenky na plakaty, zalepil to flekem na duse do kola a jezdime dal, trvalo to asi 5 minut 😉

beruska2x
22. kvě 2009

jinak uz nam i duse bouchla 😀 , panove je prefoukli 😝 a koupila jsem ji normal v obchode s kacarkama, staci vedet rozmer ktery je na ni napsany nebo si ji vzit sebou a stala asi 30Kc tusim...

jituskak
22. kvě 2009

ahojky holky, tak dneska jsme si vezli malýho z nemocnice a teda potřebuju poradit, jak se dává autosedačka do auta. mám tu k bolderu a nevím. jsou tam jakoby 3 místa na provlečení pásu, ale ten pás tak velkej není... poraďta prosím...

agnessa
23. kvě 2009

Jituško, určitě by to mělo být v návodu k autosedačce... ono je to těžko popsat, aby to bylo pochopitelné 😀 my teda máme jinou sedačku, ale předpokládám, že ten systém je u všech vajíček stejný. Zkusím popsat, jak to zapínáme my (na zadním sedadle a pás stačí, ještě je tam malinká rezerva). Když povytáhnu pás, tak tu dolní část dám za autosedačku (musí být umístěna proti směru jízdy) a tam lehce umístím do 1.úchytu. Horní část pásu vedu nad autosedačkou (nad dítětem). Zapnu pás a pak ho umístím do úchytů po stranách autosedačky... V závěru mi vlastně jedna část pásu jde za autosedačkou a druhá část nad nohami dítěte...
No, nevím, jestli je to pochopitelné 😀 ale určitě bych řekla, že ten postup musí být i v návodu k autosedačce (my jej máme znázorněný i na autosedačce)

jituskak
23. kvě 2009

jj, jak jsem v noci nespala 😀 , tak jsem nad tím přemýšlela 😉 máš pravdu, já jsem to zkoušela celým pásem a to teda nevyšlo, až teďka mi to dochází. holt u dalšího mimča už budu vědět. děkuju moc 😉

mkr
23. kvě 2009

jituskak záleží jaké máte auto ne u všech jsou dostatečně dlouhý pásy vzadu, manžel malou v octavii vozí vepředu je tam delší pás

peta.bry
30. kvě 2009

Holkyyy, prosím o radu, ais jsem nějak zaspala, ale dostala jsem se k montáži sportovní sedačky až po 2 měsících a nejsem si úplně jistá, jestli stříška z hlubokého kočárku má přijít i na tu sportovní verzi...Nevíte?? V návodu se totiž píše, že mají být ke kočárku stříšky 2... 😕

e.evulenka
30. kvě 2009

Na těch starších verzích byly stříšky dvě. Na těch novějších modelech je stříška jenom jedna. Na tu z hlubokého kočárku připnete nádstavec a dáte na sporťák.

pikitko
2. čer 2009

Úplně jsem se zapomněla podívat, jestli se mimčo do kočárku dá nějak připoutat, popř. dát hrazdička. Jinak ve čtvrtek si jdem pro objednaný kočárek 211 i s autosedačkou.

e.evulenka
2. čer 2009

pikitko
Myslíte připoutat v hlubokém? TO se teda opravdu nedá...a nevím o kočárku , který má pásy v hluboké korbě. Ve sporťáku samo , že jsou pásy i madlo. Já jsem byla s autosedačkou na podvozku uplně maximálně spokojená. Vážně jsem ho využila, horší je to potom se sporťákem. To už jsem přesedlala na jiný tip. 😀 a teda jízda vážně famózní a prostoru i na obr dítě s fusakem ve 3 letech. 😉

agnessa
2. čer 2009

ale i v hluboké korbě jsem si všimla nějakých oček na dně - řekla bych, že se na ně dají připevnit nějaké kšíry 😉

dedulka
3. čer 2009

tak se přidávám taky k píchnutému kolu... 😉
je to po půl roce poprvé, tak snad bude zas min. na půl roku klid! 😉

jituskak
3. čer 2009

tak já mám první nedostatek. do hluboké korby dost fouká, je víc otevřená... ale jinak spokojenost. co se jízdních vlastností týče, je skvělý 😉

blani2
3. čer 2009

Jitusko, o tom foukání jsem taky slyšela a je to moc velký problém? Malý se má narodit v létě, tak to nějak neřeším a nechci se prostě tohoto kočárku vzdát 🙂 mmch stejně je už objednaný 😀

agnessa
3. čer 2009

Blani, naše malá je narozená v půlce října a v zimě jsme ji hezky zachumlali a vytahovali jsme ji vždy krásně teploučkou (zatímco já jsem byla zmrzlá na kost 😀 )

jituskak
3. čer 2009

jako problém to není. jak píše Agnessa, prostě mimčo víc zachumláš a je to. já jsem dneska pořád do kočárku "lezla" a zkoušela jsem, jeslti tam nefučí🙂 ale není to tak zlý.

luci81
3. čer 2009

ahojky,my máme prosincový mimi a taky myslím,že jí tam zima nebyla.Jinak ona když je venku z kočárku a začne na rtochu foukat,tak hned mhouří oči a ,,prská,,.Dneska jsme byly u doktorky a přes to.že je veelkej vítr,myslím,že na ní nefoukalo,protože se tvářila úplně v poho.

blani2
3. čer 2009

Holky, díky za odpovědi, jsem klidnější 🙂 Už se na kočárek moc těším! 😎

pikitko
4. čer 2009

Tak už ho máme doma tříkolku v té světlejší variantě béžové i s autosedačkou a je fakt krásný, snad se moc nezašpiní, až vyjedem do terénu. Jeli jsme s ním z obchodu a manžel mi ho ani nepůjčil, dobře se s ním manévruje. Tak už se těším, až s ním vyjedem 🙂

bosorkajarka
5. čer 2009

Ahoj holky chtela bych poradit. Nevite nekdo nahodou jestli jde na podvozek pridelat autosedacka maxi cosi? (nebo jineho vyrobce?)

mkr
5. čer 2009

bosorka mám autosedačku od implastu a neměnila bych malá se tam vejde i teď takže to je pro nás výhoda 🙂 jiné mi přijdou i mnohem menší

martulikk
5. čer 2009

Ahojte 🙂 vzalo mi kus času projít celou tuhle diskuzi a jsem z ní teď krapet K.O. jak byla dlouhá 😅 Taktéž zvažujeme Implast Bolder (červený s kytičkami - nááádherný!), ale do užšího výběru se nám dostal s kočárky X-lander XQ (příp.XA). U Implastu je super odpružení podvozku (což nemám tušení jak je u X-landera), hluboká korbička taky bezva, jen ten sporťák nic moc... ☹ Na druhou stranu ten XQ má (zdá se mi) lepší ten sporťák... Bydlíme v paneláku, takže důležitým parametrem je max. rozchod koleček. Náš "super" výtah má vchod v nejužším místě jen 68 cm... ach jo...
Nevím, hodně si všichni chválí ty X-landery... Je mi jasné, že v u každého typu (jakýchkoliv) kočárků se najdou kusy poruchové i bezvadné... Jen bych nějak potřebovala poradit a možná i nakopnout 😀 Už aby ten výběr byl za námi, uf... Díky moc za případné rady! 😉

beruska2x
5. čer 2009

bydlime taky v panelaku a v ekde se mi do velkeho i maleho vytahu, tam to chce trosku manevrovani ale jde to v nouzi a s cvikem, ja osobne bych nemenila...jsem spokojena jak s korbou tak se sportakem..

mkr
6. čer 2009

zažila jsem jeden výtah, kam jsem nevlezla a musela sundávat kolečko, jinak u našich to mám na milimetr, aspoń že tak

reni7
6. čer 2009

martuliik-x landry nejsou odpružený,jen jeden jeho typ,ale bohužel nevím kterej to zrovna je.Já sem mezi něma taky volila ale tím že čekáme malou na léto tak sem zvolila boldra páč má větší korbu a dám jí tam i v zimě v pohodě s fusakem,kdežto do x landra prcka v zimě nenarveš 😉
tak přeju šťastnej a správnej výběr 😉 🙂