Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

fifa79
28. led 2010

jituskak: moc děkuji za odkaz, napsala jsem tam a naštěstí je boudička u nich,tak mi ji pošlou.Což je úžasné.Jeětě jednou moc děkuji za pomoc při pátrání.
🙂

jituskak
28. led 2010

to je aspoň solidné obchod, fakt. jsem ráda, že jsme ti mohla pomoct.

prchalka
30. led 2010

Taky jsem měla Boldera od paní z kočárkova a super!
jituskak: Jak vy, budete měnit za větší kočárek? Já mám rozjednaný Peg Perégo GT3 z MMB, tak uvidíme, ovšem toho mýho zelenýho IB se stejně nechci vzdát 😅 (chtěla bych ho na druhé, pokud někdy bude - což u vás je koukám jasný 😀)! MM mě asi zabije, že budem mít na skladě 3 kočáry 😅

jituskak
30. led 2010

prchalko, já už mám objednaný PP a v pondělí bude doma. my jsme koupili nový, jen chceme koupit starší navettu na mimčo. no a stejně ještě bude potřeba sorozenecký, takže řeším, bud pp duette, nebo jane powertwin, ale to jsou pálky, teda... 😲

prchalka
30. led 2010

jituskak: A jakou budete mít PP barvu? Jj, nic levnýho to není, ale u vás se to fakt upotřebí 😀
Já kupuju hnědý bazarový, bůhví, jestli mi v tom bude chtět být. Ale nakonec jsem to riskla, protože abych v létě letěla domů kvůli tomu, že má malá poo spát - to se mi moc nechce, tak spolíhám, že ho na spaní venku využijem. Ale Boldera mi je fakt líto, že v tomhle nemůže sloužit dál ☹
Jsi dobrá - 2 mimča! Já někdy rostu z jedný dračice 😀 😝

jituskak
30. led 2010

no, ono to nebylo v plánu🙂 my máme taky moka, už se na něj těším. mi jsme právě chtěli novej, kvůli tomu, že stejně bude potřeba na to malý🙂 jako ted jsme došli, byli jsme na půl hodku ven a malje má nožky přes opěrku a hlavu pžes opěrku. na šířku je tam jak sardinka. taky jsem byla spokojená, ale prostě velikost sportáku je podprůměrná, at se to někomu líbí, nebo ne. máme obra, to je pravda. a taky lenocha, kterej snad nebude chodit do roku a půl...

prchalka
30. led 2010

jituskak: Kolik malej měří a kolik teď váží? My už máme 14 kg jako 😅 😀 a cm asi 82 ?!?!
A chodit bude, vždyť je ještě malinkej 😀 Naše se pustila ve 13,5m - takovej průměr asi, některým dětem to trvá ještě dýl, ale je pravda, že už jsem se nemohla dočkat, kdy začne chodit. Byla z toho sama vyřízená a pořád bulila, když jsem se někam hnula 😖
Vypadáš hodně mladě na 2 děti, já zjistit, že jsem těhu, tak mě fakt odvezou nohama napřed 😀 😀 Nemáme teď jednoduchý období se spaním atd..

jituskak
30. led 2010

malej má 12 kg a 78 cm. cvičíme vojtovku, právě kvůli pohybu. no, jsem mladá. za týden budu mít 23. máme "starýho" tátu. bude mít 30 😀

prchalka
31. led 2010

jituskak: Tak to já jsem "stará", jak ten váš ťatka 😀 😀 V té době už ty budeš mít velké děti, což teď vidím jako výhodu 😉

jituskak
31. led 2010

snad se z toho nezblázním a v těch 30 ocením, žš už mám velký děti.

fifa79
1. únor 2010

Ahoj Holky, tak hlásím,že boudička je doma,opravená a nádherná.Co se týče dodavatele,naprostá spokojenost.Ještě,že to paní majitelka alespoň odeslala.Nafotím a vložím do albíčka.

jituskak
1. únor 2010

ty jo, to bylo rychlé. mě dneska přišel novej kočárek, tak budu posílat boudičku zítra. jsem ráda, že je taková domluva ještě vůbec možná.

aktekram
1. únor 2010

Ahojky,
máme kočárek implast a je super, zatím jsme teda v hluboké korbě, ale holky s termínu dávají děti už do sporťáku protože se na šířku nevlezou a mi máme fóra až do konce dlouhé zimy.
Jsem maximálně spokojená.

Fifa: s paní Chromcovou jsem měla taky tu možnost jednat, a nakonec jsme kočárek objednávali na veletrhu v Brně přímo u dovozce.

fifa79
2. únor 2010

aktekram:my jezdíme taky pořád v hlubokém,dne jsme poprvé vyrazili ve sporťáku,protožr nás to v hlubokém nebaví.Já jsem na paní Chromcovou nkdy nenerazila,tak ani nevím jak vypadá, ale kdybych to věděla,už by po tom všem asi vypadala jinak.Jinak s hlubokou korbou naprostá spokojenost.Do sporťáku se taky v pohodě vejdeme.Jen když tam mám fusak (emitex)tak nějak nemůžu dopnout nánožník.Asi na to jdu blbě.Jinak Denisek je tam naprosto spokojen. 😀

blani2
4. únor 2010

Ahojte všechny majitelky bolderu

mám prosbu...nánožník na sportovní kočárek se využívá z hlubokého?

beruska2x
4. únor 2010

ano je tam zip a nastavbovy dil 😉

fifa79
4. únor 2010

tak nánožník jsem dopla, ale teď mám trochu problém s pásy přes ramena....jsou nějaké krátké nebo na to jdu opět špatně.

blani2
5. únor 2010

moc děkuji 🙂

beruska2x
5. únor 2010

tak pasy pres ramena jsem nikdy nepouzila 😅 takze to neporadim...

blani je tam dil se zipem na boudicku a na nanoznik, ktery je kam poznas podle delky zipu 😉

luci81
5. únor 2010

fifa-po delší době jsem sem nakoukla a super,jak se vyřešil Tvůj problém s boudičkou 😉 No ty pásy přes ramena by mohly být delší,ale nám stačí i přes fusak i kombinézu.Tak snad se Ti to taky nějak povede 😉

spetra
5. únor 2010

fifa: pásy přes ramena používáme i s fusakem a a navlečeným dítětem a délka mi rozhodně stačí... je tam taková spona na posunování...

fifa79
5. únor 2010

luci81,spetra: dík za rady, kouknu na to.Asi to budou začátečnické chyby. 😀
blani2:dala jsem fotky sporťáku do svého albíčka 😉

nikulka83
5. únor 2010

Ahojky, my jezdíme ve sporťáku od října a super. Máme fusak emitex, malej má kombinézu a pásy se skvěle dopnou. A to neni žádný mrně - v 10 měsících má 10,5 kg 😅

blani2
5. únor 2010

Holky, moc díky 🙂 i za fotodokumentaci

Kubík má necelých 7 měsíců a 73cm 🙂)) Zatím jezdíme v hlubokém, kamarádky se stejně starými dětmi už musely přesedlat do sporťáků. Chci jezdít s hlubokým, než skončí největší zima a pak hurá do sporťáku. Vaše spokojené příspěvky mně dodaly více klidu. Po tom, o čem jsem se tu občas dočetla 🙂

S kočárkem zatím velká spokojenost 😉

luciejadr
8. únor 2010

holky já začínám být neštastná. ten náš přerostenec mi ve sportáku už ani spát nemůže. dotýká se boudičky. asi něco dělám blbě 😅 a to máme jen 11kg a 80,5cm.

raadule
9. únor 2010

Ahooj, tak mi máme bolder SD 2009 už 7 měsíců. Nemůžu si vynachválit délku a šířku hluboké korby..máme obříka a pořád se tam vejdeme..jen dvě věci. Pořád, ale opravdu pořád kopu nohou do brzdy. Jsem čára a dělám asi dlouhé kroky, chudák můj palec. A druhá věc-před měsícem jsme reklamovali konstrukci Bolderu SD-praskla nám při rozkládání. Reklamace uznána a konstrukce ještě více vyztužena. Praskla nám v ohybu, který je hodně používán. Vzor máme z roku 2008 béžový s kytkama-super, není na něm nic vidět a lehce se omývá..pořád na kočárek slyším jenom chválu...

luci81
10. únor 2010

raadule-já teda nejsem moc vysoká,ale občas jsem taky do brzdy kopala,ale už jsem se asi naučila chodit jinak 😀 manžel je vyšší a má s tím stejnej problém jako Ty

zuzik007s
10. únor 2010

ahoj baby, strašne sa mi páči boder 3 a zvažujem jeho kúpu. ale nikde nie je fotka s nánožníkom na športovú časť. mohli by ste mi niektorá vyfotiť šporťák aj s tou nadstavbou na nánožník z hlbokého dielu? Ďakujem vám moc

raadule
10. únor 2010

luci81 - jojo, když chodíš jako kachna, tak to jde hihihi..néé, je to opravdu o zvyk. Kamarádka má jinou značku kočárku a taky pořád kope do brzdy..🙂 🙂 🙂

beruska2x
10. únor 2010

zuzik je tam prodluzovaci dil na zip, ktery je pak prekryty latkou, nei to videt, to bys na to mudela koukat zespodu ale jestli chces anfotim ti to zitra na prochajde 😉

raadule.. aj do ni kopala prvnich par tydnu furt ted uz ne, jde asi o zvyk i manza je vysokej 193cm a nekope 😀 asi moc pospichas a delas dlouhy kroky 😀