Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

sonikyti
11. srp 2010

ahoj, zrovna jsem na něj taky narazila a moc se mi líbí! nádherný barevný kombinace, pěknej tvar a popis solidní, jen ty zkušenosti z reálnýho života chybí.. no asi ještě nějakou dobu chybět budou, protože jsem někde četla, že je snad teprve v červenci 2010 začínají prodávat.. 😕

motol
11. srp 2010

Ahojky,rozhodli sme se pro tento kočárek barva atlantik,a je pravda,že jde na trh až ted v létě,takže zkušenosti nejsou,ale implast sou dobré kočárky,tak snad to bude vše ok 🙂

sonikyti
12. srp 2010

no s barvou se snad v téhle kolekci ani nedá šlápnout vedle, vypadají krásně všechny. mně by se líbilo něco neutrálního, takže asi Capiso 😵 ale hlavní je si ho osahat. je ten kočárek houpací? to je pro mě hodně důležitý.. 🤐

motol
12. srp 2010

@sonikyti odpružený je,takže by sním houpat mělo jít,ale nebude to nějak intenzivní houpání 🙂

sonikyti
12. srp 2010

@motol
Podvozek je odpružen péry, ale o klasickém houpání se mluvit nedá, ale dá se vyměnit konstrukce za klasickou houpací čtyřkolku, chromovaná konstrukce a nafukovací velká kola - Europa, kde je příplatek 1000,-

tohle je přesné vyjádřeník tomuto kočárku přímo z obchodu. taky jsem se dozvěděla, že ho zítra budou mít na prodejně v Náchodě (www.kocarkov.cz), takže kdo to nemá daleko, může vyrazit 🙂
motol: a ty už jsi ho viděla naživo?

motol
12. srp 2010

@sonikyti no,tak pokud ho uvidíš naživo nafot ho a dej kněmu svůj komentř ,jak se ti zdá 😉

Bohužel sem ho neviděla,tadxy v Brně ho ještě nikde nemají co sem zjištovala

buduse těšit na recenzi 😉 a to houpání to mě tak ani neva,se najde jiný řešení,jen mě štve,že jde sedačka jen po směru jízdy nasadit,ale to je asi o zvyku

jiri.stavaric
12. srp 2010

Viděli jsme ho u Sama v Olomouci vzhledově nejlepší co jsme z kočárků viděli, ale opět problém s vikláním korbičky takže šel taky stranou. Jinak v Brně ho měli mít podle webu v Růžovým panterovi, ale na prodejně jsme ho včera neviděli. Zase má výhodu proti starýmu bolderu že nehrozí vysunutí korbičky i s dítětem, jak se některým u starého stávalo. Jinak nevýhoda ještě k aretaci koleček že se k nim musí čapnout a rukama zaaretovat. Do menšího auta je to docela už horší dát, ten podvozek je samozřejmě jak už tak bývá široký, takže kdo není omezen šířkou výtahu.. tak je to v pohodě. Tuhost toho pérování půjde nastavit takže na nějaký velký houpání to sice nebude ale houpat se trochu bude.

pavlinaoo
autor
13. srp 2010

@sonikyti - taky se moc teším na tvé postřehy, já ho včera zahledla v restauraci, ale fakt mi bylo blby se priritit ke stolu a ptát se maminky, jak se jí jezdí, když přišla v klidu poobědvat 😅
jiri.stavaric - tak viklající korbička mně nevadí, pokud vím, že to není konstrukční problém, ale že je to takhle prostě navržené a má to spoutu kačárků, tak je to v poho
motol - je tak to je pro mě novinka, že sedačka je jen po směru jízdy....ale celkově je kočárek krasný 😉

sonikyti
13. srp 2010

@pavlinaoo já mám ještě spoustu času (termín v půlce února), takže reálný objíždění prodejen zatim v nejbližší době neplánuju - ale určitě budu sledovat, co se píše a zažívá 🙂

motol
14. srp 2010

@pavlinaoo bohužel ano,al to mi tolik nevadí ta autosedačka a je pravda,že korbičky se vyklají i u jané i x landrů,takže pokud mi neujede tak mi to taky nevadí

@jiri.stavaric v Panterovi ho mají jen na netu,sem volala zda ho mají na prodejně 😒
a jinak kdyby nevadila ta korbička,tak byste ho vzali,jinak tedy dojem udělal

prostě každej kočárek má něco ,ale pujdem do něj 🙂 ,no a auto máme menší,ale snad ho tam narvu

jiri.stavaric
14. srp 2010

Kdyby nevadila ta korbička tak tu aretaci už jsme schopni překousnout šli by jsme do něj protože je fakt hezkej a už jsme si mysleli že to je ten pravej kočárek fakt je pěknej.

motol
15. srp 2010
https://www.youtube.com/watch?v=njsee5hru24

tady je prezentace,je vidět,že se ta korbička hýbe,ale tak nevim teda jestli je to taková vada 😒

pavlinaoo
autor
15. srp 2010

motol - no jo, taky na tu korbičku koukám, těžko říct, když tam dáš dítě a bude zatížená, zda to bude lepší nebo horší 😒 chtelo by to zkušenosti z praxe, ale na ty si asi budeme muset počkat. Prostě nové zbož no... ☹

motol
15. srp 2010

@pavlinaoo Jasný,ale, tak zkusim to reklamovat to můžu kdykoliv když mi to bude vadit,ale zase ta korba není na dlouho a je pravda,že když se zatíží mimčem a ještě tam bude fusak atd ,tak by to mělo být stabilnější 😉

monalis
17. srp 2010

@motol
Co se týká sedačky, měla by jít nandat po i proti směru 😵 . Včera jsem se na něj byla podívat v Hradci v John Nell a podle ukázky, co s kočárkem jde udělat se mi opravdu moc líbil. Hluboká korba se ani moc neviklala a to jsem za ni brala dost rázně. Velké pozitivum vidím na možnosti odepnutí vnitřní vystýlky, která jde pak vyprat. 😉

monalis
17. srp 2010

Ještě bych přidala, že když jsem ten kočárek viděla naživo, určitě by mi nevadilo ohnout hřbet a zaaretovat kolečka rukou. Podvozek mi přišel co do šířky naprosto v pohodě. Nadšená jsem byla z jednoduchého skládání podvozku, který když už pak nedáte na šířku do kufru auta tak to půjde na výšku. Myslím si, že si člověk umí snad poradit, když potřebuje. 😉

motol
17. srp 2010

@monalis si mě moc potěšila,já sem pro něj rozhodnutá na 100%,děkuji za recenzi 🙂

monalis
17. srp 2010

@motol
to jsem ráda. Mě se také tento kočárek moc líbí. Už jen vybrat barvu a to bude oříšek. 🙂

motol
17. srp 2010

v barvě mám jasno,mě šlo hlavně o to ,kdo ho viděl aby napsal co a jak,tady v Brně ho nikde nemají zatim,ale implast je ověřená firma takže se nebojím jít do kočárku ,kterej je chvíli na trhu
@monalis

delf14
17. srp 2010

holky a prosím vás nevíte jaký má rozměry ta korbička?jako vnitřní?

motol
17. srp 2010

@delf14 http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=2325377

tady máš vše popsáno a korba je opravdu velká 🙂

delf14
17. srp 2010

hned juknu tak to by bylo dobré teda 😀

delf14
17. srp 2010

no ale koukám,že ta hluboká korba je docela těžká 6kg je docela dost né?

motol
17. srp 2010

@delf14 tak mi měli 20kg kočár,takže 6kg mi nepřijde moc,zase to má lehkej podvozek a korbička není na dlouho

delf14
17. srp 2010

hm to je fakt no my se chceme jet tak v říjnu podívat na kočárky mám jiného favorita,ale tenhle je právě taky hezký

delf14
17. srp 2010

pojedeme do polska se na ně podívat tam to je levnější

pavlinaoo
autor
18. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem mile překvapená, že kočárek i na živo vypadá dobře...znáte to na obrázcích super a v reálu stojí za prd 😲 monalis - ještě se zeptám, jak je to s houpáním kočárku, jestli to jde, málo, nebo téměř vůbec, nebo dobře...a taška a pláštěnka a tyhle věci se musí dokupovat zvlášť nebo jsou v ceně?

pavlinaoo
autor
18. srp 2010

Jo a jeětě jedna otázka, na korbičce nahoře, jak je našitá ta druhá látka, tak je to našité na pevno, nebo se to dá odhrnout a je tam nějaká siťka? 🙂 přijde mi, že když je to takhle šitý, tak by tam být mohla..ale nikde to není psáné....

motol
18. srp 2010

@pavlinaoo nahoře je odkaz a je tam psaný co vše ktomu je 😉 ,ale co píšeš ktomu to je 🙂

no snad by to mohlo být na boudě odepínací to by bylo fajn 😉

monalis
18. srp 2010

@pavlinaoo
Takže ještě detaily. Houpání kočárku sice jde, ale určitě to není klasické houpání jako kdysi za nás. To musí asi ohodnotit každý sám. Já se s tím smířím. Hlavně, že to jde alespoň trošku. Když tak to budu muset vždy vzít přes práh a nebo po kostkách ve městě 😉
Co se týká té látky na korbičce - je našitá, ale dá se ohrnout a je to super vyřešené, že i když se ohrne, vypadá to velmi dobře. Samozřejmě, že pod tou látkou je síťka. Takže větrání je zajištěné 😉
V obchodě, kde jsem byla (john nell), byla pláštěnka na kočárek a síťka v ceně, taška se musela dokupovat (cca 450Kč)
Posílám odkaz na výrobce - dokonce se dostanete na youtube, kde jsou natočené prezentace kočárků v jednotlivých barvách. http://implas.com.pl/