Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

smardik
24. zář 2008

tonica mám objednaný Hartan - sice je cenově výš ale když ho schovám na druhé nebo prodám není to zas tak hrůza a nenašla jsem jedinou mamču která by si na něj stěžovala a to jsem mluvila s mamčama které mají 1dítě ale na něj 10 kočárků

pikusa
24. zář 2008

Ahojky,mám na kočárek ještě čas,ale je to můj favorit 🙂 🙂
Holky myslíte,že po novém roce vyjede nějaká nová kolekce???Letos vyjela,jsou opravdu super,tak nevím,jestli zase nebude něco nového.
Naživo jsem ten kočárek ale nikde u nikoho neviděla ☹

tonica
24. zář 2008

Pikuse - myslim, ze nova kolekce urcite bude. Vetsinou mi v prodejnach tvrdi, ze koncem roku se uz nejake barvy nedaji ze stare kolekce objednat, protoze se ocekava kolekce nova, ktera ale zase jeste neni v prodeji, tazke pak je vyber trochu omezeny.
Ja videla "nazivo" jen ten cerny s kruhy - bylo to uplne neco jineho, fakt hezky. I kdyz ja pujdu do klasiky - jen barevna kombinace bez kvetu a kruhu.
Smardik - na ten Hartan se pro zajimavost urcite juknu.

pikusa
24. zář 2008

Tonico,díky,no já čekám mimíse v dubnu,tak asi počkám,co po novém roce vyjede a co bude.A taky bych šla asi jen do "klasiky".

ilci
24. zář 2008

mě implast vyhovuje v tom, že vanička není tak nízko u země jako u těch sportovnějších modelů a dobře péruje

peskaca
25. zář 2008

ahoj holky tak se take hlásím k hrdým majitelkám implastu a k rozhodnutí mi pomohla hlavně vaše diskuze, i když jsem boldera měla vyhlédnutého od začátku těhotenství. Trochu jsem se zaseka u výběru barvy,chtěla jsem tu tmavě modrou,ale paní prodavačka mi ji rozmluvila, prý je moc montérková 🙂 tak mám khaki zelenou 215 a jsem spokojená. Jen jsem si dnes pročítala návod a píšou tam o dvouch boudičkách na sporťák a korbu,ale já mám jen jednu,myslela jsem,že je univerzální,tak doufám,že mám sterší návod k použití???

mkr
25. zář 2008

peskaca - v nový kolekci je jen jedna boudička a jeden nánožník 😉

peskaca
25. zář 2008

mkr diky za odpověď to jsem ráda
tonica béžovou barvu jsem viděla tu 211 tu světlejší je moc hezká, taková elegantní a decentní, na můj vkus teda moc světlá,měla bych strach ze špinění, ale sousedka co ji má tvrdí, že je to v pohodě,prý stačí vlhká houbička, jenže má mimi ještě malé tak myslíím,že až jí začne sedět a papat,tak to moc praktické nebude 😀

pindruska
25. zář 2008

Líbil se mi kočárek Bolder - čtyřkolka. Byli jsme se na něj podívat, ale bohužel moc nehoupal (i když prodavačka tvrdila, že je houpání nastaveno na maximum ☹ )

ferinka
25. zář 2008

My chceme jít do toho béžového s květy,ale chtěla bych ho někdy vidět na živo,ale nikde v obchodech jsem ho nepotkala 😖

pindruska
27. zář 2008

ferinka: paní prodavačka nám říkala, že ten s květy není pratelný - resp. že ty kytičky se nemůžou prát

nevíte ještě někdo, kde v okolí Kladna nebo v Praze by byl ještě k vidění Bolder čtyřkolka?

kikimaruska
27. zář 2008

pindruska: on péruje, tedy pokud stlačíš rukojeť a houpeš, tak péruje, ale sám od sebe aby se houpal na pérách sem a tam, jako ty staré kočárky, to ne. My měli taky nastaveno na maximum a pro sjíždění to bylo dobré, na houpání si stejně nezvykl (spíš ho to rozčilovalo), takže to byla výhoda, že péroval jen na nerovnostech a když jsem nechtěla houpat, tak se nehoupal 😉

pindruska
27. zář 2008

kikimaruska: děkuji za info. 😉 já nevím, ale když jsme to zkoušeli, tak nám nepřišlo, že by to moc houpalo. ☹ a to nastavování pérování nešlo pořádně ani manželovi, prodavačce říkal, že by k tomu potřeboval třicítku klíč na povolení 🙂 . ale jinak kočárek se nám líbil.

ilci
27. zář 2008

my béžový s květy máme, vybírali jsme podle vzorníku látek - hlavně nám šlo o skutečné odstíny barev
ale v obchodech jsem viděla spíš ty černé kombinace a myslím, že i červené

kikimaruska
27. zář 2008

pindruska: no co se týče nastavování, tak rukou jsem z části zvládla jen jedno péro a to druhé a zbytek jsme museli též povolovat klíčem (taťka je automechanik, tak jsme je doma měli...ale kdo nemá 😕 ).

papuellka
28. zář 2008

Ahojky holky, vyjeli jsme s kočárkem poprvé ven, máme trojkolku, chtěla jsem se některé zeptat, která máte též trojkolku, zdá se mi, že to přední kolečko jakoby bylo uvolněné, prostě jakoby ginglalo a to, i když ho zaaretuji, nevím, jestli to tak má být nebo je něco špatně?

mkr
28. zář 2008

papuellka - to kolečko není úplně na pevno má tam vůli a myslím si, že je to lepší, aby ses nemusela bát, tak my ho máme stejný 🙂)

mkr
28. zář 2008

pindruška pratelný bude, ale nebude omyvatelný, že vazmeš vlhký hadřík a otřeš to ne je to bavlna, ze začátku mi to trošku vadilo a teď jsem za to ráda i ve sporťáku, v létě jsme měli půjčený na jeden den jiný kočár a vnitřek měl z látky, která se dám jen otřít hadříkem , jak na tom spinkala, tak se zpotila a měla potníky, protože ta látka tak nedýchá, jsem za tu bavlnu ráda i u hluboký korbičky kočárek je pěkně vzdušný, je to něco za něco, není dokonalý kočárek 😒

papuellka
30. zář 2008

mkr, díky, stejně mi asi chvíli potrvá, než si na to zvyknu, ale jsem ráda, že se tedy snad nejedná o žádnou vadu...🙂

jankapavol
30. zář 2008

holky a nevite,kde muzu videt kocarek nazivo?nebo je jen v inet obchodech?chtela bych si ho vyzkouset...

tonica
1. říj 2008

Ahoj holky, pro vas co premyslite o Implastu....
Kocarek jsem videla uz nazivo. Maji ho v Praze 10, obchod Slune. Bohuzel po vyzkouseni me moc zklamal a to jsem si pro nej jela uz temer najisto. Zarazilo me obtizne nataceni prednich kol u Boldera 4. Bolder 3 je sice lepe ovladatelny, ale ja vybiram jen ctyrkolku.
Vzhledove velice pekny, ale vzhledem k obtiznemu nataceni jsem byla nucena od Boldera upustit. Naopak jsem vyzkosela pohyb s Concordem, X-landerem, Brevi a musim rict, ze manipulace s nimi se nedala srovnat.
Takze komu zalezi na lehkem pohybu, snadnem zataceni a couvani, Bolder, bohuzel, asi nebude to prave. Ja zacinam hledat zase od zacatku ten pravy kocarek. ☹

mkr
1. říj 2008

tonica bolder 4 má úplně jiný podvozek jak xlander - xa, jinak souhlasím, ta manipulace nic moc proto jsme zvolili 3, jinak podobný podvozek jako 4 má i bebecar, jde hodně o zvyk, možná se s ním dá sžít 😒

nelinkav
1. říj 2008

ahoj holky, přidávám se k tonice - taky jsme myšlenku na implast opustili po osobním setkání ☹ V prodejně mi vadilo, že jak jsou ta přední kolečka spojena tou "tyčí", tak při couvání se to blokuje a je to problém. Přesto jsem ho ale pořád měla mezi favority.
Pak jsme ale potkali maminku, co ho už nějakou dobu měla a když jsme se zeptali, jak je s ním spokojená, řekla, že vůbec. kolečka že už má úplně vychozený, protože nemají ložiskový středy, ale upevnění plast na plast, korbička byla jaksi blíž k jednáé straně, takže vpravo dala mezi korbu a madlo ruku (takže docela nebezpečný pro dítě) a vlevo se jí zas korbička, pláštěnka rozdírala,protože tam nebylo místo. Takže tak ☹

mkr
1. říj 2008

nelinkav tak to měla paní reklamovat, my máme korbičku normálně

iwulinka
2. říj 2008

Ahojte.. fakt sa neviem rozhodnút sú tu rozne názory na Bolder Implast.. Ale musim sa pridat k názorom farebne prevednie maju super.. to ma velmi láka plus aj to že vyzera velmi jednoducho a lahko.. ale fakt neviem odrádza ma ten športiak že je vraj maly naživo som ten kočiar nevidela tu unas ho ani nemaju musela by som si ho objenádvat. Poradte mi maminy... áno či nie?

mkr
2. říj 2008

iwulinka tak jedině najít eshop kde můžeš vrátit zboží bez udání důvodů třeba do 10 dnů myslím, že paní z kočarkova to takhle má, ale fakt nevím

mkr
2. říj 2008

jinak jsem uděla pár fotek asi na večír je dám do alba tak mrkněte
😉

ferinka
2. říj 2008

Já myslím,že ten sporťák je velký tak jako každý jiný,když se ti dívám na ty fotečky 😉

mkr
2. říj 2008

foto jsem tam už dala tak mrkněte, ale jak píše ferinka nejsou větší sportáky ne o moc, jinak znám mnohem menší co se ještě k tomu polohují celý, že mimčo pořád sedí 😒

ilci
2. říj 2008

mrk, tak nafotilas to krásně
malá je jako modelka 😉