Kočárek Implast Bolder SD Ecoline 2010

pavlinaoo
10. srp 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli má někdo tenhle kočárek. Vypadá vážně pěkně, ale nikde nemůžu najít žádné recenze, nebo zkušenosti maminek....Máte ho někdo, nebo uvažujete nad ním? Viděl ho někdo naživo?

kackabk
22. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka http://www.detskyruzek.cz V tomto obchodě by měl být kromě olympicu v té mé zelené grass 😀 Holky z jiné diskuze ho tam prý viděly, no pro mě je Praha daleko....

kkkkaaaccckkka
23. kvě 2011

Holky díky za odpovědi... v tom dětským růžku jsem právě byla a je tam jen klasika olympic 😒 já jsem strašně nerozhodná!!! A ten můj chlap mi řekne kup si jakej se ti líbí 😠 My si ještě ke všemu necháváme to pohlaví jako překvápko.... tak je to ještě horší 😎 ale já si stejně myslim,že to bude holčička 😀

kackabk
23. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka Kači já musím taky volit obojetnou barvu, protože já sice vím, co to bude, ale nikdo jiný ne, má to být překvápko, které nemůžu zkazit barvou kočáru 😉 No a manžel mi taky nepomohl, když prý nechci jeho černošedýho favorita, tak ať si zvolím sama. Takže zelená 😉 A k tomu růžové doplňky pro holčičku, bleděmodré pro chlapečka, žluté, oranžové atd pro obojí...

tkackac
24. kvě 2011

Ahojky, koukám, že je tu diskuze o kočárku Canu Ecoline. My o něm uvažujeme strašně moc. Já jsem se do něj zamilovala hnedka. Jen jsem se chtěla zeptat, zda tady některá z vás nemá kočárek v barvě Olympic? To jsou přesně ty barvičky, co miluju a hrozně bych ho chtěla. Ale u nás na severu jsem nikde neviděla, že by ho v obchodě měli ☹. Chci se jet ještě podívat do Německa, tak kdyby jste měla některá nějaké info ohledně kupu v Německu nebo tady někde poblíž, budu moc ráda. Stejně jako za informaci ohledně barvičky, zda je stejná jako na obrázku? Děkuju moc a zdravím všechny 🙂

kackabk
25. kvě 2011

@tkackac Ahojky, já zas koukám, že tu nikdo moc neodpovídá, tak zas já 😀 Kdeže na severu bydlíš? Do Prahy daleko? Jak tu právě psala jedna z Kaček, tak tam jsou v obchodech teda asi jen Olympiky. No u nás v Brně taky, takže jak už jsem tu někde psala, myslím si, že barvičky obrázku opravdu odpovídají, navíc se prý kočár v této barvě dost prodává, takže ty barvy zřejmě nikoho, kdo si je vysnil, nezklamou 😉 Jinak o nákupech z Německa nic nevím...

kkkkaaaccckkka
25. kvě 2011

Ahojky holky, co se týče olympicu..tak v Praze bych ti poradila...ale jinde nevim...každopádně fotka realitě rozhodně odpovídá...ta modrá část určitě, ta zelená neni taková svítíci jak na obrázku, ale nemusiš se bát žádný velký rozdíl v tom opravdu není... nezklame...

kkkkaaaccckkka
25. kvě 2011

@kackabk tak to jsi na tom dost podobně Kači 🙂 Já mám furt hrozný dilema, ten kočárek se mi ze začátku líbil (až později jsem začla řešit praktický věci...)hlavně kvůli veselým barvičkám (olympic, lillac pink), a ted mi přijde že je to takový vyhraněný kluk/holka..ale spíš si to jen vsugerovávám 😠 Já vim, že ta zelená je neutrální,ale nevim jetsli by se mi tam pak líbila růžová deka, no já už jsem fakt magor 😀 Stejně se rozhoduju mezi olympicem a lilacblue... olympic se mi líbil od začátku nejvíc- ale myslim, že je prostě víc klučičí...a ted si prostě myslim, že tam je ta holčička... tak neviiiiiiimmm! No řikám magor 😀

kackabk
25. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka 😀 Nj, to si musíš pořešit 😉 Já vím, je to těžký, já nad tím taky laboruju hrozně dlouho - úplně nejdřív se mi líbil atlantic - nj, ale je modrej, i když já bych do takovýho krásně modrýho kočárku strčila jakékoliv dítě, ale nemusí být všichni stejného názoru. Pak mamka poukázala na calipso - jo, to není špatný, ale někdo, kdo ho viděl, tak napsal, že je takový vyblitý, tak jsem si říkala, že je to nakonec asi pravda. Pak jsem koukala na ten lilacblue - fialová holčičí, modrá klučičí, to je fajn, jenže už by se mi tam asi nelíbilo přidávat nějaké jiné barvy třeba. Začala mi z toho vycházet ta zelená, jako kompromis s manželovým stonem jsem byla ochotná jít do emeralda, ale zjistila jsem, že on o kompromis nestojí, tak co bych se omezovala, že? 😀 Olympic má fakt pěkné barvičky, ale pro mě každou zvlášť, dohromady je tolik nemusím, navíc se mi trošku okoukal, že je na všech obrázcích a tak, ale to je věc osobního názoru 😉 (jo a lilac pink je tedy vyloženě holka, to je myslím celkem objektivní 😀 ) Co se týče praktických věcí, začala jsem je taky řešit až později, ale došla jsem k tomu, že chybičky se dají snadno vyřešit, takže už je to pro mě jasné - ale k tomu si taky asi musí dojít každý sám 😉

tkackac
25. kvě 2011

@kackabk Ahojky, děkuji moc za odpověď. Jsem z Děčína. Do Prahy to mám sice dál, ale tak snad bych si tam cestu našla, když by to bylo kvůli kočárku 🙂.
@kkkkaaaccckkka Kačko, někde nakraji u Letňan ho také mají? My čekáme chlapečka, takže ta barva Olympic by se nám prostě i hodila, viď 🙂.

Já jsem se do té barvičky zamilovala fakt hnedka, co jsem to poprvé viděla. Ale je pravda, že když nad tím teďka přemýšlím, tak si říkám, abych pak k tomu byla i oblíklá, abych pak nebyla jak z divočiny 🙂. No a taky jsem slyšela, že prej ten košík není nic moc ☹. Včera jsem se byla ptát tady u nás v jedné prodejně a paní ho tam sice neprodává, ale prej mi ho klidně objedná přes dodavatele, ale furt mi cpala jiné, že prej tadyten Olympic nemá dobré recenze...Až mě tedy tím pěkně otrávila a zhnusila. ☹

kkkkaaaccckkka
26. kvě 2011

@tkackac z Děčína? Já jsem taky, ale ted bydlím v Praze 😉 ale furt tam jezdim, mám tam celou rodinu. Je fakt, že spousta prodavaček ho odsuzuje, a taky mě s tim pěkně štvou...hlavně protože ho ani neznaj - pletou si ho s tim předchozím, baby jedny 😀 no mě už ho nikdo nevymluví, to je jasný.... Co se týče Letnan tak to fakt nevim, já ho popravdě v tědle větších nákupních centrech neviděla...jen ve dvou menších obchodech. Moc ho nemívají na krámech ☹
Jinak co se týče barev..tak kdybych věděla, že to bude klučina tak neváhám a jdu do Olympic (i když Kačka má pravdu, že je už trošku okoukanej, všude ho vidíš jako první, ale to bych asi překousla...) No a takhle to asi teda bude ten fialovomodrej nooo 😎 já už ho budu muset objednat nebo se nerozhodnu. Kdy čekáte mimča holky?

kackabk
26. kvě 2011

@tkackac Já ti nevím, moc důvěry k těm prodejcům kočárků nemám. Když jsem se na něj byla v Brně podívat, věděla jsem o kočárku mnohem víc, než paní, která mi tam taky vytrvale předhazovala nějaké jiné kočárky v akci, takový těžký krámy 😒 Takže pak jim věř, jestli si ho zas třeba nepletou s tím Bolderem a tak. Je mi jasný, že má mouchy - o těch tu majitelky psaly - košík někdy drhne, kolečka se nedají dofouknout pumpičkou bez nástavce, sporťáček je asi pro některé brzy malý - jenže tohle jsou věci pro mě snadno řešitelné...

kackabk
26. kvě 2011

@tkackac @kkkkaaaccckkka Koukám, že než jsem to ráno dopsala, už tu byl další příspěvek, takže jsem vlastně jen opakovala po kkaaccce s těma prodavačkama 🙂 Jinak já jsem 31tt, mám to tu i napsané, jen u vás to nevidím.. Mám termín 2.nebo5.srpna, trochu doufám, že maličko dřív 😉 Psala jsem do ajashopu, odkud si kočárek budu objednávat, jak je to s dodací lhůtou, tak mi psali, že ji prodloužili na 14dní, a že si mám dat ještě radši rezervu, ale tak u mě času dost...

kkkkaaaccckkka
26. kvě 2011

@kackabk jo už to u tebe vidím, já jsem se tu zaregistrovala jen kvůli tédle diskuzi.. taky čekáme prcka v srpnu, ale až koncem termín mám 28.,takže jsem teprv 27.tt. Takže já mám taky ještě času spousta, ale možná už bych radši, at to pořád nemusim v hlavě řešit 🙂 Jinak já asi taky budu objednávat z ájashopu, je tam nejlevnější 😀 nebo tady v Praze ten detskyrůžek, cenově je to asi stejný, a kvůli reklamacím (případným!!!) to bude možná lepší...

kackabk
26. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka Jj, určitě ber, co máš blíž, já mám ten Přerov hodinku jízdy autem, což není taková hrůza, mohla bych objednat i v Brně, ale tu to vychází dráž i bez tašky, natož s ní (to by se mi ta případná cesta do Přerova zaplatila) 😉 Jako my kdybysme se nestěhovali, tak už mám možná taky nakoupeno, ale protože nechci natahat všechno do jednoho bytu a pak přenášet do druhého, tak s řáděním okolo výbavičky pořád otálím 😉 Naštěstí o víkendu se stěhujem, pak teda tam bude ještě spousta práce, ale už se to bude rýsovat, tak to to začne 😀

tkackac
26. kvě 2011

@kkkkaaaccckkka No, tak ten svět je malej, viď? 🙂 Já mám zas rodinu hodně v Praze, ale málo se s nima vídám. Takže tam nejezdím až tak často. Spíš opravdu na nákupy. My čekáme miminko začátkem října. Tak je ještě čas, ale i tak už nad tím radši uvažuju a přemýšlím, abych to pak nescháněla na poslední chvíli.

@kackabk Přesně jak píšete s těma prodavačkama - jsem stejného názoru. Já si zas říkám, že na každým kočárku je fakt něco a v tom případě bych si asi nemohla koupit nikdy žádný.

barnabasek
29. kvě 2011

@kackabk kačko i autosedačka je v pohodě.. ani není moc těžká.. to co v ní nosím je mnohem těžší 😀 a je i dost velká... máme 8 kilo a 65 cm a pořád se do ní krásně vejdeme 🙂

lucianitra
8. čer 2011

Ahojte....mam otazocku na vas kolegyne z Ceskej republiky...neviete mi poradit, kde by som este v sucastnosti na trafila na komplet vybavu Bolder SD ecoline 2010 / olympic / , pretoze u nas na Slovensku je to zatial bieda...dakujem 🙂

kackabk
8. čer 2011

@lucianitra A stojíš si za Bolderem, nebo bys vystačila i s Canu, který je vizuálně stejný, ale je lépe upravený proti vypadávání té korbičky, kvůli kterýmu ho všichni zatracují? 😉 Nevím, kam to máš od vás nejblíž, třeba v Brně na Lidické (http://www.kocarky-babyland.cz/katalog.php?kate...) mají vystavený přímo olympic, já budu kupovat kočár z Přerova (http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=238...), tam by měli něco taky na prodejně mít, ale nevím, bylo by třeba jim asi napsat - ale na mail v pohodě reagují. Potom se na veletrhu s těmito kočárky prezentovala ostravská prodejna imperia (http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/odka...) Takže tam taky určitě něco bude...

kackabk
8. čer 2011

@lucianitra aha, vlastně jsi asi z Nitry, že? 😀 Tak to bude z těchto asi nejjednodušší to Brno 😉

barnabasek
10. čer 2011

Ahoj holky, někdo se tu ptal na adaptery na autosedačku. Já je tam nasadila, když jsme sedačku koupili a od té doby jsem je nesudnala. 😀 Takže se s ničim nevztekám, je fajn, že se používají jen na tu sedačku, takže je nemusím vůbec sundavat. A co se týče barvy Olympic, tak jí mám a je to fakt úžasná barvička... Je to opravdu jako na obrázku, spíš ještě hezčí... 😉

kkkkaaaccckkka
14. čer 2011

Ahojky holky, tak kočárek jsem právě dneska objednala... nakonec jsem se rozhodla pro tu klasiku Olympic 😉 Když budem mít holčičku, tak mi to snad odpustí 😀
Tak už se na něj těšim, jsem zvědavá kdy ho budou mít k odebrání... Zejtra se mi snad ozvou.

kackabk
15. čer 2011

@kkkkaaaccckkka 🙂 Taky jsem včera objednávala - na ajashopu, kde Ty? Já jsem jen tu objednávku možná zblbla, chtěla jsem i autosedačku a nevšimla jsem si, že se dá objednat v sekci autosedaček a připsala ji jen do poznámky, tak jsem jim psala maila, jestli to tak stačí, a zatím se neozvali 😒 Jo a Canu Olympic se mi tu před pár dny naskytl přímo pod balkonem 😀 Já jak ho v Brně nebo v Blansku normálně venku nepotkala, tak jsem koukla na zahradu a on tam s nějakým mimčem stál - asi tu byl někdo s ním u někoho na návštěvě 😉 A je fakt pěknej...

kkkkaaaccckkka
15. čer 2011

@kackabk 🙂 Tak to jsem zvědavá kdy ty naše vozítka budou k dispozici 😎 Já nakonec objednala v obchodě dětský růžek, s tim že si ho tam vyzvednem sami, ať mám klid! Já tu sedačku taky připsala jen do poznámek, tak myslim že to tak bude ok...kort když jsi jim ještě napsala mejlíka 😉 Mě se už ozvali, ale písli jen že až bude dají vědět-parádní odpověď... tak snad to nebude za měsíc 😝
Já jsem ho ještě nikdy nepotkala takhle třeba na ulici, přitom ho v Praze musí mít lidí, hned bych se té maminy zeptala jak je spokojená 😀 😀

kackabk
16. čer 2011

@kkkkaaaccckkka Jsem zjistila, že mi taky napsali (na jinýho maila) a už tam byla připsaná i ta sedačka, tak supr. Napsali mi, že předpokládají, že to odešlou začátkem příštího týdne, ale nevím, jestli to tam neskočilo jen automaticky, když mi paní předtím psala, ať počítám nejmíň se 14 dny. Já taky váhala, jestli si nemám skočit na tu zahradu s tou maminou o kočárku popovídat, ale pak jsem si řekla, že už na to kašlu, že už rozhodnutí stejně měnit nebudu a hotovo 😉 A taky se mi nechtělo převlíkat z těch věcí od prachu a barvy a všeho, co se nám teď víří bytem v rekonstrukci 😀

aleks
21. čer 2011

@tkackac - Olympic je vážně úžasnej, vedle ve vchodu ho paní má, takže ho někdy vídám naživo. Já mám doma Emerald, přesně jak se tu již psalo, nechtěla jsem vědět pohlaví, takže to jinak nešlo. Ale pokud bych měla volit, a teď u i vzhledem k tomu, že mám Filípka, jasně bych zvolila Olympic
To, že jsem na kočárku Eco line našla chyby během užívání, to je asi druhá věc. Nejsem si jistá, zda jsem to tu už nepsala, ale stalo se mi, že jsme dost zmokli a nevydržela do bohužel molitanová násada na madle kočárku. Celé se to potrhalo a mám tam teď díru a kus bez molitanu. Začínám už pomalu věřit, když čtu zkušenosti ostatních, že mám nějakej "šmejdskej" kus Eco line. Volala jsem i kvůli reklamaci, jenže to jim musím poslat minimálně kontrukci (korbu prý nemusím), no ale tím pádem budu nepojízdná...........

kkkkaaaccckkka
23. čer 2011

@aleks no já už se nemůžu dočkat až ho budu mít, snad příští týden. Furt si říkám jestli jsem zvolila dobrou barvu,ale už je to jedno...všichni říkaj že budu mít klučinu (já si snad jediná myslim,že to bude holka 😀 ), tak uvidíme...
A jinak jsi s ním spokojená??? To madlo je blbý, komu by se chtělo bejt bez kočárku kvůli molitanu... No jsem zvědavá jaký bude poježděníčko, jestli nebude jen na parádu 😀 Doufám, že tady budu moct za čas napsat jen chválu 😉

aleks
23. čer 2011

@kkkkaaaccckkka - tím, že Olympic teď vídám naživo, tak si vážně myslím, že jde i pro holčičku. On je sice s modrou, ale tím, že je taková tyrkysová, tak se to se sladkou načančanou holčičkou opravdu netluče. Ohledně pohlaví, jen, když jsi to nakousla - já měla do sedmýho měsíce tak nějak vnitřně veřila, že pod srdcem nosím holčičku. No, a pak se to jak mávnutím kouzelnýho proutku změnilo a nějak jsem cítila, že to bude kluk 😀 😀 😀 Jinak teď, když jsem najakým způsobem vychytala ty mouchy, který měl a tím, že je léto a nejezdím ve sněhu, tak opravdu zásadní výtku nemám. Jen musím podotknout, že se mi více líbila hluboká korbička než sporťák. Sporťák se mi vzhledově líbí, pokud nasadíš korbu tak, že dítě sedí dopředu a nevidí na tebe. Pokud to uděláš obráceně, abyste měli oční kontakt, tak je kočárek takový delší.....Já vlastně jinak nejezdím, protože Filda na mě potřebuje vidět. Tak to je tak jediný, můj subjektivní, názor a pocit.

kkkkaaaccckkka
24. čer 2011

@aleks Díky, za odpověď. Jsem ráda,že jsi tak nějak víceméně spokojená 🙂 A ještě radši jsem za to, že jsi napsala že tam ta holčička kdyžtak vypadat divně nebude 😀 Já to měla obráceně, ze začátku jsem si říkala to je kluk to je jasný...ale ted už jsi delší chvilku pohrávám s tou holkou.... uvidíme.
Je fakt,že všude ten kočár je nafocenej s madlem za hlavičkou 😨 a i když jsem si byla ho ozkoušet, tak jsme to taky nasadili takhle. Ale to je to nejmenší... Ještě uvidíme jaké to s nim bude v zimě... Tak at se ti i na dále pohodově jezdí!! 😉

vetka
27. čer 2011

Holky, dá se s kočárkem houpat? Díky moc za info! 🙂

kackabk
28. čer 2011

@vetka No chtělo by to odpověď od nějaké z mamin, které už ho používají. Já zkoušela houpat s prázdným kočárkem v obchodě, nebylo to nic světoborného (určitě jsou i víc houpavé kočárky), ale ani mě to nijak nezklamalo, protože si myslím, že až se to zatíží mimčem, bude to prima 😉