Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

luciejadr
27. únor 2010

holky, tak my se tam vleže nevlezeme. když usne v sedě a já ho chci sklopit tak mu hlava je přes opěrku :o(. vypadá to fakt děsně. takže vím, že se další zimu v tom nepovozí a to mě štve. mě by stačil sporták do 2let. a ten mít nebudu :o(.

sousedka vozila v x-landeru do 3let.

no zítra schválně nafotím, jak tam Domi vypadá 😀 😀 porovnáme 😉

prchalka
28. únor 2010

Jak to děláte, že vám ty děti nepřečuhují... 😨 😨 😕 🙄
luciejadr: No my se tam vešly ještě když byl slunečný podzim, ale fakt fousovka na to spaní - boule na boudě i nánožníku, muselo to vypadat fakt hezky!! Teď chudinka stojí v garáží, ale třeba se ještě tak na lítačku povozíme.. 😉 Je to ale k vzteku ten sporťáček, co? 😖 😠

luci81
28. únor 2010

ahoj hoilky,tak jsem přihodila fotky do alba,,kočárek,,Jak tu někdo psal o tom krátkém sedátku,tak já jsem teda nezkoumala o kolk mají jiné kočárky ten sed delší,ale myslím si,že pokud by byl o víc delší,tak na něm zase bude mít jakoby,,podložený,,kolena a nožičky budou trčet dopředu.

prchalka
28. únor 2010

luci81: Už jsem na to mrkla, no nevypadá to u vás špatně! Anetka má ještě ve fusaku místo, ale asi je hubeňourek, my bychom to měly knop! 😝 Já teda asi ještě zkusím malou vyfotit, jen tak, kam jí dosahují nohy, ale až venku, až bude hezky, což se zrovna dneska pokazilo. O tom sedu jsem psala já.
Víte, co je nejhorší? Že v pohotovosti máme na chodbě ten GT3 a když s ním jedu, prostě to není "můj" kočárek, stále mi připadá cizí ☹ No tak snad poslouží aspoň přes to léto.. 😖

luci81
28. únor 2010

prchalka-hubeňourek rozhodně není 😀 Já myslím,že problém bude spíš ve výšce opěrky u tý sedačky 😝 No co se dá dělat,jinej kupovat nebudu 😉

luci81
16. bře 2010

luciejadr-tak jak skládání,podařilo se?

prchalka
21. bře 2010

Ahoj,
včera jsem zkusila dát malou do Bolderu, že jí chvíli povozím před barákem, pobíhala venku, a fakt jsem se zasmála! Vypadala v tom jak v kočárku pro panenku a i mně se zdál najednou úplně malinký, skoro jako golfky (jak už jsem teď několikrát jela s tím GT3) - no ani jsem už neuměla řídit - hrozný nezvyk!! Tak si říkám, jestli se ještě vůbec někdy svezem nebo už ne... ☹ A je mi to líto!

luci81
23. bře 2010

prchalka-já jsme včera vyndala fusak a úplně jsme se zhrozila,on je bez něj ten kočárek vážně tak trochu malej 😅 spíš má krátkou tu opěrku.Zatím se teda v pohodě vejde,ale na příští rok už asi nee. ☹

prchalka
24. bře 2010

luci81: No nevím, to už asi ne 😅 Leda fakt jako mini golfáče 😀
Ráno ve zprávách ve Snídani ukazovali Implasta, jak se jedné paní za jízdy vyklopila hluboká korba s 5m miminem na chodník - sjela z konstrukce. Byl to zrovna ten šedý s kolečky B4-302 (asi vprostřed stránky) www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-impl...
Já to teda vždycky radši kontrolovala, jestli to drží, hlavně když jsme to sundávali! Aby z toho zase neudělali aféru, jak je kočárek nebezpečný! 😒

prchalka
24. bře 2010

Šlo asi o vadný kus, to se může stát, jen je mi divný, že si toho paní nevšimla dřív, že to nedrží, jak má a že korbička na podvozku šlochtá..

beruska2x
24. bře 2010

holky nechci vam kazit radost ale to si fakt myslite za deti budou sedet do 3 let v kocarku??? ja tam uz Simu davam jen na delsi trasy, na urady ale je to boj, vetsinou ho musim uplatit... nehce sedet ani za nic, ted vubec jak neni led a snih a muze tapat a zkoumat....

neznam v okoli od kamosek dite co se, kdyz umi chodit, rado vozi....

myslim ze kocarek nevyuzijete ne proto ze je malej ale ze tam prcci nechteji byt 😀

prchalka
24. bře 2010

beruska: Myslím, že i luci jde spíš o to přejetí někam, než aby se tam dítě sedělo a vozilo. Já neřekla ani jednou, že chci vozit do 3. let 😅 Hlavně už to s Bolderem neřeším, na případné spaní mám GT3 a jinak golfky.

beruska2x
24. bře 2010

prece nepisu zes to rekla prave ty nebo jo ? 😖

no luci pise ze na pristi rok kocarek nebude.. ale to malymu budou pres 2 roky , to si opravdu nemyslim ze by se dal vozit i kdybz se vejde 😀 to by musel byt opravdu super lenoch..

prchalka
24. bře 2010

beruska: Jo, v pohodě, píšeš holky, no a na poslední stránce jsem dost já a luci, co si tu o tom píšem, tak jsem to jen upřesnila 😉

beruska2x
24. bře 2010

🙂 no ja jsem koukala ze i pred tim dost holky vzdychaly ze do 3 let se do jinych vejdou, ale kdo vozi dite do skolky v kocare 😅
ja teda v siroky okoli neznam ditko co se tam necha nacpat 😀

luci81
24. bře 2010

prchalka-taky jsme to náhodou zahlídla,jak jí spadla ta korbička-já mám teda o rok starší model,nevím,jakou konstrukci mají ty novější,ale u toho mýho to nejde,aby dobře přidělaná korbička sjela.Ani dopředu,ani do zadu,tak by mě docela zajímalo,jak je to možný 😲

beruska2x-já taky neplánuju,vozit do třech let 😀Anetce budou dva roky v prosinci a myslím,že občas dvouleté dítě leckdo do kočárku na přejetí někam ještě dá.Kor v zimě.Mě ta krátká opěrka nijak nevadí,ale mohl by to být problém pro ty,co vozí aby dítě spalo,to se pak hlavička víc opírá 😉

prchalka
24. bře 2010

luci: Taky mám ten starší a šedou konstrukci, korbička držela jak přibitá vždycky 😖

luciejadr
27. bře 2010

ahpj holky
tak sklání Luci super 🙂 akorát teda do manželova auta se tak nevleze :o)

jinak my už taky objednali jiný kočárek. sice podobný tip..ale .. malej tam má nad hlavou tolik místa na opěrce. Beru..asi máš malé dítě. mé dítě už ted prostě ten kočár má malej. a nejvíc to jde vidět ted, jak jsem vyndala fusak, přesně jak Luci 🙂))) a taky počítám, že ještě jednu zimu budu kočár potřebovat.

s tím, že spadl ta korba jste mě dostali.. to zase bude pomluv na Implast. co? ale nám to drželo tak pevně, že když jsem jednou chtěla spícího domina přenést domů v té korbě, tak jsem to nebyla schopná ani sundat.. probudila jsem ho 😅

luci81
28. bře 2010

luciejadr-tak super,že skládání už Vám jde,koukám nejsem sama,že jsem byla překvapená,když jsme vyndala fusak 😅

beruska2x
28. bře 2010

male? ani bych nerela na 18m mel 12,5 kg a 88 cm 😀

mirka755
29. bře 2010

ahoj
zrovna se o Bolderu baví holky na jiné diskusi, já to ve Snídani neviděla. Ale myslím si, že to byl vadný kus nebo třeba paní sundala korbu z konstrukce a pak jí tam špatně přidělala nebo nevím. Já mám sice jiný kočárek, ale nacvaknu to tam a drží to na pevno, že se to ani nehne. A jak jsem koukala k luciejadr do albíčka tak ten sporťák je fakt malinkatý. Ona na něj teda nadávala už známá, že se jí tam nevejde 8 měsíční dcerka ale mě to přišlo divné. Ale když to vidím na živo, tak i nad hlavičkou nemá žádné místo. Já mám Tako X-jumper a vejde se mi do něj i 3 letá dcerka, která má 92cm/14kg. Ondráš je totiž obřík a už má přes 10kg a 75cm.
Tak ať Vám ostatním dobře slouží 🙂

mirka755
29. bře 2010

omlouvám se, koukala jsem do alba Luci81

luci81
30. bře 2010

mirka755- já v osmi měsících vozila ještě v hluboké korbě 😅

prchalka
30. bře 2010

Já v hluboké taky co nejdýl, ale řekla bych tak do 7. měsíce a to byla klacek!

mirka755
1. dub 2010

luci tak to je fajn a kolik malá měla, kamarádky dcerka měla por. míry 4,20kg/52cm a už v půli roce měla kolem 10kg a 75cm, takže se s fusakem už nevešla (je nar. v červenci)

beruska2x
1. dub 2010

ja vozila Simu v hluboke tak asi do 8,5m, uz pak mel zvednuta zada aby videl ale jak byla dlouho zima tak jsem ho nechtela nechat ofouknout 😉

luci81
1. dub 2010

mirka755-to měla kamrádka ,,kus ženský,, 😉 Anetka je narozená v prosinci,což hraje taky roli,protože pak nemusela mít fusak,takže jsme jezdily až do toho září(9,5kg a 70cm).No ale ona byla drobeček,je narozená malinko předčasně,měla 2,4kg a cca 45cm

blani2
3. dub 2010

Ahojte, Kubík má 8.5 měsíců a aaaažžžž teď jsme přešli na sporťák. Jen upřesňuji míry 75cm a 9.5 kg 🙂 Sporťák je fajn, trochu měnší (s vědomím toho jsme ho už kupovali), ale máme v záloze Inglesinu zippy, takže v pohodě 🙂

paulie
4. dub 2010

Ahojky, mám Boldera SD a až teď, v synových 9m, jsem vytáhla sporťák ... i když se ještě vejde do korbičky (má 70cm a 8,5kg), tak už to prostě chtělo nějakou změnu 🙂 Zatím mám ve sporťáku i fusak, ale jsem zvědavá, jak to bude vypadat bez něj 🙂
Každopádně jen co se víc rozchodí, tak budeme asi kupovat i nějaké golfky ... min. pro přesun MHD a na krátké vycházky do obchodu, apod.

eliiis
5. dub 2010

ahojky ja mám bolder 2008 a byla sem vždy spokojená. malé je 15měsíců celou zimu sme ted jezdili a s fusakem super i na spaní se tam pěkně vejde a to není žádný prcek tak nevim jestli nám ji udělali delší nebo co??? fakt vpoho akorát ted už chce jen tapat takže sme dokočárkovali 😀

protože ted už chce jen chodit tak kočárek posíláme dál. kdyby jste někdo měl zájem nebo o někom věděl napište prosím do IP kočárek nafotím a pošlu. barva je vyfocená v albu -ježíšek už u nás byl- jsou tamdvě ale mám ten béžový.barva je pořád pěkně koukavá.kočárek mám i s autosedačkou v barvě, klipsama na přidělání autosedačky na konstrukci, taška, pláštěnka, sítka, nanožníky + nánožník na autosedačku + navíc deštníček v barvě a stříška proti sluníčku taktéž v barvě kočárku. celý komplet prodávám za 8000 pořizovací cena 15 000. kočárek je do prosince 2010 v záruce koupen v olomouci v kamenném obchodě.kočárek je opravdu jako nový.