Kočárek Implast Bolder nebo DorJan 2011?

beatris
20. bře 2011

Ahoj holky.Prosím poraďte kterej kočárek je lepší?Implast Bolder a nebo Dorjan Prestige 2011?A proč?Potřebuju pořádnej kočárek do terénu.Nebo doporučíte jinou značku?

camelinka
20. bře 2011

ahojky, o implastu moc nevim,ale u nas vyhral na cele care dorjan, pekne sme si ho vyzkouseli a byli sme z nej uplne hotovi 😵

vojtisek2007
20. bře 2011

implast bolder má docela malej spor´ták - porovnej si spor´táky, hluboká vana u bolderu O.K. má ho ségra, holka se jí narodila v srpnu, celou zimu jezdili s fusakem a ještě má malá v korbě místo....ale ten sport´ták teda nic moc

beruska2x
20. bře 2011

ja mela Bolder a nevymenila bych ho ani za nic.. velka korba, odpruzeny, nafukovaci kola, nemela jsme problem ani v zime - a ze tady je snehu hafo...
I sportak v pohode a to mame velky dite.. mela jsme cernobilej a vypada porad jak novej...

😉

jaru30
23. bře 2011

Já bych Implast bolder nebrala už jen z toho důvodu, že minimálně 2 x na něj ČOI upozorňovala a posledně ho nechala stáhnout z trhu. Hrozí prý zranění dítěte. Bylo to ve zprávách asi tak 2 měsíce zpátky? 😨

hojda
23. bře 2011

Implast krásný na pohled, ale jak píše jaru30 stále se u něj opakují problémy a je to dost nebezpečné.

prchalka
24. bře 2011

Mám Implast 2008. Je to elegantní kočárek do terénu 😉 moje srdeční záležitost. Nikdy s ním nebyl problém. Jen jak se tu psalo - sporťáček byl pro nás ve vyšším věku spíš jako golfáček 😀
Podle mě je to kus od kusu, určitě neexistuje značka, kde by se u kočárku nevyskytl problém. Ale obhajovat ho nebudu.
Mrkla jsem na ten Dorjan a... nelíbí 😒 na můj vkus vypadá moc plastově a černě!

ciernavila
25. bře 2011

Ja som za Prestige 2011, aj ja som si ho objednala tiez som uvazovala medzi nim a este Implast Bolder Canu. Implasty su menej stabilne, maju sice velku vanu ale sportaky uzke. Ja by som sla do Dorjanu. Prijde mi pevnejsi a spolahlivejsi a precitala som vela diskusii a par negativ co som nasla boli take blbosti ze pri drahych kocikoch sa naslo ovela viac problemov a zavaznejsich.- Na kazdom sa moze daco stat bez ohladu na znacku

luciejadr
25. bře 2011

Měla jsem Implast. Korba super, autosedačka ještě lepší, ale sporták mě trošku zklamal. brzo jsme z něho vyrostli.. ale spíš jestli máš na výběr dva, ber ten co je levnější.. u dalšího dítěte teda nedám tolik peněz za kočár. stejně jsme nakonec kupovali "golfky"... takže sadu i s autosedačkou jsme za 15000Kč využili jen 1rok a 2měsíce .o/

mkr
25. bře 2011

tak já mám implast kolekci 07, teď čeká na druhé, nikdy jsem ho pořádně neuklidila, vždy se v něm nějaké dítko vyspalo, korba výborná a autosedačka, podvozek bez problému, ale ten sporťák je takový letnější, to si myslím má dorjan prestige lepší, ale neměla jsem možnost to porovnat, když malá začala chodit, tak se stejně koupili golfky a na zahradě se krásně vyspala v bolderu, on ten sporťák není tak malý, ale je položená nízko boudička, i ve 2 letech se tam krásně s fusakem vyspala, rozměry jsou totožný s jinými kočárky, ale zkresluje to ta boudička, pro mě je to taky srdeční záležitost, pořád ho mám v supr stavu a to je bavlněný, takže to jen tak opřít nejde, projel všude, po polích,na horách, ale asi hodně záleží kus od kusu, jak už tady bylo zmíněno, já měla štěstí 🙂

kach82
25. bře 2011

Já mam implast bolder sd 2010 a jsem maximálně spokojená a ikdyž ho ČOIka stáhla z trhu, já si ho určitě schovám i pro druhé dítě. Nemáme žádného prcka a přesto se do něj krásně vejdeme, v zimě i s fusakem.
Upřímně řečeno, ono by se na každém kočárku něco našlo.
A navíc, kudy s implastem chodím, tudy sklízím chválu, jaký mám krásný kočár. 😉