Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

motol
22. pro 2010

@ciernavila pokusim se nafotit ,nevim zda to stihnu ted,a je pravda že nafouknutí těch předních kol byl docela boj,ale máme to

@aleks máš pravdu,že pro menší lidi je trochu větší já mám 165cm,nejsem žádnej obr,ale mám ho akorát

ale jinak sem sním fakt spokojená 😉

kajula4
22. pro 2010

Ahojky holky! Mě se ten kočárek líbí hrozně moc,jen teď jak čtu tak si uvědomuju že babička má 155cm,tak to pro ni bude asi boj.I když ona má po nás schovanou LIBERTU a na tu u ní prostě žádnej novej kočár nemá 😀 .Jen ještě přemíšlím o barvě.Jsou tam krásné pastelové barvy,ale mám strach že když ho budeme převážet v kufru auta tak by se mohl brzo zašpinit tak asi zvolím neutrál(šedo-zelenej).

ciernavila
23. pro 2010

motol, to je jedine co ma na tom vyplasilo, to nafukovanie kol, ako casto sa to musi dofukovat asi? Vysku mam tiez dakych 165-166 a zdal sa mi v predajni tak akurat.

luciksobik
29. pro 2010

ja mam 184 cm a je ke me tento kocar naprosto uzasny, chtela jsem nejaky vyssi a co Canu eco line splnuje, jsem z nej uplne unesena, korat se mi zdalo, ze se korbicka hodne hybala, kdyz byla usazena na podvozku, mate s tim nejake zkusenosti???

zirafka89
30. pro 2010

Přeji hezký den, strašně moc se mi líbí kočárek Canu Olympic. 😵 Ráda bych se ale zeptala, zda se třeba dá pořídit podvozek s velkými koly (místo s malými otočnými). Děkuji za odpověď. 😀

motol
31. pro 2010

@zirafka89 no ty přední kolečka nejsou teda nijak malý,oproti jiným kočárům a tím,že sou nafukovací,tak manipulace je skvělá i v terénu se snima dobře jede

janamachackova
12. led 2011

Ahoj maminy. Taky pomalu začínám vybírat kočárek a zatím se mi nejvíce líbí Implast Canu. Recenzí jsem na něj zatím moc nenašla, je to relativně novinka. Pár z vás už tady psala, že ho mají doma. Můžu se tedy zeptat na vaše zkušenosti. Třeba jak se vám s ním jezdí ve sněhu nebo teď v té brečce. Bydlím na horách, takže je pro mne důležité, aby byl do jakéholikv terénu. Samozřejmě přivítám jakékoliv další zkušenosti. A ještě jsem se chtěla zeptat....nečetla jsem moc dobré recenze na Bolder SD. Když ale kouknu na stránky www.imperia.com.cz, tak pod kategorií Canu mají stejně podvozky Bolder SD. Vy, co už ho máte doma, je to podvozek Canu nebo Bolder SD. Díky za vaše rady, typy a zkušenosti.

pavlulusa
12. led 2011

@janamachackova ahoj,tak ja uz jezdim mesic s canu a super,v brecce se jezdi jaks taks,samozdrejme ze musis trosku vice tlacit,v brecce se i blbe chodi,ale jinak spokojenost,no ale s tim podvozkem nevim mam takovy co se nacvakne a je to 🙂

hannik11
15. led 2011

Ahoj holky, chci poprosit o radu, nevite, v jakem obchode v Jihlave nebo Jindrichove Hradci je mozne videt tento kocarek a vyzkouset ho? Dekuji.

hannik11
15. led 2011

@evinal Prosim te a kde jsi ten kocarek videla v Jihlave? Dekuji moc za odpoved 🙂

panimama
17. led 2011

Ahojte jen jsem vám chtěla napsat,že já stím kočarkem jezdím už 4.měsíce a jsem nadmíru spokojená, mám celý set i s autosedačkou,s tou jedinou trochu bojujeme,malá když se narodila tak byla hodně málá a musela jsem ji dávat pod zadek polštářek,protože je hodně hluboká a byla tam pokroucená jako paragraf.trochu jsme měli problém s dofouknitím předních koleček,protože přístup je uplně na prd,tak když jsem chtěla po 14.dnech vyjet do ulic tak jsem nemohla,protože nám právě při tom bádání a povytahování ventilku praskla duše přímo u něho a lepení bylo neuspěšné,no a sehnat novou duši je vcelku problém,jsou to nějaké divné rozměry.Hluboká korbička je dostatečně velká i pro miminka delšího vzrůstu,naše malá je totiž dlouha,takže i s fusakem není problém.Výškově je o dost vyšší než mnoho jiných kočárků,to bylo to proč jsme ho vybrali,jsme s manželem vysocí a nechtělo se my shýbat nad nízkým kočárkem.Jinak nánožník na sportovní verzi je na hluboké korbe. 🙂 .Na tašku jsem si musale přidělat cvoki,prože my sjižděla při jizdě dolů.

petulkee
19. led 2011

Ahojky holky, ja byla kocarek okuknout v Pze a chtela jsem se zeptat na par veci...ten kosik dole na kocarku mi prijde dost nizko,kdyz do nej neco dam,nebudu na nerovnostech courat o zem?🙂A taky mi prisel dost blizko tech aretovacich kocarek,tak me napadlo,jestli to o ty kola nebude pri nejakem nakladu sourat...jinak vypada krasne,barevne,vesele,tak nad nim premyslim 🙂)Diky moc za info.

panimama
22. led 2011

Jo tak ten košík je na tom uplně na prd,když byl sníh tak jsme nabíraly a šoupaly a to nebyl naložen.Když je naložen nákupem tak nejel vubec.A šoupe i když není sníh,když jedeme s nákupem tak stačí trošku vyčnělá kachlička a už drhnem a dnes jsem zjistila,že už ho mám z boční strany děravý,ale jinak mě občas zastaví kolemjdoucí a kočárek chválí. 😝

motol
23. led 2011

@petulkee nám teda košík nešoupe o zem i když je naložen,takže nevim jak u jiných kočárků!a jinak je pravda,že se taky moc lidem líbí a chválí 🙂

petulkee
23. led 2011

Tak ted jsem z toho zmatena,asi zalezi kus od kusu...🙂Ja uz vybiram kocarek asi dva mesice,uz mi z toho zacina hrabat,asi kazdy ma nejake nevyhody,ale tenhle mi fakt padl do oka🙂) A holky, doporucily byste ho?Jezdi se s nim lehce,i po horsim terenu,co rikate na sportacek? Mejte se krasne a pozdravujte prcky,ja toho meho cekam na zacatku kvetna🙂

loobka
25. led 2011

ahojte, tiez sa mi velmi pozdava tento kocik a po precitani xy recenzii na rozne znacky by som si uz aj rada vybrala 🙂
neviete mi prosim poradit, aky je rozdiel medzi implast bolder sd ecoline a implast canu? dakujem

simiiik
27. led 2011

Ahojky maminky,jsem tu nová 😝 a jsem strašně ráda,že je tu diskuze o tomto kočárku.Ráda bych se zeptala jestli je kočárek alespoň trošku odpružený??U mnoha kočárků co jsem v obchodě zkoušela mi vadilo,že korbička na podvozku dost drncá když není odpružený.
Předem děkuji za info 😉

panimama
29. led 2011

JE to Bolder implast od canu a sd eco line je druh kočárku. 😉

panimama
29. led 2011

Odpružený je,ale drncat drncá stejně,pokud jedeš po nerenu,ale když to srovnám s jinýma kočárkama tak to není tak strašný.To byla taky jeden z požedavků co jsem měla a hlavně je houpací,že nemusím třepat s celým kočárkem.Denním používáním se to jěště lépe rozhýbalo.

ciernavila
7. únor 2011

No ja som bola doteraz rozhodnuta pre Canu, ale bola som v Prahe na Kobylisoch porovnat Canu s Danny Sport Prestige /Flower collection 2011/ a neporovnatelne lepsi je Danny Sport, je pevnejsi, ma aj predlzenie sportoeho lozka, lozko je sirsie, priestrannejsie, z Canu to dieta rychlo vyrastie. Na Canu je vyhoda len ta korba. Do dlzky je aje Prestige sport temer totozny, merala som to metrom priamo v predajni, rozdiel tam je mozno 1 cm hore dole, a tiez Canu mal horsi kosik. Nova kolekcia Prestige ma na ruckach miesto peny Ecokozu - co je vkalitnejsia verzia koženky, tašku má peknu na cvoky takže nič nepadá a na rozdiel od Canu sa ľahšie dofukujú kolesá -lepší prístup. A cenovo vyjde rovnako. Takže Canu už nie, to treba si vyskúšať na predajni a poriadne porovnať i s inými kočíkmi. Čo sa týka nasadzovania korby i sporťáku oba idú ľahko len ten Prestige je ešte viac stabilnejší.

tobove
16. únor 2011

Ahoj holky, jsem strašně ráda, že jsem konečně objevila plodnou debatu o kočárku Implast Canu. Od 7.tt jsem do něj zamilovaná a dost lidí mi už řeklo, že pokud mi padl do oka jako první, mám ho vzít. Vaše debata mě jen přesvědčila 🙂 Jen jsem se chtěla zeptat, zda nevíte, kde by se dal naživo vidět v okolí Plzeňska 🙂 Díky

kkaminka
17. únor 2011

Zdravím Vás holky,mě kočárek taky velmi nadchl,ale bohužel jsem ještě neměla možnost vidět ho na vlastní oči.Po přečtení vaší diskuse je spokojenost tak půl na půl.Trošku jsem z toho zklamaná,protože mě fakt padl do oka... ☹ Špatně se dofoukávají kolečka,taška sjízdí z rukojeti,košík drhne o zem ☹ ...to nejsou moc hezké vyhlídky!!!

hojda
17. únor 2011

Hmmm tak Implast zase perlí, to už je myslím druhá vážná zaváda za poslední roky, takže nekupovat!!! Teď to bylo ve zprávách.

pavlinaoo
autor
17. únor 2011

Myslím, že už tady v nějaké diskuzi tu závadu na imlastu sd holky řešily, ale tahle nová verze sd canu by měla být ok. Prý že je konstrukce jinak dělaná a ta závada tím pádem odstraněná. Je ale pravda, že v tv zprávách ukazovali jak sd, tak sd canu...tak nevím.... ☹

kajula4
17. únor 2011

@koira
Ahojky my se byli dívat na tento kočárek v Brně na Štefánikově ulici v Babylandu........paní moc ochotná!Tak to zkuste a ať se Vám líbí stejně jak nám já jsem unešená!!!

hojda
17. únor 2011

@pavlinaoo Mě by to tedy odradilo, tohle bych si neryskla, kočárek krásný pravda, ale do toho bych nešla.

kikimaruska
17. únor 2011

Holky asi myslíte toto:
http://www.mediafax.cz/domaci/3093749-COI-varuj...

Já měla jako první kočárek Implast Bolder 4. Co se týče upevnění té korby,tak je to asi opravdu kus od kusu, protože třeba ta moje korba držela opravdu pevně, ale kamarádka ji reklamovala, že popojížděla na konstrukci. Přední kola jsme taky měli problém s dofukováním a pak i vubec koupí nových duší...(v cyklosportech mi řekli,že je to atypický rozměr a běžně není dostupný), v té době Bolderu vyhořel prý sklad a já čekala 14 dní na nové duše. S košíkem problém nebyl. Korba byla velká a prostorná, sporták už malý. Jinak syn byl malinkatý a též jsme hloubku autosedačky museli vystýlat, ale to dělala i kamarádka v MC Cosi Cabrio...prostě jsme měly malé dětičky...ale jinak mi ta autosedačka přišla bytelná a prostorná. S těmi konstrukcemi říkají někteří, že jsou jiné a vylepšené, ale když jsem se ptala nedávno jedné prodavačky na Canu (kamarádka o něm uvažuje),tak prý tam nijaké závratné rozdíly nejsou...Tak at dobře pořídíte.

mkr
17. únor 2011

mám bolder starý přes 3 roky, vozila jsem v něm pár měsíců teď nedávno neteř a čeká na druhé mimčo a mně nikdy korbička nepopojela, asi fakt záleží na každým kusu

hojda
17. únor 2011

@kikimaruska Tohle je nové varování z letošního února

http://www.coi.cz/cs/aktuality-1/nebezpecny-vyr...

kikimaruska
17. únor 2011

@hojda koukám,že to jsou stále ty samé závady...je to opravdu kus od kusu, já měla na korbu štěstí...ale vím o hodně reklamacích s korbou a nechtěla bych to riskovat znovu...anebo při koupi hned pořádně vše vyzkoušet a příp.reklamovat ještě dřív, než do něj přijde mimi, když je tato závada známá-možná. 😉