Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

motol
29. čer 2011

@vetka kočárek je ze předu odpružený,jak je nový,tak tolik nepruží,časem,jak budeš jezdit se to rozvolní,a nehoupe tolik jako klasický houpavý kočáry,ale na podrncaní dítěte to stačí!mamka moje jak stím ted jezdila,tak sním byla spokojená

aleks
29. čer 2011

@vetka - to je právě to úúúúúžasný. Je to jeden z mála kočárků, který jsou houpací. To byla taky jedna z věcí, která se mi na něm líbila 😉

Jak píše @motol, klasickej starej kočár, jako byl za nás, to není, ale každej, kdo s tím mým jel, tak si pochvaloval právě to, že houpe, což třeba u x-landera, peg perega a pod. není možný

luculas
30. čer 2011

Ahoj mam dotaz prosím, teprve začínám pátrat co by se mi tak nejvice libilo a chtěla bych se zeptat jestli je mozne nasadit jine autosedacky nez je primo ke kocarku diky L.

vetka
30. čer 2011

Všem moc díky za odpovědi!!! To, aby byl kočár houpací, je jeden z našich základních požadavků, takže to je fajn 🙂
Ještě bych chtěla poprosit, přeměřil by mi někdo vnitřní rozměry korbičky? našla jsem jen rozměry vnější, takže nevím... Předem děkuju! 😀

motol
1. črc 2011

@luculas tak to nevím zda jde nasadit jiná sedačka,my máme celou sestavu,to jdině do obchodu kde ho mají a zeptat se a vyzkoušet

@vetka naměřila sem s poduškou co tam je tak 79cm bez to bude tak o 2cm +-

my tam byli ted do 7měsíce a malej je docela dlouhán,a ve sportáku uplně taky v pohodě,zase tak malý mi nepřeijde,malej je docela dlouhej a ne žádnej hubenour a v pohodě

kackabk
1. črc 2011

@luculas Já mám právě pocit, že tu tak nějak všeci kupují celou sestavičku, takže teda nevím, jestli Ti s tímto někdo poradí. Někdo ale kočárek právě zamítl, že k tomu chtěl sedačku maxi cosi a nějak to nešlo - ale to je spíš má domněnka 😒 Asi fakt se zeptat nějakého prodejce, ale aby ten prodejce o tom něco věděl - v Brněnském obchodu jsem o kočárku věděla víc, než paní prodavačka 😝

motol
2. črc 2011

Holky vyfotila sem sporták,jen tak pro představu,jže mi nepřijde,až tak malý ,je tam nafocena i vložka do kočárku a sluneční stříška,co sem ktomu dokupovala! 😉

jandrea
3. črc 2011

Ahoj holky, mám možná hloupý dotaz, ale na internetu je canu označeno buď jako implast bolder sd ecoline 2010 nebo implast bolder sd ecoline 2011. Je mezi těmato dvěma typy nějaký rozdíl? Už jsem 100% rozhodnutá pro tento kočárek, teď už jen řeším barvu. Líbil se mně zelený Moro, ale nevím, jestli by nebyla u sporťáku moc ušpiněná ta podnožka. Jestli by nebyla lepší varianta Emerald (zelená s antracitovou). Ale černý kočárek jsem nechtěla už od začátku, tak jsem teď na vážkách... 😒

aleks
5. črc 2011

@motol - a ta stříška musí být originál Canu? Nebo jde i nějaká jiná. To by se mi líbilo. My máme slunečník, ale někdy je naprd, musíš ho furt štelovat.......Tak dej kdyžtak vědět a taky cenu, prosím. Dík.

motol
5. črc 2011

@aleks to je univerzalni striska od emitexu sustakova je s uv filtrem a i proti desti,ja ji nesundavam vubec,da se ohnout kdyz nesviti slunce cena je 270kc,jeste je jedna striska universalni ta je vetsi a cela ze sitoviny,urcite projed mmb!

zdenik88
5. črc 2011

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kočárkem Canu implast eco line. Trochu se bojím aby po čase nevrzal nebo se neobjevil podobn problém jako na předchozím modelu. Děkuji

motol
5. črc 2011

@zdenik88 přečti si celou diskuzi,a dozvíš se co komu vadí a co vyhovuje,je nás tu dost co sem napsali svoje zkušenosti stímto kočárem!

kackabk
11. črc 2011

@kkkkaaaccckkka Tak co, Kači, už máš kočárek doma? Já ještě pořád ne, ale psali mi, že nejpozději ve středu by mi měl být doručen - tak to jsem teda zvědavá 😉 Ještěže jsem si fakt na to dala dost rezervu...

kackabk
12. črc 2011

Hurá, tak už ho mám doma 😵 Kočárek v barvě grass, autosedačka v barvě stone, obojí je pěkné, ta zelená se mi fakt líbí 🙂 Dovezlo mi ho PPL v obrovské krabici úplně rozložený - i každé kolečko zvlášť, ale ani pro těhuli v 38tt nebylo problém ho složit 😉 Ještě jsem teda byla chvilku trochu zklamaná, že kromě pláštěnky tam měla být i síťka proti hmyzu - ale pak jsem ji objevila v kapsičce uvnitř korbičky, takže vše ok. Tak s prvním setkáním spokojenost a jsem zvědavá, jak to půjde dál 😉

kkkkaaaccckkka
13. črc 2011

@kackabk Ahojky jojo, už ho mám doma asi 10 dní, byli fakt rychlíci 🙂 no a jsem taky zatim maximálně spokojená 😀 jsem s nim drandila po zahradě, a dobrý 😀 nic se nehejbe, nebouchá, neklepe...tak to snad takhle vydrží... i mě překvapila ta taška, bála jsem se že tu bude jen zip a jedna kapsa... Jo a budeš Kačí nějak řešit ten košík??

kackabk
13. črc 2011

@kkkkaaaccckkka Jé, tak prima, že už ho taky máte 🙂 Asi ten košík časem řešit budu, ale hned asi ne, uvidím, jak moc to bude zavazet, které konkrétní místo bude nejnamáhanější a při čem a pak bych to možná pozvedla, dívala jsem se na to, ale zatím se mi do toho nechce 😎 Ještě taky musím zjistit, jaký ten nástavec na tu pumpičku...Poradíte někdo po čem se mám ptát?

evinal
15. črc 2011

@nasekuratko Zdavím,s kočárkem jezdím už 7měsíců a jsem strašně spokojená.Korbu jsem ještě vůbec nečistila.Není to potřeba.Bílá je pořád krásně bílá a hlavně je to takovej matroš že se dá krásně vlhkým hadříkem setřít.Autosedačka je ze spoda modrá
Adaptéry myslím celkem šikovná věc.Nasadíš na sedačku a na kočár a frčíš.Ještě teď to velmi využíváme když někam jedeme tak netáhneme celej kočár ale jen podvozek a adapt.a sedačku.
pa

evinal
15. črc 2011

@kackabk Ahoj i my máme problém kola dofouknout to bych řekla že je fakt blbě řešený.A ten nákupní košík ten už nám ze spodu celkem dost dodrbanej.Je strašně nízko.To je snad jediné mínus co ten kočík má jinak za mě velká spokojenost.

aleks
24. črc 2011

Jsem ráda, že jste vy ostatní s kočárkem spokojené. Nám teď odešla i stříška u sporťáčku, vypadává šroubek na uchycení střechy a ta se pořád bortí. Bohužel, scháním už po známých, zda by mi nemohli na měsíc půjčit kočárek, protože bych ráda ten náš poslala na reklamaci 😔 😢

kkkkaaaccckkka
25. črc 2011

@aleks Teeda koukám, že ty si s tim kočárkem teda užíváš... to je fakt na prd když se s nim něco stane, reklamace jim určitě bude nějakej čas trvat a v čem jezdit.... 😒 No přeju rychlé vyřízení,a hlavně snad ti někdo půjčí náhradní!! A jen doufám, že jsi měla opravdu smůlu....a byl to jen špatnej kus 😨

koira
25. črc 2011

Ahoj holky,ja s kočárkem jezdím skoro 7 měsíců.Od 3 měsíců jsem musela dát sporták protože nám byl už malej,ale naše zlatíčko je trochu obřík. Jinak velké mínus bych dala předním kolečkám.Když sjíždím obrubník tak mam strach že se každou chvíli zlomí,protože se tak nějak divně zasekávají.Další mínus je,že u sportovní verze není v boudičce žádné okýnko ani větrání.takže až budu chtít kočárk otočit po směru jízdy tak na malou bohužel neuvidím.Košík je velmi nízko,takže při větším terénu nebo opět u obrubníku drhne o zem,párkrát jsem si rozbila nákup.Tak to asi tak vše. Asi bych příště volila jinak

aleks
25. črc 2011

@koira - souhlasím s tebou

kkaminka
20. říj 2011

@motol prosím tě,já teď řeším,že je na zimu kočárek hodně otevřený.Myslíš,že ta univerzální střížka bude pasovat i na hluboký kočárek?
Jinak já jsme spokojená s kočárkem,na každém se nějaká ta moucha najde.Košík je fakt maličký,dá se nadzvednout a už tak nešoupe o zem.A ty kolečka se nám taky někdy zasekávají,když sjíždím obrubník.

kkaminka
20. říj 2011

@motol jo a ta vložka do kočárku je dobrá věc?

motol
20. říj 2011

@kkaminka pasuje i na hlubokou korbu i sportovní verzi!a když rozepneš ten zip,a natáhneš stříšku pořád se ti to zdá málo zavřené?
podložka je opravdu dobrá věc,kočár není aspon taak zaflákanej a i hřeje ze spoda,za sebe můžu jen doporučit 🙂

kkaminka
20. říj 2011

@motol počkej jaký zip?? 🙂 Musím to teda pořádně omrknout.

kackabk
21. říj 2011

@kkaminka Bych řekla, že motol myslela boudičku u sporťáku - ta se zvětšuje zipem... Jinak u nás s kočárkem taky spokojenost, ten nízkej košík mi zatím nijak nevadí, ani jsem ho nezvedala. Spíš někdy fakt bojuju s těma kolečkama, musí si na to člověk zvyknout, aby je při pokládání měl narovno, nebo vychytat grif, jak je rychle srovnat. Je fakt super, že je kočárek vysoký a taky hodně oceňuju snadný skládání a rozkládání - vozím ho v autě poměrně často, každý by mi nějak pomáhal a pak zírá, jak udělám cvak cvak a kočár stojí 😎

motol
21. říj 2011

@kkaminka jj myslela sem u sportáku a neuvědomila sem si ,že máte ještě hlubokou korbu,ale ta sluneční stříška bude ok

motol
21. říj 2011

@kackabk dotaz:ale kočár rozkládáš odepnutím sportovní verze a pak podvozku a nebo to skládáš v celku,protože to mi nejde,vozím kočár v autě složenej na výšku a musim to vše od sebe oddělit

kackabk
21. říj 2011

@motol No my ve dvou měsících taky ještě v korbičce 😀 A odděluju to, ani mě to nenapadlo skládat vcelku, jezdím totiž s prázdným kufrem, tak mi nedělá problém tam hodit korbu a pak podvozek - je to tak lehčí na zdvihnutí, ale když o tom tak přemýšlím, tak vlastně proč by to nešlo? Něco tomu zavazí?