Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

elvie
7. črc 2009

Ilči, zádová opěrka u x-landeru je 47 cm, je tam sice vložka, ale tu na zimu vyndáme a dáme tam fusák, takže myslím, že to bude OK.

astrane
8. črc 2009

ILči-47 by mělo být ok 🙂 pokud bys ale chtěla něco ještě většího,tak mrkni třeba na Trend-line -ty jsou vyloženě obří a na váhu celkem lehký(12-15kg dle typu....ale jsou to kombinace s taškou)
Jen nevím,jestli by majitelce boldera přpadali pěkný-přece jen je to úplně něco jiného...
Já si nedávno boldera prohlížela v obchodě a až tak moc mě nenadchnul-můj šálek kávy to teda není....ale možná dělala dost ta růžová barva-byl takovej přeslazenej 😀

ilci
8. črc 2009

růžovej bolder? ten jsem ještě neviděla
jako omrknu všechno, fakt chci něco většího a bytelnějšího 😀
synátor těch 80 cm už mít asi bude, hold bude vysokej po nás, no

astrane
8. črc 2009

Náš má 93cm a zatím se v pohodě na délku do tren-lineu vejde-mají až do 103cm ložnou plochu 😀
Fakt růžovej s kolečkama 😀 strašně sladká kombinace-tenmměli za výlohou,uvnitř měli teda i jiný barvy,ale já ho srovnávala jen pohledově s babyactivem jet a u mě teda vítězil ten jet-byl takovej decentnější a působil na mě bytelnějším dojmem,ale to je jen od pohledu....pro mě tyhle kočárky nejsou,tak jsem to nijak moc nestudovala 😉

ilci
8. črc 2009

no jo, kočárky jsou věda
do hlubokýho boldera bych šla klidně znovu, i když teď už mají otočná kolečka zvlášť, já mám otočnou celou nápravu
ale jako sporťák už mi to tak nevyhovuje a přijde mi třeba do terénu takový vachrlatý - myslím tu sportovní nástavbu

ilci
8. črc 2009

astran, tak bolder má nějakých 88cm, záda z toho cca 39-40 cm

astrane
8. črc 2009

délka na ležení je dobrá,ale záda by měli mít aspoň 45cm,aby dětem nečouhala brzo hlava,těch 45 vydrží asi do 2 let

f.miracle
8. črc 2009

Souhlasím, našemu "malému" je pět měsíců, měří 69 cm a sporťák od Bolderu už je mu tak tak, takže ho asi nevyužijeme 😒

ilci
8. črc 2009

no, ten sporťák je právě blbej
já dneska vyrazila do města s metrem a všechny kočárky přeměřovala 😀
bohužel ty největší jsou 3 kolky a už jen kvůli nájezdu do baráku chci 4 kola

ale mám konečně uni pláštěnku 😀

astrane
8. črc 2009

já mám vyzkoušenej deltim travel-tak na něj mrkni,pokud nechceš moc investovat,tak by šel....teda design se s bolderem srovnat nedá,to je něco úplně jinýho 😀 ložná plocha je 86x34,zádová opěrka 45 nebo 46cm...teď přesně nevím 😔 mám ho na půdě pečlivě zabalenej,tak to nemůžu změřit.jinak je super odpruženej a díky tomu se s ním snadno manipuluje.(ty co mají černý kola,tak ty kola nereznou,stříbrný bohužel ano),jde úplně do lehu i úplně vyprat-i bouda jde sundat a dát do pračky 🙂
nebo x-lander?
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=127237

astrane
8. črc 2009

jinak mě se ještě líbí třeba babywelt-sedačka jde oběma směry...4 kolka je booster 🙂

jck
9. črc 2009

Ahoj holky,
mám dotázek....kamarádka si koupila Impast, trojkolku - bazarovou, korbičku + sporťák, ale nemá autosedajdu. Koukala jsem na net, ale nemůžu jí nikde najít, kde by jí prodávali samostatně s adaptéry. Můžete mi prosím někdo poradit, nebo kdyby náhodou někdo prodávat....předem mooooc děkuji

hatakaspi
9. črc 2009

jck: autosedačku seženeš na slune.cz

mkr
9. črc 2009

ahoj, zkus www.kocarkov.cz já mám vše odtud 😉

elvie
9. črc 2009

Ilči mrkni ještě na Graco Trekko Completo - o tom jsem taky uvažovala, vypadá solidně, ale u nás vyhrál x-lander taky kvůli ceně. Máme ho nový z Polska, kde je vyprodávali a vyšel nás na 2.800,- Kč.

jituskak
11. črc 2009

tak po delší době píšu. jsem s bolderem moc spokojená. je teda širší a musím pokaždé sundávat všechny kola, když to dávám do auta, ale jinak velká spokojenost. akorát z té originál autosedačky moc nadšená nejsem. byla drahá a je pro malýho dost nepohodlná. mám pocit, že tam spíš sedí, než leží. no,a le to je moje chyba, měla jsme si ji prohlídnoiut pořádně.

mkr
11. črc 2009

jitu oni mají zmenčovací vložky, i tom je moc velká? já si ji teda nemůžu vymachválit lepší bych nekoupila, malá v ní jezdí i teď, když jede s našima na chatu, ono to je těžký, hodně malý vajíčko zase dlouho nevyužiješ, to je se vším

jituskak
11. črc 2009

mkr, nakonec jsem si poradila. právě ta vložka tam už není. malje měl hlavičku, jak ve svěráku a trošku jsem podložila pod zadečkem a je to lepší. taky to trochu jinak pokládám na sedačku v autě... je fakt, že dneska jsme zkoumala u známých sedačku k roanovi a bylo to to samý...

jituskak
16. črc 2009

tak mám za sebou první čištění. máme bílo-černý, tak už to chtělo🙂 šlo to krásně jen vlhkým hadříkem... já jsem zatím spokojená s celým kočárkem.

mkr
17. črc 2009

já to čištění furt před sebou valím se mi do toho nechce, korba mi tu už leží půl roku, kéž by to nebyla bavlna

beruska2x
22. črc 2009

tak jsem prubla cisteni 😉 Sima mi sportak komplet opatlal rozslintanym zmrzlinovym kornoutkem 😅 😝 takze jsem potah stahla a i s nanoznikem, madlem a taskou jsem to hodila do pracky, setrny program na 40st a v pohode.. nic nepustilo, vse je kraaasne bile ( na chvilku)... doudicku jsem vzala ruco kartackem na nadobi a taky v poho 😉
jen jsem pouzila detsky prasek na prani a 2x machani...

fifa79
23. črc 2009

aHOJ HOLKY,
PORAĎTE JAK SUNDAT BOUDIČKU Z KORBIČKY?JE TAM SNAD PŘILEPENÁ.

jituskak
23. črc 2009

jsou tam takový patky, ty musíš zatlačit dovnitř a pak to vytáhnout.

fifa79
23. črc 2009

moc děkuji,půjdu to zkusit.Musím na ně zatlačit zároveň nebo může vytáhnout jednu stranu a pak druhou?Šlo ti to lehce???

jituskak
23. črc 2009

mě to jde lehpounce a dáse i postupně🙂

blani2
26. črc 2009

Tak už jezdíme s kočárkem a naprostá spokojenost 😉

dedulka
26. črc 2009

holky - kdyby jste některá sháněl boldera (zelený) - prodávám! 😉

reni7
27. črc 2009

ahoj
tak my už máme 3 týdny a jezdíme s boldrem a já nemám jedinou výhradu,sem spokojená,a naštěstí se vlezem i do výtahu,sice naknap,ale vlezem
ale jak píše jituš autosedačka se mi taky zdá nepohodlná,ale naše malá je takovej drobek tak je tam spíš skroucená,jen jak sme jí tam poprvé dávali v porodce,tak nám musela pomoct sestřička páč nám malá pořád sjížděla,tak jí teď pod zadek dávám plínku a je to ok 😉

hatakaspi
27. črc 2009

mi jsme píchli kolo, už je zalepené, takže ok
ale kdyby náhodou, nevíte někdo jestli se dá sehnat náhradní plášť a popřípadě kde
předem díky za odpovědi

hatakaspi
27. črc 2009

jsem tupá - samozřejmně MY - 😉