Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

papuellka
22. zář 2009

oli, mrkneš se do obchodu a jestli ten vzor tam mít nebudou, tak ti ho objednají... Myslím, že stojí kolem 11tis. a 14tis. včetně autosedačky. My ho měli včetně za 16tis... Za ty peníze, co stál, mně přijde, že kvalita vůbec neodpovídá, ale já jsem hroznej puňta, no... Libila se mi trojkolka se zdvojeným předním kolem, podvozek fajn, akorát to kolečko se mi zdá, že se ginglá, hluboká korbička fajn, velká, ale ty úchytky udělané v potahu, pokud budeš za to nosit se pěkně vytáhnou nebo natrhnou, stříška je společná i na sporťák, nevím, jak teď, ale je na suchý zip, takže je to potom takový žmolkovatý, nánožník máme taky společnej z hluboké, ještě jsem ho nepoužívala, ani asi nebudu, nevypadá to hezky, je nastavovací, od dubna asi používáme sporťák, dá se nastavit po i proti směru, což je fajn, potah musím neustále čistit, jde tam všechno vidět, hlavně jak malej slintá, tak je to samá mapa, drobky se mi dostávají i pod potah, jak je vedenej pás, tak v potahu je díra a všechno se tam dostane a madlo, nevím, jestli to tak má být, hrká nahoru dolů, takže stačí, že malej kopne nožičkama a madlo máme úplně dole, všude jsou takové nepěkné prořízlé otvory, zbytečně velké díry, že to nevypadá hezky... a je to toho spousta, ale jak už jsem napsala, já si všimnu všeho... 🙂

olinkavaci
22. zář 2009

Papu děkuji za odpovědi,no my tam zajedeme a uvidíme.Ještě se mě jeden zalíbil je levnější,je to kočár Q12.Má přední otáčecí kola a má větší korbičku a prodávajího v prodejně balli,pod Husovickým tunelem,tak zajedeme mrknout tam i tam a uvidíme.No jinak s tím kolečkem,jak si psala,že gindá to dělali i kolečka u x-landeru,jedno jakoby se rychle třepotalo.A jak jezdí s ním ve sněhu?Já nejsem právě přímo z Brna a máme určitě víc sněhu než u vás v Brně.A jakou máš ty barvu?Jinak ty špinavý mapy na kočárku jsou asi na všech.Je to děs,snad vybereme dobře a nebudu tak naštvaná jako u landeru,ještě,že se mě ho podařilo tak dobře prodat.

papuellka
22. zář 2009

oli, tak Q12 neznám, mně se teďka líbí např. Cortina 3, většina kočárků, co se mi líbila měla teleskopickou rukojeť, jenže já jsem prcek, tak to bylo nepohodlné. Do Boldera jsem se tenkrát zamilovala, máme pistáciovou. Taky nejsem přímo z Brna, ve sněhu jsem moc nejezdila, ale myslím si, že pokud si zaaretuješ kolečko, tak by to mělo být celkem v pohodě. Jo a ještě má moc vykrojený nánožník na hluboké korbě, každý ti vidí do kočárku a mimi musíš pořádně zachumlat. To je dobrý, že se ti podařilo kočárek prodat, tenhle já určitě neprodám, ikdyž jsem ho opečovávala, stačí, aby vyjel někdo jiný, jde tam vidět každý škrábaneček.

olinkavaci
22. zář 2009

Já fakt nevím,je to zapeklitá situace.Jsme 30tt a pořád nevím co a jak.
A a chtěla jsme se zeptat jak malej dlouho vydržel v hluboké korbě?
A co celková konstrukce nerozhrká se?Je stabilní?Je to fakt děs!
Sem ráda,že mě trpělivě odpovídáš na moje opravdu úžasné dotazy.
Jo jinak cortinu má kámoška a ta zase není moc spokojená s ní.Hrozně rychle se jí rozhrkla
a už je dost poničená.No on asi žádný kočár není dokonalý.Jo a co sporťák je dost širokej?
Když tam pak malou budu dávat v zimě s fusakem.

papuellka
22. zář 2009

oli, jsme v září a malýho jsem dala do sporťáku až koncem dubna a to jsme velcí. S kočárkem se mi jezdí dobře až na brzdu, což o to, ale prostě je šitej horkou jehlou, nemůžu si pomoct, ve sporťáku teď budeme jezdit poprvé s fusakem, ale co holky zde psaly, tak je to ok...

spetra
22. zář 2009

sporták je dost široký ale je dost krátký... ☹
Po sněhu se jezdilo dobře.

beruska2x
22. zář 2009

ja mam maleho v srpnu a v hluboke korbe byl is fusakem celou zimu az do konce brezna, a to neni zadnej prcek (ted ma 11,5kg a 83cm) v zime tu bylo pres 2 metry snehu a az na neodklizene chodniky se jezdilo v poho, no proste jako v zime 😀
musim ale rict ze kocarek je atabilni, ja bych nemenila, jsem moc spokojena, jeste me nezklamal ...

luci81
22. zář 2009

ahojky,
olinkavaci-u nás je určitě taky o dost víc sněhu než v Brně a jak už psala beruska-jezdilo se s ním o.k.Jinak ten vykrojenej nánožník-stejně je mimi ve fusaku,takže v tom já jsem problém neviděla.Pak když už bylo hezky,jsme ho ani nedávali.Nějak nechápu,jak myslela papuellka,že se vytahají,nebo natrhnou ty otvory na nošení korbičky.(Nevím,jak to má tenhle novej tip)U toho našeho je to tak,že jsou tam ty otvory,ale držíš to i s konstrukcí korbičky,takže se podle mě nic takového stát nemůže.My jsme jí snad ani nikam nenosili.Kolik lidí,tolik názorů 😅 Nepročítala jsem diskuze o ostatních kočárkách,ale myslím,že dokonalej asi není žádnej.Ať se rozhodnete pro kterejkoli,ať dobře slouží 🙂

olinkavaci
22. zář 2009

Holky moc děkuji za názory,nejspíš ho vezmeme,ještě doufám,že ho objednají v naší barvě,přinejhorším ho okouknu v obchodě a objednám přes net,ale kdyby jsme ho potřebovala reklamovat tak je lepší když je to z obchodu.Jinak s tím nánožníkem si taky myslím,že to bude v pohodě,myslím jako na té hluboké korbě.Nám se mimi narodí úplně na zimu což bude muset být hodně zabubaný a v létě už půjde na sporťák.Tak jsme ráda,že se s ním jezdí dobře i ve sněhu,to jsme ráda.A jak říkáš LUCI žádnej kočár není dokonalej a na každým se nejde ňáká chyba.Snad my budeme s ním spokojení jako vy holky.Jo chtěla jsme se zeptat nepoužíváte někdo k tomuto kočárku skejtík pro mladšího drobečka.Naší vanesce bude 2,5roku,ale máme to k nám dost do kopce a daleko do obchodu,tak,že budeme kupovat ten skejtík.Tak jestli nemáte někdo s tím skušenosti...

beruska2x
23. zář 2009

ten nanoznik skutecne nehrot, mimco je ve fusaku a pokud je prlyskanice tak stejne das radsi plastenku.. 😉 a v lete a na jare jsem ho nepouzila ani jednou.. 😉

olinkavaci
23. zář 2009

Tak už jsme volala do prodejny,je sice dražší než na netu,ale je tam zase i servis,tak,že to vezmem asi tam.Příští týden nastupuji s malou do nemocnice na operaci☹,tak až bude po operaci a my tam ty 3hodinky nebudeme moc být tak tam asi zajedeme.Prý to trvá tak 14dní až měsíc,tak,aby jsme to stihli.

simaky
23. zář 2009

Ahoj holky, nemá některá z vás implast bolder 4 v červené barvě? chci si ho objednat a chtěla bych ho vidět aspon na fotce...v obchodě měli jen novou kolekci s puntíkama a ta mě opravdu moc nezaujala..
dík moc🙂

erika2
23. zář 2009

Já mám Implast červeno-černý z kolekce 2008, jestli chceš foto, písni do IP. A dále prosím o radu. Sháním originál náhradní duši do toho menšího kolečka, my ji máme už natřikrát píchlou, je to samá záplata a neoriginál tak špatně sedí. Nevíte, kde sehnat? Nebo nemusí být originál, ale rozměr 8´a zahnutý ventilek.

beruska2x
23. zář 2009

eriko ja jim mam z cyklopotreb 😉

eliiis
23. zář 2009

ahojte, prosím vás kdo už máte bolder jak jste jezdli v zimě? mám malou v prosinci takže minulou zimu byla v hluboké korbě ve fusaku a tak nevim jak budem jezdit ted? k bolderu se přímo fusak na kočár neprodává a tak nevim jak to udělat se sportakem? díky za tipy. 🙂 teda jestli bude chtít jezdit počítám že budeme za chvilku chodit a to už ji pak asi sedět nedonutím máme malý pendolino 😀

beruska2x
23. zář 2009

ja mam fusak Kaiser takze bud dam do kocarku ten nebo bude malej v kombineze, podle toho jak kam pujdeme, uz zacina taky tapat tak pocitam i se sankama 🙂

reni7
23. zář 2009

ahoj-tak mě bolder taky zatím ještě nezklamal,jezdím po docela drsným terénu a kočár pořád drží pohromadě 😎
jediný co mě šte je slunečník,objednala sem si ho a je mi úplně n a prd,je strašně vysoko a nejde pořádně nahnout takže ve finále stejně mám přes kočár plínku,stál mě 450kč 😠 berusko.je t oten co si mi doporučila,nevím kam ho pořádně umístit aby nebyl tak blbě vysoko 😕

beruska2x
23. zář 2009

umistuju ho mezi ty cerny plasty co jsou u na konstrukci na boku a je zaroven s vyskou boudicky coz mi prijde o.k.

mkr
24. zář 2009

tak my jsme zimu řešili, fusakem (kaiser) a kombinézou 🙂 když chtěla chodit, tak si vyskočila a šlo se, na sáňky je jako dělanej

olinkavaci
24. zář 2009

Holky jsme ráda,že jste zpokojené s kočárkem,jedeeme si ho příští pátek objednat.Jinak my máme fusak od ashai tak snad tak taky trochu bude pasovat,tak do hlubokého si myslím v pohodě,tak uvidíme jak do sporťáku,ale na to máme čas.

zoska
24. zář 2009

Ahojte,
chcela by som si tento kociar vyskusat, popozerat, ale nemozem najst v Žilinskom kraji ziadnu predajnu kde by ich mohli mat..nasla som obchod v Dolnom Kubine ale tam maju len trojkolky a ja chcem stvorkolku...
Mamičky co ste kupovali na Slovensku, poradte prosím.

erika2
24. zář 2009

beruska2x a prosim Tě, opravdu ta duše, co jste koupili v cyklopotrebach je rozměrově vhodná na přední kolečko a má zahnutý ventilek? A jestli ano, byla bys mi ji ochotná v Jablonci koupit a poslat do Brna? Tady fakt nevím, kam se obrátit.

beruska2x
24. zář 2009

erika rozmerove je stejna, kazdopadne ja na ni jezdim rok a drzi... pristi tyden se tam stavim, jestli ji maji nebo ji musi objednat a cenu ( uz je to rok co jsem ji kupovala tak si to nepamatuju a kecat ti nechci) a napisu co a jak ju... 😉

eliiis
26. zář 2009

takže narvat dítě do fusaku a posadit? tím pádem má fusak třeba do půl břicha? si tam pořád tu naši čertici neumím představit jak mi v něm spořádaně sedí 😀

luciejadr
2. říj 2009

ahoj,
holky která si stěžovala, že od suchého zipu má na kolekcoi 2008 žmolkovanou látku uvnitř boudičky, tak to jde reklamovat. a vyřeší to pěkně. našijou tam tu originál látku co je na kočárku.. na nové kolekci 2009 už tam tu látku tak mají..
nám praskla i pěnovka na rukojeti -. taky vyměnili.
ale už bych si ten kočárek taky nekoupila. ale asi se u každého najde něco.

Erik, my duši kupovali na dovče. praskla nám v noci. zničeho nic. ta zadní a tak jsme koupili i přdní a no rpoblém. a vím, že manžel ji i hledal na netu. ale měli ji v cyklopotřebách. a cena asi 80Kč.

Eliiis, tak se děsím zimy. dnes bylo jen trošku více hnusně a malej celej odhalenej. vlastně od pasu nahoru :o(. v zimě mu asi zapnu fusak až pod hlavu. jinak to nevidím.

dajdda
2. říj 2009

Ahoj holky,chci se zeptat jestli se kočárek vejde do felicie krátké,máte s tím některá zkušenost?

eliiis
4. říj 2009

dajdda - kočárek se vejde jen jsem vždycky musela sundat plato ale vejde se pěkně. nevim jestli nová kolekce má stejně rozměry ale kolekce 2008 se vejde pěkně. 😉

mkr
4. říj 2009

dajdda, já jsem kočárek vozila v malý fiestě 🙂

kala713
9. říj 2009

Máme kočík zo starej kolekcie (3-kolieskový) a používame ho rok. Myslím, že tejto cenovej kategórii asi nič lepšie nekúpite. Keby som mala neobmedzené finančné možnosti, tak si ho už nekúpim.
Hlbokú verziu sme používali v zime, bola dostatočne priestranná. Využili sme aj polohovanie chrbátika, keď sa drobec ťahal do sedu a ešte sme ho nechceli dať do športového. Kolieska sú na jazdu v snehu ideálne. Na suchom chodníku sa sním tiež jazdí ideálne, veľmi ľahko sa sním zatáča a aj prechod z cesty na chodník je jednoduchý. My sme s ním jazdili aj po ťažkých terénoch a bolo to bezproblémové. Športová verzia je tiež dobrá, dieťa má dosť pohodlia a páči sa mi, že sa dá opierka pod chrbátik dať až do úplného ľahu. My máme ešte v starej verzii dva nánožníky, tan na športovú verziu je dostatočne veľký aj pre väčšie dieťa. My sme ho používali aj keď mrholilo a nemuseli sme stale vyťahovať pršiplášť.
. . . . a teraz negatíva. Ako prvé sa nám pokazila brzda. Je dosť nešťastne riešená a ťažko sa s ňou manipuluje. Košík na nákup je dosť malý ale našťastie udržal aj ťažší nákup.
Ešte som zvedavá ako do šporťáku narvem dieťa vo fusaku.

kala713
9. říj 2009

Ešte som chcela pridať, že kočík sa v pohode zmestí do Fábie Combi. Do kufra sme zmestili aj hlbokú verziu kačára.