Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

jituskak
25. dub 2009

http://www.tomiko.pl/220,parasol-do-wozka-dziec...
nepřijde vám ta 222 moc divoká? tím, jak je to z těch dílů...

jituskak
25. dub 2009

koukám, že se mi to taky neukázalo, jako kikimarusce... no, nic. jeslti bude mít někdo náladu to pohledat, budu ráda za názory...

kikimaruska
27. dub 2009

jituskak: odkaz se nezobrazil celý (není celý podtržený), zkoupopíruj ho celý (označ myší) a vlož do vyhledavače a měl by se otevřít...tady se podtrhla jen část odkazu...tak to nejde, je neuplný 😉

kikimaruska
27. dub 2009

Tak jsem to zkusila, jde to tak, ale pořád se mi tam ukazuje i část textu z Koníka: Zruš...ap, tak to ještě odmazat...a pak to jde

pikitko
27. dub 2009

luciejadr: mi se ta nová kolekce zase tak moc nelíbí. Je tam rozdíl asi jenom ve vzoru potahů?

Ale pro Boldera jsem už rozhodnutá. Pokud ho nekoupím v obchodě, kde jsem si ho vyhlídla rovnou, objednám si přímo u nich barvu, kterou chci. Slunečník jsou schopni přiobjednat, ale nevím jistě jestli originál Implast.
Ještě bych měla dotázek ohledně dofukování koleček. Dá se na to použít nějaká univerzální pumpička, třeba co máme na kola? 🙂

ilci
27. dub 2009

pikitko, u nás se sice o kola stará MM, ale určitě nemáme žádnou specielní pumpičku, jen normální na kola

hatakaspi
27. dub 2009

pitko: stačí pumpička na kolo 😉

jituskak
28. dub 2009

nevíte, jka objednat ten slunečník, když je to přímo z Polska? a kolik by vyšlo poštovný a převod peněz. nikde jsem ho u nás nenašla, tak jediná možnost je přímo od vrobce...

vrn
28. dub 2009

Ja som si kupila slnecnik inej znacky co sa farebne k nemu hodil a zatial pohoda 😉

jituskak
28. dub 2009

já bych chtěla bílej, ale na bílej za normální cenu jsem teda nenarazila...

vrn
28. dub 2009

myslim ze v Alltoys mali aj biely, u nas za cca 13 Euro......

Pozerala som tu novu seriu na ktoru ste dali link a velmi sa mi pacia vylepsovaky (lepsi nanoznik, super pultik, vanicka sa da prenasat a pod.), jedinu nevyhodu maju predne kolieska ze sa daju otacat o 360 stupnov, ja som spokojna so starou verziou s prednou napravou kde sa daju kolesa len natocit, aspon nemam problem ze sa mi zablokuju ked prechadzam z chodnika na cestu 🙂

jituskak
28. dub 2009

tak to já zatím můžu ocenit je vzhled. ještě nejezdíme, takže klady i zápory jodu mimo mě, ale snad za pár týdnů už budu v obraze🙂

beruska2x
28. dub 2009

jitus koupila jsem bily slunecnik za 450,- na kocarkov.cz 😉

jituskak
28. dub 2009

beru a v poho pasuje, jo? já právě přemýšlím jeslti černý, nebo bílý. někdo mi dokonce tvrdil, že bílý nestíní. je to kravina, že jo?

beruska2x
28. dub 2009

to neni o barve. ja mam taky bilou ksiltovku a stini 😀 jo pasuje v poho... zitra to ofotim a dam do alba 😉

kessiee
28. dub 2009

taaak holky a mam ho doma uz aj ja 😉 chvilku mi trvalo, kym som prisla na to, ako to cele funguje, ale uz to mam v malicku a je to nakoniec velmi jednoduche 😉 . so vsetkym som velmi spokojna, len strieska na autosedacke ma velmi nezaujala... inak parada 😎 baby ked sa ta autosedacka nasadi na konstrukciu, da sa dat nejako dolu ta jej rucka? neviem ci som na to neprisla, alebo sa to jednoducho neda 😅
no a tiez by ma zaujimal nejaky ten slnecnik, najlepsie tiez biely - ciernej je na kociku dost a slnecnik je slnecnik - cierny si ho ani predstavit neviem, tak budem hladat 🙂

jituskak
28. dub 2009

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=522693
tady ho mají ten co má beruška, ale levnější...

reruna
28. dub 2009

Ahoj, tento kočárek se mi taky líbí, jen bych asi nešla do té bílé, už vím co umí sluníčko, na kočárku pro staršího jsem měla světlou béžovou barvu a od sluníčka to bylo na některých místech děsně zažloutlé, nešlo to vyprat a vypadalo to špinavé. Jo a slunečníky se dají koupit univerzální, které sedí na všechny kočárky a jsou v různých barvách a stojí 200-300 kč.

luciejadr
28. dub 2009

Pititko, ta nová kolekce má právě ty výhody, co tady VRN. já miluji přední natáčení ko o 360st a proto jsem musela jit u Boldera do třkolky a to jsem moc nechtěla, ale kvůli tomu jo. a tak ted budu závidět že už mají čtyřkolku natáčecí. a ty barvy se mi zdály divoké,a le ted se mi moc líbí

jinak slunečník. psala jsem si do polska. tak mi odpověděli, že si ho mám objednat v našem obchodě, kde jsem kočár koupila. bohužel už to tam měsíc odepsané a nic. tak jsem jim to napsala. tak doufám, že to urychlí. jinak v kočárkově jsem si objednala tu stínící clonu-tak vám pak napíšu, jak jsem spokojená :o))). a chtěla jsem i půltík na sporták, ale bohužel už jim nechodí.

luciejadr
28. dub 2009

Kessie, zdravím tě, tak nakonec Implast vyhrál, jo??? 😀 😀 a jaká barva? a kde sis ho kupoala???

mkr
29. dub 2009

on byl možný pultík to bych taky chtěla, tak kdybysteněkterá sehnala nebo prodávala, tak dejte vědět 🙂

mkr
29. dub 2009

madlo u autosedačky jde dát dolů, dole na madle zezadu jsou červený "tlačítka" zmáčkni a na obou stranách a otoč madlem

kessiee
29. dub 2009

ahoj luci 😉 tak to ano - uz to bollo jednoznacne 🙂 objednala som ho cez ajashop.cz, ale predtym som ho bola pozriet hodonine. a ta farba mala povodne byt khaki zelena, ale potom ako som ho v obchode videla vo variante 222 - to je ta cierno-biela, tak som jej neodolala 😵

mrk dakujem, to, ze sa da otocit az dolu, to viem, ale myslela som, ci sa da uplne odpojit od sedacky, ked ju mam na konstrukcii

nemate niektora ten pultik odfoteny? o tom som doteraz nepocula, ale urcite by bol fajn. baby a kam sa da upevnit ten slnecnik? bojim sa, ze ked aj objednam nejaky univerzalny, tak mi tam nebude drzat..

mkr
2. kvě 2009

odpojit se madlo asi nedá, jinak já koupila slunečník od jiný značky,měla jsem ho přidělaný na konstrukci

whoknows
2. kvě 2009

Ahoj,
možná mi některá z vás poradíte. Na konci září se nám narodí miminko, takže jsem začla uvažovat o koupi kočárku. Zatím se mi nejvíc líbil X-lander XA, ale korbička se mi zdá dost úzká. Mám pocit, že miminko, které se narodí v září nebo v říjnu, se tam v prosinci už nemusí vejit, pokud bude mít fusak nebo bude jinak nabalené. Co si o tom myslíte? Bolder by měl být o něco málo širší. Máte někdo zkušenost, jak dlouho v hluboké korbičce miminko vydrží, pokud je to přes zimu? Jinak i cenově mi připadá podobně výhodný jako X-lander a dokonce má odpružení, což XA nemá. A taky by mě zajímalo jak moc je bitelný. Např. V-cross se mi podle fotek zdál dobrý a v prodejně byl rozvyklaný a ne příliš "pevný".
Děkuji za rady

agnessa
2. kvě 2009

whoknows, my máme dceru narozenou v půlce řijna a je docela dlouhánek (před týdnem při kontrole měla 72cm 7800g) a tento týden jsme se loučili s hlubokou a přešli do sporťáku... a to si myslím, že je malá fakt docela dlouhá, kamarádka má holčičku skoro o 2 měsíce starší a jsou stejně velké, takže pokud nebudeš mít dlouhána, je pravděpodobné,že se Ti do korbičky vejde mnohem dél...
boldera máme 4-kolku a rozhodovala jsem se také mezi xa a bolderem a právě kvůli velikosti korbičky, odpružení a ještě jiným detailům vyhrál bolder a nelitujeme... je teda pravda, že jako sporťák už bolder tak super není, doporučuju si jej pořádně prohlédnout a vyzkoušet, ale v zimě se s ním jezdilo parádně, je sice malinko otevřenější (ale to je xlander taky), ale malé to vůbec nevadilo, zachumlala jsem ji a jezdili jsme ven opravdu i v těch největších mrazech a ona byla spokojená...
implast (resp. mluvím o 4-kolce) se mi bytelný zdá hodně a řeklo mi to už i pár kamarádek, co vozily a měly porovnání s jinými kočárky...
ještě pozor na jednu věc - pokud budeš často jezdit úzkým výtahem nebo nějakým zúženým vchodem, pořádně si přeměř, aby se Ti tam vešly zadní kolečka, mají trochu širší rozpětí, než u klasických hlubokých kočárků...
pořádně si je oba prohlédni, neboj se v obchodě chtít vidět všechno a mít možnost si všechno vyzkoušet ;)
já jsem s bolderem spokojená, ale jako každý jiný kočárek má své mouchy... 🙂

mkr
3. kvě 2009

whoknows- my se rozhodovali taky mezi xa, vzala jsem si s sebou i metr, abysme je přeměřili, zkusili jízdní vlastnosti obou kočárků, bylo by dobré, kdybys měla nějaký mimčo v okolí a kusila to s ním, jak se jezdí a tak, jinak my teď stejně koupili golfky podobný solarům jsou skladný do auta a kočárek sportoní používáme hlavně doma 🙂 bohužel žádný kočárek není dokonalý, teď uvažujem na druhým a co jsem koukala na kočárky tak jsem lepší zatím nenašla, takže případně druhé odvozíme taky v tomhle

luci81
4. kvě 2009

Ahoj holky,mám dotaz na Vás co máte bolder3.Včera jsem chtěla kočárek místo tlačení táhnout za sebou,ale to teda nějak nejde.Nedá se ovládat.Možná je to hloupej dotaz a nejde to se žádnou trojkolkou,tak budu za blbku 🙂 Díky

beruska2x
4. kvě 2009

zaaretuj si predni kolecko a bude to v pohode 😉