Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

motol
1. lis 2010

Ahoj Holky

@evinal díky za fotky je opravdu super 🙂 ,kolik si celkově za něj dala?

@koira v Brně nikde bohužel k vidění není a přes net je k objednání co se týče Brna na Růžovým panterovi kde sem si ho byla objednat v barvě atlantic,takže se na něj moc těšim 😉 ,ale podle poznatků holek i když sem ho neviděla,tak ty co ho viděli mají dobrý dojem,tak snad vše bude ok a jak ted vidim i fotečky je super 😉

koira
1. lis 2010

Ahoj holky, ted jsem zjistila ze v Brně ho mají na Štefanikove v babylandu..tak se na něho jdu hnedka kuknout....

motol
1. lis 2010

@koira ty brdo fakt a to sem zjištovala tolik obchodů,tak at se líbí 🙂

motol
1. lis 2010

@koira tak pak přid říct kolik tam dojde cenově?

koira
1. lis 2010

No cenově to je nic moc..myslím že přes 12000 mají uvedeno na netu...ale já si ho chci stejně jen obhlídnout a vyzkoušet a pak ho nejspíš objednám přes net.
tady je adresa té prodejny: http://www.kocarky-babyland.cz/katalog.php?kate...
a tady je adresa kde ho bude asi objednávat...mají k tomu aji zdarma tašku na kočár..
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=238...

tak snad Vám to tady trošku pomůže....

motol
1. lis 2010

@koira tak v panterovi
ho ma
jí za 12500kč i s autosedačkou,sice bez tašky ta stojí 600kč,ale tu já nepotřebuji,mám emitex v tmavě modré barvě,takže kdyžtak pak objednej v panterovi je ve srovnání z jinýma e shopy je to stejnýmale babyland je celkově drahý

evinal
1. lis 2010

@motol zdravím já jsem za celej kočárek dala 12.210Kč.Korba,sporťák,autosedačka,taška.K tomu byla pláštěnka proti dešti a síťka 😉

evinal
1. lis 2010

Mamči poraďte mi prosím,jakou koupit cest.postýlku a lehátko?Děkuji 😉

koira
1. lis 2010

@motol - aha tak to jo...my bohužel mame autosedačku už koupenou(zustala nam po dvojčatech), ale jinak mas pravdu ze je to vyhodnějsí v tom panterovi.

motol
1. lis 2010

@evinal já kupovala přes aukro a mmb,seženeš opravdu za dobrý ceny 😉

@koira no tak cenově tě to určo vyjde líp 10500kč a 12500kč to už je dost rozdíl 😉

pavlinaoo
autor
3. lis 2010

motol můžu se zeptat, kde jsi videla komplet za 10500Kč? A to je se všemi doplňky i autosedačkou? 😅 to by bylo super 😵

motol
4. lis 2010

@pavlinaoo koira chce jen hlubokou a sportovní verzi bez autosedačky takže to je 10500kč,jinak se sedačkou 12500kč,nemyslela sem komplet jako vše

pavlulusa
9. lis 2010

Ahojte holky tak už mám kočárek doma,nakonec jsem zvolila barvu lilac-pink,tak kdyby mel nekdo zajem mužu kočarek nafotit,tak se mejte moc pekne,papa 🙂

kjajule
9. lis 2010

V listopadové Mamince je kupon na slevu 1000,- kočárku při koupi v obchodě IMPERIA BMC Ostrava při zakoupení kompletu kočárek + autosedačka...

motol
10. lis 2010

@pavlulusa a jak se ti zdá?určitě sem fotečky hod,ostatní se taky rádi kouknou jak vypafá jiná barva na živo 😉

pavlulusa
12. lis 2010

Tak jelikoz jsem s nim jeste poradne nepojezdila,tak nemuzu detalne popsat,ale je fajny lehky,jede jako po masle po rovince 🙂 prehozeni korbicky a sedacky jde fajne jednoduse,tak uvidime jaky bude v terenu 😉

vlaja
13. lis 2010

Zdravím všechny maminky! Už měsíc jezdíme s kočárkem Implast Ecoline a nemůžeme si ho vynachválit. Jsme maximálně spokojení a mohu vám ho doporučit. Máme celou trojkombinaci, korbička je podle mne dostatečně velká, kočárek je lehký a opravdu krásně lehce se s ním jede. Úplně úžásný je systém skládání konstrukce - to nás vlastně asi nejvíce přesvědčilo ke koupi. Jedinou chybičku objevil manžel při dofukování koleček, špatně se mu tam dostává s pumpičkou.

ciernavila
6. pro 2010

juuj tak ja so nan tiez zvedava, idem sa nan dnes pozriet na ten Smichov. Zatial ma zaujal najviac kvoli velkosti vanicky, obavam sa len tych predoslych vyrobnych kusov implast bolderu, aby aj pri tomto neboli problemy s vypadavanim z konstrukcie, cize sa obavam ci je bezpecny. Idem ho trocha okukat a preskusat, potom napisem ake som mala dojmy. Z farby sa mi najviac paci ten Emerald. Hlavne si vezmem aj meter a premeriam to v skutocnosti lebo mame fakt maly vytah, takze to je pre mna dost dolezite aby sa mi zmestil. Ak nevojde, tak aby sa prakticky dala dole vanicka, a konstrukciu budem nechavat na prizemi a vanicku do vytahu so sebou.

ciernavila
6. pro 2010

tak som tu zas...Eco line sa mi strasne pacil, co sa tyka manipulacie, bola jednoducha, kocik je lahky, mam maly vytah takze ak by som sa nezmestila, korba ide lahko dole pomocou dvoch pacok. Vraj by sa nemal kazit ako starsie modely Implastu lebo konstrukcia je uz inak robena a vraj uz sa tie "muchy" vychytlali..no uvidime. V kamennom obchode vsak mali len ten modro zeleny co tu vsetci ospevuju, no prave ten sa mne nepacil. Ja som skor na ten Emerald - sedo-zeleny. Vedla neho stal X-lander tak som to porovnavala troska. Xlander mal sirsie rozpatie zadnych kolies ze by som len tak tak presla cez vytah, natesno ale predsa, tento bol spratnejsi. Sportak Ecoline posobi oproti X landeru uzsie co je pravda, ale zase nie az tak moc ze by sa tam dietatu malo sediet nepohodlne, polohovanie sa mi zdalo tiez fajn, islo to skoro do uplneho lahu, nie total na lezato ale nemalo to k tomu daleko. Vanicka je dost velka, priestrannejsia o maly kusok nez u X landeru, takze ta ma tiez oslovila. Vraj reklamacie na tento novy Ecoline zatial este neboli, pravda je aj to ze je este kratko v predaji preto mam obavy...no ale vraj po novom roku sa moze stat ze x lander aj Ecoline dojdu s novymi modelmi ci farbami tak si este pockam aby som sa neunahlila. Ale nakolko uz tyzdne brazdim diskusie o kocikoch a negativa nachadzam pri vsetkych, ci uz Jane, Peg perego, X lander, Cam...atd...Takze sa moze stat ze s 30 tisicovym kocikom budete mat viac problemov ako s 10 tisicovym ked natrafite na blbu firmu alebo kus. Nakolko deti rastu ako z vody tak velke tisice do toho nemienim investovat....ale do 15:4 mám času dosť....tak sa dovtedy rozhodnem snad 🙂

motol
8. pro 2010

Ahoj Holky

tak my ho máme doma a je opravdu skvělý!lehce ovladatelný,vanička velká a teda problém s vypadáváním korby určitě nebude,protože to se musí zaklesnout do otvorů a drží,u nás spokojenost 😉

kajula4
16. pro 2010

Ahojky Holky,
chtěla bych se zeptat- jak je prostorna sportovni verze?Korbyčka je super j,en jsem se zapoměla podívat kolik místa je když z toho udělám sporťák,abych pak nekupovala novej.

motol
16. pro 2010

@kajula4 sporták není vyloženě nějak extra velkej ,prostě klasika a těhlech trojkombinací,dítě se tam vleze

kajula4
16. pro 2010

@motol Děkuju.Já jen aby nebyl nějakej mini.Protože kočárek se mi hrozně moc líbí! 😀

aleks
16. pro 2010

Ahoj,

tak jsme taky šli do tohoto kočárku ICEL - máme tedy neutrální barvu šedo zelenou - emerald. Cena byla 10 300,-- bez autosedačky, včetně tašky na rukojeť. Zatím nevyzkoušen, termín porodu mám každým dnem. Sestavili jsme ho, zatím jediná chybička se mi jeví v tom, že taška na rukojeť nejde nijak přidělat nebo zapnout. Ale stačí tam asi našít patentky nebo tak a bude vychytáno i to.....Přikládám foto Emeraldu naživo

aleks
16. pro 2010

Jinak ostatní barvičky jsou taky nádherný, ale vzhledem k tomu, že na naše poměry to není jeden z levnějších kočárků, volili jsme neutrální variantu, abychom ho případně využili ještě pro druhé mimi 😉

zmyzulka
19. pro 2010

ahoj holky, taky nad ním uvažuju. jen bych se ráda zeptala vás co už ho máte jaký je do terénu a jak to zvládáte na sněhu?

motol
20. pro 2010

@aleks já mám tašku uplně toten pás nahoře ne takhle jako ty a suprově drží na kočáru

@zmyzulka jezdím sním ve sněhu a ted těch brečkách a musim říct,že do terénu je opravdu super i manipulací

zmyzulka
20. pro 2010

@motol díky, tak to jsi mě moooc potěšila 😵 jenom doufám, že ho seženu někde k obhlídnutí naživo 🙂

ciernavila
21. pro 2010

motol, alex, nemohli by ste mi prosim na mail poslat link alebo vacsie foto? Lebo na tej malickej to moc nie je vidiet. Dakujem. Inak to dofukovanie kolies je troska neprakticke ale zase tak casto sa to snad nemusi dofukovat dufam.

aleks
21. pro 2010

A ještě další věc - nedoporučuju jít do tohoto kočárku, pokud jste menšího vzrůstu.......Je dost vysoký a třeba na moji mamku je vyšší i tehdy, když si dá rukojeť do spodní polohy.....