Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

pikusa
3. zář 2008

Spetro,prosím tě a jak máte široký dveře do výtahu????
jaký je teda prosím rozpětí koleček???Vím,že už to tady jednou bylo,já si to kdyžtak dohledám,kdyby se ti to nechtělo měřit.Děkuju a snad to nějak vymyslíš.

spetra
4. zář 2008

no ono se to měří dost špatně, když jde o milimetry... my jsme si to samozřejmě předem přemeřili... věděli jsme že to bude těsné... ale mysleli jsme si že se tam vejde, případně půjde malinko natočit. Manžel dokonce říkal, že tu někdo v paneláku má taky bolder akorát 3-kolku... tak nevím jestli je užší a nebo se může stát, že i v kočárkách je rozdíl třeba půl centimetru... jinak tu mají taky třeba maxi cosi mura 4 - koukala jsem jak paní vyjíždí a bez problémů a přitom když jsme to v obchodě přeměřovali byli ty rozpětí stejné... tak fakt nevím, bud neumíme měřit... ☹ nebo jsou tam fakt mini rozdíli... náš kočárek má šířku 67,4

ilci
4. zář 2008

spetro, nebo zrovna dveře na vašem patře jsou užší o pár milimetrů, to je těžko
já mám kočár u našich, takže to pro porovnání nezměřím

pikusa
4. zář 2008

Spetro,i tak moc díky 🙂 no je to teda smůla,už jste to nějak vykoumali????Asi to fakt někde budou minimální rozdíly,ale je to k vzteku vid.

spetra
4. zář 2008

no štve mě to, ale už jsem se s tím trochu smířila...
manžel říkal, že by to dokázal upravit, uřezal by centimetr a zpátky to svařil... ale to se mi taky moc nelíbí.... ☹

ilci
5. zář 2008

u nás se mají dělat po reko domu nové výtahy, u tchýně v baráku už je dělají
takže jsem zvědavá, jestli se pak do nich vejdem 😉

spetra
5. zář 2008

to snad jo 🙂 takže nové výtahy budou fakt brzo?

vm72
5. zář 2008

Ahojda! Moc se mi líbí kočárek Implast Bolder 4 kolka.
Nevíte prosím vás,jak dlouho je na trhu? Je to novinka? Jde mi totiž o to,kdy,resp.za jak dlouho bude možné sehnat ho třeba po jednom děťátku na inzerát.Myslím si,že je ještě brzo...

smardik
5. zář 2008

vm na MMB jsem už pár starších implastů na prodej viděla

spetra
5. zář 2008

nevím jak dlouho je v prodeji, ale nyslím že 2 roky už jo, taky jsem někde zahlédla prodávat použitý...

ilci
5. zář 2008

spetro, tož letos to už asi nestihnout (reko má končit 15.12.), tak nové výtahy budou možná příští rok

taky už jsem viděla prodávat použité

mirka755
5. zář 2008

jj, jeté už jsou v bazarech. Na netu jsem jich také pár už viděla

ferinka
5. zář 2008

Stačí zadat do vyhledavače na seznamu Implast bolder a vyjede těch inzerátů strašně moc 😉

vm72
5. zář 2008

Dík moc! 😉
Sice ještě těhulka nejsem(a nevím zda vůbec budu 😒 ),ale kdyby to přece jenom vyšlo,tak chci před sebou tlačit jedině Implast. 😵

petkakrutik
7. zář 2008

Ahoj, holky, my jsme taky mělí dlouho implast v hledáčku, v podstatě jsem o jiném ani neuvažovala. V pítek jsme objendali 4kolku, ale byl to s MM boj, on prosazoval trojkolku... Bude v modré tyrkysové, ještě jsem tuhke barvu neviděla nikde živě, implastů moc nejezdí, tak snad bude vypadat slušně a ne vyřvaně 😉

kikimaruska
7. zář 2008

Ahojky, pokid byste věděli o někom, kdo by měl zájem, prodáváme měsíc starý Bolder- Béžová s květy 😉

ilci
7. zář 2008

kiki, jakpak to? nelíbí se?

ferinka
7. zář 2008

Ahoj,je to přesně ten co bych chtěla,už jsem ti psala,ale proč ho prodáváš???

kaca007
9. zář 2008

ahoj kiki, koukám, žes vyměnila implast za x-landera?
co tě k tomu vedlo, implast nevyhovoval? poděl se s námi o cenné zkušenosti prosím...

vm72
9. zář 2008

Ještě jsem se chtěla poptat-prosím vás,jak je to s výškou? Resp.já když mám 178cm,jestli by nebyl problém s ním jezdit.Někdy se mi stává,když některé kočárky zkouším,že se kopu špičkama nohou do podvozku. 😒

mkr
9. zář 2008

vm - nejlepší bude když si to vyzkoušíš 😉

agnessa
9. zář 2008

Vm72, výšku máme naprosto stejnou a jezdí se mi s ním dobře, ale ještě ho teda nemám ozkoušený v terénu - jen po bytě a po prodejně... ale manžel má skoro 190cm a byl nadšený, že mu ta rukojeť perfektně vyhovuje, když si ji nastaví a ani do kočárku samotného se nemusí tak moc naklánět.... některé kočárky, co byly na prodejně, byly pro nás fakt nepoužitelné - hrozně nízké, ale Implast nám oběma vyhovuje... uvidíme potom v provozu 😉

Kikimarusko, stejně jako ostatní moc prosím o názor a proč vám IB nevyhovoval 😉 mně bylo na více místech doporučeno, když jsem se ptala, jestli x-lander nebo IB, že 100% mám brát IB, tak mě docela zajímají zkušenosti z praxe 😀

ilci
9. zář 2008

agneso, s výškou jsme na tom i u manželů podobně, taky jsme chtěli vyšší kočár a nastavitelnou rukojeť 😉

mirka755
9. zář 2008

kiki tak přesně tuhle bar. kombinaci mám vybranou ale u kočárku Mikado Boston (pro holčičku). Nám se bohužel Bolder nevejde do výtahu 😢 , jinak bych ho brala všema deseti

kikimaruska
11. zář 2008

Ahojky všem....takže, už jsem několika z vás psala do zpráviček, tak pro všechny 😉 Nevyhovuje prababičce, je je na ni vysoký a těžký. A pro mě též bylo náročné několikrát denně se na mm strefit s kočárkem do kufru auta. Původně jsme měli jezdit všude s přítelem, ale jezdím s malým sama po doktorech a je to náročné. A také se nevejde do běžných úzkých panelákových výtahů- jak tu někdo již psal, má příliš široká zadní kola, ani většinu nájezdů jsme nemohli používat, díky této šířce. A ještě, pokud náhodou píchnete přední kolečko, tak duše nikde v ČR neseženete, musí se objednat a nechat poslat od výrobce, a to trvá dlouho. Na zadní není problém, ty přední jsou atypická, v žádném cyklosportu jme duše nenašly a dívali se i k dodavatelům do PC...marně. zanedlouho mi ty duše snad asi po měsíci dojdou-vyhořeli jim sklady náhradních dílů...a pak je snad někdy prodám, když už kočárek nemáme. Přední kolečka se před prodejem vyměnila komplet-zlatá paní prodávající, bez ní bychom doted nejezdili- a na duše stále ještě čekám....Jinak Implast má obří korbičku, pěkně velikou, i autosedačku, x-lander to má mnohem menší, ale nám to nevadí, jsme malinkatý... 😉 a vysokým maminkám a tatínkům vřele doporučuju Implast 😉

agnessa
11. zář 2008

Kiki, moc díky 😉 trochu jsem se začala bát, že jsme si vybrali špatně, ale to, co nevyhovovalo Tobě se mě z 90% naštěstí netýká 😀 😀
ještě jednou moc díky za zprávu a doufám, že x-lander už bude sloužit dobře 🙂

ilci
11. zář 2008

taky jsem čekala na info 😉

vjerka
14. zář 2008

Můžete mi prosím někdo napsat, kde je možné vidět kočárek implast bolder v Plzni nebo okolí? Jaký je rozdíl mezi ROAN a IMPLAST? Díky.

ilci
15. zář 2008

v Plzni nevím, jinak rozdíl - Implast je víc houpací, má výš nastavitelnou rukojeť a trošku jiný tvar hluboké korbičky