Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

pavlulusa
15. zář 2010

@pavlulusa jejda ne atlantic,ale olympic,se omlouvam za zmatky 🙂

pavlulusa
15. zář 2010

@barnabasek a calipso jsme taky videla na zivo a ta se mi vubec nelibila byla taka vybledla 😒

barnabasek
15. zář 2010

@pavlulusa jéé tak to děkuju za super zprávičku. Nám se totiž ta barva hrozně líbí, ale báli jsme se jí objednat, aby se nám líbila i na živo. A je opravdu taková jako na tom obrázku? Já jsem si to myslela, že ta Calipso bude vybledlá... a ještě se mi taky líbí ten černý s tou zelenou. Ten si taky náhdou neviděla? 😀 Jo a ještě jestli se můžu zeptat, kde jsi je viděla? Někde v obchodě?

monalis
15. zář 2010

@barnabasek Ahojky, Já jsem také viděla barvu olimpic na živo na předešlé stránce najdeš fotky z mobilu, které jsem sem vkládala 😵

barnabasek
15. zář 2010

@monalis no tak děvčata.. já mám vybráno... je fakt úžasný... a náhdou fotku toho černýho s tou zelenou asi nemáš co? Ale tenhel je pro toho prcka takový veselý.. No ukážu to ještě manžovi , ale myslím, že je dobojován úpůlně se všim... huráááááá... ani nevíte jakou mám radost... 😀 holky díky moc...

monalis
15. zář 2010

@barnabasek bohužel fotečky černého se zelenou nemám, ale rozhodně si myslím, že kočárek by měl mít veselejší barvy. Už kvůli tomu se mi tyto kočárky moc líbí. Jedny z mála nabízí širokou škálu krásných barev. Rozhodně s olimpcem neuděláš žádnou chybu 😉

motol
15. zář 2010

@monalis a jak si pochodila ty stou barvou?

ikarkulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monalis
15. zář 2010

@motol Zatím jsem rozhodnutá pro tu fialovo modrou. Kočárek mi objednají a pokud se mi nebude barva líbit tak není prý problém objednat jinou. Uvidím jak ještě pochodím s tou barvou podvozku. V pátek by jsme ho měli jít objednávat 😵 Dost jsem přemýšlela, jestli u tohoto kočárku zůstanu a po pondělní návštěvě obchodu jsem se rozhodla že ano. Paní mi vysvětlila, že se není opravdu čeho bát. A abych pravdu řekla po prohlédnutí jiných variant tento kočárek je prostorově nejlepší 😉

motol
15. zář 2010

@monalis já taky neměnim a doufám,že bude fungovat vše jak má a bude spokojenost,však až bude doma tak dej vědět a nafot 😉

monalis
15. zář 2010

@motol určitě dám vědět i jak s tou barvou podvozku. Jinak, když jsem se na něj byla v pondělí podívat, paní mi ho celý ještě jednou předvedla. Obě jsme zkoušely jak drží jak hluboká korba tak sporťák. Braly jsme za to dost rázně a rozhodně se ani korba ani sporťák nedá silou vyvléknou. Ani pokud nedocvakne úplně pojistka a je jen napůl. Ani v tomto případě nelze korbu a sporťák sundat. Systém pojistky a držení je naprosto jiný než u kteréhokoli kočáru od implastu 😵
A kdy ho budete pořizovat vy? 😉

pavlulusa
15. zář 2010

@barnabasek me se taky moc libi ta cerna se zelenou,ale ten jsem nevidela na zivo,a ten olympic jsem videla v Sam Baby v ostrave,taky se mi moc libi ta fijalova s ruzovou ta je taky krasna na zivo,ale zas chci nejaky univerzalni kocarek

motol
15. zář 2010

@monalis na konco října ho hodlám objednat,už se těšim,podvozek by měl být jiný než u bolder 4,takže sem ráda,že si vyzkoušela a budu se těšit až nám dorazí domů 😉

bu_bu
26. zář 2010

@barnabasek ahoj, já na tuhle diskuzi koukla zase až teď, tak dodatečně říkám, že barva je fakt super, mi se líbí víc jak na obrázku, není totiž totálně razící, ale opravdu příjemná a viděla jsem ji v obchodě v Ostravě.

Jinak my ho už objednali, tak se na něho moc těším 😵

monik1
29. zář 2010

Ahoj všichni, tak mě taky uchvátil kočárek CANU, dneska jsem osobně navštívila prodejnu v Ostravě na ul. Českobratrské http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/kont...
Paní prodavačky byly ochotné, kočárek mi ukázaly. Dneska jsem taky pročetla celou tuto diskuzi a celkem jsem se rozhodla, že do něj půjdeme 😉
@monalis Moni, ahojky 😉 četla jsem, že chceš ke kočárku černou konstrukci, to já zase naopak. Nejvíce se nám líbí barva Emerald http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/prod... a k té chci zase tu stříbrnou konstrukci. Dneska mi v obchodě řekli, že není problém, aby tam byla jiná konstrukce.
Jinak se mi hrozně ještě líbí barva Atlantic http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/prod... Ale manžel rozhodl tu Emerald 😉 Aspoň k něčemu se vyjádřil 😀
Jinak jak v srpnové, tak v zářijové Mamince (časopis) je slevový kupón 1000 kč při zakoupení kompletu (kočárek + autosedačka). Kočárek stojí 10900 Kč + autosedačka 1900 Kč - 1000 Kč sleva 😉

monik1
29. zář 2010

Jo a taky prý není problém si ke kočárku vzít jinou barvu autosedačky, autosedačku bych brala zase Olimpic
http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/prod... 😉
A v Ostravě na té ul. Českobratrské mají v reálu barvy Emerald, teď si nejsem jistá jestli Safari nebo Calipso.
A na objednávku jim přišel ten růžový Candy, tak s tím jsem po obchodě jezdila, super 😉
A ještě je prý dobré objednat kočárek 2 měsíce předem 😉

monalis
29. zář 2010

@monik1 Ahojky, tak to je super, že jde podvozek v jiné barvě. Já jsem se ale s manželem nakonec rozhodla pro kočárek maxi-cosi. Je sice těžší, ale skvěle sedí na zemi a mi potřebujeme bytelný kočárek do terénu. Jen je problém se současnou kolekcí 2010. Už nejsou všechny barvy, protože se prý má v říjnu objevit již nová kolekce. Trošku nám to tedy zkomplikovali. 😠

elt
1. říj 2010

mám kočárek bolder sd, spokojenost, až do doby, než jsme nasadili sportovní sedačku. Ta bohužel začala sjíždět, takže čekáme na vyřízení reklamace. Prý konstrukci vymění nebo připevní protiskluzové zarážky, no uvidíme, co s tím vyvedou. Ach, jo ☹

katerinajan
3. říj 2010

ahoj. tak mě se líbí atlantic, a už jsem pro něho asi rozhodnutá. Sice ten sporťák se mi nezdá moc veliký, ale lepší kočárek už asi nenajdu a termín v listopadu se blíží 🙂 Jen nevím jestli autosedačku taky atlantic nebo olympic a jestli si nepořídit k atlanticu černou konstrukci, nemyslíte že by to bylo hezčí?

kamca8577
3. říj 2010

Ahojky holky,tak jsem se sem přihlásila,protože mě zajímá kočárek Canu 2010 jako vás všechny a mám prosbu jestly by mi některá z vás neporadila,kde se dá ne něj mrknout někde v Č. Budějovicích nebo v Jižních Čechách. Vypadá totiž super. Díky všem pa Kamča

pavlulusa
4. říj 2010

@katerinajan ahoj no ja si myslim ze s tou stribrnou konstrukci vypada ten kocarek tak veseleji,ja zase chci barvu emerald a k ni stribrnou konstrukci,ale taky nevim jake to bude 🙂

katerinajan
4. říj 2010

ještě bych chtěla vidět jak u atlanticu vypadá sporťák a autosedačka. nemůžu to nikde najít, nevíte jestli to je na nějakých stránkách?

marketa97
9. říj 2010

@katerinajan Mrkni sem:

https://www.youtube.com/watch?v=oFfQ5LQj_J8

tady je prezentace na kočárek: hluboká verze, sportovní a i s autsedačkou 😀

barnabasek
13. říj 2010

@katerinajan jestli to v Budějovicích znáš, tak v bejbycentru u výstaviště ho mají v barvě atlantic a moro... 😉 mám tam objednaný taky tenhle kočárek. 🙂

barnabasek
13. říj 2010

@kamca8577 mělo to být pro tebe ten příspěvek nad tím.. jsme to nějak popletla.. 😀

katerinajan
18. říj 2010

tak já jsem si atlantic už koupila a je doma. Je úžasný. Moc se mi líbí jak barva tak i provedení. Sporťák se mi zdá sice menší než u Camu, který jsem měla před tím, no ale snad to nebude zas až taková hrůza. Doufám, že se bude líbit i našemu mimi. Termín mám 25. listopadu, tak až vyjedu, můžu napsat jak se s ním opravdu jezdí...

evinal
21. říj 2010

já mám objednaný Canu laguna.Jsem zvědavá jak barva bude ve skutečnosti vypadat.Měla jsem možnost ho v Jihlavě vyzkošet.Vyndat korbu,předělat na sporťák a nasadit sedačku.Až se vychytají všechny páčky a kolečka na odepnutí tak to bude fajn.Budu mít zimní miminko 13.12.tak doufám že se s ním bude dobře jezdit i ve sněhu.Pořídím do nej fusak zimní verze od Emitexu a uvidíme.Kdyby někdo z vás měl tuto barvičku kočárku doma uvítala bych nějakou fotečku.Dík a ahoj 🙂

koira
31. říj 2010

Ahoj holky, prosím Vás nevíte někdo kde bych v Brně se mohla podivat na tento kočárek?vsude píšou ze ho maji jenom v Praze, Ostrave, nebo v Polsku.Uz jsem zoufala. A na slepo kuovat z internetu s emi moc nechce....jeste mame v zaloze Espiro GTX ala jak jsem videla Canu tak jsem se do nej zamilovala...diky moc za jakoukoliv odpoved

evinal
1. lis 2010

Ahoj mamči posílám Vám fotky mého kočárku.Je to kočárek Canu a barva Laguna a cena 12.210Kč 🙂

evinal
1. lis 2010

@koira Ahoj já jsem si tento kočárek dívala v Českých Budějovicích a v Jihlavě.A nakonec jsem si ho po vyzkoušení objednala do Jindřichova Hradce.Byl ještě o 1000Kč levnější než jinde.A snad za tři dny byl na obchodě.Kdyby jsi potřebovala ještě nějaké info tak ráda napíšu 😉