Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

marketa97
18. srp 2010

Taky jsme původně nad tímhle kočárkem hodně uvažovali, viděli jsme ho naživo v prodejně v Chomutově kde se prodává i za hezkou cenu 10.441,- Kč. Korba patří k větším, design i barva jsou krásné. Zkoušeli jsme i odpružení - není to nic extra, ale řekla bych, že to stačí. V ceně byla sportovní verze, korba, moskytiéra, pláštěnka. Dokoupit se musela taška na rukojeť (prodavačka říkala, že cena se pohybuje kolem 600,- Kč). Když jsme se ptali na nánožník na sportovní verzi, bylo nám řečeno, že ten se prý k tomuto kočárku zatím nedodává ačkoli na internetu měli psáno, že ano. Nakonec jsme se rozhodli na poslední chvíli pro jinou značku, díky lepší vybavenosti a ceně druhého kočárku i tak musím ale říct, že nás Canu nadchl.

jiri.stavaric
18. srp 2010

@marketa97 A pro který jste se nakonec rozhodli?

marketa97
18. srp 2010

Nakonec x-lander XA 2010, za cenu 12.458,- máme korbu, sporťák, fusak, slunečník, tašku, nánožníky na korbu i sporťák, ledvinku na korbičku, moskytiéru, pláštěnku.... Jediné co je škoda je, že nehoupe vůbec. Kdyby byl v podobné výbavě Canu tak jdu do něj hned. Nám se líbila barevná kombinace Olympic : )))

jiri.stavaric
18. srp 2010

Přesně tak Olympic je nejhezčí

kjajule
18. srp 2010

Trošku přispěju nevím jak je to u nové kolekce ale měla jsem kočárek Implast Bolder 4 kolku kolekce2008 a kočárek na prázdno bez mimča opravdu moc nehoupe...
s miminkem ovšem krásně a časem to trošku ještě povolí 😉
myslím že ty podvozky se zas tak moc nzměnily... 😉

monalis
19. srp 2010

@marketa97
Mohla bych se zeptat, kde jste tenhle kočárek za takovou cenu v plné výbavě koupili. Všude, co jsem zatím viděla, nejlevněji vyjde tak na 16 000Kč se vším. Předem děkuji za odpověď - kamarádka by si ho ráda koupila tak by určitě uvítala takovou pěknou cenu.

motol
19. srp 2010

je teda divné,že všude uvádí ke sporáku nánožník,takže když si to objednáš měla by si to ktomu dostat,takže je divné,že ho ktomu nedodávají,vždyt to je automatické u všech kočárků 😒

monalis
19. srp 2010

Kočárek je včetně nánožníku. Ani se nemusí dokupovat. Jinak co obchod to jiná cena. Jen si opravdu zjistěte, co vše je v ceně zahrnuto. Ten, kdo prodává umí mluvit, ale řekne jen to, co potřebuje. Takže je potřeba se ptát a ptát stále dokola a třeba se i opakovat. 😉

kjajule
19. srp 2010

Oni kolikrát ani sami prodejci nevědí co všechno ke kočárku je a jak vše funguje...na trhu toho je tolik ...
když jsem si kupovala první kočár měla jsem lepší info z netu než co mi řekl prodavač...ani nevěděl že v hl. korbě je polohováni... 😅

motol
19. srp 2010

@monalis tak to je fajn,no já tašku ke kočárku mít nemusim mám tmavě modrou od emitexu,tk mi to bude ladit 🙂
a je pravda,že někde ho mají skoro okolo 12OOOkč,ale teda tady v Brně těch 10500kč,což mi přijde ok 🙂 s autosedačkou 12500kč,mi za celou sestavu přijde pěkná cena 😉

@marketa97 nic proti xlandrům,taky to byl můj favorit,ale teda korba je dost malá pokud budeš mít holku kámošky jevtom vozily dlouho ,ale kluci sou větší a dost rychle z ní vyrostou a musí brzo do sportáku,proto sem ho zavrhla

monalis
19. srp 2010

Naprosto souhlasím s tím, že prodávající opravdu někdy neví, co který kočárek umí a co k němu patří. Nejlepší si info najít na netu a vytisknout a pak jít na prodejnu a podle toho, co máte v ruce si to překontrolovat.
Co se týká těch x-landerů, mě se moc líbily na internetu, ale když jsem je viděla v reálu tak jsem je rozhodně zamítla.
To by člověk neřekl jaká je to dřina vybrat správný kočár 😵 .

marketa97
19. srp 2010

@monalis Kupovali jsme ho v Chomutově - tady je odkaz na stránky: http://www.detske-kocarky.cz/

marketa97
19. srp 2010

@motol Tak ono si v těch velikostech moc nevybereš, není zas tolik kočárků, které by se výrazně lišily svou velikostí a pokud jsem nějaké viděla, tak zase nesplňovaly jiné naše požadavky. Jo je to kříž, mrchy výrobci je dělají schválně mrvňavé, ale s tím už se nějak popasujeme

marketa97
19. srp 2010

Tady je odkaz na stránky, které se zabývají vyloženě kočárky implast http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/odka... Ani tady nic nepíší o tašce na rukojeť a nánožníku na sporťák, že by byli v ceně. Hlavně jsem tyhle dva doplňky nikde neviděla ani nafocené ani naživo na prodejně. Možná je to tím, že je kočárek nový a třeba postupem času se objeví víc fotek a informací. 🙂

motol
19. srp 2010

@marketa97 máš pravdu každej má jinej vkus a nároky,nikdo nechce to samý,já vím,že Maty byl velkej a do něj by se mi brzo nevešel 😒

marketa97
19. srp 2010

@motol To je pravda, jak jsou děcka trošku větší tak je pak problém. No bydlíme na horách, tak když se nám tam fešák nevejde tak bude jezdit na sáňkách 😀 Kamarádka si koupila kočárek Quinny (je to nějaká tříkolka nevím přesně typ a ta má vnitřní rozměr korbičky ještě o dost menší než x-lander, malá už je tam teď napresovaná a to jsou jí teprve tři měsíce). Jsem zvědavá kdo Canu nakonec koupí, ale myslím, že ten kočárek by neměl zklamat, budu zvědavá na konkrétní zkušenosti s ním

motol
19. srp 2010

@marketa97 ty korby dělají fakt miniaturní,a canu,ji má dost velkou a celkově se mi líbí,takže do něj pujdu a reklamovat se dá vždy

marketa97
19. srp 2010

@motol Super, dej pak vědět jak jsi s ním spokojená. A barevnou kombinaci jste si vybrali jakou? Možná už jsi to někde psala ...

motol
19. srp 2010

@marketa97 atlantik,sice olympic je fakt krásná,ale lepí se na to všelijaká havět a tmavě modrej aspon nebude na něm vidět tolik špíny

monalis
19. srp 2010

Doplňky na kočárek eco-line od plastu jsem viděla na vlastní oči. Takže jsem si jistá, že dané doplňky k tomu určitě jsou 😵 . Jestli ho půjdu ještě jednou obhlédnout do obchodu tak to vše nafotím. Je opravdu strašně důležité se na vše zeptat a chtít to i vidět. Setkala jsem se s tím, že v některých obchodech moc ochotní nejsou a spoustu věcí raději ani nemají a nesnaží se je ani dohledat 😖

monalis
19. srp 2010

@marketa97 Moc děkuji za odkaz. Kamarádka byla nadšená a už ho snad i objednala. Takže opravdu díky 😵

motol
19. srp 2010

@monalis to bys byla hodná obohatit to o reálná fota 🙂

marketa97
19. srp 2010

@monalis Není zač, my jsme ho objednávali přes obchod minulý týden v pátek k večeru a včera jsme ho už měli doma 😀

monalis
19. srp 2010

Ještě k nánožníku na sporťák - nánožník na hluboké korbě má v sobě i nánožník na sporťák. Je tam udělaná nějaká kapsa, která se pak rozevře. Vypadá to velmi pěkně a hlavně prakticky. 😵

mitoputi
22. srp 2010

Ahojte holky, já jsem se na začátku těhu úplně bezhlavě zamilovala do Implast Bolder (béžový s modrýma kytkama) - no láska na první pohled to byla, jenže vydržela do doby, než ho jiné maminky úplně děsně pomluvily na jiných diskusích... Málem jsem to obrečela a do dneška absolutně netušila, jaký kočárek pořídíme. Díky vám všem tu už to snad vím 🙂 Bude to Canu a barva Olympic!

3011979
22. srp 2010

Dobrý den všem ,máme doma Bolder sd loňskou kolekci.Jezdíme půl roku a naše zkušenosti s manželem jsou naprosto hrozné.Už po rozbalení a vyzkoušeni nám nefungovala brzda u kolečka,ale řekli jsme si,malá opravička...tchán to měl za 10min opravené.Jezdíme půl roku a u předního kolečka vypadlo ložisko a u zadních obou koleček jsou nové.Jenže opět jsme si řekli,proč to neopravit ,když je to během víkendu...než čekat měsíc na reklamaci☹ Kočárek nám vrže...namazaní to vyřešilo,to jsem snad ani nemusela zmiňovat🙂jak jsem zběžně četla názory,někdo už to taky zmiňoval...Korba hluboká byla v pořádku,ovšem sedačka je naprosto otřesná(zrovna dnes jsme byli na výletě a nejmín 8x jsme museli opravovat,proto sem píši,to mě opravdu dodělalo)každou chvilku sedačka vyjíždí z té trubky co je k ní tzv.připevněná,kočar je moc pekný,ale vážne hrůza a to v Hk stál 17000kč.Ještě dnes projdu papíry a zjistím ,jak jsou na tom s reklamací a jestli jsou povinni zajistit během reklamace náhradní kočárek...Je možné,že zrovna my máme nejnekvalitněji vyrobený kus,ale...pravda třeba má nová kolekce jiné připevnění...to je na Vás,mějte se krasně všichni Lenka 🙂

3011979
22. srp 2010

http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/142-ko... konkrétně je to tento kočárek,musím upřesnit,ze ta cena byla za trojkombinaci

aktekram
22. srp 2010

Ahoj,
i my máme Implast Bolder SD (kolekce 2009) čtyřkolku jsem s ním naprosto spokojená, samo že má drobné mouchy, ale opravdu záleží na jaký se narazí kus a vím že i ostatní maminky měli i s jinými kočárky problém.
Bohužel taky mám zkušenost s reklamací, sjížděl nám sporťák a nakonec se za hliníková konstrukce v ohybu zlomila úplně. Ale bez problémů nám vyměnili celý podvozek za kolekci 2010, kde už jsou chrániče na sklouznutí sedačku (SUPER VĚC) a konstrukce je lépe vymyšlená, má navíc jednu podpůrnou tyčku.
Brzdu jsme prostříkali olejem ve spreji a bez problémů funguje. S kolečky jsme nikdy problém neměli.

Hluboká korba je super jezdili jsme v ní skoro 10 měsíců (všichni ostatní už byli ve sporťácích). Mám i nástavce na autosedačku, ale ty jsem strašně málo využila. Chybí mi možnost dokoupení skateboardu pro druhé dítko, ale to šikovný tatínek vyřeší jinak 😉

Za nás tento kočárek MOC doporučujeme.
Kolekce 2010 má úžasné barvy, hned bych měnila 🙂

Oficiální stránky výrobce: http://www.implast.com.pl/

aktekram
22. srp 2010

Nánožník je jen jeden jak na hlubokou tak i na sporťák (zipem se přidělá nastavovací část) aby to perfektně velikostně sedělo (to samé i u boudičky) - teda aspoň já to tak mám 😉

monalis
23. srp 2010

Koukám, že si člověk moc nevybere. Souhlasím ale, že každý kočárek je kus od kusu. Má švagrová si pořídila pro jistotu, jak sama říká, drahý kočárek (okolo 25 000Kč. Jané) a několikrát jej reklamovala. Bohužel v době reklamace neměla v čem vozit malého. Já co jsem si nechala předvést kočárek implast eco-line (bolder SD-canu) a pořádně jsem si ho ošmatala, doufám, že obdržím také takový, co drží pohromadě a bude spolehlivě fungovat. Zatím se odradit nenechám 😉