Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

somm
9. črc 2010

Ahojky, mám vyhlédlý kočárek bolder, ale potřebovala bych zjistit, jestli nemá někdo zkušenost s rozměry. Vleze se do panelákového výtahu??? Všude se píše že rozměry kol jsou 64 cm, ale paní co mi kočárek prodává, říká že má 70cm, a to by byl pro nás problém, protože náš výtah má 69cm., tak prosím o radu

wandeirra
9. črc 2010

somm,mne sa nevosiel do výtahu

somm
9. črc 2010

Wandeirra-jéé tak to si mě nepotěšila ☹ , a byl to panelákový výtah?

wandeirra
9. črc 2010

@somm klasicky osemposchodovy komunisticky..predne kolesa mi vosli,ale zadne nie

wandeirra
9. črc 2010

@somm ja som trepala kocik aj s malym asi dva mesiace peso z 8.poschodia a potom som ho predala a kupila iny

kjajule
9. črc 2010

Já se s ním nevešla i do některých dvěří u obchodů, do některých výtahů ano do některých nee...záleží co je to za výtah...
Ale dá se při nejhorším sundat jedno kolo a kočárek přidržet...

somm
10. črc 2010

A můžete mi prosím poradit jaká značka kočárku se do panelákového výtahu vleze? Moc děkuju

beruska2x
10. črc 2010

@somm me se Bolder normalne do vytahu vesel, jak nakladniho tak osobniho a to bydlim ve 12ti patrovem vezaku a vayah je tam stary nejakych 35 let, nejdriv si to osobne zkus, premer... nedej na reci, vsude je to jinak...

rainee
12. črc 2010

@luci81 mne staci uz sportiak lenze aj to je problem....

somm
13. črc 2010

problém s výtahem?

mkr
14. črc 2010

u našich se mi vešel přesně na cm, ale u tety mají jiný výtah a tam sem musela sundávat kolečko

kjajule
24. črc 2010

Jinak holk objevila jsem novou kolekci Implastu...vypadá to že zádová opěrka je delší tak by mohl být super 😉
http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=2325377

luci81
27. črc 2010

@kjajule jsou krásný 😵 ,škoda,že nečekám mimi teď-no i když vždycky se pak najde kočárek,kterej by se člověku třeba líbil víc 😅

luci81
27. črc 2010

a delší opěrka bude jen a jen plus 😉

kjajule
27. črc 2010

@luci81 jo to určitě to je ta věc kterou měli vylepšit už dávno...🙂
Ta nová kolekce je moc pěkná 🙂

beruska2x
28. črc 2010

me je uplne lito ze mam kocarek peclive schovany, ty novy jsou fakt krasny 😀

aajjjaa
29. črc 2010

Ahoj holky,nemáte někdo zkušenost se třepením látky v boudě při používání nánožníku???? ....ten suchý zip je v boudě špatně umístěn a dělá to neplechu!!!! Reklamovala jste to některá????...protože nám tu reklamaci neuznali,prodavač byl protivný a myslím si,že když je to 2roky v záruce,že by to mělo být uznáno! Nevíte někdo, jestli se reklamace na látku vyřizují někde tady v ČR nebo to odchází do Polska,protože je nám divné,aby byla reklamace vyřízená a posouzená za 2 pracovní dny. ...........Kdo má s tímto zkušnošti,prosím, poraďte mi. díky 🙂

nikulka83
29. črc 2010

@somm : ony jsou asi 2 typy starých panelákových výtahů... V našem paneláku se Bolder vešel a u švagrový ne.. Přitom ty výtahy vypadaj stejně...

fifa79
30. črc 2010

aajjjaa: normálně se to reklamuje a našijí ti tam novou látku,netrhavou.Zkus to přímo na těchto stránkách.
http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/kont... vyřídili vše a bez problémů.

aajjjaa
31. črc 2010

fifa79: díky

mkr
2. srp 2010

jsem teď koukala na novou kolekci záda jsou vyšší o 3 cm, ale celková délka se nemění, spíš by stačilo dát výš boudičku jako to má většina kočárků

mirka755
3. srp 2010

@somm : určitě záleží na daném výtahu, protože my máme snad nejmenší. Tchýně má také osobní, ale i tak větší - jak na šírku tak délku. A ségra má osobní s vnitřními dveřmi a také jsem se vešla. Měla jsem kočárek Tako X-jumper a ten je na šířku 59,5cm - vešla jsem se úplně všude :o)

mirka755
3. srp 2010

@somm : my máme výtah široký 68cm a kamarádkam musela sundavat jedno kolo

jitus5
8. srp 2010

ahoj holky,nevíte jestli je někde k vidění ta nová kolekce?okres Břeclav nebo Hodonín,děkuji 🙂

lilix
15. srp 2010

ahojte. je tu nejaka ochotna dusa, co mi napise IP ako je spokojna s tymto kociarikom? som v rychlosti prebehla co sa tu popisalo, ale je to na dllllhooooo citanie a na to nemam cas a energiu. za vase postrehy budem vdacna. 😅

lilix
15. srp 2010

neviem ci mozem.. aha co som nasla

https://www.youtube.com/watch?v=oFfQ5LQj_J8
newyorkgirl
15. srp 2010

baby sportova verzia sa da otocit ku mne ci nie? dakujem 😉

lilix
15. srp 2010

@newyorkgirl to by aj mna zaujimalo

wandeirra
15. srp 2010

ano da sa otocit do obidvoch smerov k sebe aj od seba

newyorkgirl
15. srp 2010

teda neblaznite, uz mam cortinu vyhliadnutu taku modru 2009 ale teda tieto nove farby a zvlast ta modra so zelenou wow 😀