Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

motol
23. srp 2010

@monalis Musim stebou souhlasit,bohužel to není vždy o ceně ala o kusu toho kočárku některej může být bez problémů a druhej s problémy,ale odradit se taky nenechám 😉

mitoputi
23. srp 2010

A já už vůbec se nenechám odradit, protože už nemám sílu vybírat... To máte jak s autem - koupíte škodovku a jezdí super bez závad a koupíte bmw a hned se vám něco vyšmoulí...

delf14
23. srp 2010

jo holky tak to je taky můj favorit mám teda dva,oba polský jak tenhle tak i kajtex oring nebo caren,no bude to těžké rozhodování teda to vám povím 😀

aktekram
23. srp 2010

u mě bylo jen těžké vybrat barvu 😀 😀

delf14
23. srp 2010

tak to máš dobré rozhodovat se mezi barvami jen 😝 já musím mezi kočárky 😝

imzadi
24. srp 2010

ahoj holky, nevite jestli se da na kocarek nandat sedacka maxi cosi cabriofix? dik 😀

blizennec
24. srp 2010

holky netušíte náhodou, jestli se dají implasty zkouknout také někde v praze nebo blízkém okolí?? díky moc!

dckami
24. srp 2010

ahoj maminky - já mám kočárek Implast bolder SD a jsem s ním spokojená. Všem ho mohu doporučit. Jestli je ten Ecoline vylepšená verze, to musí být paráda 🙂 ! Mají moc hezké barvičky.

marketa97
25. srp 2010

@blizennec Myslím, že ho mají v Praze na Smíchově, tady je odkaz na jejich stránky http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/934

blizennec
25. srp 2010

@marketa97 díky moooc! 🙂

boruuvka
25. srp 2010

Ahoj, i já mám kočárek implast bolder sd, jsem s ním spokojená. Jen se mi občas stane, že jedno přední kolečko začne hrozně za jízdy kmitat. A zadní ložiska mi vyjíždějí taky. Sporťák ještě vyzkoušený nemám, ale na nánožník a korbičku mám nástavce na zip. Jsou to fakt krásný kočárky, krásně se s ním člověk otočí na místě a jsou lehoučký. Houpání mi teda s ním nejde, ale to bych ani nedělala.

andrea88
26. srp 2010

Holky, taky jsem se do tohoto kočárku zamilovala !! Nevíte jestli se na něho dá podívat někde v brně ?? jestli už je na nějaké prodejně ??

motol
26. srp 2010

@andrea88 Bohužel problém,v Brně sem ho ještě nenašla jen na netu ho má Růžovej panter,ale ne na prodejně 😒

eloana
27. srp 2010

ahoj holky jen hazim info, kdyby nekdo chtel kocarek z Turnova a okoli -maji ho v turnove mezi mosty -miminko a ja ....

monalis
28. srp 2010

Nějaké reálné obrázky eco line. Jsem zcela spokojena. Opravdu super kočárek. Sportovní sedačka jde do úplného sedu i lehu. Nánožník na hlubokou korbu a sporťák je v jednom. Ke kočárku je i autosedačka, taška na rukojeť, síťka, pláštěnka, slunečník, atd. Kolečka jsou nafukovací a zadní otočná se dají zaaretovat. Bohužel se mi nepovedla fotka složené konstrukce, ale je velmi skladná a lehce se složí. Většinou se ke kočárku musí dokoupit slunečník a autosedačka.
Vymysleli jsme si s manželem, že bychom chtěli ale černou konstrukci, kterou nabízí jen ke třem barvám, ale prý by to snad neměl být problém. Později dám vědět, jestli to opravdu jde.

motol
29. srp 2010

@monalis no super,vypadá fakt krásně 🙂 ,prostě v říjnu ho máme doma 🙂

motol
29. srp 2010

a k jakým barvám se dodává černá konstrukce?

monalis
29. srp 2010

@motol normálně se černá konstrukce dodává k černé barvě a červené barvě korby. V průběhu čtrnácti dnů si ho půjdu objednat tak se pokusím získat černou barvu konstrukce k jiné barvě korby. Uvidím, jestli to půjde. Paní v obchodě říkala, že se optají dovozce hned při objednávce. Určitě dám vědět. Už se na ten kočárek opravdu moc těším 😉

motol
29. srp 2010

@monalis no super,dej vědět,
já se taky těšim až v říjnu pujdem objednat 😉

andrea88
29. srp 2010

Monalis a co ta sportovní verze , nezdála se ti malá ? Mě včera psala známá , která se na ten kočárek byla podívat, že korbička teda super, ale že ta sportovní verze je strašně malinká a že do 3 let se v ní dítě určitě vozit nedá. Měli s sebou dvou letého synovce a ten se tam prý tak tak vešel. ☹

pavlinaoo
autor
29. srp 2010

monalis - super fotky, vydapá opravdu dobře. Jen bych se tě zeptala, jestli máš spočtené, kolik kočárek stojí jako komplet - bez autosedačky, ale s taškou a slunečníkem...děkuju A ty budeš kupovat i autosedačku?

monalis
29. srp 2010

@andrea88 Sporťáček je opravdu menší, ale to je u všech kočárů jak jsem se přesvědčila, když jde sedačka po i proti směru. Větší sporťáky mají většinou ty u kterých se nedá sporťák otočit např. jsem viděla velký sporťák u peg peréga a x-landeru, ale já chci aby se dala sedačka otočit. Navíc peg perégo je na mě těžký kočár a je s nim problém jak ho dát do kufru auta - musí se odmontovat kolečka. Většina mých kamarádek to stejně v pozdějším věku dítěte řešila tak, že koupily golfku. Všichni se shodují, že pak chce dítě víc běhat. Jinak jsem velikost sporťáku porovnávala s Jané a tam jsou sporťáky i o dva centimetry menší. Vše záleží na zvážení jak co komu vyhovuje.

monalis
29. srp 2010

@pavlinaoo cena záleží na prodejci. Bez autosedačky by se cena neměla pohybovat výše jak 12 500Kč naprosto se vším ostatním - určitě se dá přes internet sehnat i levněji. Autosedačka stojí do dvou tisíc (cca 1900Kč). Jinak já budu kupovat i autosedačku. Je úžasně lehounká a mě to bude velice vyhovovat 😵

delf14
29. srp 2010

ahojky holky tak my jedeme 16.9.do polska tak se juknu jestli ho tam neuvidím a pokud ano tak poreferuji za kolik ho mají a s jakou výbavou kéž kdyby ho tam měli a já mohla ošahat 😀 😝

monalis
30. srp 2010

@delf14 určitě budeme všechny rády za jakékoli nové poznatky. Třeba v Polsku vyjde ještě levněji. Určitě se budeme těšit na postřehy. Můžu se ještě zeptat, kde se v Polsku nejlépe nakupuje, nemyslím teď tržnice, ale spíše obchody někde ve městě. Prý v Polsku vyjde daleko levněji i výživa pro mrňata alespoň tady z Hradce ženský jezdí na nákupy výživy ve velkém. Jinak šťastnou cestu a dobré pořízení 😉

delf14
30. srp 2010

@monalis no jezdíme do města na tržnici né,hodě tam kupujeme bačkůrky pro dceru mám ráda ty s pevou(gumovou)podrážkou,protože vydrží o mnoho déle než ty klasické pěnové a tady ty samé bačkůrky stojí 250kč a v polsku jsem je koupila letost za 125kč takže nááádhera.no a i jídlo tam kupujeme teda jogurty hlavně ty vyjdou levně,no dá se říct,že vše je tam levnější,takže se to vyplatí jediné co vyjde na stejno jsou šampony atd.plínky nevím teda jak tam vyjdou.pokud ho tam uvidím určo ho prošmejdím od koleček po boudu jak vypadá a jak se s ním jezdí.taky se mi líbí moc.

werry
30. srp 2010

ahoj holky, přidávám se do klubu kočárku Canu, je vážně moc pěkný, moderní a i ta cena je přijatelná..... a info pro holky z jižních čech, dnes mi psali z bejbycentra v Českých Budějovicích, že ho prodávají a mají na prodejně, tak se jdeme na něj juknout 🙂 jen co se mi moc nezdá z videa o kočárku, je ta korbička jak se trošku vyklá 😖

pavlulusa
30. srp 2010

Ahojte holky,kocarek canu se mi taky moc libi,je to asi muj favorit jen si ho poradne potrebuji omacat,akorat jsem stejne jako werry na vaskach s tou vyklajci korbickou😒 prosim pak nekdo napiste jak na vas kocarek pusobil,dekuji 🙂

pavlulusa
30. srp 2010

Holky a myslite ze je dobry i do terenu??? ja uz jsem z tech vsech kocaru totiz docela v pasti ☹

werry
30. srp 2010

tak kočárek jsme obhlídli, v obchodě měli barvu grass a stone, ta zelená je hodně světlounká a taková vyblitá 🙂 spíš se mi líbil ten šedy, srovnávali jsme tento a dorjan danny sport 2010, jestli se to dá srovnat 🙂 oproti dorjanu jednodušší konstrukce, více prostoru u košíku, i když je košík hodně dole, korbička se nevyklala, krásně lehoučce se ovládal, ale ten sporťák oproti dorjanu nic moc, je malý a u dorjanu mi přišel sporťák opravdu super..kdyby bylo na mě, tak ho asi kvůli designu vezmu,ale manžel je proti, tak musíme udělat kompromis 😒 někdy musí vyhrát praktičnost nad krásou, prostě je to elegantní a lehký kočárek, ale 🙂 a v bejbycentru komplet i s autosedačkou a taškou myslím 13500Kč..