Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

kackabk
4. kvě 2011

@aleks A do jakého kočárku by jsi šla, kdybys tedy měla vybírat znova? Mě nějak to vybírání přestalo bavit, všechno porovnávám s Canu, protože funkčně mi to vychází všechno na podobno a Canu je nejhezčí, taky jeden z lehčích. Pokud se dá celkem vyřešit ten košík a nafukování koleček nástavcem na pumpičku, tak to pro mě přestává být problémem 😉 S těma předníma kolečkama na nájezdech se mi to zdá divné, že by měly zadrhávat, nějak si nedokážu představit jiný důvod než nějakou chybu konkrétních koleček, že to možná bude zase kus od kusu-nevím..

My spíš dojedem na ty barvy - dala jsem před manžela ten obrázek se všemi těmi pestrými barvami, ať teda vybere alespoň barvu, když já vybrala typ a on neomylně ukázal na stone - ten mi připadá strašně smutný 😖

evinal
5. kvě 2011

Ahoj jestli můžu vstoupit do diskuse o Canu.Já s ním jezdím od prosince.Jsem s ním moc spokojená.Korba je veliká a prostorná.Vyhovují mi i kola že jsou aretační.Zatáčet se dá krásně jednou rukou.Barvu mám modrou s bílou.Myslím že je to barva laguna.Krásně se dá potah vyčistit.Kdybych znovu kupovala kočárek tak by Canu u mě zase vyhrál.Jestli chcete mám kočárek vyfocený tak jsem dám foto.

kackabk
6. kvě 2011

@evinal Díky moc za příspěvek, taková pozitivní slova člověka po těch různých stížnostech a pochybnostech zahřejou 😉

tehuli
6. kvě 2011

@evinal a můžu se Vás optat jak je to s korbičkou?vleze se do něj prcek v půl roce nebo 7mi měsících?díky moc....mám vyhlídnutý kočár s korbičkou dlouhou 81cm..a tato je asi menší že?a rukojet se dá přehazovat?po i proti směru jízdy? děkuju

kackabk
6. kvě 2011

@tehuli Rukojeť se přehazovat nedá (to je celkem poznat už z konstrukce kočárku), jen jdou všechny díly nacvaknout po i proti směru jízdy. Délku korbičky udává výrobce 86cm, ale je to vnější rozměr, vnitřní jsem naměřila menší, ale už nevím kolik, tak třeba vlastníci upřesní 😉

tehuli
6. kvě 2011

@kackabk děkuji ...to nevadí tak korbička aspon že jde přehodit:D a polohování je i v hluboké že?na sezení...🙂 ta delka bude asi okolo těch 82cm což je dost si myslím a když jde polohovat záda v hluboké tak dobrý...jen jsem slyšela špátné ohlasy na sporták...

kackabk
6. kvě 2011

@tehuli Jj, ta hluboká je si myslím vymakaná a dostačující, na tu nebyla nikdy jediná stížnost, spíš chvála. Sporťáček se zdá každému, kdo se na kočárek podívá, malý. On má hodně nízko nasazenou stříšku, jinak délka lůžka mi připadá srovnatelná třeba i s x-landerem (takže v pohodě). No když mrkneš, pár stránek předtím jsme to tu řešily - nakonec jsou ohlasy dobré, že sporťáček je dostačující a je to spíš o zvyku, i nějaké špatné, jakože mimčo ze sporťáku vyrostlo opravdu rychle - takže to už je na zvážení každého...

veronikav86
7. kvě 2011

ahojky, ja mam Canu Ecoline - fialovoružový a jsem maximalne spokojená! objednala jsem si ho v praze kde byla i zdarma taška. korba je nejvetsi ze vsechn kocaru - ma 86cm vnejsi a 83cm vnitrni. kvuli tomu hlavne byl u me na 1.miste. ostatni kocary maji strasne male korbicky. jinak je hodne lehky a dobře se s nim jezdi. akorat ted nemuzu sehnat destnik :( ale ja bych nemenila!!!

veronikav86
7. kvě 2011

ano polohovat se da v korbičce az na 3stupně. sportak jeste nemam, natalce jsou 4mesice a mam ji stale v korbe a pocitam tak do pul roka minimalne v ni bude 🙂 posilam foto našeho 🙂

tehuli
8. kvě 2011

@kackabk ahojky taky zvažuju implast canu 2011 ecoline a camareloQ12 a furt váhám na camarelo jsou vesměs pozitivní reakce, na tento taky ale už je to prý s praktičností trochu horší....viděla si ho naživo?potřebuju radu🙂 jsem z Olomouce a taky se chystáme do Ajashopu mrknout na něj naživo..camarelo už jsem viděla a ovládá se dobře dá se vevnitř vyprat potah, je polohovat.hluboká korba, přehazuje se po i protisměru jizdy a ještě má velkej košík a korba má snad 83cm🙂

tehuli
8. kvě 2011

Můžu se zeptat ještě jaká je šířka hluboké a sportáku? délka je u hluboké 83 vnitřní vnější uváděna 86cm...jde mi tedy o tu vnitřní kvůli fusaku.

děkuju;)

kackabk
8. kvě 2011

@tehuli Tak jsem vyhrabala papírek, kam jsem si psala osobně naměřené míry canu a je to teda o něco pesimističtější, než píše veronikav86 - měřila jsem totiž úplně při lehátku a jak se ta korbička směrem dolů zužuje, tak se to může lišit - i když na délku teda dost, tak nevím, jestli jsem neudělala chybu 😒 Hluboká délka:75, šířka 36, rozchod kol 63. Sporťák délka lůžka od spodku podnožníku po vrchol lehátka 94, šířka 30. Kočár jsem teda na živo viděla, má vše, co píšeš v poslední větě u toho camarela, navíc ten košík je přístupnější(ale zase se musí zvýšit, aby nedrhnul). Nadchlo mě skládání a rozkládání, nastavování polohy opěrek je taky jednoduché. Prostě bych řekla, že praktičnost na jedničku, hluboká verze je váhově srovnatelná s camarelem, sporťák o dost lehčí, ale zas asi menší, ale já se s tím asi srovnám 😉 Určitě si ho vyzkoušej osobně a posuď (každopádně možná přeměřit tu délku korby-fakt se mi ten rozdíl nezdá, navíc když si ji maminy chválí, jako jednu z největších). Mně se pak camarelo nelíbí tolik vzhledově, takže u mě určitě vyhrává canu 😉

tehuli
9. kvě 2011

@kackabk jj mě se taky vzhledově líbí víc canu...ale ta korba právě mi říkala kámoška, že určo není tak velkej jak camarelo:(, a s fusakem na zimu když čekám v září by se tam snad měl vlézt...
no nevím..bojím se , že u mě vyhraje vzhledem ale jinak ne:(

kackabk
9. kvě 2011

@tehuli Jj, fakt na něj určitě mrkněte osobně a zvažte si to. Já budu mít mimi v zimě ještě starší a větší než vy a věřím tomu, že se tam vleze, prostě z korbičky určitě strach nemám, no úplně v nejhorším můžem do sporťáku, který jde do lehu...

aleks
10. kvě 2011

@kackabk - no, já bych asi teď už volila x-lander......

Ale je pravda, že jak je psáno výše, možná je to opravdu kus od kusu..... Ale zároveň souhlasím s tím, že Canu je vzhledově nejkrásnější kočárek, jaký jsem kdy viděla a mně tedy vyhovuje v tom, že je vyšší. Když koukám, jak mají maminy strašně nízké kočárky, až se k nim musejí ohybat, tak Canu je v tomto bezkonkurenční 🙂

katcha21
10. kvě 2011

Holky prosím, prosím je v hluboké korbičce nějaký látkový pratelný vnitřek!? Díky moc 😉

kackabk
11. kvě 2011

@katcha21 Jj, vnitřek je vydělávatelný (suché zipy) a pratelný - mám pocit, že už je to u kočárků standard 😉

evinal
13. kvě 2011

Zdravím,chtěla jsem ještě Vám napsat ohledně Canu sporťáku že jde napolohovat uplně do lehu.Což je super.Vozila jsem si sporťáček když jsem někam jela dál autem.Tak abych netáhla celou korbu sporťák bohatě stačil.Dala jsem mimi do fusaku a až jsme frčeli.Nevím zda to někdo tady psal že se dá takto polohovat 🙂

kackabk
16. kvě 2011

@kkaminka Tak co, tak co? Už ho máte doma??? 🙂 Přemýšlím, že bysme radši už taky měli objednávat, kdyby se to nějak protáhlo...

barnabasek
20. kvě 2011

Ahoj holky, tak já jsem se taky rozhodla pro Canu.. Taky už ho máme od prosince a je to fakt super. Korba je velká opravdu dost... malej má 5 měsíců má skoro 8 kilo a v pohodě se tam vejde... jediný porblém je, že když nechce spát, tak v tom nechce sedět ani když ho posadím, ale to není problém kočárku, ale Petříka 😀 takže už používám i sporťák a ten je taky super... tak ho posadím do pololehu a jedem na procházku úplně v pohodě... Mám tu modro-zelenou barvu je krásná a kočárek je lehký, praktický a hlavně není vůbec složitý na přendavání korbičky, sporťáku i autosedačky.. vše v pohodě nasadíte a zase sundáte. Jestli se chcete něco zeptat, tak klidně piště... 😀

kkaminka
20. kvě 2011

Tak už ho máme doma,je nááádherný,ještě hezčí než na obrázku!!!Oba jsme strašně nadšení.Ten košík jsme vyřešili,tak jak psala motol.Je lehučký a po obyváku se s ním jezdí parádně.Manipulace snadná!!Už je ale u dědy,protože je přítel pověrčivý 😉 Barvičku máme lilac blue!!! 😵 😵

kackabk
20. kvě 2011

@barnabasek @kkaminka Jé, tak to je super, holky, děláte mi radost 🙂 Já doufám, že už brzy taky objednám, jsem asi skoro úplně rozhodnutá pro kombinaci se zelenou - buď grass nebo emerald. Kvůli manželově přání barvy stone asi objednám v té barvě autosedačku, ať má alespoň nějaké zadostiučinění 😉 No a nejradši bych šla do grassu, ale nevím, jestli to projde 😀
barnabasku a co autosedačka? v pohodě?

nasekuratko
20. kvě 2011

ahojky, tak se k vam pridavam. Tento kocarek mi moc padnul do oka, dala mi na nej typ holcina tady z MK a moc se mi zalibil. Jeste mam favorit Espiro Vector 2011. Nezkousela jste nektera oba dva treba v obchode?

nasekuratko
20. kvě 2011

Holky, jde na tu kontrukci pripnout i autosedacka? A je k tomu i sit proti hmyzu a plastenka nebo da se dokoupit? Dekuju...

kackabk
21. kvě 2011

@nasekuratko ahojky, o tom druhém kočárku jsem nějak neuvažovala, takže já porovnat nemůžu. ke kočárku se prodává i autosedačka, která jde na konstrukci připnout, tuším ale, že tam nejde nijak dát autosedačka maxi-cosi, kterou hodně maminek vyžaduje (ale já třeba ne)... jinak síť proti hmyzu i pláštěnka bývají u tohoto kočárku v ceně 😉

kkkkaaaccckkka
22. kvě 2011

Ahojky holky, tak já jsem taky ne pevno rozhodnutá pro tento kočárek....jen bych potřebovala nějak rozlousknout jakou barvičku 🙂 nevíte některá o obchodě v Praze kde ho maj vystavenej v jiné barvě než olympic?? Jsem ráda, že tu vesměs čtu pozitiva 😉

kkkkaaaccckkka
22. kvě 2011

@kkaminka můžu tě poprosit o fotku tvého kočárku, taky přemýšlím o tédle barevné kombinaci, ale neviděla jsem ho jinak než na obrázku ☹ díííky!!!

kkaminka
22. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka jasně,pokusím se co nejdřív.Máme ho už schovaný ve sklepě,víš.Ale můžu tě ujistit,že je fakt jako na obrázku,ještě hezčí.

nasekuratko
22. kvě 2011

Holky a jak je to s nasazovanim na adaptery? Jde to lehce nebo se s tim clovek musi chvilku zlobit? Od adapteru me kazdy odrazuje.... Ale kdyz mne se tento kocarek tak moc libi..... 😅

nasekuratko
22. kvě 2011

@evinal Ahojky, ty mas presne tu barevnou kombinaci, co se libi i mne s pritelem. Jen mam strach z te bile. Je i autosedacka a sportak vevnitr bily? Mam strach skrz cisteni... ☹