Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

motol
22. říj 2011

@kackabk sporták třeba nejde složit jednotně,se kočárek akorát zníčí,protože podvozek se uplně proto nesklopí a u hluboké sem to nikdy nezkoušela

aleks
9. pro 2011

Ahoj, tak přidávám bohužel asi jeden z posledním příspěvků, resp. v to doufám ☹ 😢 Včera mi při jízdě rupla konstrukce v době, kdy mi Filípek spal v kočárku. Prostě se uvolnily šrouby a korbička spadla k zemi. Malej šíleně brečel, já byla v šoku 😢 😢 😢 Naštěstí se mu nic nestalo, ale přihodit se to v době, kdy mu bylo pár týdnů, mohlo to mít celoživotní následky 😔 😔 😔 Ihned jsem volala prodejci, ten se mi nejprve snažil namluvit, že jsem ho musela nějak špatně uchytit apod. Jezdím jen po jednom směru jízdy, takže korbičku vůbec nesundavám, tedy ta sportovní korba je nasazená zhruba od května 2011 a nehýbalo se s ní. Kočárek do auta skládáme vcelku, i když jak píše Motol, kočár se tím ničí. Takže jsem ho dnes poslala na reklamaci s tím, že chci vrátit peníze, protože kočár ohrožuje Filípka na zdraví. Popsala jsem mu i ostatní vady, které mě v průběhu užívání potkaly a které jsem napsala i do této diskuze. Mám asi smůlu na šmejdský kus, ale tohle byla opravdu poslední kapka. Přeji vám bezpečné užívání kočárku, ale věřím, že tomu tak bude, žádná z vás s ním problémy nemá

kackabk
13. pro 2011

@aleks Tý jo, tak to je síla 😖 To bych se taky asi zbláznila... Zrovna nedávno jsem si říkala, když jsem nesla malýho ve vajíčku po schodech, že by bylo hrozný, kdyby se to držadlo urvalo a utěšovala jsem se, že se nic takovýho stát nemůže...Hmm, takže koukám, že se může stát lecos 😒 A kde konkrétně se ti to rozpadlo? Něco jak se zacvakávají ty tyčky od korbičky do těch háčků na podvozku? Sis teda s tímto kočárkem užila... U nás teda pořád spokojenost - i ta rukojeť mi před časem pořádně promokla a nic se s ní neděje, prostě vše ok, tak doufám, že sis to za nás všechny vyžrala nějakým šmejdským kouskem a za vrácené penízky si koupíš něco, co tě nezklame 😉

mamavit
15. pro 2011

Ahoj, čekáme mimčo v květnu, taky se mi strašně líbí kočárek Ecoline, ale když si to tady pročítám, tak o tom začínám vážně pochybovat, jestli do něj jít nebo ne. 😢

motol
15. pro 2011

@aleks tak to je mi vážně líto,ale jako u všech typů kočárků vždycky se stane,že vyrobí šit!
já teda naštěstí můžu říct,že s kočárkem spokojenost a naštěstí nikdy nebyl problém,jako každej vždy se něco najde co mi vadilo,ale na vše se dá zvyknout

@mamavit myslim,že je to fajn kočárek,a jak píšu,tohle se občas stává u všech značek kočárků,že pustí šit
kamarádka měla jané což je dost drahej kočárek a měla ho věčně na opravě

mamavit
15. pro 2011

No nevím, ještě to musíme pořádně promyslet, viděla jsem ho v Bejby centru v ČB, za 11.290 Kč a autosedačku k tomu za 1.899 Kč, hned mě zaujal. Má krásný barvičky, dokonce mají teď i ty puntíkatý a černo-fialový, taky se mi líbí Maxi Cosi Mura 4, čas ještě nějaký je, ale pomalu se musíme rozhodovat, musí ho objednat prý min. 2 měsíce předem, takže tak začátkem března by to chtělo.

klarawerder
2. led 2012

Ahojte! Mám Canu Ecoline v barvě Olympic a nabízím ho k prodeji. Kočárek je nový (koupila jsem celou trojkombinaci i s autosedačkou,taškou a slunečníkem, když jsem byla v 5.měsíci...nemohla jsem se dočkat 😀 ...no, ale pak jsem si to rozmyslela a vybrala jsem si nakonec jiný kočárek...) Tak pokud by jste některá měla zájem, tak napište, podám podrobnější info 🙂

aleks
6. led 2012

@kackabk - mě se uvolnily šrouby nosný konstrukce, prostě v tom kříži a jak se pak přetížil kočárek, tak se prostě půlka jakoby převrátila a Filípek padl hlavovou částí k zemi.....Dnes mi přišlo vyjádření - vrátili mi prý opravenej kočárek, reklamaci k vrácení peněz neuznali. Jejich vyjádření - drhnoucí košík prý není reklamovatelná vada, kočárek je prostě tak už vyroben. Brzda se prý zasekává proto, že ji nedostatečně udržuji, nepromazávám ji. Ochranný kryt rukojeti je prý potrhán běžným opotřebením (no, to sotva. Stalo se mi to po cca 5 měsících užívání a konkrétně po jednom velkým lijáku, kdy se totálně promočil a pak praskl. Je snad logický, že by měl odolat povětrnostním vlivům, ne?) Šroub prý vypadl taky kvůli nedostatečný údržbě - má se prý neustále dotahovat a kontrolovat. No a vrcholem je vyjádření k prasknutí šroubu v nosné kontrukci - defakto slušně napsali, že k tomu prostě nemohlo dojít, jinak řečeno, že jsem si to vymyslela. Prý to podle nich není technicky možné!!!!! Takže když jsem koukala na to, jak mi syn padá k zemi v korbičce, nejspíš jsem měla halucinace a jeho následný řev, kdy jsem ho nemohla utišit, byl taky jen fata morgána...... 😠 😠 😠 Nicméně, prodejce se asi chytil za nos a výsledkem je, že v konci dopisu je psáno, že v rámci jejich dobrý vůle všechny vady (kromě drhnoucího nákupního košíku) na své náklady odstranili. Kočárek přivezli před chvilkou, je nesložený. Počkám, až se večer vrátí z práce můj přítel a smontuje ho. Dám vám pak vědět. Stejně ale už budu mít vždy strach, když v něm Filípka povezu, že se může situace opakovat.
Celá reklamace tak vyznívá, že jsem si vlastně všechna poškození způsobila sama......No řekněte, kdo z vás průběžně řekněme co týden kontroluje, zda nemá uvolněné šrouby na kočárku, aby je dotáhl.......To by přeci měla být samozřejmost, že se to nestane......

mamavit
16. únor 2012

Ahoj, mohla by jste sem některá napsat, jak jste spokojená se sporťákem? 🙂

motol
20. únor 2012

@mamavit u mě spokojenost,sedačka jde po i proti směru nastavit,a kluci nejsou zrovna nejmenší a v poho i s fusakem se tam vešli 🙂

elunosandra
26. bře 2012

Ja jsem s kocarkem moc spokojena... jen obcas zkontroluju srouby. Mame ho rok, zatim jsme ani nepromazavali🙂 Potah peru v pracce - uplne bez problemu - barvy jsou porad stejne. Sportak je super, nic se neuvolnuje a to ho kazdy den "drncam" ze schodu dve patra....Jen kdyz ho dam uplne do lehu, je dost napnuta korbicka, ale maly v nem zas tak moc nespi, tak to nevadi... Do auta ho rozkladame, je to jednoduchy a nic se nam neuvolnuje....

maxinkaa
28. bře 2012

Nevíte prosím, kde se dá tento kočárek sehnat v Olomouckém nebo Moravskoslezském kraji v kamenném obchodě? Chci si ho nejdříve vyzkoušet, než koupím přes net. Díky.

maxinkaa
28. bře 2012

Teď jsem našla na netu, že ČOI tento kočárek stahuje z prodeje a mně se tolik líbí ☹
http://www.coi.cz/cs/aktuality-1/nebezpecny-vyr...

blanka78
29. bře 2012

Ahoj holky,tak jsem taky v obavach ☹ ale mam objednany kocarek Implast Ecoline novou
kolekci 2012,opravdu nevim jestli je ten kocarek stejny myslim konstrukci,
jak ten Implast Bolder Sd co se posunala
ta korbicka a nebo muzu byt klidna a tento kocarek Ecoline je jiny, ma jinou tu konstrukci.
Muzete napsat jakou koliv zkusenoust, kdo ma tento kocarek Ecoline. Ja kocarek
nevidela nebo ho nikde nemaji naty na Morave ale i presto jsem ho objednala,nebo
se mi hrozne libil na strankach.
Muze mi nekdo poradit,budu rada za kazkou radu,dekuji moc

kackabk
5. dub 2012

@blanka78 Jejdamane žádné obavy, tahle zpráva čoi je sto let stará a týká se jen těch starých Bolderů. Nové kočárky mají úplně jiný systém uchycení korbičky a ta se nehne (nemá kam 😉 ) My používáme kočárek 8 měsíců, zatím stále jen korbičku a jsme naprosto spokojení 😉

blanka78
6. dub 2012

Diky kackabk 🙂 budu klidnejsi. Kocarek mam 14 dni objednany,tak porad v ocekavani 🙂

maxinkaa
6. dub 2012

@kackabk Jakou máte prosím barvu?

kackabk
7. dub 2012

@maxinkaa Grass 😉 Já jsem na zelenou teda trošku ulítlá, ale líbí se i okolí 🙂

kackabk
6. kvě 2012

Holky, kdo vozíte ve sporťáku, chci se zeptat, jestli dělám něco špatně, nebo jsem právem naštvaná... Když dám sporťák do lehu a rozepnu střechu, aby byla co nejdelší (což mi přišlo jako super vychytávka) aby nesvítilo na malýho slunko, tak mi prostě nejde ta stříška natáhnout - brání tomu malé rozpětí látky u uchycení stříšky. Pomůže, když stříšku vyháknu zpoza lehátka, jenže pak to nedrží a vypadá to divně 😒 Máte to taky tak?

koira
5. pro 2012

Ahoj holky, budu prodávat tenhle kočárek..už jsme z něj vyrostli a máme jen golfky...tak kdyb yjste měl někdo zájem tak pisněte 😉 mám i autosedačku..cena 5000.. 😉

kkaminka
3. únor 2013

@kackabk taky mi to dělalo,už sním ale nejezdím,koupila jsem golfáč.Vadilo mi i,že neměl nánožník pořádny.

sekulova
20. kvě 2013

Ahoj Jen jsem se chtela zeptat jestli nevite kde sehnat Jen ten kosik dolu pod kocar? Obednavala sem si ho pres internet a pani nas nejak osidila prisel poskrabany to jsme s manzelem opravily , ale kosik mam uplne jiny nez mate na fotkach a strasne mi dre o kolecka uz ho mam pekne roztrhany!!!dekuji za odpovedi

nedonosenec
24. čer 2013

Ahojky,mám prosbu,neporadil by mi někdo kde je možné vidět v reálu kočárek Implast Blder Ecoline-barva Olympic?jde mi o Prahu a okolí-moooc díky,Zuzka