Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

hablik
23. čer 2009

Neber vážně na co jsem se ptala, trochu jsem to popletla 😀

klubo
23. čer 2009

Hablik: ten nástavec byl součástí, koukám, že ti dali polotovar 😒
Jinak já se do kočárku zamilovala, ale po cca 4 měsícíh jsem ho vyměnila a rozhodně né za poláka, teď maximální spokojenost 😉
Ale ať všem spokojeným dál slouží 🙂

agatha79
24. čer 2009

Tak jsem sem nakoukla po nejake dobe a koukam, ze opravdu nejsem jen ja prehnane narocna. Taky jsme ho vymenili za XA a je to jako kdyz se vymeni trabant za audinu. XA ma take mouchy, reklamovali jsme kolecko, ale i presto nejsem na nej rozlobena, protoze jinak je to super kocar, ma daleko kvalitnejsi materialy a provedeni nez bolder. Boldera bych brala, kdyby se i s autosedackou prodaval tak do 7000. Tech 12000-13000 je hooodne neumerna cena za tu kvalitu-nekvalitu.
Po nasem meste uz hafo bolderu a kdyz tak pozoruji ty vycochtany kolecka po par mesicich jizdy, utvrdilo me to v tom, ze za ty penize je to opravdu sunt.
Potkala jsem pani, ktere jsem doporucila boldera jako uzasnou vec a rozhodne mi nepodekovala.

Jo, chtela jsem se zeptat, vy, co jezdite se sportakem proti smeru jizdy, co delate kdyz zacne prset, jak nasadite plastenku, aby kocar nenavlhnul?

hablik
24. čer 2009

Hm, tak to je super, vypadá to, že si budu muset dokoupit i další část ☹ Ach jo, nějak mě nenapadlo si to zkontrolovat, když jsem se valila s balonem před sebou, tak jsem myslela na něco jinýho a ne, jestli má kočár všechny části ☹

mkr
24. čer 2009

nasadíš ji úplně normálně jako před tím, akorát, že jedeš proti směru, déšť taky nemá jeden směr, nebo jsem to asi špatně pochopila

agatha79
25. čer 2009

No, mi teda kdyz jsme jeste jezdili s bolderem, tak jsem pouzivala plastenku z korby, bohuzel je nekvalitni a byla roztrhana. Takze mam na mysli plastenku na sportak. Normalne myslis, ze ji navliknu na rukojet a okenko bude vzadu na boude? To se bouda promoci a bude mimi mokre. Kdyz ji dam tak, aby se mimi divalo z okenka, bude ta dira na rukojet vzadu, to ale nesedi a kdyz foukne vitr, tak se ta klopenka nazvedne a tez se bouda promoci.
Mozna jsme meli nejakou divnou uni plastenku, byla od emitexu.

beruska2x
25. čer 2009

me teda plastenka sedi jak na korbicku tak na sportak uplne stejne 😕

mkr
25. čer 2009

by bylo dobrý koupit asi pláštěnku ne na sporťák, ale na korbičku a to by mělo sedět 😉

agatha79
25. čer 2009

Mkr: tak to me nenapadlo. 🙂 Poslu to dal. Nastesti to uz neni nas problem.

Beru, nam plastenka od bolderu sedela taky na oboje, jenze se diky nekvalitnimu materialu roztrhala. Nesedela nam ta primo na sportak, kdyz se sedacka dala proti smeru jizdy.

katkamat
25. čer 2009

Holky, máte na Boldera slunečník? Já mám univerzální a ten nedrží, zafouká vítr a je dole. Teď přemýšlím o slunečníku Eisbärchen - nemáte s ním někdo zkušenosti???? Jinak já po 4měsících používání přibližně souhlasím s tím co píšete, za tu cenu mohla být lepší kvalita. Ale korba je jedna z největších, co jsem viděla a jsem s ní maximálně spokojená. Zatím bych ho za jiný nevyměnila, tak uvidíme až vyjedeme se sporťákem 😲 taky se mi zdá maličkatej............ ☹

beruska2x
25. čer 2009

kat.. ja ho mam, bily a spokojenost jen Sima ho nechce protoze mu brani ve vyhledu 😝 😀

ilci
26. čer 2009

nám už sporťák malej je 😀
malýmu mírně přesahuje hlavička, když jsem ho zkoušela posadit, taky máme popruhy na délu na maximum

beruska2x
30. čer 2009

tak jsem koupila novou slidu, universalni ale na hluboky kocar a padne na sportak jak ulita 😀 😉 snad ji malej zase hned nerozcupuje 😝

ilci
30. čer 2009

tak já mám dneska taky slídu rozcupovanou 😀

beruska2x
30. čer 2009

jee gratuluju, aspon nejsme sami, kdo je raubir 😀 😀 😀 😀

blani2
1. črc 2009

Tak nám dnes konečně dorazil kočárek 🙂 Už aby byl prcek na světě a mohli jsme vyrazit do terénu 🙂

ilci
2. črc 2009

beru, jj, a to jsem nechápala, jak může dítě roztrhat pláštěnku 😀 😀

beruska2x
2. črc 2009

😀 no ta nova pasuje skvele , jen mi tam malilinko chybi to zavirani okynka, jak s tim !lomcuje! tak na nej par kapek spadlo 😝 ale zase je to okynko mensi a koímu neni rady.. uz jsem mu koupila i plastenku ze mu ji frknu kdyz bude lejt a slidu taky... 😅

reni7
2. črc 2009

ahojky-tak nám už se to každým dnem blíží,v úterý jdu na císaře,ale začínám uvažovat že ještě objednám ten slunečník na hlubokou korbu,tak se chci zeptat jakej ten deštník mám objednat aby mi na boldra seděl,nemáte tipa?dík

beruska2x
2. črc 2009

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=572157

ja mam tenhle a sedi pekne, loni jsem ho mela porad na kocarku, letos s nim uz Sima clouma 😀 taj je to horsi..

reni7
2. črc 2009

berus-díky za tip 😉

ilci
2. črc 2009

člověk si nevybere, mě zase strhává nebo zkopává clonu 😉

jina
2. črc 2009

jinak kočárek boldera 4kolku mám doma, už devět měsíců jí proháníme a jsem s ním naprostu spokojená 😎, vřele doporučuji!!

elvie
2. črc 2009

Já jsem se do implastu taky zamilovala a asi bych si ho i přes některé mouchy stejně koupila znovu 😅 . Mám k němu pár výhrad, ale to má asi každý kočár. S hlubokým jsem byla maximálně spokojená, ze sporťáku jsem byla hned při nasazení rozladěná, nevím na co jsme hleděli, když jsme ho kupovali, ale první dojem už pominul a musím říct, že není zase až tak špatný. Je fakt, že je malý, zádová opěrka je hodně krátká a malé už bude za chvilku krátká, ale jinak to s ním celkem jde. Musím říct, že mým dalším favoritem byl x-lander, takže jsem si ho ve sportovní verzi pořídila a to model XT (výprodej v polsku za 2.800,- Kč) a taky není dokonalý, taky bych na něm některé věci udělala jinak. Nakonec jsem došla k závěru, že bych tak ty dva kočáry dala dohromady a vytvořila jedem 😵 . Každý kočár má něco ... 😒

blani2
3. črc 2009

Elvie, přesně jak píšeš. Já se Bolderu vzdát nechtěla. Prošla jsem si dost kočárů a tento mi tak nějak nejvíc sedl. Sporťák je sice menší, ale my plánujem kvůli častému cestování koupit skladnější golfáč. STEJNĚ JAKO CHLAP, IDEÁLNÍ KOČÁR NEEXISTUJE 😎

luci81
3. črc 2009

blani2:přesné,maximálně souhlasím 😎 😀

ilci
3. črc 2009

beru, kde jsi kupovala tu uni pláštěnku?
u nás to nemůžu sehnat 😒

ilci
3. črc 2009

elvi a o kolik je ten x lander delší?
já právě sháním čtyřkolku nafukovací kola a co největší zádovou opěrku 😀
jako synátor už fakt přečnívá a řekla bych, že ho ten okraj musí tlačit

beruska2x
5. črc 2009

ilci.. normalne v krame s detskyma vecma kde maji i kocarky.. stala pres 200,- je fakt pekna pevna... 😉

nic.nel21
5. črc 2009

Ahojky holky, já se taky přidávám ke spokojenosti s kočárkem implast bolder, používali jsme ho osm měsíců a pak jsem koupila golfky, protože jsem byla v druhé půli těhotenství a golfky pro mě byly lehčí. Protože máme holky po roce tak jsme koupili sourozenecký kočárek a nemáme tolik místa abych si boldra mohla nechat a tak zvažujeme prodej, kdybyste měl někdo zájem tak víc najdete zde http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24614048&tab=1 nebo písněte ráda zodpovím vaše dotazy. Hezký den Radka