Kočárek Inglesina Magnum Easyclip Bike 2008. Máte zkušenosti?

bibet
30. zář 2008

Ahoj všem maminkám, objednali jsme si kočárk Inglesina Magnum. Vyslechli jsme přednášku prodávajícího celkově o kočárcích a tenhle vyhrál. Máte s ním některá nějaké zkušenosti? 😉

tereziep
18. únor 2009

Ahoj artepeli. V březnu bude ještě zima a tak fusak budeš potřebovat. Potom ho využiješ i na podzim. Já mám 2 pytle. Jeden tenčí a druhý na zimu. Ten co jsem koupila jako první jsem chtěla i na zimu, tak mi to i prodavačka řekla, ale pak jsem se na stránkách firmy dočetla, že je to jen na mírnou zimu - spíš jaro a podzim. Tak jsem musela koupit druhý. Je jedno, zda koupíš přímo od inglesiny nebo jiný. Spousta ženských chválí pytle od Emitexu. Hygienická vožka je pouze pro to, aby malé mimčo neleželo přímo na sedačce. A deka ti ho tolik nezahřeje. Rozhodně kup pytel.

zuzik03
18. únor 2009

ahoj, mam taky breznatko a taky Inglesinu a fusak urcite potrebovat budes 😉 ja mela taky dva, ale jen kvuli tomu, ze jsem napoprve koupila maly a ted v zime jsem dokoupila ten od Emitexu 3v1 a ten by naprosto stacil, rozhodne jej doporucuju, koupila jsem ted uz i golfky a do nich je taky dobry 🙂

tvarohacek
18. únor 2009

ahoj, já už bych na březen asi od emitexu nekupovala, je opravdu do hlubokých mrazů, na druhou stranu ho můžeš využít příští zimu, ale já ho tedy už nepoužívala, měla jsem ho jen na zimu, kdy byl syn malé miminko a letošní zimu pro roční dítě mám tenčí pytel.

astrane
18. únor 2009

Inglesina je krásnej kočár.Bohužel pro mě už drahej 😢 Tak mám jinej,aleurčitě je to skvělá volba.
Ad fusak-mám emitex combi a vozím v něm dvouletý dítě,protože prostě v kočárku praktisky denně spí a neumím se představit,že bych ho neměla 🙂
Na březen bych asi koupila takovou tu zimní zavinovačku emitex-tuším se to jmenuje do autosedačky),je dost velká a opravdu teplá,nebo španělskou deku-pytel (mám taky březnový dítě),aby mu bylo teplo a pak kdyžtak zakrýt ještě jednou-prostě podle počasí 😉 Ten fusak stačí až na zimu a Emitex combi je vážně super a má velkej výběr barev 🙂

tvarohacek
18. únor 2009

astrane, tak to už bych nedala jezdit s kočárem v době spaní, ty dvě hodin, co malej spí, potřebuju nabrat síly 😉

yanna.o
19. únor 2009

Mám letní mimi, takže fusak jsem v zimě využila, mám aesthetic. Je teplý, ale klouže. Vleže to nevadí, ale teď, když jsem ho dala občas do golfek nebo do Magnuma sedačky, tak bylo třeba ho nějak improvizovaně zaháknout ke kočáru.
Vím, že jsem ho koupila poměrně pozdě, někdy na podzim.. Do té doby měl malý peřinku a flaušovou deku a to jsem na sebe pokládala v pořadí podle zimy, jelikož flauš je hřejivý. Pak už stačila jen hyg. vložka a nánožník. Jo a já teda mám i tu antialergickou matraci.
Ono když je aprílové počasí a slunce vylézá, zalézá, tak je to i v tom kočárku hned rozdíl a ve fusaku by se mi kolikrát moc zpotil. Někdy měl trochu opruzeninky, a to si tohle dost hlídám a větší opruzeninu jsme neměli nikdy, i ty menší máme jen občas.
Mně by to nedalo a koupila bych ho pro jistotu 😀 V březnu klidně může být kolem nuly ( i když i mnohem víc, známe to 😝 ). A příští podzim rovněž, to vám ještě nebude rok 😉
Na těch fotkách v odkazu mám vidět tu peřinku a to bylo malému 8 měsíců, tzn. že byl březen..

astrane
19. únor 2009

my se s kamoškou pěkně projdem a pak se stavíme v místní hospodě ještě na kafe,když děti spí.Necháme je pod oknama venku(když je teplo tak tam zůstaneme taky,ale to musí být nejmíň 10stupňů-je tu celorok zahrádka) a pak dojdou ještě chlapi-ten můj s psama,chodí venčit aby si odpočinul a její z práce a až se to vzbudí jdeme dom 😀 Je to tady takový malý a zastrčený a na kočárky vidíme,tak nemusíme mít strach...Někdy vezmem i staršího apotkáme ještě další holky odtud i s dětma a jdeme všichni společně...
Doma mě nějak nechce spát 😠 Pro nás je tudíž pořádnej a velkej fusak nutnost 😉
Na jaro jsme na malý mimi měli zimní peřinky do kočárku,ale nafocený je asi nikde nemám a když byl větší tak španělskou deku 🙂

yanna.o
19. únor 2009

astrane, na procházku do hospůdky... 😀 ty se máš. To já chodila sama, s sebou časák a ten jsem si četla za chůze, jelikož kdybych zastavila, tak by se malý kolikrát vzbudi a já bych zmrzla. Až tak v květnu, když mu bylo těch 10 měsíců a bylo teplo, tak usnul cestou na louku, kde já si lehla na deku a on spal další hodinu až dvě. Doma v tu dobu taky jen výjimečně.
Já nemám březnový mimčo, tak nevím. Ale je to takové přelomové období. Když bude březen studený (což není nic neobvyklého) a klidně až mrazivý, tak se ten fusak využije. I v dubnu může být týden zima. To je rok od roku. Také záleží na nadmořské výšce.. Zrovna tak může vylítnout teplota na 16 stupňů.. Ale myslím, že příští podzim, zimu by se u březnového mimča fusak využil. Tou dobou si ještě v kočárku pospí. Někomu tedy děti nespí, ale my třeba v tomhle věku venku spali 2x denně. Přes oběd déle.
Já na přelomu března a dubna dávala body, dupačky, kabátek, čepičku a přes to flaušovou deku a/nebo peřinku a kombinovala jsem to různě podle sluníčka, které má v tuto dobu už velkou sílu, takže když vysvitlo, odvětrávala jsem korbu, přerovnávala deky apod. Když teploty na podzim klesly na cca 10 stupňů (fakt nevím jestli 9 nebo 14), přidala jsem kabátek nebo v chladnějších dnech prošívanou bundičku, na nožičkách jsme měli takový bambule. Příp. třeba na overal ještě tepláčky. A stačila furt ta flaušová deka a peřinka. V tu dobu jsem si ale už pořídila přeci jen raději ten fusak 😅 Na začátku podzimu a v chladnějších dnech jsem využila i rychlozavinovačku.
Zkrátka pro březnové mimi bych asi nějaký fusak koupila, byť by se využil kratší dobu než u nás, ke konci roku by se mohl hodit. 😉

astrane
19. únor 2009

Ten Emitex se dá vozit krátký na mimi (cca 75cm)a prodloužený na větší dítě (110cm)-je nastavovací.Jinak je jedno,kdy se koupí,stejně nějakej člověk mít musí a na konci zimy bývají ve slevě 😉

lucinecka
19. únor 2009

Artepeli, fusak doporučuju od Emitexu ale ne 3v1 ale exclusive http://www.detskyraj.cz/zbozi/4278-emitex-combi... Je super v tom, že se dá rozdělit na dvě části, když nebudou mrazy, ale pořád dost chladno, použiješ jen vnitřní vrstvu, na zimu pak obě vrstvy spojíš a máš super teplej fusáček 😵 My ho máme a nemůžu si ho vynachválit, je opravdu perfektní 🙂

artepeli
19. únor 2009

Jste super, dik moc za rady. Tak jdu do toho 😉

rybka17
15. bře 2010

ahojte, som zo slovenska a uz som na 99% presvedcena o inglesine magnum a ze si ju kupim v cechach, ale neviem ako je to potom s pripadnou reklamaciou (I ked predpokladam ze to nieje kocik ktory sa nejak moc kazi)... mali ste vy nejake problemy?