Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

mkr
6. čer 2009

martu včera jsme byli v krámě a líbil se mi tam Peg perego GT 3 cena je sice vyšší za komplet, ale sporťák vypadá dobře, mnohem víc vymakaný jak bolder, vymakanější je i víc v-cross mrkni taky na něj a cena je nižší 🙂

elvie
6. čer 2009

Ahoj, prodávám kočárek Implast Bolder 3 - barva 222 (černobílá kombinace s kruhy), pokud byste měl někdo zájem brkněte do bazárku.

jituskak
8. čer 2009

holky, používáte tu pláštěnku, co byla u boldra, nebo máte nějakou jinou. mi přijde, že to nějak nesedí. a navíc, rozdělala jsem ji a byla na dvou místech rozthlá. takže já si určo musím koupit jinou...

beruska2x
8. čer 2009

ja ji pouzivam byla v pohode ale tem mi ji rozthal malej ajk chce videt ven a cpe se 😝 takze taky budu shanet novou.. jeste jsem ale nakoukala ale mela by jit ta universalni tu budou mit v kazdym shopu s kocarkama..

luci81
8. čer 2009

Mě pláštěnka taky sedí hezky,nemohli Ti ji vyměnit? 😠

agnessa
8. čer 2009

Jitu, pláštěnka seděla perfektně a také se dobře nasazovala... takže bych se obrátila na ty, co Ti to prodali...

jituskak
8. čer 2009

holky, já měla s tím obchodem takový problémy, že snad raděj s nima nic řešit nebudu. to ty tři stovky oželím a koupím novou.

beruska2x
8. čer 2009

no tim spis bych jim to omlatila o hlavu 😝

elvie
9. čer 2009

Ahoj, holky jak Vám sedí nánožník u sportovní verze, když jsem připla ten nádstavec, tak se mi to zdá nějaké divné 😒, uvažuju o koupi univerzálního zánožníku, podle paní z kočárkova se ke kočáru nejvíc hodí Emitex Golf s límcem za cca 400,- Kč.

Jinak pláštěnka nám taky sedí dobře, sice už máme na dvou místech malé dirky, ale v užívání to nebrání. Nekupovali jste někdo do sportovní nástavby boldera univerzální vložku, zajímalo jestli tam sedí.

martulikk
10. čer 2009

reni: taky budeme mít letňátko (čekáme malou v červenci) 🙂 opticky se mi zdá bolder korbička větší, ale vnitřní rozměry nakonec vycházejí stejné jako u X-landru... jinak problém je, že manžel je spíš pro XQ a já zase pro bolder... asi bych až tolik neváhala, kdyby nebylo toho odpružení... jo a taky se obávám teleskopické rukojeti XQ... XA můžem asi už zavrhnout, protože má oproti XQ nevýhodu v max.šířce - vyjde pak stejně jako Bolder a tudíž jsem pro Bolder 🙂 navíc ty kytičky, aaaaach...

mkr: děkuju moc za tipy, dívala jsem se na ty kočárky, ale když my chceme 4-kolkuuuu 😉

mkr
11. čer 2009

matrulikk v cross je i ve 4 kolce http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=839817 mají líp vyřešený sporťák i nánožník, sporťák u bolderu nic moc, malá už je u stříšky, takže jezdíme v golfkách, sice na délku je bolder delší než, ale zádová část je krátká a stříška není moc vysoko oproti golfkám, ale korbička je nejlepší 🙂 podle mě bude stejná i u vcrossu

anaconda
11. čer 2009

Ahojky holky.

Nesháníte některá boldíka 3 v té zelenkavé barvičce?? Kamarádka ho bude prodávat. Je moc krásný, bez vad a je 08/10 v záruce a za super cenu. Kdo by rád více info, ať mi, prosím, písne do IP, pošlu mu i fotky. Já nemít bebecar, tak bych do něj hned šla. 🙂

Tak se mějte. papa 😉

bosorkajarka
12. čer 2009

Ahoj holky jeste jednou bych se chtela zeptat jestli nekdo nevite jestli na Boldera sedi autosedacka maxi cosi, tu Bolderovskou nechci protoze mame v aute isofix a tak bych chtela sedacku se zakldnou. Moc dekuji za odpovedi 😉

klubo
16. čer 2009

bosorkajarka: na Implast určitě Maxi Cosi nejde. Já měla Implast, ale z důvodu nespokojenosti jsem měnila a koupila kočár na který pasuje Maxi Cosi, takže jsem v jednu chvíli měla doma obojí a sedačku jsem na Implast zkoušela, ale ty adaptéry jsou jiné a na MC nejdou - asi jsem tě nepotěšila 😒

nejdelsitkanicka
18. čer 2009

Ahojky
také patřím mezi příznivce boldera. Tento kočárek se mi líbí už asi dva roky a teď když čekáme miminko , tak sem neváhala. okoukla sem si ho v obchodě a byla sem nadšená. každým dnem bych už měla mít kočárek doma. Nakonec sem se rozhodla pro tu novou verzi podvozku - SD .

a ještě pro ty, co sou do boldera zbláznění jako já 😀 :
objevila sem e-shop kde prodávají fusaky a slunečníky v barvách boldera, tak se jukněte
http://www.webroucek.cz/

já už mám objednáno 😀

f.miracle
18. čer 2009

Tak po čtyřech měsících používání kočárku přidávám své zkušenosti:
- korbička je víc vychýlená doleva, tudíž jde obtížně nasazovat síťka proti hmyzu, pláštěnka, atd.
- rozpětí kol je tak široké, že máme nejednou problém projet dveřmi, kterými ostatní kočárky projedou bez problémů
- bílý vnitřní potah je vypodložený černým vlizelínem; jednou mi do kočárku pronikla voda a na bílém vnitřním potahu zůstaly ošklivé zabarvené mapy
- pláštěnka se nám vytrhla ze švů hned po prvním použití
- sporťák je tak maličký, že už teď je našemu malému tak tak (má 4 měsíce, měří 66 cm a váží 7,5 kg) a to ještě ani nesedí, takže je jasné, že jej nevyužijeme
- oddělit boudu od vaničky se nám zatím nepodařilo, drží jako přibitá, takže nevím, jakým způsobem ji mám vytáhnout a nasadit na sporťák
- plasty použité na kočárku jsou tak měkké, že je na nich vidět sebeslabší škrábnutí
- vnitřní potah špatně drží, celý se zvlnil, stahuje se neustále dovnitř kočárku
Shrnuto podtrženo, za 13 tisíc bych si představovala trochu lepší kvalitu. Inu Polsko... "Pro" hovoří snad jedině to, že korbička je opravdu hodně prostorná a s kočárkem se jezdí pohodlně i v terénu. To je ale tak všechno.

luci81
19. čer 2009

f.miracle:mě jde boudička sundat lehoučce.Na bocích pod látkou se nahmátnou konce boudičky a zatlačí se směrem nahoru

kwetinnka
19. čer 2009

takze ty si spokojna?

luci81
19. čer 2009

kwetinnka,s hlobokým jsem určitě spokojená.Prostorná korba.Krásně se mi s ním jezdí jak ve městě,tak v hlavně v terénu.Sporťák je prý malej-nezkoušela jsem.

mkr
19. čer 2009

sporťák není tak malej akorát ta zádová opěrka je krátká, ale celkově když se dá do lehu je dlouhý

f.miracle
19. čer 2009

luci, tak mně to s tou boudičkou vážně nejde, ať tahám jak tahám, podařilo se mi doslova vytrhnout jenom jednu stranu a druhá drží jako přibitá 😒 Náš "malý" je spíš z těch větších dětí, takže my sporťák určitě nevyužijeme, jak říkám, už teď, když měří 66 centimetrů je mu tak akorát, navíc potah je tak tenoučký, prakticky bez jakékoli výztuže, že by si tloukl hlavičkou o tyčku z konstrukce.

beruska2x
19. čer 2009

f. o jakou tycku?? ja se sportakem jezdim a je tam prece polstrovani - potah, nikde u hlavy tam tycka neni 😅 boudicku... pod latkou musis tu plastovou cast poradne stlacit smerem dovnirt, je tam jakoby napruzena a malinko vytlacit smerem nahoru.. 😉

mkr
19. čer 2009

f ale tu boudičku nemáš trhat, akorát si to zničít

beruska2x
19. čer 2009

ne trhat, to se musi vycvaknout, je to tam jakoby napruzene aby to tam drzelo a chce to jen "vysoupnout"

f.miracle
19. čer 2009

beruska - tyčkou myslím tu konstrukci, v porovnání s jinými kočárky mi to polstrování přijde tenké. Pokud jde o tu boudičku, manželovi se ji nakonec podařilo vytáhnout, ale opravdu to vycvakávat nešlo. Začínám teda uvažovat, jestli jsme nenarazili na nějaký vadný kus 🙄

luci81
19. čer 2009

hmm,tak já nevím,já nemusím ani nic vycvakávat,prostě zatlačit na ty konce odspoda směrem nahoru.
No ale f.miracle psala,že mají i vychýlenou korbičku,tak to třeba bude tím?

judit22
20. čer 2009

Tak i já přidávám své zkušenosti po 6 měsících používání Boldera 3.
- korbička super, prostorná, naprostá spokojenost
- podvozek odpružený, do terénu super, lehce ovladatelný
- špatně řešené připínání nánožníku k boudě - suchý zip, od toho vytrhaná látka. Látka se páře na obou stranách vedle suchého zipu
- sporťák - úzký, malý, neprodyšný potah na léto
- navíc se sporťákem mi přijde podvozek v terénu silně nestabilní, už se mi párkrát stalo, že jsem malého skoro převrhla.
- navíc po třech měsících ruplá duše na čtyřikrát
Vzhledem k tomu, že má náš prcek v skoro šesti měsících 9,5kg a 71 cm, musela jsem koupit sporťák jiný, u nás vyhrál X-lander XA, s tím naprostá spokojenost

Shrnutí - do Boldera jsem byla zamilovaná, ještě v době, kdy jsem nebyla ani těhotná, nyní musím říct, že souhlasím s miracle, že za tolik peněz jsem si představovala větší kvalitu.

hablik
23. čer 2009

ahoj,plně souhlasím s judit22, mám boldra trojkolku, jezdím s ním už 8 měsíců, co se týká jízdy, jsem s ním plně spokojená,dobře se s ním manévruje a do terénu opravdu skvělej. Látku kolem suchého zipu je už taky pěkně otrhaná. Sporťák jsem nasadila nedávno, bohužel jsem zjistila, že mi chybí madlo-moje chyba,že jsem si to nezkontrolovala, opěrka zad je hrozně nízká, takže malý je to v 8 měsích akorát.
Chtěla jsem se zeptat, jestli jste spolu s kombinací dostaly i nástavec na nánožník, já ho u kočárku neměla.
Já jsem se tedy do kočárku nezamilovala, chtěla jsem původně casuaplay,ale má hrozně malou korbičku, pak jsem se rozmýšlela mezi x-landrem a boldrem, vyhrál bolder,i když teď už by to bylo jinak. Měla jsem taky možnost se projet s x-landrem, je tam oproti boldru těžší manévrování, ale podle mě je kvalitnější a kamarádka s ním byla moc spokojená.

blani2
23. čer 2009

Holky, mám 2 kámošky s X landrem a ty by zas měnily za Boldera 😉 Každý chce, to co nemá... 😵

hablik
23. čer 2009

Asi máš pravdu 😀 A můžeš se jich zeptat, jestli mají ten nástavec nebo jestli si ho musely dokupovat? To by mě totiž moc zajímalo.