Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

dedulka
9. říj 2009

dajdda: když se kočárek složí a sundají se kolečka, tak do krátké fábie dáš s podvozkem i korbičku - úplně bez problému! 😉 Chce to jen cvik! Sporťák se vleze naprosto v pohodě! 😉

vrn
17. říj 2009

Ahojte, mam doma Bolder, uz 10 mesiacov testovany a zatial spokojnost, jasne ze nie je dokonaly ale to nie je ziaden kocik. Ale predsa len som videla ze tohtorocne modely maju vylepsene nanozniky a celkom by som ho ocenila, v sportaku zo starym nanoznikom trosku fuci.... a tiez sa mi potrhal igelit (no to moje 10-mesacne zihadlo ho potrhalo, co si budeme hovorit 😀 ), ak niekto viete kde by som si to mohla objednat prosim napiste mi do IP, nestiham citat diskusie........ vopred dakujem dobrej dusi, ak budete mat zaujem o nejake info z praxe kludne sa ozvite.

sira
17. říj 2009

Ahoj holky, já mám Implast Bolder 3, malé je 9 a půl měsíce a jsem nespokojená s malým sporťákem. Mám obavy že na léto budu muset koupit golfky, protože už teď je to nic moc. Co mi ještě vadí je připevnění boudičky, nemyslím ten oblouk, ten drží dobře, ale ten potah na něm. Z toho jsem teda zklamaná hodně. Taky mi ty suché zipy z nánožníku vytahaly nitky na boudě a ty cvoky kolikrát nejdou hned zacvaknout. Už bych tenhle kočár asi nekoupila, v podstatě hlavně kvůli té boudičce, jinak co se týká konstrukce tak ta je ok, kola jedou rovně apod. Co vy na to? Nevadí vám že se ten potah boudičky vysunuje po tom oblouku a není za co látku chytnout?

kessiee
18. říj 2009

ahojte kocky, tiez mame boldera 3 a po 2,5 mesiaca mozem povedat, ze nikdy viac. Konstrukcia kocika zacala vrzgat uz po mesiaci a to s kocikom nezdolavame ziadne narocne trasy, (takze teraz uz "hrkoce" ako storocny kocik), len bezne chodniky. Nanoznik je velmi hlboko vykrojeny, tak pri silnejsom vetre fuci aj do vanicky, v autosedacke mam pocit, ako keby malinky skor sedel a nie lezal v obluciku. nitky od sucheho zipsu samozrejme vytahane tiez, ale to je detail. Sportak sme este nemali moznost vyskusat a pri tempe rastu mojho drobca ani nevyskusame a prejdeme skor na nejaky golfac, ale tentokrat sto-pro nie polsky. tak asi tolko...

mkr
19. říj 2009

kessiee a menáš krátký pás v autě, protože malá v octavii jako by seděla a u mě v autě jsem mohla autosedačku naklonit jak jsem chtěla, pěkně ležela

agatha79
19. říj 2009

Cauky Holky, po case, asi zase nastvu Berusku, ale nemuzu si pomoci.
Po nasem meste jezdi uz Boldu jako hub po desti, spoustu jich potkavam pravidelne a na vsech vidim ty same vady co mel ten nas. Takze jsem fakt rada, ze jsme se ho zbavili, ani si nedokazu predstavit, ze bychom s nim meli odjezdit dalsi mimco. Si nedokazu predstavit, ze by vydrzel pohromade. A i kdybych hooodne zahmourila oci, stejne bychom museli letosni zimu kupovat novej, pac bych do sportaku prcka nenacpala ani nahodou.

mkr
19. říj 2009

agatha- já má teda starší kolekci a druhý v něj odvozím časem, vůbec jsem s ním nic neměla, záleží asi hodně na kolekcích

beruska2x
19. říj 2009

😀 😀 nenastves, ja jela ted i s fusakem ve sportaku a v poho, i v kombineze ale malej uz mi chodi takze v kocare bejt nechce 😅 mam ho na delsi veci, kdyz potrebuju neco vyridit, jinak pro rohliky a tak chodime peso...
jinak mi dofoukli kola a jezdi pekne 😉 takze ja ho na druhy mimi budu mit 100%

agatha79
20. říj 2009

Mi prave kocarek vyuzivame opravdu maximalne, jak na prochazky, tak i na spani, takze potrebuju, aby byl maximalne pohodlny a aby se mi do nej maly vesel s dekou, fusakem a nanoznikem. V podstate v kocarku mi maly travi minimalne 5 hodin denne, a to i kdyz uz chodi.

Mkr, ta tvoje starsi kolekce mi prijde v pohode, libi se mi, uz jsem ti to nekolikrat myslim psala. Byla jsem docela zklamana z te moji, nedalo se ale nic delat, kdyz misto zdrazeni kocaru zacali setrit na vybave. U nas jezdi jeden tenhle starsi model a ten jsem vrzat neslysela.

beruska2x
20. říj 2009

a to ti chce malej byt porad v kocare jo? tyda to by se mi nekdy hodilo, u nas tak na 10 mminut a to jeste musi snezit nebo nejaka jina zabava aby cucel.. jina neee a ted co zacal chodit sam tak ani nedoufam 😖 mam ho doma jako vesak na bundy 😅
na jare budu mit na nouzi golfky na rychle prejeti ale ani v to moc neverim...

dedulka
20. říj 2009

no, tak přidám i já svou trošku do mlýna...
já mám implasta 3 - loňskou kolekci. Jsem víceméně spokojená, nemám nějaké velké výhrady - jak píšete, že vám ten suchý zips vytahuje nitky, tak nevím jaké a kde, mně se nic takového zatím neděje??!!! 😉
Je fakt, že nánožník je trochu více vykrojený, ale mám prosincové miminko, loňská zima byla krutá a já mu tam prostě dala ještě deku, kterou jsem jakoby vyzvedla výš a bylo - člověk si poradí, že 😉

Co se boudičky týče, tak ta mi krásně drží, ta látka mi nikde nevyčujuhe, nikde tam nefouká - asi mám dobrý kus - fakt jsem spokojená. Co se těch patentek týče, tak já jsem ráda, že to jde zapnout ztuha, alespoň se to "neochodí" a nebude se to rozepínat! 😉

Ad sporťák - Max je docela "maximální" 😀 - mám ho tam ve fusaku a zdá se mi, že docela v pohodě - nepřijde mi, že by děťata v jiných kočárcích měla nějako více místa?! 😉
Na délku je to sice už tak tak, ale jakmile po zimě stundáme fusak a dítě bude sedět, tak stejně nějak víc místa nepotřebuje a pak už plánuju stejně golfáč!

Sečteno podtrženo, já jsem spokojená, nelituju, na další mimčo už do implastu nejdu, né že by mi něco vadilo, ale už jsem ho prostě vyzkoušela, příště vyzkouším jiný! 😉

beruska2x
20. říj 2009

dedulka... jsem rada ze nejsem sama 😀

agatha79
20. říj 2009

Beru, Stepi mi vydrzi sedet dokud jezdime. On je zvykly od narozeni, byl porad venku v kocarku, v podstate jen pres obed jsme byli doma. Je to teda otrocina, ven se musime za kazdeho pocasi. Ted trochu zlobi, ze nechce plastenku, kdyz prsi, ale uz si zvyka.

dedulka
20. říj 2009

agatha: vidím, že máme stejnou barvu kočárku! 😵 😉

agatha79
20. říj 2009

Dedu, mi uz ho nemame, mame misto nej x landera, ale zase zelenej, jeste mame na rychlovky golfky, taky zelene. Ta barva je super. Nejlepsi zelena byla ale na bolderu, to zase musim uznat. 😉

dedulka
20. říj 2009

agat: aha, tak to jo! 😉
no je fakt, že v tomhle hnusném počasí jdu aspoň pořádně vidět! 😀

ale už se mi zdá, že je "přezelenováno" - už bych do zelené nešla 😉

agatha79
20. říj 2009

To mas pravdu, ze se to vsude zelena, ale ja jsem touhle barvou posedla, takze i kdybychom zase kupovali dalsi kocar, byl by zeleny, maximalne cerny, kdyby zelenou variantu nevyrabeli. 🙂 Jen ty musky a brouckove by si nemuseli na kocarek sedat.

sira
23. říj 2009

dedulka : taky mám kolekci 2008. Nitky se mi vytahují kolem toho sucháče na boudičce, protože jak se netrefím přesně na protější sucháč nebo se to oddělá, třeba malá si s tím hraje, tak to prostě tahá nitky. A vadí mi že potah boudy nedrží na tom držadle, nevím jak bych to popsala, no jak se boudá zacvaknne do kočáru tak nad tím to pak vylézá, zhrnuje se nahoru, pokud to není chycené nánožníkem. Jo a taky se mi hlavně v autobuse stává že pokud se mi pohnou přední kolečka a kočár mám zabržděný, nemůžu ho odbrzdit, dokud přední kola zase nesrovnám. Sporťák třeba na šířku malý není, ale na výšku teda jo, musím popřemýšlet jaké koupím golfky. Malá je narozená 1.1.09 a už to má tak akorát, a to ještě nemám daný fusak. Kočáru bych se klidně zbavila, kdyby ho někdo chtěl....

luciejadr
29. říj 2009

ahoj holky,
už jsem tady jednou psala, že jsem dala na reklamaci boudičku, jelikož se mi vytahovali nitky. a oni to krásně spravili. a ještě pokud je dobrý obchodník, tak vám zajistí náhradní boudičku. sice jiné barvy, ale aspon něco. zítra si pro boudu jdu a už jsem slíbila FIFě, že to tady dám - fotku jak je to super opravené (jelikož jsme reklamaovali ještě něco, tak jsme to posílali znova a proto vím, jak to vypadá ale nemám to vyfocené).

jinak s hlubokou korbou jsem byla max. spokojená, se sportovní mín, ale jen do té doby, než malej uměl sám se posadit. ted je v tom super. a teda nejsme malí na náš věk - 76cm, 9,5kg a vlezeme se tam krásně. i s fusakem.. takže Siro.. uvažuji, co máš za mimi 😀

Siri to obrždění je něcím jiným. to máš jako auto, když se ti zablokuje volant. u kočárku hýbneš trošku dozadu a je to v poho.. znám to 😀 a kamárdka má jiný kočár a taky jsme nemohli vylézt z tramvaje :o)))

kjajule
29. říj 2009

Tak já zase Siro musim dat za pravdu malej nebyl žádnej velikán v hluboké vydržel do osmi měsíců ,ale sporták jsme využily měsíc a kočár šel pryč...na šířku byl velikej dost , ale zádová opěrka je hrozně krátká.Když seděl a opřel se tak se opíral o tu tyčku nahoře...když ležel nesměla jsem ho připoutat aby si lehnul pohodlněji dolů...ale to s naším čertíkem bylo trošku nebezpečné nechat ho nepřipoutaného...takže jsem koupila sportáček a kočár prodala.

dedulka
29. říj 2009

s tím bržděním - jak píše liciejadr - musí se to potáhnout trochu k sobě a odbrzdit - a jde to krásně 🙂, ale taky mi trvalo, než jsem na to došla! 😀

agatha79
29. říj 2009

Pridavam se k Sire, ze sportak je maly. Nam je 16mesicu, nastesti uz boldera nemame a pokud bychom ho meli, stejne by musel pryc. Nevesli bychom se do nej ani nahodou. A o tom, ze bych pouzila original nanoznik, to nepripada ani nahodou v uvahu. Uz lonsky konec zimy nam byl maly a kupovali jsme uni od emitexu. Navic mi i prislo, ze neni ten sedak vubec pohodlny.

luciejadr
31. říj 2009

holky, tak tady jsou 2fotky, jak mi opravili tu látku kolem suchého zipu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... mě se to moc líbí toto řešení. snad se ta látka taky nějak nezničí.

jinak s nánožníkem mi problém nepřijde a teda když sedí tak hlavčku už má nakonci opěrky.. to mě nenapadlo takhle sledovat. tak si schválně změřím opěrku a kouknu na ostatní..

beruska2x
31. říj 2009

luci.. to teda vyresili moc pekne, fakt dobry..
jinak my jezdime porad a v poho.. 🙂

jituskak
31. říj 2009

to opravili parádně. líbí se mi to.

papuellka
1. lis 2009

Tak jsem ráda, že nejsem jediná, kdo je nespokojený.🙂 Ale mám dotaz, jak jezdíte ve fusaku, asi budu muset do fusaku vystřihnout díry, abych protáhla pásy? A dáváte ještě nánožník, jak tam vůbec drží, není taky krátkej?

olinkavaci
1. lis 2009

Ahojte holky,
tak my si kočárek v sobotu dovezli s prodejny,máme bolder 3.
Vypadá,že se s ním bude jezdit pěkně,už se moc těšíme až s ním vyjedeme.
HL.korba je opravdu oproti některý kočárkům dot prostorá a sporťák se mě taky
líbí,naše Vaneska má 2,5roku a skoušeli jsme jí dávat do sporťáku a samozřejmě,že už jí je opěrka malá,ale v roce a pl by se tam vešla v pohodě i ve dvou letech.Někdo si stěžoval,že nánožník je dost vykrojenej,ale stejně když máte mimčo na zimz musí být hodně zachumlaný a když je na jaro tak nánožník se používat vůbec nemusí,tak v tom problém nevidím.No uvidíme až budeme jezdit,snad budu s ním spokojená jak plno holek taky.

jituskak
1. lis 2009

tak jsem nas... jsem zjistila, že mám boudičku těsně vedle toho sucháče roztrhlou ve švu. nevím co s tím. reklamovat by to asi šlo, ALE... jen autosedačku jsem z prodejny dostávala asi 3 měsíce a celková komunikace s majitelkou prodejny byla víc, než katastrofální a ještě bez boudičky se jezdit prostě nedá...

kessiee
1. lis 2009

mrk nemame kratke pasy, v aute sa to naklonit da, ale inak to uz je pri nasadeni autosedacky na konstrukciu, co vyuzivame pri nakupoch. mna tento kocik sklamal, aj ked som bola z neho na zaciatku uplne nadsena 😔

spetra
2. lis 2009

papuelko: my ve fusaku máme díry udělané... myslela jsem že to maí všechny fusaky... 😕